forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko ustvari uživate u stripovima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/08/2008 : 12:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Simple question. Dali vas stripovi još uvijek oduševljavaju/opuštaju/zaokupljaju u istoj mjeri kao kada ste bili na pocecima, ili je tokom godina ljubav prema njima izbljedjela?

Dali ste tip koji kupuje prakticki sve, a cita samo mali dio, ili kupujete samo 'probrane' (da ne kažem onako snobovski 'bolje') stripove, ali u njima maksimalno uživate?

Kada ste se posljednji put zavalili u fotelju, uzeli strip u ruke i ubili sat ili više vremena u jednom cugu, bez da ste stalno nervozno gledali na sat, prebacivali programe ili tražili neku muziku na radiju?

Koliko ustvari volite stripove?


Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 16/08/2008 : 12:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Stripovi jednostavno u meni bude ushicenje.
Pre no što polnem da ih citam imam isti osecaj kao kada cekam dobar film recimo.

a kada se krene sa citanjem, vreme/prostor oko mene se gube.

Kada mi šaka padne neki kvalitetniji HC od 300 (pa i više strana) znam da uz nejga ostanem i po dugih 3-4 sata, a da i ne osetim kada je vreme prohujalo.

Naravno prilikom odabira stripova mora postojati nekakva selekcija: Ja licno uzimam 90% marvelovih stripova (ostalih 10% odpada na boneli i druge amere), a i medu njima postoji stroga selekcija: Strip nikako netreba kupovati pre no što s vide šatovi (dakle par stranica kako zapravo crtež izgleda), par recenzija o stripu sa razlicitih izvora i naravno sam sadržaj stripa što je vrlo važno.

Ako su svi ovi parametri na zadovoljavajucem nivou, onda sam siguran da želim taj strip.
Ne tako malu ulogu u svemu tome ima i sama cena stripa, ali ako mi se strip dovoljno dopada, onda je i to lako prevazici!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 16/08/2008 : 13:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Znam da ima puno ljudi kojima kad vide strip u ducanu pocne izlaziti slina iz usta, ali samo iz razloga što je dizajn korica i hrbata (fetišisticki) prekrasan.
Ja cu, s druge strane, slinit samo ako vidim naslov nekog dobrog stripa (u sadržajnom smislu) kojeg pod cijenu života moram PROCITATI, a u žepu nemam para da si ga pribavim.:))

Kako vrijeme prolazi, sve više uživam u stripovima. A i sve sam popustljiviji i tolerantniji.
Isto tako sam vrlo emotivan nakon citanja stripa. Ako procitam odlican strip, cijeli dan se dobro osjecam. Dobro mi je u duši!XD Kad procitam loš strip, onda bi zakla/ubija...
To sve navodi na to da sam dosta privržen citanju stripova; da ih citam pasionirano i da mi pružaju veliku kolicinu zabave.
Prije 2 godine kad sam tek poceo iznova citati stripove, nije bilo baš tako. Sada kad sam tu, na stripovi.com, gdje moš izmjenit dojmove; to ti daje jedan dodatan motiv za citanje stripova.

