forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Isticu mi aukcije!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/07/2008 : 13:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ajde ljudi,požurite,još samo jedan dan do završetka aukcija.Ima puno dobrih stripova,sve sami glanceri!!!!
Šta još cekate!!!!
Požurite!!!!!
Vidite da su stripovi poskupjeli a ja sam stavio lijepe primjerke na aukciju.Ajde kupite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Takve prilike više nece biti,samo još danas u vašem gradu!!!!!

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/07/2008 : 17:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Gand




...a tisi bezobrazan
Ubuduce gledaj svoja posla i ne petljaj se u moja
Nego,ajde ljudi šta je sad ovo.Jedan dan do isteka aukcija,ima puno toga da vam omasti brkove!!!!
Kakve su to aukcije,evo vec 14 dana mi je Blek od Ludensa broj 1 i 2 totalni glanceri a cijena 2 kune!!???? WTF
Pricamo o Bleku,velikom Bleku,šumskom traperu,plavokosim divom,eto ja vama nudim suvo zlato a vi 2 kune.Ako ne bude ponuda prava,necu da prodam.Nisam glup da prodam Bleka 1 i 2 za 2 kune.A uz to da se zafrkavam sa poštarninom i šta ja znam.Zapamtite,ako ne bude zadovoljavjucih ponuda NE PRODAJEM!!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/07/2008 : 18:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
prejak si

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2008 : 19:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro
...a tisi bezobrazan
Ubuduce gledaj svoja posla i ne petljaj se u moja
Nego,ajde ljudi šta je sad ovo.Jedan dan do isteka aukcija,ima puno toga da vam omasti brkove!!!!
Kakve su to aukcije,evo vec 14 dana mi je Blek od Ludensa broj 1 i 2 totalni glanceri a cijena 2 kune!!???? WTF
Pricamo o Bleku,velikom Bleku,šumskom traperu,plavokosim divom,eto ja vama nudim suvo zlato a vi 2 kune.Ako ne bude ponuda prava,necu da prodam.Nisam glup da prodam Bleka 1 i 2 za 2 kune.A uz to da se zafrkavam sa poštarninom i šta ja znam.Zapamtite,ako ne bude zadovoljavjucih ponuda NE PRODAJEM!!!!




Pa zašto nisi odmah stavio najnižu cijenu po kojoj bi prodao ili skrivenu najnižu cijenu (cijenu rezerve). Ovako ispadaš papak (bez zajebancije).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/07/2008 19:43:11
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2008 : 20:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/07/2008 : 20:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro
...a tisi bezobrazan
Ubuduce gledaj svoja posla i ne petljaj se u moja
Nego,ajde ljudi šta je sad ovo.Jedan dan do isteka aukcija,ima puno toga da vam omasti brkove!!!!
Kakve su to aukcije,evo vec 14 dana mi je Blek od Ludensa broj 1 i 2 totalni glanceri a cijena 2 kune!!???? WTF
Pricamo o Bleku,velikom Bleku,šumskom traperu,plavokosim divom,eto ja vama nudim suvo zlato a vi 2 kune.Ako ne bude ponuda prava,necu da prodam.Nisam glup da prodam Bleka 1 i 2 za 2 kune.A uz to da se zafrkavam sa poštarninom i šta ja znam.Zapamtite,ako ne bude zadovoljavjucih ponuda NE PRODAJEM!!!!




Pa zašto nisi odmah stavio najnižu cijenu po kojoj bi prodao ili skrivenu najnižu cijenu (cijenu rezerve). Ovako ispadaš papak (bez zajebancije).

Znam ali da sam stavio cijenu rezerve onda bi to trebao platiti cini mi se.Ne služim se baš puno tim aukcijama i ne znam baš kako sve to ide.Stavio sam onako jednu kunu pa da vidim dokle ce to ici,ali ovo je bez veze.Nisam glup da prodam dva stripova glancera za 2 kune pa mislili vi sto puta da sam papak,idiot,...šta me briga.Ne dam,ko vi ne date piranski zaljev NE DAM!!!!
Ja sam mislio da su te aukcije ozbiljan posao i da je to neka burza stripova gdje nece biti problema,gdje su to sami neki fini ljudi,poznavaoci,...a tako ispada bezveze.Itekako mi je bilo teško da sam odlucio ili uopšte da prodajem sve te stripove pa sam onda težkim srcem odlucio da prodam a sad da onako pušim na njima.Nema šanse.Nitko me ne tera da to prodam.Sad bar znam ja a znate i vi svi koliko strip stvarno vrijedi-skoro ništa-SRAMOTA.Ovo je uvrijeda za strip.Bolje da ja imam ove stripove pa pokušam za deset godina opet da vidim jel cu tada prodati za više.Stripovi su glanceri pa ce možda za deset godina kad budu stariji i kad možda dode neka druga generacija,znaciti nešto nekome.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/07/2008 : 20:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0


