forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgori crtac u Bonelliju
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2010 : 23:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Gaetano, naravno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/10/2010 : 23:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

M&G, Cossu, Tarquinio, Caramuta, Coppola Luigi, Segna, Bagnoli, Giez, Cimpellin, Polese.

Marraffa mi je u prvim Parkerima odlican i stvarno ne mogu vjerovati koliko je kasnije postao loš. I samo ga zbog tih Parkera nema na "vjecnoj" listi.

Interesantno mi je kako su mi neki crtaci kao što su Ferri i Donatelli bili odlicni u Zagoru, a loši u Mister Nou. S druge strane Bignotti mi je uz Disoa najbolji crtac Mister Noa dok ga u Zagoru ne mogu smisliti.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/10/2010 : 23:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Gaetano, naravno.



Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2010 : 23:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by manhunter

Gaetano, naravno.











I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 16/10/2010 : 11:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


M&G, Cossu, Tarquinio, Caramuta, Coppola Luigi, Segna, Bagnoli, Giez, Cimpellin, Polese.

Marraffa mi je u prvim Parkerima odlican i stvarno ne mogu vjerovati koliko je kasnije postao loš. I samo ga zbog tih Parkera nema na "vjecnoj" listi.

Interesantno mi je kako su mi neki crtaci kao što su Ferri i Donatelli bili odlicni u Zagoru, a loši u Mister Nou. S druge strane Bignotti mi je uz Disoa najbolji crtac Mister Noa dok ga u Zagoru ne mogu smisliti.



Ista stvar i sa mnom - Bignotti mi u Mister Nou najbolji, u Zagoru loš (osim u epizodi s mutantom).
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 16/10/2010 : 14:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

Ne vidim iz tvog posta zašto je Torricelli budala i kakve bi to trebalo imati veze s naslovom topica. Torricelli se zapravo ni meni ne svida ali moram se složit da je Princa vilenjaka majstorski nacrtao, a i price Zagorove SD odiseje. Još više me cudi da ti se ne svida to što njegov stil je nešto najbliže Ferriju a da ga ne kopira.
Tebi se izgleda ne svidaju današnje price i moram se složit s tobom da su današnje stvarno ocajne ali to nije tema ovog topica.


Pa budala je zato sto pokusava da radi nesto sto mu ocigledno ne ide od ruke i ja to dozivljavam kao pokusaj prevare i podvale jer ono sto on crta definitivno nije Zagor.Prodaju nam muda pod bubrege.Imam utisak kao da su promjenili glavnog glumca tj. Zagora.. a Ciku da i ne pominjem,groteskno i strasno.Taj crtez moze da bude dobar samo nekome ko nije nikad do tada procitao ni jednog Zagora pa kao takav i ne zna razliku izmedju pravog Zagora i ovog Zagora u pokusaju.Mozda on neke druge junake crta dobro ali Zagora nek se okane,sto prije.Ovo je topik o najlosijim Bonelijevi crtacima,jel tako?Ne vidim kako sam promasio temu?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/10/2010 : 15:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Ti si debil.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 16/10/2010 : 20:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Svi nabrojani su još OK u usporedbi s covjekom zvanim...

BRUNO MARRAFA

ne znate tko je taj? Procitajte MN epizodu "nestali avion"! Uživajte!

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/10/2010 : 21:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

Svi nabrojani su još OK u usporedbi s covjekom zvanim...

BRUNO MARRAFA

ne znate tko je taj? Procitajte MN epizodu "nestali avion"! Uživajte!



procitaj od kena bijele zemlje i narod ljudi pa ceš vidjeti drugog maraffu
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/10/2010 : 21:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Ti si debil.




Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/10/2010 : 21:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

quote:
Originally posted by Deers

Ne vidim iz tvog posta zašto je Torricelli budala i kakve bi to trebalo imati veze s naslovom topica. Torricelli se zapravo ni meni ne svida ali moram se složit da je Princa vilenjaka majstorski nacrtao, a i price Zagorove SD odiseje. Još više me cudi da ti se ne svida to što njegov stil je nešto najbliže Ferriju a da ga ne kopira.
Tebi se izgleda ne svidaju današnje price i moram se složit s tobom da su današnje stvarno ocajne ali to nije tema ovog topica.


Pa budala je zato sto pokusava da radi nesto sto mu ocigledno ne ide od ruke i ja to dozivljavam kao pokusaj prevare i podvale jer ono sto on crta definitivno nije Zagor.Prodaju nam muda pod bubrege.Imam utisak kao da su promjenili glavnog glumca tj. Zagora.. a Ciku da i ne pominjem,groteskno i strasno.Taj crtez moze da bude dobar samo nekome ko nije nikad do tada procitao ni jednog Zagora pa kao takav i ne zna razliku izmedju pravog Zagora i ovog Zagora u pokusaju.Mozda on neke druge junake crta dobro ali Zagora nek se okane,sto prije.Ovo je topik o najlosijim Bonelijevi crtacima,jel tako?Ne vidim kako sam promasio temu?



ocigledno si je promašio zato što tebi smeta njegov zagor, a ne njegovo možbitno crtacko (ne)znanje.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 16/10/2010 : 21:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by Opti

Svi nabrojani su još OK u usporedbi s covjekom zvanim...