Zanimljvo da stripove mogu citati samo nakon 22 sata, kad vlada opca tišina i kad, eto nema nikakvog "vanjskog podražaja" koji bi te maknuo u tu uru z postelje.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/08/2008 : 14:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Moji pocetci su bili prije neke 3-4 godine pa mogu reci da mi je do stripova sada još i više stalo. Imam zdrav odnos kolekcionarstva i citanja stripova tako da mi je to jedan lijep hobi u svakom pogledu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 16/08/2008 : 14:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Uzivam?! Verujte vi meni, ja kad dobijem novi strip, danima ga samnom izvodim u grad, poturam ga drugim ljudima da ga gledaju kako je lep, nosim ga na posao, gnjavim sve zivo sa njime...
O citanju necu jos ni reci da trosim. To je vec poseban fetis.
O da uzivam u svakoj sekundi posedovanja i citanja.
Sad, ja pomalo imam jednu naviku, koju vidim da vi ne volite. Ja novi strip volim da malo pohabam. Volim da se na njemu vidi svako citanje. Vrlo cesto prema njima nisam ni malo nežan. Jebe li ga, jeli to zdrav odnos. Mozda bi neki Bukglobove Gospodare jecma cuvali kao oci u glavi, ja sam ih nosio samnom na plažu, pustao da se napune peskom... Nekako se na tom stripu vidi koliko sam ga obožavao i koliko je vremena provodio u mojim rukama. On nije jedini takav, ali je nekako najpohabaniji primerak koji posedujem, valjda zato sto sam ga citao sto puta, i to ne samo ja, nego i zena i neki drugari. I dan danas kad uzmem Gospodare, ja se sav raznežim kako su lepu patinu dobili. Takvi su mi i Špagetiji, Metabaroni, takvi su mi Magicni vjetrovi, ama baš svi koje cesto citam.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/08/2008 : 15:05:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Uzivam?! Verujte vi meni, ja kad dobijem novi strip, danima ga samnom izvodim u grad, poturam ga drugim ljudima da ga gledaju kako je lep, nosim ga na posao, gnjavim sve zivo sa njime...
O citanju necu jos ni reci da trosim. To je vec poseban fetis.
O da uzivam u svakoj sekundi posedovanja i citanja.
Sad, ja pomalo imam jednu naviku, koju vidim da vi ne volite. Ja novi strip volim da malo pohabam. Volim da se na njemu vidi svako citanje. Vrlo cesto prema njima nisam ni malo nežan. Jebe li ga, jeli to zdrav odnos. Mozda bi neki Bukglobove Gospodare jecma cuvali kao oci u glavi, ja sam ih nosio samnom na plažu, pustao da se napune peskom... Nekako se na tom stripu vidi koliko sam ga obožavao i koliko je vremena provodio u mojim rukama. On nije jedini takav, ali je nekako najpohabaniji primerak koji posedujem, valjda zato sto sam ga citao sto puta, i to ne samo ja, nego i zena i neki drugari. I dan danas kad uzmem Gospodare, ja se sav raznežim kako su lepu patinu dobili. Takvi su mi i Špagetiji, Metabaroni, takvi su mi Magicni vjetrovi, ama baš svi koje cesto citam.


Ovo što si napisao je nešto cemu težim. Ja želim nositi stripove na plažu, posao, posudivati rodacima i prijateljima na citanje, osobno citati dok mi hrana pada na sve strane. To je pravi odnos jer strip i treba da se cita, pokazuje i što više stavi u promet.
Ali, jebiga, ja sam jako uredna osoba (citaj picajzla). Volim procitati strip, ali to cinim pažljivo da mi kasnije na polici lijepo izgleda. Ranije sam cak morao imati sve glancerolike, ali polako se lijecim, dobra 4+ mi je sasvim ok. (ipak napredujem pomalo).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/08/2008 : 15:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Naravno da volim stripove i da još u njima uživam... nije to nešto što nestane s godinama, jedino što možda s godinama taj raspon obožavanja i uživanja se sužuje... što je normalno, jer odrasta se, obicno se stjece iskustvo, stvaraju se kriteriji, prioriteti, prevrednjuju se stvari, pojave. Ali to ne umanjuje respekt i ljubav prema stripu kao mediju. A u dobroj stvari se uživa u bilo cemu i u bilo kojem životnom dobu... a dobrih stvari još uvijek nalazim i u stripovima.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 16/08/2008 : 15:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Raspucin