Nemam ništa protiv tebi,cak si mi drag što si bidovao,i nisi ti kriv da si bidovao na 2 kune kad je prije dugo vremena bila jedna kuna.Svatko bi to isto uradio,kad nema konkurence,tako da nisi ti ništa kriv ali ja ti javno kažem ako bude na kraju cijena 2 ili neka smiješna cijena ja ti te stripove necu prodati mislili vi najgore o meni.Isto tako važi za ostale stripove koje imam na aukciji.Ali to cu ja sa svatkim osobno srediti.Ovako bar ne ispadnem prevarant.Nisam taj koji bi uzimao novce a stripove ne bi slao.ZAto cu sa svakim kad završe aukcije preko maila srediti kad vidimo kakve ce cijene biti.Ne znam kako su to drugi radili ali pazi ovako možemo sve aukcije da "sjebemo" na minimum.Recimo netko stavi neki strip na aukciju ja bidam jednu kunu onda netko drugi bida 2 kune onda ja njega kontaktiram mailom i kažem mu neka ne bida više pa da ja dobijam strip za 2 kune pa onda mi vec nekako podelimo i odužimo jedan drugome.Zar je to pravda???
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2008 : 20:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ok, razumijem tvoje razloge
nema problema, necu se zbog stripova sad naljutiti na nekoga
osim toga, tko bi se mogao naljutiti na stockyja?! :)
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 31/07/2008 : 20:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0


Nemam ništa protiv tebi,cak si mi drag što si bidovao,i nisi ti kriv da si bidovao na 2 kune kad je prije dugo vremena bila jedna kuna.Svatko bi to isto uradio,kad nema konkurence,tako da nisi ti ništa kriv ali ja ti javno kažem ako bude na kraju cijena 2 ili neka smiješna cijena ja ti te stripove necu prodati mislili vi najgore o meni.Isto tako važi za ostale stripove koje imam na aukciji.Ali to cu ja sa svatkim osobno srediti.Ovako bar ne ispadnem prevarant.Nisam taj koji bi uzimao novce a stripove ne bi slao.ZAto cu sa svakim kad završe aukcije preko maila srediti kad vidimo kakve ce cijene biti.Ne znam kako su to drugi radili ali pazi ovako možemo sve aukcije da "sjebemo" na minimum.Recimo netko stavi neki strip na aukciju ja bidam jednu kunu onda netko drugi bida 2 kune onda ja njega kontaktiram mailom i kažem mu neka ne bida više pa da ja dobijam strip za 2 kune pa onda mi vec nekako podelimo i odužimo jedan drugome.Zar je to pravda???





Ocito nisi pazio kad su u školi pricali o aukcijama i koje je znacenje i svrha istih


http://www.appaloosa.hr/
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2008 : 20:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0


Nemam ništa protiv tebi,cak si mi drag što si bidovao,i nisi ti kriv da si bidovao na 2 kune kad je prije dugo vremena bila jedna kuna.Svatko bi to isto uradio,kad nema konkurence,tako da nisi ti ništa kriv ali ja ti javno kažem ako bude na kraju cijena 2 ili neka smiješna cijena ja ti te stripove necu prodati mislili vi najgore o meni.Isto tako važi za ostale stripove koje imam na aukciji.Ali to cu ja sa svatkim osobno srediti.Ovako bar ne ispadnem prevarant.Nisam taj koji bi uzimao novce a stripove ne bi slao.ZAto cu sa svakim kad završe aukcije preko maila srediti kad vidimo kakve ce cijene biti.Ne znam kako su to drugi radili ali pazi ovako možemo sve aukcije da "sjebemo" na minimum.Recimo netko stavi neki strip na aukciju ja bidam jednu kunu onda netko drugi bida 2 kune onda ja njega kontaktiram mailom i kažem mu neka ne bida više pa da ja dobijam strip za 2 kune pa onda mi vec nekako podelimo i odužimo jedan drugome.Zar je to pravda???


