forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Proširite svoje horizonte...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/11/2008 : 20:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pozivam sve zaklete Bonellijevce da malo prošire svoje horizonte te da se late necega što nije Zagor, Teks, Dylan... Naravno, ne pozivam na odustajanje od starih vrijednosti, jednostavno naglašavam da postoji još toga što vrijedi (a dobiva vrlo malo pažnje u našim krajevima).
Predlažem vam sljedece:
Bic božji, Bone, Cat Claw, Corto Maltese, Džipsi, Inkal, Šninkel, Bleksed, Tamo gde pogled ne dopire, 300, Indijansko leto, Metabaruni, Eternaut, Spaghetti brothers, Svagdanja borba, Comanche, Porucnik Bluberi, Nepobedivi, Okružen mrtvima, Ratnici sa Akbara, Slum nation, Sillage-Brazda, Ridobradi, Grga Grimizni, Korrigans, Sky-doll, Reptors, Astro-idani, Tocak, Aquablue, Fol, Storm, 100 metaka, Batmen-Povratak Mracnog viteza, Konan-hronike, Sin City, Propovednik, Hellblazer, V kao vendetta, Spider-man, X-men, Spawn, Stranci u raju, Fell, Osviješteni, Usagi Yojimbo, The ultimates, Fantastic four, Hellboy ...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/11/2008 20:10:38

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 23/11/2008 : 20:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
da citamo nešto što nije Bonelli?

lockajte ovo...


Edited by - ozasloscena_sovuljaga on 23/11/2008 20:18:21
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 23/11/2008 : 20:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
To širenje horizonata znaci stezanje kaiša...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46591 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/11/2008 : 20:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

To širenje horizonata znaci stezanje kaiša...



a šta si glasa za stezanje?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46591 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/11/2008 : 20:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

da citamo nešto što nije Bonelli?

lockajte ovo...







Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4660 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/11/2008 : 20:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Pa,puno od toga imam u kolekciji...skupljam sve! Horizonti su mi siroki,ali dzepovi plitki...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46591 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/11/2008 : 20:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
iman toliko široke /duboke horizonte da san cak i teleskop nabavija.al jebiga neke stvari nemaju "ono nešto"

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24713 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/11/2008 : 21:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Obi-wan, preterao si. Ovako nešto ne bi trebalo da se postavlja na Bonelli podforumu. Ionako je raspoloženje ovih dana na forumu kao pred buru.
Prvo upozorenje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/11/2008 : 21:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Obi-wan, preterao si. Ovako nešto ne bi trebalo da se postavlja na Bonelli podforumu. Ionako je raspoloženje ovih dana na forumu kao pred buru.
Prvo upozorenje.


Da li ti to ozbiljno?
Stvarno nisam siguran.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2008 : 21:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Pozivam sve zaklete Bonellijevce da malo prošire svoje horizonte te da se late necega što nije Zagor, Teks, Dylan... Naravno, ne pozivam na odustajanje od starih vrijednosti, jednostavno naglašavam da postoji još toga što vrijedi (a dobiva vrlo malo pažnje u našim krajevima).
Predlažem vam sljedece:
Bic božji, Bone, Cat Claw, Corto Maltese, Džipsi, Inkal, Šninkel, Bleksed, Tamo gde pogled ne dopire, 300, Indijansko leto, Metabaruni, Eternaut, Spaghetti brothers, Svagdanja borba, Comanche, Porucnik Bluberi, Nepobedivi, Okružen mrtvima, Ratnici sa Akbara, Slum nation, Sillage-Brazda, Ridobradi, Grga Grimizni, Korrigans, Sky-doll, Reptors, Astro-idani, Tocak, Aquablue, Fol, Storm, 100 metaka, Batmen-Povratak Mracnog viteza, Konan-hronike, Sin City, Propovednik, Hellblazer, V kao vendetta, Spider-man, X-men, Spawn, Stranci u raju, Fell, Osviješteni, Usagi Yojimbo, The ultimates, Fantastic four, Hellboy ...



Moje mišljenje je da kada bi imali ove stripove na KIOSKU u edicijama tipa Biser Strip, Strip Art, Super, Eks,Spunk,Comic Strip,......po pristupacnim cenama 150 - 250 dinara, SC u boji ili C/B da bi 80 posto Bonelijavaca za nekoliko meseci se navuklo na ove junake
Siguran sam u to

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24713 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/11/2008 : 21:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Zašto nisi siguran?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/11/2008 : 21:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Zašto nisi siguran?


Nemam pojma, ali nisam, Molim te, odgovori.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29521 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/11/2008 : 21:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Citam što mi mogucnosti dopuštaju, nažalost dopuštaju mi sve manje

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 23/11/2008 : 21:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Obi-wan, preterao si. Ovako nešto ne bi trebalo da se postavlja na Bonelli podforumu. Ionako je raspoloženje ovih dana na forumu kao pred buru.
Prvo upozorenje.