Uzivam?! Verujte vi meni, ja kad dobijem novi strip, danima ga samnom izvodim u grad, poturam ga drugim ljudima da ga gledaju kako je lep, nosim ga na posao, gnjavim sve zivo sa njime...
O citanju necu jos ni reci da trosim. To je vec poseban fetis.
O da uzivam u svakoj sekundi posedovanja i citanja.
Sad, ja pomalo imam jednu naviku, koju vidim da vi ne volite. Ja novi strip volim da malo pohabam. Volim da se na njemu vidi svako citanje. Vrlo cesto prema njima nisam ni malo nežan. Jebe li ga, jeli to zdrav odnos. Mozda bi neki Bukglobove Gospodare jecma cuvali kao oci u glavi, ja sam ih nosio samnom na plažu, pustao da se napune peskom... Nekako se na tom stripu vidi koliko sam ga obožavao i koliko je vremena provodio u mojim rukama. On nije jedini takav, ali je nekako najpohabaniji primerak koji posedujem, valjda zato sto sam ga citao sto puta, i to ne samo ja, nego i zena i neki drugari. I dan danas kad uzmem Gospodare, ja se sav raznežim kako su lepu patinu dobili. Takvi su mi i Špagetiji, Metabaroni, takvi su mi Magicni vjetrovi, ama baš svi koje cesto citam.


Ovo što si napisao je nešto cemu težim. Ja želim nositi stripove na plažu, posao, posudivati rodacima i prijateljima na citanje, osobno citati dok mi hrana pada na sve strane. To je pravi odnos jer strip i treba da se cita, pokazuje i što više stavi u promet.
Ali, jebiga, ja sam jako uredna osoba (citaj picajzla). Volim procitati strip, ali to cinim pažljivo da mi kasnije na polici lijepo izgleda. Ranije sam cak morao imati sve glancerolike, ali polako se lijecim, dobra 4+ mi je sasvim ok. (ipak napredujem pomalo).



Ja sam bolestan da kad ga kupim da mi bude perfektan. Volim da nema ni linijicu kad stigne kod mene. Kad stigne onda mu se zna. Nekoliko dana ga akam samnom gde god krenem. Pokazujem ga svima i drugarima i konobarima po kaficima i kafanama, gostima kod kuce.... Kad legnem na popodnevnu dremku, ja sklonim ženin jastuk i stavim strip da mi bude pored mene dok spavam. Dugo ga ne citam, listam ga, citam uvodnike, mirišem, zadovoljno tapkam, citam šta su forumaši rekli o njemu...
Najvece mi je zadovoljstvo kad se podesi da mi neko donese malo vutrice, pa da se lepo "pripremim" i onda udarim na citanje.
Ovo sve naravno kad su u pitanju "ozbiljni" ( tvrdokoriceni ) albumi. Stripove sa trafika procitam i slažem, bez vecih emocija. Album mi je nekao strip koji se ne dobija svaki dan. Skupe se pare, pa se porucuje, pa cekaš da stigne...
U zadnje vreme merak mi je kad stripove kupim preko aukcija. Tako sam nabavio Inkale od Viste, pa Prokleto blago, Torpeda, XIII, stiže mi i Džon Roner. Takva kupovina isto ima posebnu draž. To je ono kad me poštar zove telefonom da mi kaže da imam neku poštu iz Hrvatske. Mislim da sam jedini covek ovde koji malo, malo ima poštu "iz Hrvatske"

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Road_warrior
New Member



Serbia
158 Posts

Member since 21/04/2008

Posted - 16/08/2008 : 15:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Road_warrior a Private Message
Ha ha Raspucine uvek se setim kada citam tvoje postove kako si duvao dok si citao Zemlju heroja,bas si slikovito opisao taj dan tvog zivota.

My life fades the vision dims. All that remains are memories. I remember a time of chaos ruined dreams this wasted land. But most of all, I remember the Road Warrior the man we called Max.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 16/08/2008 : 16:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Raspucine, tako je i kod mene. Ta predigra prije citanja stripa traje dosta dugo. Moram prvo procitati tko je izdavac, prevoditelj, lektor, koja je tiskara, naklada, kakav je logo izdavaca, a nakon toga uvodnik, onda još jednom pogledati hrbat, zadnju i prednju koricu. Valjda to služi povecanju koncentracije. A kad pocnem citati strip, onda gledam jednu slicicu sat vremena kako ne bi sve bilo gotovo za tili cas. Na taj nacin nekako opravdaš cinjenicu da si besmisleno dao 200 kuna za strip.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 16/08/2008 : 16:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
Citam ih od kad sam to naucio. Uz malu pauzu pre par godina... No, u poslednje 3-4 godine, ljubav prema stripovima je sve veca, iz dana u dan. Kako vreme prolazi, ja ih sve više citam! A skoro sve pare odu na njih. Nekad to zasmeta, jer to hipercitanje može da ucini neke naredne naslove manje privlacnim, ipak ni sa cim ne valja preterivati.

