forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sanjate li stripove?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/09/2008 : 12:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Ne znam da li je ovakav topic bio pre, jer pratim forum nekih osam meseci, ali mislim da je pitanje vrlo zanimljivo.Danas sam video jedan Barkerov komentar kako cesto sanja da kupuje nepostojece brojeve DD , što se i meni cesto dešava, pa reših da postavim ovaj topic.
Naime , tri sna koja najviše volim da sanjam su : sex ( normalno ), igranje basketa i zakucavanje lopte ( košarka i basket su mi od srednje škole uz stripove najveca ljubav, a neko vreme sam imao i fantastican odraz pa sam zakucavao u igri- kako je to fantastican osecaj) i , kao treci omiljeni san, mi je kupovina stripova.
Obicno sanjam da su na kiosku izašli neki nepostojeci brojevi, i to dosta njih ili da sam kod nekoga ili u nekoj knjižari našao velikih broj stripova , takode nepostojecih, koji mi nedostaju i koje kupujem za neke male pare.Uh, kakav lep osecaj
Danas su mi ovi snovi sa basketom i stripovima retki, a sa seksom ...malo cešci

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/09/2008 : 13:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ja sanjam police.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/09/2008 : 13:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Da, sanjam ponekad jednako kao i Barker, nepostojece epizode Dylana Doga. Za vrijeme rata, a time i prekida distribucije Bonelli stripova u Hrvatskoj, je takvih snova bilo najviše. Sada se vec rijede dešavaju, posebno kada sam u išcekivanju nekog specijalnog, dugo ocekivanog naslova koji bi uskoro trebao izaci.

Znaci, svi ti snovi su inducirani mojim osobnim traumama.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 14/09/2008 : 13:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
DA!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 14/09/2008 : 14:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
obicno sanjam šta cu kupiti ili ako sam narucio poštom sanjam da mi je to stiglo i tako
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 14/09/2008 : 14:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
Konstanto, doslovno konstanto....
Uglavno su to Dylan Dogovi, jedan san je bio da kupujem na kiosku neke epizode koje u stvarnosti ne postoji ali u snu znam da postoje i da sam cuo preporuke onjima...

Bilo je i bizarnih snova o stripovima, ogromnih formata ali opet junaci koji postoje a nidad nisam sanjao neku epizodu koja postoji. U snovima su to uvijek neke "nove" epizoda i "edicije"
Go to Top of Page

c64
Senior Member

Cuba
1694 Posts

Member since 15/03/2006

Posted - 14/09/2008 : 14:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send c64 a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Ne znam da li je ovakav topic bio pre, jer pratim forum nekih osam meseci, ali mislim da je pitanje vrlo zanimljivo.Danas sam video jedan Barkerov komentar kako cesto sanja da kupuje nepostojece brojeve DD , što se i meni cesto dešava, pa reših da postavim ovaj topic.
Naime , tri sna koja najviše volim da sanjam su : sex ( normalno ), igranje basketa i zakucavanje lopte ( košarka i basket su mi od srednje škole uz stripove najveca ljubav, a neko vreme sam imao i fantastican odraz pa sam zakucavao u igri- kako je to fantastican osecaj) i , kao treci omiljeni san, mi je kupovina stripova.
Obicno sanjam da su na kiosku izašli neki nepostojeci brojevi, i to dosta njih ili da sam kod nekoga ili u nekoj knjižari našao velikih broj stripova , takode nepostojecih, koji mi nedostaju i koje kupujem za neke male pare.Uh, kakav lep osecaj
Danas su mi ovi snovi sa basketom i stripovima retki, a sa seksom ...malo cešci




Kažeš sa sexom, malo cešci? To znaci da si usamljen... same shit here
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 14/09/2008 : 14:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Ja sanjam pustolovine Zagora.

Jednom sam sanjao neku napetu pustolovinu i taman kada je Zagor bio okružen sa nekih 1000 zombija mama me probudila!

Morao sam cekati vecer da nastavim sanjati...

