forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgori crtac u Bonelliju
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Deers
Advanced Member



Croatia
9328 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/10/2010 : 15:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Meni je Ricci baš OK. Imao je jedinstven stil i uz sve svoje greške i dalje sam ga s guštom citao. A da ne govorimo da je on crtao najbolju Dianu medu svim crtacima prvih brojeva

Trigo i nije toliko loš u prve dvije price. Stara garda. Za noir štih Ljepote demona savršen.

Casini mi je, na zgražanje svih, najdraži crtac NN-a

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 08/10/2010 : 16:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Deers
Casini mi je, na zgražanje svih, najdraži crtac NN-a



Nisam ni znao da je crtao Nathana sad videh da sam procitao jednu epizodu sa njim, specijal 3 i secam se da mi je crtež bio ok
Meni se smucio zbog Dampira, uništio je potpuno tu epizodu, koja je ionako ocajna
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9328 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 08/10/2010 : 16:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Nisam vidio njegov crtež na dampyru ali procitaj ako možeš cetvrti gigant od NN-a i ako tada ne promjeniš mišljenje...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 08/10/2010 : 20:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

Meni je Ricci baš OK. Imao je jedinstven stil i uz sve svoje greške i dalje sam ga s guštom citao. A da ne govorimo da je on crtao najbolju Dianu medu svim crtacima prvih brojeva

Trigo i nije toliko loš u prve dvije price. Stara garda. Za noir štih Ljepote demona savršen.

Casini mi je, na zgražanje svih, najdraži crtac NN-a


Skoro sve se slazem. Ricci jeste crtac iz nekih drugih vremena, ali pravio je dobru atmosferu u Martiju, posebno u epizodama koje imaju horor elemente, kao sto su Kuca na granici svijeta i Sedma zrtva. Volim i njegove siroke kadrove sa eksplozijama i slicnim katastrofama, koje pomalo podsjecaju na stil akcionih filmova iz 80-ih.
Trigo isto, skroz korektan u svoje prve dvije DD price, a nekakvo bljedilo njegovog crteza u Demonskoj ljepoti doprinosi efemernosti ove epizode.
Casinijev crtez mi se jako svidja, ali mu je stil dosta specifican, pa mogu da shvatim da se mnogima ne dopada. G4 jeste nepravizdjen, ali meni je recimo sjajan i ovaj posljednji njegov rad u Libellus 14 - Neprijatelj iz sjene.
Go to Top of Page

CZdravko
New Member



288 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 10/10/2010 : 02:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message
Hmmm...kad sam rekao da je Trigo unakazio samo dvije epizode Doga, mislio sam na br.2 "Dzek Trbosjek" i br 13. "Medju nama"... Totalno sam smetnuo s uma da je radio i br.6 "Demonska lepota"...koji i nije toliko lose odradio...ustvari isti je to crtez, ali vise odgovara ovoj prici i stimungu u ovoj epizodi, nego u one dvije pomenute...
A jedan od crtaca koji je u DYD staffu najvise nazadovao po meni je Casertano. Od remek djela kao sto su "Uspomene nevidljivog","Poslije ponoci","Gospodar tisine", da spadne na ove radove iz 90-tih godina...steta...

Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/10/2010 : 13:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Coppola iz DD-a meni ne smeta toliko, ima mracan stil, malcice cudan, kao nekakva kombinacija crteža iz ranih brojeva Diabolika i ostalih krimi-stripova i ovih malo "modernijih" djela iz sedamdesetih. Dylana crta potpuno ok, u Crvenom znaku je izvrsno i sablasno crtao one nakaze u birtiji.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/10/2010 : 17:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by CZdravko

Hmmm...kad sam rekao da je Trigo unakazio samo dvije epizode Doga, mislio sam na br.2 "Dzek Trbosjek" i br 13. "Medju nama"... Totalno sam smetnuo s uma da je radio i br.6 "Demonska lepota"...koji i nije toliko lose odradio...ustvari isti je to crtez, ali vise odgovara ovoj prici i stimungu u ovoj epizodi, nego u one dvije pomenute...
A jedan od crtaca koji je u DYD staffu najvise nazadovao po meni je Casertano. Od remek djela kao sto su "Uspomene nevidljivog","Poslije ponoci","Gospodar tisine", da spadne na ove radove iz 90-tih godina...steta...



Ma dobar je Casertano i sada
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18729 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/10/2010 : 20:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Dilan ima najgore crtace-na žalost.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 10/10/2010 : 20:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Dilan ima najgore crtace-na žalost.


Al nekako kod njega najmanje smeta loš crtež, barem meni
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/10/2010 : 20:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Dilan ima najgore crtace-na žalost.



Mislim da Matin Mystere i Zagor tu najlošije stoje... Pogotovo Zagor, uz sve ove nove tipa Verni, Sedioli i slicne kopirante...

DD ima Stana, Roija, Piccatta, Casertana, Dall'Agnola, Marija, Brindisija, Celonija... Sve su to dobri do odlicni crtaci...

Zatim dolaze podnošljivi Freghieri, Bigliardo, Di Vincenzo, Saudelli...

Jedini baš loši su Cossu i M&G...

