forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Stoni tenis
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/06/2011 : 01:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Narucio sam tulpe sa friendship gumama. Covjek ce zaljepiti i dati jednu futrolu gratis. Nadam se da ce biti dobar reket.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 02/07/2011 : 13:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako netko ima za prodati polovno ili novo (glavno da je jeftino):

- spužvu za cišcenje guma





Ovo ti je bespotrebno...Obicna pamucna maramica ti je dovoljna, a ovaj sunder prodaju samo da bi naivnima uzeli pare, ne pomaže spužva da se bolje igra...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 02/07/2011 13:06:23
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/07/2011 : 13:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako netko ima za prodati polovno ili novo (glavno da je jeftino):

- spužvu za cišcenje guma





Ovo ti je bespotrebno...Obicna pamucna maramica ti je dovoljna, a ovaj sunder prodaju samo da bi naivnima uzeli pare, ne pomaže spužva da se bolje igra...


Evo, stavio sredstvo i obrisao sa spužvom za pranje suda.
I sve ok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 02/07/2011 13:50:52
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/07/2011 : 20:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Narucio sam tulpe sa friendship gumama. Covjek ce zaljepiti i dati jednu futrolu gratis. Nadam se da ce biti dobar reket.


Isprobao novi reket i zakon je.
Gume ljepljive, super spin. Bez velikog naprezanja, loptica se može poslati i brzo i jako. Kontrola iznenadujuce dobra (za tako brz reket) kako u odbrani tako i u napadu. Reket kakav se samo poželjeti može.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/08/2011 : 09:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Jucer sklopio majku od reketa. Kupio novo drvo Butterfly Petr Korbel off i polovne gume Butterfly Tenergy 05 (2.1mm). Drvo sam morao ošmirglati oko 2 mm okolo jer je bilo malo preveliko, no to je dobro ispalo. Takoder i ljepljenje prvi put - dobro drži. Reket je zakon - puno više lopti ide na stol (Tulpe sa Friendship gumama mi je povremeno prebacivao), a bekend mi vec prvi dan ide vidno bolje (mogu raspaliti iz sve snage par puta zaredom i svaki sjedne gdje treba).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/10/2011 : 00:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Nastavljam ovaj one man topic.
Nakon par mjeseci igre u dvorištu na travi, osokoljen silnim napretkom sve trojice (brat, stari i ja), razmišljam da odem u lokalni klub trenirati. Pogotovo što sam procitao da se ovim sportom možeš baviti bukvalno dok možeš stajati. Kako je meni 36 godina, do 40-te mogu postati odlican igrac. Jedino me malo smeta moja socijalna fobija tipa - šta ako me odbiju tj. ne dozvole trenirati. Nikako mi ne bi odgovarala pauza od pola godine - totalno sam postao zavisan od stolnog tenisa.

Postao sam i equipment junkie na žalost.
Iako imam Korbel / Tenergy 05 reket koji mnogi bolji igraci nemaju, u mislima sklapam idealnu kombinaciju koje bih se duže držao:
Drvo: Butterfly Michel Maze
Guma crna bekhend: Butterfly Tenergy 05 fx (1.9mm)
Guma crvena forhend: Xiom Vega pro (2.1mm)

Šta vi koristite ako ima još netko ovdje na forumu?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 09/10/2011 00:25:42
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/10/2011 : 20:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message
?????? ???????????? ????? ?????? ?? ?? ??????? ?? ???? ???????? ???????? ????????????? ???? ??????? ?? ?? ?? ?????? ??????????? ? „???? ?? ?????????? ????”. ????? ? ?? ? ?????? ?? ???? ??????? ????? ?????. „?????????? ?????? ?? ???? ?? ?????????”.

?????????? ??????????? ??????? ?? ???????? ?????? ?? ????????? ????????? ? ???????, ???? ?? ???????? ??????? ???????? ?? ?????? ????? ? ???????????? ????????????.

?????? ???????????? ?? ????? ????????? ????????? ????????? ??????? ? ? ????? ?? ??????? ??????? ?? ?????????.

„???????? ?????????? ????????????, ???? ?? ????? ??? ?????? ? ??????? ?? ????????. ?????? ??????? ????????? ?? ?? ???? ???????? ? ?? ???? ?? ?? ????? ???????, ????????? ??. ?? ??? ????? ??? ?? ?????? ?????? ??? ????, ???? ? ???????? ?? ?????? ? ??????????? ????????????. ???????? ? ??????? ????????? ?????????????? ???? ?? ?????? ?? ?? ????????? ? ?????? ???????? ????????? ?????? ?????? ???? 12 ??????, ??? ? ????????? ?????? ???????? ???? ?? ???? ???, ?? ????????? ????????????, ?????? ?????”, ????? ?? ????? ???????, ?????????? ????????????? ?????? ?????? ? ????????? ?? ?? ???????????? ?????????? ? ? ????? ? ???????? ?? ???????? ??????????? ????????? ??????.