BRUNO MARRAFA

ne znate tko je taj? Procitajte MN epizodu "nestali avion"! Uživajte!



procitaj od kena bijele zemlje i narod ljudi pa ceš vidjeti drugog maraffu


Aha, sad je sve objašnjeno. Vidjeli su njegov rad na Kenu i hmmm, ovaj bi dobro crtao MN

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/10/2010 : 21:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

Svi nabrojani su još OK u usporedbi s covjekom zvanim...

BRUNO MARRAFA

ne znate tko je taj? Procitajte MN epizodu "nestali avion"! Uživajte!



je stari baš san sad pogleda, nisan se moga sitit. Stvarno je napravija GADARIJU od crteža

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 16/10/2010 : 21:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
Ima nekih koji mi "ne leze",bar kad crtaju pojedine junake,ali ne bih isao dotle da nekog nazivam najgorim.
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/10/2010 : 21:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by Opti

Svi nabrojani su još OK u usporedbi s covjekom zvanim...

BRUNO MARRAFA

ne znate tko je taj? Procitajte MN epizodu "nestali avion"! Uživajte!



procitaj od kena bijele zemlje i narod ljudi pa ceš vidjeti drugog maraffu


Aha, sad je sve objašnjeno. Vidjeli su njegov rad na Kenu i hmmm, ovaj bi dobro crtao MN



kad ono zajeb
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8229 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/10/2010 : 22:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
nema ništa gore od dobrog scenarija i price i lošeg crteža

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 16/10/2010 : 22:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
quote:
Originally posted by split85

nema ništa gore od dobrog scenarija i price i lošeg crteža

Bas tako!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/10/2010 : 11:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Mari :/
Unakazija je meni par odlicnih epizoda NN, tipa Jedanaesta Zapovijed i Babilonska Biblioteka... Genijalna, al stvarno genijalna prica
al crtež je ubij bože, ko da mu se prolila tinta po papiru pa je od toga pokuša napravit nešto.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 17/10/2010 : 12:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Mari :/
Unakazija je meni par odlicnih epizoda NN, tipa Jedanaesta Zapovijed



Najbolje nacrtana epizoda Nathana Nevera! Ikad! Da je tu epizodu crtao bilo koji drugi NN crtac, ne bi bila toliko dobra...

I najbolji Mari... U Babilonskoj biblioteci je vec dosta promijenio stil...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 17/10/2010 : 12:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Paka01

Mari :/
Unakazija je meni par odlicnih epizoda NN, tipa Jedanaesta Zapovijed



Najbolje nacrtana epizoda Nathana Nevera! Ikad! Da je tu epizodu crtao bilo koji drugi NN crtac, ne bi bila toliko dobra...

I najbolji Mari... U Babilonskoj biblioteci je vec dosta promijenio stil...



uopce se ne slažem s tobom. smatram da bi i castellinijev i de angelisov crtež bio jaci.
s druge strane ne slažem se ni da je unakazio bilo kojeg nathana svojim crtežom.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/10/2010 : 13:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Meni je Mari 100 puta bolji u Dylanu nego u Nathanu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 18/10/2010 : 15:03:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho

uopce se ne slažem s tobom. smatram da bi i castellinijev i de angelisov crtež bio jaci.
s druge strane ne slažem se ni da je unakazio bilo kojeg nathana svojim crtežom.



De Angelis i Castellini ne bi mogli postici onoliku dozu mržnje i tuge u Nathanovu pogledu koju postiže Mari... Oni su bolji za akcijske epizode, pogotovo Castellini... De Angelis bi to donekle i znao docarati, ali teško kao Mari... Pa nije bez razloga on izabran za tu epizodu...

Ne vjerujem da bi bilo tko drugi mogao tako emotivno i dobro prikazati ovakve scene, s ovako odlicno nacrtanom Laurom:



Pogle Hicksov ludacki pogled... Predobro:



Ili ovu legendarnu scenu:



Mari se tu punim unio u pricu i dao najviše što može... Kako nekom ovo može biti loše?


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/10/2010 : 15:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Ne citam Nathana, ali ovo je predobro nacrtano...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/10/2010 : 15:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Meni balo baca na Frisendu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/10/2010 : 18:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Možda sam se malo pregrubo izrazija prije... Bilo bi bolje rec da mi njegov crtež nikako ne leži.
Kockast je previše i to me najviše smeta, al opet, u Jedanaestoj Zapovijedi je za klasu bolji nego šta je u Babilonskoj Biblioteci.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000