Kupujem i na trafikama obicna, i u knjižarama lux HC izdanja. Imam neke serijale koje pratim i trudim se da prvo procitam sve što me zanima od jednog junaka, ili bukvalno sve, ako je dostupno (manje obimni serijali). Otprilike mogu tako da planiram koliko ce mi novca zatrebati narednih par nedelja, ali ako ugledam nešto što me zanima na rasprodaji/sa popustom, a malko me samo zagolica - odmah kupujem!

Imam jedan gadan trip, a to je da volim nešto staro, omiljeno da procitam po x-ti put, rade nego nešto što nisam uopšte citao... I volim tišinu, da me niko ne uznemirava! Onda mogu dan da provedem citajuci.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 16/08/2008 : 16:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Raspucine, tako je i kod mene. Ta predigra prije citanja stripa traje dosta dugo. Moram prvo procitati tko je izdavac, prevoditelj, lektor, koja je tiskara, naklada, kakav je logo izdavaca, a nakon toga uvodnik, onda još jednom pogledati hrbat, zadnju i prednju koricu. Valjda to služi povecanju koncentracije. A kad pocnem citati strip, onda gledam jednu slicicu sat vremena kako ne bi sve bilo gotovo za tili cas. Na taj nacin nekako opravdaš cinjenicu da si besmisleno dao 200 kuna za strip.



A ima i onaj postorgazmicki momenat, kada se vracaš nazad na "mesto zlocina", pa opet sve tako do detalja posmatraš!
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 16/08/2008 : 16:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Ja stvarno željno išcekujem svaki novi strip (od onih koje skupljam, naravno), ali muci me to da mi sve više vremena i volje treba da se 'ufuram'. Sjednem pa me živcira buka, pa ukucani koji prolaze, i tako svaka 'sitnica'. Nekad se sjecam da sam citao stripove po ljeti u busu za more, kad je najveca vrucina pržila (bilo je nemoguce disati normalno, a kamoli nešto citati), a sad mi to zvuci kao naucna fantastika. Jebat ga, nije da se ne trudim.

No, to je valjda više do covjeka i nekih drugih stvari nego do kvalitete i tematike pojedinih stripova koje kupuje, nažalost.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 16/08/2008 16:11:58
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 16/08/2008 : 16:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by Road_warrior

Ha ha Raspucine uvek se setim kada citam tvoje postove kako si duvao dok si citao Zemlju heroja,bas si slikovito opisao taj dan tvog zivota.


Nisam duvao tada, koliko secam. Kad sam citao Zemlju heroja držao sam predavanje poslanicima u prvom sazivu skupštine Kosova. Jes to beše dan, jebo mu ja mater.
Kad me ne bude mrzelo pricacu vam kako smo Metabaroni, cerka Zorana Radmilovica, Todorovic i ja išli u goste kod Envera Petrovcija. Posle toga sam vodio Metabarone u kafic Strip depo u Prištini. Kakva je to pijanka bila, mila majko.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 16/08/2008 : 16:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by Road_warrior

Ha ha Raspucine uvek se setim kada citam tvoje postove kako si duvao dok si citao Zemlju heroja,bas si slikovito opisao taj dan tvog zivota.


Nisam duvao tada, koliko secam. Kad sam citao Zemlju heroja držao sam predavanje poslanicima u prvom sazivu skupštine Kosova. Jes to beše dan, jebo mu ja mater.
Kad me ne bude mrzelo pricacu vam kako smo Metabaroni, cerka Zorana Radmilovica, Todorovic i ja išli u goste kod Envera Petrovcija. Posle toga sam vodio Metabarone u kafic Strip depo u Prištini. Kakva je to pijanka bila, mila majko.