??????????? ?? ???????? ?? ?? ?????????? ?????? ????? ? ??????? ? ??????? ???? ?????????? ?????? ?? ?????????? ??????, ????? ?????? ?????, ??? ?????? ? ?????? ? ????? ? ??? ?????? ? ?????.

„???? ??? ????? ????, ??????? ??? ?? ?? ?? ???? ?????? ?????, ???? ?? ????? ?? ????? ?????? ??????. ?????? ??, ?????? ?? ´??????´ ? ???? ???? ???. ???? ???? ??? ?? ??? ??????? ? ??????, ?????????? ??? ??????? ?? ?????? ? ??????????, ??? ?? ?? ????????? ????. ????? ??? ?????, ?? ??? ????? ?? ???? ????? ???-???? ?????? ???????? ? ????”, ???? ?????? ?? ????? 36-??????? ???????????.

?????? ????????? ???????? ?? ?? ?? ?? ????????? ?????????? ???????? ??? „??????”, ??? ? ?? ?? ????? ????? ??????? ? ????, ???? ?????? ?? ?????????.

„??????????? ?? ?? ???????? ???????????? ?????????? ?????????? ????????? ?? ???? ????????? ?????????? ?????????. ????? ???? ??? ???? ?? ????? ?????? ?? ????? ????? ? ???????. ?????? ????? ???? ??????? ???? ??????? ??????? ??? ?? ???? ????????, ???? ?? ???????. ????????? ?? ??? ?????? ????? ????, ?? ????? ??? ?? ?????? ????????, ???? ????????? ??????? ???????, ???? ?? ???????? ? ?? ?? ?????????, ??????????? ???? ?? ?????? ?? ?? ?????????? ????? ?????? ????... ?????? ?? ???? ??????? ??????? ?? ??? ?????????? ? ?? ????? ????? ??????? ?????? ????????”, „??? ????? ?? ??????” ???????? ?? ???????????.

?? ?? ????? ?? ?? ???????? ????????? ?? ?? ?? ?????? ??????????? ? ??????????????? ?? ?????????? ???? ? ???????.

„????????? ?? ? ???????? ????? ?????????? ???????? ????????????? ? ?????? ? ???????????, ?? ??????? ???? ???? ?? ?????? ? ??? ?? ??????, ?? ??????, ??????? ? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ?? ?? ???????????... ?? ???? ????? ??????? ????? ???????? ?????? ???. ????????? ?? ?? ?? ?????? ?? ??????????. ??????? ?? ???? ?? ??????????, ??? ?? ??????? ??????, ? ?????? ??????? ??????????, ?????????? ? ??????, ??? ? ???????, ??? ? ?????”, ????? ?? ?????? ????????????.

????? ????? ????????? ???????, ? ?? ?? ??????? ?? ??????? ? ??????.

„? ??? ??? ?? ????????? ????, ?? ???? ??????? ????? ?????. ?????????? ?????? ?? ???? ?? ?????????. ????? ??? ???? ???????? ?? ????????? ?????? ?????? ? ????? ?? ????, ´????´ ?????? ?? ???????????”, ??????? ?? ???????????, ???? ?? ???????????? ????? ???????? ???????? ?? ???????? 50.000 ?????? ?? ????? ?? ?????????? ??????.

?????????? ????????????? ?????? ???????? ????? ????? ???????? ?? ?? ?? ????? ?????????? ???????? ? ?????? ??????? ???????? ???????? ?? ???????????? ?? ????????, ??? ?? ?? ????????? ?? ?????? ???? ?????? ????????? ???????.

????? ??????? ?? ????? ?? ??????? ??? ??????? ?? ???????? ??????????? ??????? ?????? ? ????????, ??? ? ?? ???????????? ??????? ??????? ??????? ?? 16.000 ???? ?? ???????? ???????? ??????.