Inace cesto znam tako sanjati u "nastavcima" odnosno kada me se usred sna prekine iduci put kada sanjam san se nastavi od onog trenutka na kojem sam prekinut.
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2123 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 14/09/2008 : 14:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Ja sam jednomn sanjao da sam setao po gradu i onda se odjednom otvorio stand sa stripovima i sve je bilo jaaaako jeftino...:)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3542 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 14/09/2008 : 14:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
aha, obichno sanjam neko izdanje koje ne mogu da nadjem da kupim... :((
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/09/2008 : 14:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Ne znam da li je ovakav topic bio pre, jer pratim forum nekih osam meseci, ali mislim da je pitanje vrlo zanimljivo.Danas sam video jedan Barkerov komentar kako cesto sanja da kupuje nepostojece brojeve DD , što se i meni cesto dešava, pa reših da postavim ovaj topic.
Naime , tri sna koja najviše volim da sanjam su : sex ( normalno ), igranje basketa i zakucavanje lopte ( košarka i basket su mi od srednje škole uz stripove najveca ljubav, a neko vreme sam imao i fantastican odraz pa sam zakucavao u igri- kako je to fantastican osecaj) i , kao treci omiljeni san, mi je kupovina stripova.
Obicno sanjam da su na kiosku izašli neki nepostojeci brojevi, i to dosta njih ili da sam kod nekoga ili u nekoj knjižari našao velikih broj stripova , takode nepostojecih, koji mi nedostaju i koje kupujem za neke male pare.Uh, kakav lep osecaj
Danas su mi ovi snovi sa basketom i stripovima retki, a sa seksom ...malo cešci



O stripovima sam imao san da dolazim na neki pijac (mješavina par pijaca koje sam posjecivao u životu), kasnim, vec je 12.30 sati, na zadnjoj tezgi je prodavac stripova koji ima sva izdanja Belog Puta isl. pa ja brzo razgledam i kupujem.
Usput, imao sam i ja nekad sjajan odraz. Zakucao sam (doduše samo jednom iz igre) u osnovnoj školi na utakmici - tada sam bio visok nekih 170 cm. Odraz sam imao zahvaljujuci bavljenju rukometom. Mogu ja i sada skociti, ali ipak je to sada odraz obicnog smrtnika.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/09/2008 : 14:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ne!
Go to Top of Page

Road_warrior
New Member



Serbia
158 Posts

Member since 21/04/2008

Posted - 14/09/2008 : 15:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Road_warrior a Private Message
Off topic ali moram da kazem zakucati sa 170 cm iz igre u osnovnoj,pa ti si sine mogao biti Spud Webb.

My life fades the vision dims. All that remains are memories. I remember a time of chaos ruined dreams this wasted land. But most of all, I remember the Road Warrior the man we called Max.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/09/2008 : 15:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Usput, imao sam i ja nekad sjajan odraz. Zakucao sam (doduše samo jednom iz igre) u osnovnoj školi na utakmici - tada sam bio visok nekih 170 cm. Odraz sam imao zahvaljujuci bavljenju rukometom. Mogu ja i sada skociti, ali ipak je to sada odraz obicnog smrtnika.


170cm????Svaka cast.Ja sam dosta viši, 195 cm, i imao sam cesto zakucavanja po nekim turnirima i ulicnom basketu, ali zakucati sa 170cm, a pri tom nisi crne puti ... respect Obi-wan!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 14/09/2008 : 16:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Itekako sanjao. sanjao bi da idem na štand kupovat neke ZAgor epizode koje uopce ne postoje. Uglavnom ih ne bi procitao do kraja.

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
703 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 14/09/2008 : 16:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message
Ja sanjam Dylan Dog korice,a evo kako su neke izgledale:
-Dylan se surfa na moru s Posejdonom(bogom mora) zajedno na dasci
-Dylan roni s 2 tigrica prema morskom dnu
-Dylan u labirintu koji se nalazi u necijem travnjaku
-Dylan,a pored njega stoji moja ravnateljica iz OŠ

Znam da su malo bizarne,ali eto...svi moji snovi su bizarni i apsurdni!
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 14/09/2008 : 16:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
nije baš po topicu,al u zadnje vrijeme mi se cesto dešava da stvarnost mijenjam za price iz stripova pa mi je bolja polovica primjetila da cesto zablesim u razgovoru tj.koristim argumente iz stripova,najviše iz martija a da toga uopce nisam svjestan.šta se snova tice,cesto sanjam stripove,a najcešce se radi o paranoji da necu imat dovoljno mjesta za stripove,šta je ustvari java a ne san...i naravno sanjanje nepostojecih stripova i pitanje prodavacici za iste a ova u cudu gleda...

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/09/2008 : 17:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Ne sanjam, ali prije nego zaspem, znam razmišljati o svojim novim scenarijima za Zagora.

Tako sam, npr. jednom razmišljao kako bi bilo cool da je Cain preživio i da ponove sretne Zagora, i za mjesec dana vidim najavu za epizodu Cainov povratak ( tada još nisam znao za sergiobonellieditore, pa nisam mogo znati da ce to ikada biti).
Najzanimljivije je što je i u mojoj glavi epizoda pocela kako se Cain budi na plaži nakon brodoloma.
Jesam li prorok ili šta?
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 14/09/2008 : 17:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Windwalker

Ne sanjam, ali prije nego zaspem, znam razmišljati o svojim novim scenarijima za Zagora.

