forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra serijal-rupe
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/11/2008 : 19:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Evo imam jedno pitanje u vezi Zexa.
Sad kad sam po pretraživanju nešto tražio i gledao naslovnice opazio sam da je kod zlatne serije kada je završio odred straha,da su onda bili zs 448 veliki skok,pa onda zatoceni zagor,mocvara mo hi la,...i još 3 zagora a tek onda naivcine iz Elkinsa odnosno sovina krcma.Zašto te neke rupe.Zar nije zex trebao objaviti sve po redu?Zašto su preskocili ovih 6 zagora iz ZS?

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 15/11/2008 : 19:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Evo imam jedno pitanje u vezi Zexa.
Sad kad sam po pretraživanju nešto tražio i gledao naslovnice opazio sam da je kod zlatne serije kada je završio odred straha,da su onda bili zs 448 veliki skok,pa onda zatoceni zagor,mocvara mo hi la,...i još 3 zagora a tek onda naivcine iz Elkinsa odnosno sovina krcma.Zašto te neke rupe.Zar nije zex trebao objaviti sve po redu?Zašto su preskocili ovih 6 zagora iz ZS?



Nista nije preskoceno..Te epizode ZS su bile reprint prethodnih izdanja.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 15/11/2008 : 19:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
ferri mudro zbori. Mislim da im to nije bilo pametno zbog toga što su tada išle Tvrdava na moru, Džinovski kraken,Svemirska braca...

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12215 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/11/2008 : 19:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
aha ok sada mi je jasno.Nisam si mislio da su vec tada poceli sa reprintima,i zbog cega?Mislim nije mi jasno kad imaš puno stripova za objavit i kada si još u zaostatku da se rade reprinti?
Ili možda netko zna da su ovi stripovi bili rasprodani pa su zbog toga kasnije napravili reprinte,jel koliko se ja sjecam kada je bio onaj kutak za kolekcionare svi su nešto tražili Mocvara Mo hi la i ciko i Rubini
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 15/11/2008 : 19:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

ferri mudro zbori. Mislim da im to nije bilo pametno zbog toga što su tada išle Tvrdava na moru, Džinovski kraken,Svemirska braca...


malo oftopic
svaka cast cibalia, mislim da doslijedno naslijedjuješ sawitcha po broju posteva
80 za dva dana uopce nije loše
još malo pa ceš htjeti stizati sve više zvjezdica, pa ...

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/11/2008 : 19:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

quote:
Originally posted by cibalia

ferri mudro zbori. Mislim da im to nije bilo pametno zbog toga što su tada išle Tvrdava na moru, Džinovski kraken,Svemirska braca...


malo oftopic
svaka cast cibalia, mislim da doslijedno naslijedjuješ sawitcha po broju posteva
80 za dva dana uopce nije loše
još malo pa ceš htjeti stizati sve više zvjezdica, pa ...


Pa prva izbacivanja...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 15/11/2008 : 19:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
za dva dana kada po mom izracunu budem senior member napisat cu recenziju

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 15/11/2008 : 21:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Cibalia, smanji dozivljaj sa postovima da ti ne bi bio resetovan counter na nulu. Kakve veze ima to da li si ovaj ili onaj member? Ovde smo radi druzenja a ne radi gnjavaze svih ostalih glupim postovima i vec sam se spremao da ti napisem nesto na tu temu, ali me obi-wan preduhitrio. Pocecu da prestanem da citam topice u kojima si ti ostavio post jer su vec sad u desetak topica pri vrhu vec polovina tvoji postovi od kojih 90% nicemu ne sluzi osim da oduzme vreme ostalim clanovima. Svi mi ponekad offtopic-arimo i "rasipamo" tudje vreme nekim internim postovima, ali tako nesto treba da ima neku razumnu meru. Ne treba ovo da shvatis licno vec kao upozorenje obzirom da nisi prvi sa takvim "simptomima" pa neces biti ni prvi koji ce biti banovan. Cudi me da te moredatori nisu do sada opomenuli.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 15/11/2008 : 22:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Je...a prijatelju tu si u pravu. Jesam pretjerao al to cu i sam otvoreno priznat. Ja sam ovu stranicu otkrio tek prije par dana, a nikada nisam znao nikog drugog tko cita stripove i skrenuli smo s topica, a ja sam se ovo prije samo malo za....vo.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/11/2008 : 22:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

Je...a prijatelju tu si u pravu. Jesam pretjerao al to cu i sam otvoreno priznat. Ja sam ovu stranicu otkrio tek prije par dana, a nikada nisam znao nikog drugog tko cita stripove i skrenuli smo s topica, a ja sam se ovo prije samo malo za....vo.


Ma sve je to super, entuzijazam i to. No, forum je dosta posjecen pa kada bi svi imali po 100 postova na dan, došlo bi do usporenja i zakrcenja (tako kažu, nisam strucnjak). U principu, dok te moderatori ne upozore (pitam se da li još uvijek upozoravaju ili ... ), sve je u redu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 15/11/2008 22:49:19
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/11/2008 : 22:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---
Cudi me da te moredatori nisu do sada opomenuli.


velika braca sve vide,ne boj se,prepusti to nama...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 15/11/2008 : 23:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ---dp---
Cudi me da te moredatori nisu do sada opomenuli.


velika topla braca sve vide,ne boj se,prepusti to nama...


šala

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 16/11/2008 : 00:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Raga

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ---dp---
Cudi me da te moredatori nisu do sada opomenuli.


velika topla braca sve vide,ne boj se,prepusti to nama...


šala



Dobro, dobro.... znamo mi tvoje afinitete Raga i prema slikama iz stripova, a kamoli prema realnim licnostima
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/11/2008 : 00:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Raga

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ---dp---
Cudi me da te moredatori nisu do sada opomenuli.


velika topla braca sve vide,ne boj se,prepusti to nama...


šala



Eto, meni se ova šala baš i ne svida, a inace baš volim šale...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/11/2008 : 01:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Raga

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ---dp---
Cudi me da te moredatori nisu do sada opomenuli.


velika topla braca sve vide,ne boj se,prepusti to nama...


šala



Eto, meni se ova šala baš i ne svida, a inace baš volim šale...


ma pusti dijete,nek se igra...pamti pa vrati...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 16/11/2008 : 15:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

a nikada nisam znao nikog drugog tko cita stripove...

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000