Šta su pili Oton, Honorata, Agnar i ostali???
Još ako si oba toma poneo, tj. poVeo svih njih 7 (8), sa sve Tontom i Metabrodom, skidam ti kapu! Svaka cast!
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 16/08/2008 : 16:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Ja stvarno željno išcekujem svaki novi strip (od onih koje skupljam, naravno), ali muci me to da mi sve više vremena i volje treba da se 'ufuram'. Sjednem pa me živcira buka, pa ukucani koji prolaze, i tako svaka 'sitnica'. Nekad se sjecam da sam citao stripove po ljeti u busu za more, kad je najveca vrucina pržila (bilo je nemoguce disati normalno, a kamoli nešto citati), a sad mi to zvuci kao naucna fantastika. Jebat ga, nije da se ne trudim.

No, to je valjda više do covjeka i nekih drugih stvari nego do kvalitete i tematike pojedinih stripova koje kupuje, nažalost.



Imam isti problem, dok neko šušne kad citam stripove - ubio bih!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 16/08/2008 : 16:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by flamboyant soul

Ja stvarno željno išcekujem svaki novi strip (od onih koje skupljam, naravno), ali muci me to da mi sve više vremena i volje treba da se 'ufuram'. Sjednem pa me živcira buka, pa ukucani koji prolaze, i tako svaka 'sitnica'. Nekad se sjecam da sam citao stripove po ljeti u busu za more, kad je najveca vrucina pržila (bilo je nemoguce disati normalno, a kamoli nešto citati), a sad mi to zvuci kao naucna fantastika. Jebat ga, nije da se ne trudim.

No, to je valjda više do covjeka i nekih drugih stvari nego do kvalitete i tematike pojedinih stripova koje kupuje, nažalost.



Imam isti problem, dok neko šušne kad citam stripove - ubio bih!


I kod mene je tako.
Nema šanse da citam stripove ako imam "izbor raditi nešto drugo". Jednostavno ne mogu. I sve mi smeta okolo.
Evo, sad sam doma i mogu komodno otic procitati koji strip, ali jbga, sidim za kompom s punim želucom, igram igrice, a onda cu nakon toga surfat po internetu, a poslije otic na nogomet.
Tek kasno na vecer kad legnem, osjetim želju za citanjem stripa. Vjerojatno, jer mogu izabrat samo izmedu toga i spavanja. A spavat je dosadno...

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 16/08/2008 : 17:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Ja sam prije mjesec dana citao jednog Bonellija od 96 str. dvije i po ure..Sa jednom kracom stankom od 10 minuta.
Sad, jesam li lud ili ne...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47019 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2008 : 20:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da ne uživan ne bi trošija pare na njih

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 17/08/2008 : 00:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message
U pravu si kako ne bi uživao šta sam para dao za njih.I još da ne uživam?

zloduh Kundra
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
705 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 17/08/2008 : 11:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message
Ja kad god kupim strip jedva cekam da dodem doma i procitam ga!Iako,imam jednu naviku koja mi je ostala još od samog pocetka citanja stripova,a ta je da uvijek prije nego što ga proctam da pogledam zadnju koricu i vidim najavu za sljedeci broj.Što da kažem?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 17/08/2008 : 13:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Vise volim stripove nego zenu ......xexexe....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/08/2008 : 14:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
jos uvijek pronalazim veliko zadovoljstvo u stripovima, ali ono je sad rjede nego prije
tesko se nade strip koji me odusevi...
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1824 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 17/08/2008 : 15:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message
Volim stripove vise nego 'leba jesti! Onako kad ga uzmem, pa ga gledam, pa omirisem, pa ga jos malo gledam, pa pocnem citati predgovore i pogovore i tek onda se zavalim u krevet i pocnem citati lagano, gledati slike... Ajme uzivancije!

IG: @bricktoygrapher

Edited by - Zlix on 17/08/2008 15:07:41
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 17/08/2008 : 15:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
dan bez stripa?nemoguce.samo u iznimnim situacijama...

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 17/08/2008 : 22:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
žena me pita dal cu i njezin dio kreveta zauzet stripovima, ljubomorna je na stripove

volim grad koji tece...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000