forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sanjate li stripove?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 14/09/2008 : 21:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
Cesto sam sanjao kako se upoznajem s Dylanom ili Kenom.

Sanjao sam jednom da sam došao u jednu strip knjižaru i da je bila velika rasprodaja, stripovi po par kuna
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/09/2008 : 05:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Interesantno je zaista da vecina nas sanja stripove koji ne postoji, samo malobrojni srecnici uz sve to sanjaju pravog Zagora, Dilana i slicno. Ja sam kao klinac vecinom stripove pronalazio po raznim napustenim tavanima i zaista sam nailazio na primerke koje nikada nisam video u zivotu niti sam pretpostavljao da takvi i postoje, i to ne samo ZS i LMS vec i razne druge, posebno "Politikine zabavnike" i to one izmedju brojeva 900 i 1200 kad su izlazili stripovi koje sam tad najvise citao, a to su bili Mandrak, Fantom, Rip Kirbi, Piton pa cak i Supermen. Ti zabavnici su imali naslovnice sa junacima stripova i u tom periodu su mi najlepse naslovnice kod zabavnika. Posebna draz je bila u tome sto sam nailazio na epizode Fantoma kojeg sam i skupljao u kojima su se desavale razne vazne stvari, kao sto je prica o tome kako je Kit Voker proveo mladost, skolovanja, upoznao Dijanu Palmer i kako je na kraju pozvan da zameni oca koji je umirao u pecini u obliku lobanje u njihovom skrovistu u dzungli. Bilo je vise takvih stripova koji su imali pricu vrlo bitne sadrzine za dati serijal kao sto je ova spomenuta sa Fantomom. Slicna je stvar bila i sa "Dnevnikovim" stripovima, posebno kad sam prvi put ugledao i to u okviru iste gomile stripova koje mi je jedan drug iz razreda skinuo sa tavana i sve poklonio jer njemu nisu nista znacili, LMS-42: "Zagonetni dvojnik" i LMS-46: "Celicna neman", LMS-58: "Svirepa ceremonija" i jos nekoliko drugih, ali ovi su na mene ostavili izuzetan utisak jer sam u toku nekoliko sekundi video Zagora protiv Hellingenovog robota Titana, protiv svog dvojnika i ispred streljackog voda. A tek kad sam ugledao "Specijalnu misiju" sa Zagorom u zutoj majici. Sve mi je to razbuktavalo mastu i nije ni cudo da sam nebrojeno puta sanjao kako po nekim tavanima nailazim na stripove, posebno Zagorove, koje nikad nisam video i za koje nisam znao ni da postoje (to jest ni ne postoje, postojali su samo u mojim snovima). Mislim da se slicna stvar desavala svima nama kad smo upoznavali junake stripova koje smo zavoleli i kad smo se otkrivali nove price i nove epizode, jer cak i kad kupimo strip na kiosku zurno gledamo sta je u sledecem broju i radujemo se necemu sto prvi put vidimo a sto ce izaci za nedelju ili mesec dana, pa se takvo odusevljenje novim i nepoznatim projektovalo i na nase snove.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4643 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 15/09/2008 : 08:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message
Uhh, bila je ova tema pre x godina, ali nije lose ponoviti je :)
Znaci, ovo postaje vise nego sumnjivo, uglavnom DD fanovi sanjaju sve te nepostojece stripove.
Subliminalne poruke u praznom prostoru izmedju dve vinjete, a? :))))))))
Mislite o tome!

@obi: jako mi je zao sto je tako ispalo, ali kao sto volimo ovde da kazemo: ko zna zbog cega je to dobro! ;)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 15/09/2008 : 09:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Cesto sanjam gotovo identican san, na nepostojecem kiosku kupujem nepostojece epizode Texa, Alana Forda te Dilana i Zagora. Cesto se scenografija premesti u neku stripoteku. Par puta sam sanjao kako kupujem i neke stripove Z.serije.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

daniloxl
Starting Member



2 Posts

Member since 15/09/2008

Posted - 15/09/2008 : 10:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit daniloxl's Homepage  Send daniloxl a Private Message
pozdrav od novajlije na forumu...

Anto sunce ti poljubim znao sam da naš rodni Cacak ima strip fanatike ali baš da ih sanjam...vidim da nismo kupovali stripove na istoj trafici kao klinci, ja sam cešce sanjao prodavacicu nego stripove :)..

Pored toga kod mene je proces obrnut, ja snove stavljam u strip, jedan od prvih koji cu da "strip-tizujem" se zove Evolucija...možda i postavim scenario
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 15/09/2008 : 11:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Jedini san vezan za stripove koji imam je, u stvari, nocna mora najgore vrste - vec nekoliko puta sanjam jedan te isti: vracam se kuci odnekud i vidim da mi je cijela kolekcija pokradena!! Prazni paketi i police, jad i cemer mi zahvata dušu... Strašno!