????? ?? ??????? ? ?? ?? ?????? ???????????? „?????? ????? ??????? ?? ?????? ????? ????? ???? ????? ??????????? ?? ???????? ????????? ????????? ?? ???? ?????? ? ?? ????? ?? ?????? ? ??????????? ????????????”.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/11/2011 : 21:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Odoh sutra u klub.
Trebat ce mi jak reket. Dovoljno sam napredovao preko ljeta da razmišljam o drvetu na duže vrijeme. Nešto što daje puno od svega ovim redom - spin, kontrola, brzina.
Ako imate neki prijedlog...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/11/2011 : 21:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Uzmi drvo Tibhar Fantom!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 16:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Da malo osvježim topic koji zanima samo mene.
U dvije godine od kada sam poceo napravio sam velik napredak, isprobao štošta opreme i trenutno sam na skromnom ali u mojim rukama vrlo dobrom reketu:
Yasaka extra all+
F: Friendship Cream Transcend 2.0
B: Friendship Cream Transcend 1.8
Mogao bih se takmiciti u nekoj nižoj ligi, ali mi posao na žalost ne dozvoljava pa igram u dvorištu sa starim i bratom.
Ima li još koji rekreativac medu ljubiteljima stripa da razbacimo koju partiju...

S obzirom da sam sada strucnjak za sve , idem malo komentirati ono od ranije.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/05/2013 16:52:28
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 16:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by srdjandj

Treba imati kondiciju za stoni tenis, to je jako naporan sport, ko nije igrao, nece verovati.




ja sam igrao,
i ne vjerujem :)


Takoder se ne slažem.
Bavio sam se u životu sa jako puno sportova. Nekima i vrlo ozbiljno. Stolni tenis je fizicki najmanje zahtjevan. Nije mi namjera nikoga omalovažiti, ali ovo je sport refleksa, prefinjenosti i vještine prije svega. Kondicija definitivno nije na odmet, ali u usporedbi sa recimo rukometom ili plivanjem, ovo je neuporedivo manje zahtjevno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/05/2013 17:17:59
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 16:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak

ne mozes sa takvim reketom da napravis dobar spin...moras da kupis dobro drvo i dobre gume.


Može, ali ne jak spin (nego osrednji) i reket je poprilicno spor.
Koristio sam reket nekih mjesec-dva.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 17:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak

ako hoces da kupis nesto bolje i skuplje, preporucujem butterfly koji je definitvno broj 1.
za tebe tanje gume (sporije) debljine 1.2 m do 1.5m maksimum.
preporucujem tackiness c gumu.


Butterfly preskup. Držim se Yasaka i Yinhe (Galaxy) drveta i Friendship guma jer su odlicne za svoju cijenu.
Poceo sam odmah sa 2.0. Nije mi naškodilo. I sada koristim 1.8 i 2.0 spužve. Ne bih manje, ali ni više mi se ne svida.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 17:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ako netko ima za prodati polovno ili novo (glavno da je jeftino):

- spužvu za cišcenje guma





Ovo ti je bespotrebno...Obicna pamucna maramica ti je dovoljna, a ovaj sunder prodaju samo da bi naivnima uzeli pare, ne pomaže spužva da se bolje igra...


Eh, mislio sam da mi treba odmah sve.
Sada cistim spužvom natopljenom u toploj vodi. I cisti savršeno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 17:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Jucer sklopio majku od reketa. Kupio novo drvo Butterfly Petr Korbel off i polovne gume Butterfly Tenergy 05 (2.1mm). Drvo sam morao ošmirglati oko 2 mm okolo jer je bilo malo preveliko, no to je dobro ispalo. Takoder i ljepljenje prvi put - dobro drži. Reket je zakon - puno više lopti ide na stol (Tulpe sa Friendship gumama mi je povremeno prebacivao), a bekend mi vec prvi dan ide vidno bolje (mogu raspaliti iz sve snage par puta zaredom i svaki sjedne gdje treba).


Malo sam se zanio kupovinom prejake opreme za rekreativca.
Tenergy definitivno nije bio za mene. Sada bih mogao koristiti tu gumu, ali ne svida mi se. Da imam novaca , moj izbor bi bila guma Yasaka Rakza7 soft. No, kako nemam, držim se Cream Transcenda.
U svakom slucaju stolni tenis ne igra oprema nego glava, ruka, noge i leda.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/05/2013 17:11:07
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 17:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Bljak

ako hoces da kupis nesto bolje i skuplje, preporucujem butterfly koji je definitvno broj 1.


Svi hvale Timo Boll Spirit drvo. Koliko mjenjam opremu, meni je to dosta skupo i neisplativo. No, ako je stvarno dobro, možda mi vrijedi kupiti (pa da uvijek imam jedno na raspolaganju)? Inace stalno nešto mjenjam, jedino se držim Yasaka extra drveta (jest malo sporije, ali kontrola je zakon).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/05/2013 17:16:09
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/05/2013 : 17:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Baš sam se fino ispricao sam sa sobom.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 15/05/2013 : 20:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Meni je bilo zanimljivo za citat.
Ako ti što znaci

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/05/2013 : 16:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

Meni je bilo zanimljivo za citat.
Ako ti što znaci


Naravno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000