Drugi put stavi odmah pocetnu cijenu recimo za ta dva Bleka 45 kn. pa se neceš dovoditi u neugodne situacije. I tada te Supermark više nece moci varati. Evo, ja ti moram priznati da mi je poslao poruku i rekao mi da on želi te stripove po 2 kn. i da ne bidam ni slucajno (jer ce me po njegovim rjecima prebiti) pa da te tako prevari. Ja se od straha nisam usudio bidati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/07/2008 20:52:22
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 31/07/2008 : 20:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Guffy

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0


Nemam ništa protiv tebi,cak si mi drag što si bidovao,i nisi ti kriv da si bidovao na 2 kune kad je prije dugo vremena bila jedna kuna.Svatko bi to isto uradio,kad nema konkurence,tako da nisi ti ništa kriv ali ja ti javno kažem ako bude na kraju cijena 2 ili neka smiješna cijena ja ti te stripove necu prodati mislili vi najgore o meni.Isto tako važi za ostale stripove koje imam na aukciji.Ali to cu ja sa svatkim osobno srediti.Ovako bar ne ispadnem prevarant.Nisam taj koji bi uzimao novce a stripove ne bi slao.ZAto cu sa svakim kad završe aukcije preko maila srediti kad vidimo kakve ce cijene biti.Ne znam kako su to drugi radili ali pazi ovako možemo sve aukcije da "sjebemo" na minimum.Recimo netko stavi neki strip na aukciju ja bidam jednu kunu onda netko drugi bida 2 kune onda ja njega kontaktiram mailom i kažem mu neka ne bida više pa da ja dobijam strip za 2 kune pa onda mi vec nekako podelimo i odužimo jedan drugome.Zar je to pravda???





Ocito nisi pazio kad su u školi pricali o aukcijama i koje je znacenje i svrha istih



Drago mi je da si se i ti javio.Pa za tebe Guffy važi isto.Znam ja da nisi ti ništa kriv i vjerovatno si veseo što je trenutacna cijena 100 kuna za 19 Markova ali ne možemo to tako.Ti znaš da kad sam ja od tebe kupio na aukciji onaj Komandant Mark prica ili tako nešto tada su bar bile ono aukcije kao što se treba,mislim da sam ga usvojio za 300 kuna ili tako nešto.I nije mi bio problem doci u Zagreb osobno po taj strip i uzeo sam onda još neke druge i otišli smo na pice.Mislim nema problema ali ovako za ovakvu cijenu ja stripove ne mogu prodat.Nije da se hocu obogatiti ali bolje da ja imam te stripove pošto sam ih licno kupovao za svaki strip se vozio 60 km svaki put u Hrvatsku da kupim strip pa da ih se sad odreknem za tako malo novca.Trebao sam staviti onu rezervu ali onda bi trebao i ono da platim a na kraju ne bi prodao stripove.Tako bar ništa ne gubim a mi se možda "sretnemo" kod nekog drugog posla.Nije kraj svijeta.Aukcije nisu još gotove ali kako izgleda,....strašno loše izgleda,nikako da budem zadovoljan.Nego jel trebaš neke divx ili dvd?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/07/2008 : 20:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0


Nemam ništa protiv tebi,cak si mi drag što si bidovao,i nisi ti kriv da si bidovao na 2 kune kad je prije dugo vremena bila jedna kuna.Svatko bi to isto uradio,kad nema konkurence,tako da nisi ti ništa kriv ali ja ti javno kažem ako bude na kraju cijena 2 ili neka smiješna cijena ja ti te stripove necu prodati mislili vi najgore o meni.Isto tako važi za ostale stripove koje imam na aukciji.Ali to cu ja sa svatkim osobno srediti.Ovako bar ne ispadnem prevarant.Nisam taj koji bi uzimao novce a stripove ne bi slao.ZAto cu sa svakim kad završe aukcije preko maila srediti kad vidimo kakve ce cijene biti.Ne znam kako su to drugi radili ali pazi ovako možemo sve aukcije da "sjebemo" na minimum.Recimo netko stavi neki strip na aukciju ja bidam jednu kunu onda netko drugi bida 2 kune onda ja njega kontaktiram mailom i kažem mu neka ne bida više pa da ja dobijam strip za 2 kune pa onda mi vec nekako podelimo i odužimo jedan drugome.Zar je to pravda???




Ajde, ajde, dati cu ja 3 kune, pa nek ode sve u...
A posle cu probati Supermarku uvaliti za cetiri, pa možda i ja omastim brk

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2008 : 21:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
jebote, obi wan, pa to sam ti poslao u tajnosti!
kud govoris to pred svima...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2008 : 21:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

jebote, obi wan, pa to sam ti poslao u tajnosti!
kud govoris to pred svima...