...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/09/2008 : 15:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ja sam u mladosti držao stripove na podu u verandi. Nisam ih neko vrijeme gledao i kada sam pogledao, vidim kutija odozdo uhvatila vlagu (da li je iz zemlje ili se izlio pokvareni zamrzivac) ni danas ne znam. Kada se samo sjetim svojih krasnih Zagora mokrih i valovitih, jeza me uhvati. "Mec stoleca" mi se osuo u prah pred ocima, prava nocna mora. Znam to ponekad sanjati.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/09/2008 15:47:00
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 15/09/2008 : 17:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by daniloxl

pozdrav od novajlije na forumu...

Anto sunce ti poljubim znao sam da naš rodni Cacak ima strip fanatike ali baš da ih sanjam...vidim da nismo kupovali stripove na istoj trafici kao klinci, ja sam cešce sanjao prodavacicu nego stripove :)..

Pored toga kod mene je proces obrnut, ja snove stavljam u strip, jedan od prvih koji cu da "strip-tizujem" se zove Evolucija...možda i postavim scenario


Dobrodosao u sektu!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/09/2008 : 18:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by daniloxl

pozdrav od novajlije na forumu...

Anto sunce ti poljubim znao sam da naš rodni Cacak ima strip fanatike ali baš da ih sanjam...vidim da nismo kupovali stripove na istoj trafici kao klinci, ja sam cešce sanjao prodavacicu nego stripove :)..

Pored toga kod mene je proces obrnut, ja snove stavljam u strip, jedan od prvih koji cu da "strip-tizujem" se zove Evolucija...možda i postavim scenario


Najaci je san kada nadeš trafiku sa mnoštvom nekih novih
epizoda, i pre nego što ih kupiš dobiješ shnjur ( iliti blowejob ) od sisate prodavacice.Šteta je što ga nisam sanjao

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/09/2008 : 09:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
Ja sam nocas sanjao da je izisao Gigant-Kapetan Miki
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2008 : 09:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ja sam ih znao sanjati... Kako nalazim nove brojeve Marti Misterije koji još nisu izašli u nas, ili Nathana Nevera. Cudno je što ti snovi nikad nisu bili seksualne prirode.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/09/2008 : 09:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ja sam ih znao sanjati... Kako nalazim nove brojeve Marti Misterije koji još nisu izašli u nas, ili Nathana Nevera. Cudno je što ti snovi nikad nisu bili seksualne prirode.




S Nathanom ili Martyem??!?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/09/2008 : 11:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ja sam ih znao sanjati... Kako nalazim nove brojeve Marti Misterije koji još nisu izašli u nas, ili Nathana Nevera. Cudno je što ti snovi nikad nisu bili seksualne prirode.


Baš cudno.I Natan i Marti su zgodni momci

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 16/09/2008 : 14:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message
Sanjam mjesto di da stavim nove stripove jer njega je sve manje i manje a novih izdanja sve vise i vise.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/09/2008 : 14:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
svaki put kad stigne nova tura iz shtamparije sanjam kako iznajmljujem magacin i time prestajem da se saplitjem o kutije po stanu...

usput - wtf!? - dok sam ja bio u chachku , tamo je bilo sve ukupno 2 i po strip konzumenta!
od kad sam otishao nakotilo se njih gomila?!
ili to ili su se svi uspeshno krili od mene:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26450 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/09/2008 : 16:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
sada su izašli iz ormara

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20954 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/09/2008 : 17:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

svaki put kad stigne nova tura iz shtamparije sanjam kako iznajmljujem magacin i time prestajem da se saplitjem o kutije po stanu...

usput - wtf!? - dok sam ja bio u chachku , tamo je bilo sve ukupno 2 i po strip konzumenta!
od kad sam otishao nakotilo se njih gomila?!
ili to ili su se svi uspeshno krili od mene:))


Nisu se krili od tebe nego od mene da im ne otmem stripove
Šalim se, ali da ti iskreno kažem mislim da ima tu i moje zasluge.Startujem sve koje znam i koje ne znam da se ukljuce u ovaj sport i da posecuju ovaj sajt, tako da ce se opasno razbuktati stripomanija u ovom gradu.Barem se nadam.Ako dode još 10 cacana na sajt tražicu od Globinja da dobijem status kuma

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/09/2008 : 17:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

sada su izašli iz ormara



iz klozeta, ustvari

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 16/09/2008 : 17:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by anto
Ako dode još 10 cacana na sajt tražicu od Globinja da dobijem status kuma



bolje nemoj, bitje onda - "kume, izgore ti kesa" situacija:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 16/09/2008 : 20:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
auuu plasite me :D

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000