U zadnje vrijeme su crtali Mandrafina, Soldi, Carnevale, Poli, koji su sve jako dobri i zanimljivi crtaci... Ako postanu stalni clanovi staffa, Dylan bi vrlo lako mogao, uz Texa, imati najjaci crtacki tim...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/10/2010 : 21:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
dallagnol je u pocetku sa goblinom bio fenomenalan, kasnije je totalna katastrofa, sa granicom i Lo sguardo di Satana (zaboravih naziv na hrvatskom)
sad cekam sljedeci ludensov dd extra da vidim kako tu stoji sa crtezom
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/10/2010 : 21:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

dallagnol je u pocetku sa goblinom bio fenomenalan, kasnije je totalna katastrofa, sa granicom i Lo sguardo di Satana (zaboravih naziv na hrvatskom)
sad cekam sljedeci ludensov dd extra da vidim kako tu stoji sa crtezom



Kako kome... Meni je taj kasniji Dall'Agnol puno bolji... Sigurniji je, ima svoj stil i ne zagušuje crtež nepotrebnim detaljima... Obrati pažnju na likove, to je najbitnije...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/10/2010 : 21:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ma necemo se nas dvojica nikad slozit
stavljas marija i dallagnola u prvu skupinu, a freghierija u drugu
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/10/2010 : 21:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ma necemo se nas dvojica nikad slozit



Da nije tako, bilo bi dosadno ;)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/10/2010 : 21:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Meni Ricci tako i nije smetao... Cossu je stvarno odbojan, Di Clemente je prokleti plagijator a za Bagnolija sam vec sve rekao. Uocio sam da mu se katkad likovi kreu ko drvene lutke.



Rici mi je prije bio najbolji crtac MM-a a i sada mi je medu boljima
Baš volim taj njegov stil

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 10/10/2010 : 23:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Odavno nisam vidio lošiji crtež nego u ''Plemenu besmrnika'', najnovijem DD Superbooku... Crta neki Rinaldi.
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 15/10/2010 : 15:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message
Onaj tip sto je crtao Zagor specijal-Princ vilenjaka,ne znam kako se zove,da sad ne trazim,koji je to komad budale..Pa zbog njega sam potpuno odustao od novih Zagora,redovne serije i pojedinih specijala. Totalni ANTIZAGOR,ogavno.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9328 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/10/2010 : 16:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Ne vidim iz tvog posta zašto je Torricelli budala i kakve bi to trebalo imati veze s naslovom topica. Torricelli se zapravo ni meni ne svida ali moram se složit da je Princa vilenjaka majstorski nacrtao, a i price Zagorove SD odiseje. Još više me cudi da ti se ne svida to što njegov stil je nešto najbliže Ferriju a da ga ne kopira.
Tebi se izgleda ne svidaju današnje price i moram se složit s tobom da su današnje stvarno ocajne ali to nije tema ovog topica.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/10/2010 : 16:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by Zok

Onaj tip sto je crtao Zagor specijal-Princ vilenjaka,ne znam kako se zove,da sad ne trazim,koji je to komad budale..Pa zbog njega sam potpuno odustao od novih Zagora,redovne serije i pojedinih specijala. Totalni ANTIZAGOR,ogavno.


Gle,taj sam strip procitao prije mjesec dana prvi put i crtez je ok,detaljan,ali nazalost prica je totalno glupa i idiotska,nisu ni trebali spominjati zemlju Gondor jer kaljaju scenarij jer "Na krilima noci" i "Horde zla" su jako dobra adaptacija LOTR-a u western zanru,ali sto ovi danas u SBE-u pokusavaju koketirati sa modernim Fantasy-starfraft-worldkraft i drugim slicnim zanrovima,znaju da ne vodi nigdje.
Hvali more,drzi se kraja!!! Sa Zagorom samo u western-fantasy,indijansku magiju i nadnaravno,a ostale teme ni tu ,ni tamo,kako kada.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/10/2010 : 17:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Torricelli je najbolji crtac u SBE.
Navesti njega u ovom topicu, pored mnogih drugih crtaca, je van pameti.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/10/2010 : 17:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by emirem
ok,detaljan,ali nazalost prica je totalno glupa i idiotska,nisu ni trebali spominjati zemlju Gondor jer kaljaju scenarij jer "Na krilima noci" i "Horde zla" su jako dobra adaptacija LOTR-a u western zanru,ali sto ovi danas u SBE-u pokusavaju koketirati sa modernim Fantasy-starfraft-worldkraft i drugim slicnim zanrovima,znaju da ne vodi nigdje.
Hvali more,drzi se kraja!!! Sa Zagorom samo u western-fantasy,indijansku magiju i nadnaravno,a ostale teme ni tu ,ni tamo,kako kada.



Veleštovani kolega, ne trkeljajte gluposti poput svog prethodnika zoka...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/10/2010 : 20:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Meni je najgori Donatelli..definitivno..kad sam cita one price sa mr.no di ga je crta mislia san da je to zagor..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/10/2010 : 21:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Meni je najgori Donatelli..definitivno..kad sam cita one price sa mr.no di ga je crta mislia san da je to zagor..


Sto se tice MN, sigurno je najgori. Zajedno sa Ferrijem, time sto je Ferri zaprljao samo jednu pricu a cika Donatelli cak tri.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2010 : 22:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Bisi,Cassaro,Pepe, Pesce, Sedioli, Ricci, Gramaccioni.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/10/2010 : 22:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Bisi,Cassaro,Pepe, Pesce, Sedioli, Ricci, Gramaccioni.



Koji Cassaro? Primjetio sam da masa ljudi ne kuži da su dvojica. Gaspare i Gaetano.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000