Tako sam, npr. jednom razmišljao kako bi bilo cool da je Cain preživio i da ponove sretne Zagora, i za mjesec dana vidim najavu za epizodu Cainov povratak ( tada još nisam znao za sergiobonellieditore, pa nisam mogo znati da ce to ikada biti).
Najzanimljivije je što je i u mojoj glavi epizoda pocela kako se Cain budi na plaži nakon brodoloma.
Jesam li prorok ili šta?

Ne. To si sanjao jucer...
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 14/09/2008 : 17:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message
Hvala bogu, ne!!!

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/09/2008 : 19:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Obi-wan
Usput, imao sam i ja nekad sjajan odraz. Zakucao sam (doduše samo jednom iz igre) u osnovnoj školi na utakmici - tada sam bio visok nekih 170 cm. Odraz sam imao zahvaljujuci bavljenju rukometom. Mogu ja i sada skociti, ali ipak je to sada odraz obicnog smrtnika.


170cm????Svaka cast.Ja sam dosta viši, 195 cm, i imao sam cesto zakucavanja po nekim turnirima i ulicnom basketu, ali zakucati sa 170cm, a pri tom nisi crne puti ... respect Obi-wan!


Sada sam visok 184 i ne mogu ni sanjati o nekom zakucavanju. Tada sam bio klinac celicnih listova ojacanih godinama treninga - ljudi su u nevjerici gledali kako letim. Uvijek mi je teško kada pomislim da zbog nesretnih okolnosti i melankolicna duha nisam napravio ono što je trebalo napraviti. Bio sam u rukometnoj kadetskoj selekciji Hrvatske 1991. (bio je i Losert tada), pocelo je sranje, poslali su nas kuci (s mora) i ja sam se narednih 14 godina bavio pivom umjesto sportom - budala. Ono što sanjam cešce od stripova je nocna mora o protracenoj mladosti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DeanSavage
Starting Member

Serbia
35 Posts

Member since 15/07/2008

Posted - 14/09/2008 : 20:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeanSavage a Private Message
Kako ne...desavalo se da sanjam kako sam konacno popunio ediciju stripova za koju sam potrosio brdo novca, a da saznajem kako se upravo pojavila jos jedna nova, mnogo bolje odradjena u okviru koje je vec izaslo par desetina brojeva, a prve je vec nemoguce naci!

Hey wait . o O (Hmmmm...AF Superstrip < AF Klasik)

Ozbiljno, desavalo se da sanjam stripove, ali vrlo retko pamtim snove, pa ni sam vise nisam siguran sta se tacno desavalo...neke bolesne apsurdnosti, bez sumnje.



Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 14/09/2008 : 20:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Zaista cudno,skoro svi su imali te jedan isti san!! Da i ja sam cesto znao sanjati stripove,najvise u vremenu kad ih nije bilo,i to kako slucajno u gradu u nekoj trafici zagledam dosta stripova raznih bonellijevih junaka epizode koje ne postoje u izlogu i tako sve veseo pozurujem da ih sve kupujem sa strahom hocu li imati dovoljna novca da ih sve uzmem...cesto sam to sanjao!
Go to Top of Page

Road_warrior
New Member



Serbia
158 Posts

Member since 21/04/2008

Posted - 14/09/2008 : 20:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Road_warrior a Private Message
Jeste skoro su svi imali isti san,ovaj topic ce se pretvoriti u DD specijalac br.7 Snovi...

My life fades the vision dims. All that remains are memories. I remember a time of chaos ruined dreams this wasted land. But most of all, I remember the Road Warrior the man we called Max.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/09/2008 : 20:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by Windwalker

Ne sanjam, ali prije nego zaspem, znam razmišljati o svojim novim scenarijima za Zagora.

Tako sam, npr. jednom razmišljao kako bi bilo cool da je Cain preživio i da ponove sretne Zagora, i za mjesec dana vidim najavu za epizodu Cainov povratak ( tada još nisam znao za sergiobonellieditore, pa nisam mogo znati da ce to ikada biti).
Najzanimljivije je što je i u mojoj glavi epizoda pocela kako se Cain budi na plaži nakon brodoloma.
Jesam li prorok ili šta?

Ne. To si sanjao jucer...



Ja te stvorio, ucinio slavnim, a ti tako
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 14/09/2008 : 20:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Uvek sanjam kada trreba da mi stigne neki paket sa stripovima, i divnim cudom, vec sutra poštar zazvoni na moja vrata! :)

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000