Ne mogu više izdržati!!! Dosta mi je tiranije i zavjera protiv mene i mojeg tovariša 1Euro-a. Sama prevara i korupcija na tim aukcijama, puko mi je film! Lijepo sada priznaj da si ti srušio kule blizankinje pa da završimo s tim.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/07/2008 21:03:53
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 31/07/2008 : 21:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0


Nemam ništa protiv tebi,cak si mi drag što si bidovao,i nisi ti kriv da si bidovao na 2 kune kad je prije dugo vremena bila jedna kuna.Svatko bi to isto uradio,kad nema konkurence,tako da nisi ti ništa kriv ali ja ti javno kažem ako bude na kraju cijena 2 ili neka smiješna cijena ja ti te stripove necu prodati mislili vi najgore o meni.Isto tako važi za ostale stripove koje imam na aukciji.Ali to cu ja sa svatkim osobno srediti.Ovako bar ne ispadnem prevarant.Nisam taj koji bi uzimao novce a stripove ne bi slao.ZAto cu sa svakim kad završe aukcije preko maila srediti kad vidimo kakve ce cijene biti.Ne znam kako su to drugi radili ali pazi ovako možemo sve aukcije da "sjebemo" na minimum.Recimo netko stavi neki strip na aukciju ja bidam jednu kunu onda netko drugi bida 2 kune onda ja njega kontaktiram mailom i kažem mu neka ne bida više pa da ja dobijam strip za 2 kune pa onda mi vec nekako podelimo i odužimo jedan drugome.Zar je to pravda???


Drugi put stavi odmah pocetnu cijenu recimo za ta dva Bleka 45 kn. pa se neceš dovoditi u neugodne situacije. I tada te Supermark više nece moci varati. Evo, ja ti moram priznati da mi je poslao poruku i rekao mi da on želi te stripove po 2 kn. i da ne bidam ni slucajno (jer ce me po njegovim rjecima prebiti) pa da te tako prevari. Ja se od straha nisam usudio bidati...




Dobro si napravio što nisi bidao. Ja sam upoznao Supermarka. To je životinja. 2,20 visok, diže 150 kg na bencu, radi kao izbacivac. Još baš taj dan kad sam ga upoznao bio je zaboravio popiti tablete. Koja agresiva covjece... Ja ti velim 1euro, nemoj se zajebavat i pošalji mu stripove

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2008 : 21:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
I da, Supermark, ono što sam ranije napisao...samo sam se šalio...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2008 : 21:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
moja tiranija nad stripovima.com popusta! obi wan i mladjo se usuduju govoriti protiv mene...
jos malo pa ce se i globinjo i markos odvaziti pa STVARNO poceti voditi stripove.com!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/07/2008 : 21:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

moja tiranija nad stripovima.com popusta! obi wan i mladjo se usuduju govoriti protiv mene...
jos malo pa ce se i globinjo i markos odvaziti pa STVARNO poceti voditi stripove.com!



Eh, a kada se sjetim onog dana kada sam prvi put vidio tvoj nick i pomislio: Vidi ovog bisera, nije dobro napisao Supermajk...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/07/2008 : 21:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

moja tiranija nad stripovima.com popusta! obi wan i mladjo se usuduju govoriti protiv mene...
jos malo pa ce se i globinjo i markos odvaziti pa STVARNO poceti voditi stripove.com!



Eh, a kada se sjetim onog dana kada sam prvi put vidio tvoj nick i pomislio: Vidi ovog bisera, nije dobro napisao Supermajk...



a danas kad me vidis, pomislis: stvarno je biser, ali bar je dobro napisao supermark
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 31/07/2008 : 21:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Guffy

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by supermark

sjebi tu budalu koja je bidovala tvoje stripove :)

a ne, to sam ja! :0


Nemam ništa protiv tebi,cak si mi drag što si bidovao,i nisi ti kriv da si bidovao na 2 kune kad je prije dugo vremena bila jedna kuna.Svatko bi to isto uradio,kad nema konkurence,tako da nisi ti ništa kriv ali ja ti javno kažem ako bude na kraju cijena 2 ili neka smiješna cijena ja ti te stripove necu prodati mislili vi najgore o meni.Isto tako važi za ostale stripove koje imam na aukciji.Ali to cu ja sa svatkim osobno srediti.Ovako bar ne ispadnem prevarant.Nisam taj koji bi uzimao novce a stripove ne bi slao.ZAto cu sa svakim kad završe aukcije preko maila srediti kad vidimo kakve ce cijene biti.Ne znam kako su to drugi radili ali pazi ovako možemo sve aukcije da "sjebemo" na minimum.Recimo netko stavi neki strip na aukciju ja bidam jednu kunu onda netko drugi bida 2 kune onda ja njega kontaktiram mailom i kažem mu neka ne bida više pa da ja dobijam strip za 2 kune pa onda mi vec nekako podelimo i odužimo jedan drugome.Zar je to pravda???





