forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Popaj
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Dusxan
New Member



Serbia
221 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 26/08/2008 : 18:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dusxan a Private Message
Nabavio sam Nostalgijin Album , chini mi se nizhi broj koji je izashao 5 valjda (ima ih 2 inache)

Zanima me gde je jos izlazio/izlazi ? Ja ga imam u jos 3 Bisera...

A i u jednom Vjesnikovom izdanju koje mi trenutno nije pri ruci, uopste ne znam o chemu se radi , nije RS magazin, ali mozda kao neko specijalno izdanje RS (Od stripa jos ima i Pink Pantera). Da mozda neko ne zna o chemi bi se tu moglo raditi? (Treba mi , jer epizoda nije u celosti-u nastavku je; a i za slucaj da ih jos ima)

Inace, za razliku od crtanog filma - strip je dosta smeshan, ima neki uvrnuti humor pa ga stoga i skupljam

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 26/08/2008 : 22:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Moj favorit
Popajev zabavnik vjesnik 102 broja-retko koliko i dobro.
Do kraja pedesetih bilo ga je u puno izdanja...Mmiš,Sili simfonija,Veseli zabavnik,Politikin zabavnik...i jedan pegaz mu je posvecen.
nisam nikada video "pera ždera utamanjivac sendvica" predratno izdanje politikinog zabavnika-jedini strip do drugog svetskog rata u potpunosti posvecen Popaju.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/08/2008 : 22:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
-Spunk novosti
-Stripoteka /hrvatska verzija/
-RS Magazin /ovo je ono što tražiš.../


to je otprilike ono što znam
Go to Top of Page

Dusxan
New Member



Serbia
221 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 30/08/2008 : 11:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dusxan a Private Message
hm, vidim po popisima i naslovnicama stripova novosadske stripoteke da je i tamo nesto izlazlio..samo ne znam jeli su to dugacke epizode ili tabla strip. http://stripovi2.tripod.com/id3.html Zna li mozda neko da li je bilo epizoda na 16/20/32/44 strane , i u kojim brojevima?

Edited by - Dusxan on 30/08/2008 14:56:03
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000