Ocito nisi pazio kad su u školi pricali o aukcijama i koje je znacenje i svrha istih



Drago mi je da si se i ti javio.Pa za tebe Guffy važi isto.Znam ja da nisi ti ništa kriv i vjerovatno si veseo što je trenutacna cijena 100 kuna za 19 Markova ali ne možemo to tako.Ti znaš da kad sam ja od tebe kupio na aukciji onaj Komandant Mark prica ili tako nešto tada su bar bile ono aukcije kao što se treba,mislim da sam ga usvojio za 300 kuna ili tako nešto.I nije mi bio problem doci u Zagreb osobno po taj strip i uzeo sam onda još neke druge i otišli smo na pice.Mislim nema problema ali ovako za ovakvu cijenu ja stripove ne mogu prodat.Nije da se hocu obogatiti ali bolje da ja imam te stripove pošto sam ih licno kupovao za svaki strip se vozio 60 km svaki put u Hrvatsku da kupim strip pa da ih se sad odreknem za tako malo novca.Trebao sam staviti onu rezervu ali onda bi trebao i ono da platim a na kraju ne bi prodao stripove.Tako bar ništa ne gubim a mi se možda "sretnemo" kod nekog drugog posla.Nije kraj svijeta.Aukcije nisu još gotove ali kako izgleda,....strašno loše izgleda,nikako da budem zadovoljan.Nego jel trebaš neke divx ili dvd?



ma lako što se mene tice

nece to ostat tu
bice to na negdje 10 kuna po komadu,
ali tako tim je to , pojedinacno su po 15kuna, ovako u kompletu po 10, nisu to jos tako rijetki i tesko nabavljivi stripovi


http://www.appaloosa.hr/
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 31/07/2008 : 22:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
e sto ga navlacite... nedaj se euro. svi ti daju za pravo jer imas bleka jedinicu (!) u ponudi.
pouzdani izvori kazu da je taj strip izasao u skoro 60% manjoj nakladi od ostalih (vjerovalo se da, nasuprot marku, nece prezivjeti) + tisak je unistio remitendu istog. tako da sad broj 1 vrijedi oko 80-130 kn, po koliko i ide (ako je prva serija a ne jedan od brojnih reprinta). dvica i mark oko 10-12 kn.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2008 : 01:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Evo Supermarka u teretani. Bio sam par puta s njim, lud je;




Ja ti velim 1euro, rade mu pošalji stripove

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 01/08/2008 01:14:11
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/08/2008 : 02:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
odakle ti, mladjo, ova moja stara slika?
ah, kad se sjetim tih vremena prije nego sam krenuo bildati...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/08/2008 : 09:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

odakle ti, mladjo, ova moja stara slika?
ah, kad se sjetim tih vremena prije nego sam krenuo bildati...



tad si još licio na covjeka, sad si kao šesterokrilni ormar. Kako napreduje boksacka karijera? Nadam se da ti se nisam zamjerio zbog ovih postova gore. Htio sam samo upozoriti 1eura da poštuje dogovor, jer znam kako su prošli oni koji su te zajebali.Htio bih da ostanemo u dobrim odnosima, jer ne želim probleme.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/08/2008 : 10:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Na moju srecu sad je netko drugi bidao taj Blek i "nadmašio" ponudu SuperMarka(hvala bogu!!!)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2008 : 13:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by supermark

odakle ti, mladjo, ova moja stara slika?
ah, kad se sjetim tih vremena prije nego sam krenuo bildati...



tad si još licio na covjeka, sad si kao šesterokrilni ormar. Kako napreduje boksacka karijera? Nadam se da ti se nisam zamjerio zbog ovih postova gore. Htio sam samo upozoriti 1eura da poštuje dogovor, jer znam kako su prošli oni koji su te zajebali.Htio bih da ostanemo u dobrim odnosima, jer ne želim probleme.




to nije covik nego beštija! uništija je vricu za boks kad sam ga jednom povea sa sobom u dvoranu.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000