A nego gdje je trebao ovaj topic postaviti!??
Pa upravo nas Bonellijevce poziva da proširujemo horizonte.
Doduše u mom slucaju i na moju (vjerojatno)žalost, neuspješno.

Dobro si naveo da je raspoloženje pred buru, i ocito ga svi dobro prihvacamo, zato svi na spavanje, sutra je ponedjeljak.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/11/2008 : 21:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ja sredinom 90tih(1993,1994) prosirio horizonte,citao sve sto mi je doslo u ruke(DC,Marvel,Image,Dark Horse itd...) i to je trajalo do neke 2002,2003 godine i onda sam shvatio da nema nista bolje od Bonellija i danas citam samo njega
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24713 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/11/2008 : 21:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by manhunter

Zašto nisi siguran?


Nemam pojma, ali nisam, Molim te, odgovori.




Pa ja mogu samo da ti kažem:

















I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/11/2008 : 21:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Hmm, a zašto nikad tim drugima nitko ne širi horizonte predstavljajuci im Bonellija?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/11/2008 : 21:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by tex2

Citam što mi mogucnosti dopuštaju, nažalost dopuštaju mi sve manje


Zato i kažem da kada bi imali pristupacna , skromnija kiok izdanja za svaciji džep, da bi bila druga prica
Ovako imamo ili Bonelija na trafici ili skupe albume u knjižarama

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/11/2008 : 21:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Hmm, a zašto nikad tim drugima nitko ne širi horizonte predstavljajuci im Bonellija?


Sa Bonellijem nas je 90 % pocelo i 90 % stvari koje su pristupacne za kupiti su Bonelli. Ne treba tu još reklame. Na ovaj topic me inspirirao Hello kada je rekao da topic o Fell i Kade nisu nešto posjeceni dok je topic o novom Bleku za tili cas napunio 9 strana. Meni je jako žao što zbog nedostatka potencijalnih kupaca puno dobrih stripova nece doživjeti prijevod na srpski ili hrvatski. Ovo je moj podsticaj da ljudi što više citaju (i kupuju) sve i svašta pa se tako stvori baza kupaca za sve i svašta. Znam da je to zrno u pješcanoj oluji, ali nece škoditi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 23/11/2008 : 21:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

Hmm, a zašto nikad tim drugima nitko ne širi horizonte predstavljajuci im Bonellija?


Zato što smo prežvakali davno prežvakanog Bonellija, davno, i sada žvacemo (citamo, prim.pr.) i sve ostalo dole navedeno (plus Bonellija).
Ili si mislio na japance, amerikance, francuze, belgijance, engleze, špance... zašto njima niko ne širi horizonte? Onda, pardon...
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 23/11/2008 : 21:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Znam da je to zrno u pješcanoj oluji, ali nece škoditi.


I super je topic. Meni je sjajna praksa na americkim forumima, tipa kad klinac dode i kaže "kako da se najbolje uhodam u aktuelne x-men naslove?" a onda mu deseci ljudi dodu objašnjavati i na to se još nadoveže njih 5(0) koji kažu: a koji ce ti to kurac kad imaš Invinciblea, Runaways... a jesi probao ne-superherojštine? i tako dalje, i tako dalje...
Dete mi jedan topic koji je neko otvorio da pita "šta iz francusko-belgijske produkcije stvarno vrijedi kupovati?" na ovom forumu i nikad više rijeci necu progovoriti na Bonelli forumu, osim da nahvalim najnoviju epizodu Zagora.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/11/2008 : 21:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Dete mi jedan topic koji je neko otvorio da pita "šta iz francusko-belgijske produkcije stvarno vrijedi kupovati?"

Ogromna je razklika izmedju tih i gore nekih od Obi-Wana nabrojanih,koju vecinu nije vrijedno citati ako se ima Bonelli pri ruci
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/11/2008 : 21:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Da, ali jendako tako opaka patološka simptomatologija su one tipa: ''Citam sve americko samo da ne citam Bonellija.'', odnosno ''sve je dobro samo dok nije Bonelli''.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/11/2008 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Dete mi jedan topic koji je neko otvorio da pita "šta iz francusko-belgijske produkcije stvarno vrijedi kupovati?"

Ogromna je razklika izmedju tih i gore nekih od Obi-Wana nabrojanih,koju vecinu nije vrijedno citati ako se ima Bonelli pri ruci. Sky-doll, Tocak, Fol. Da li pogadam?


Pa dobro, ima tu svega i svacega za svakoga. Ponekad imam dojam da neki ljudi ne znaju za ništa drugo osim Bonellija (kao što ja recimo nisam upucen ni u šta što nije izašlo na ovim prostorima). Zato malo širi spisak, sva su to lijepi stripovi (neki vrhunski, neki samo dobri)...
Najgore mi je kada pitaju ljude što bi ubuduce htjeli od stripova, a oni odgovore: Zagora!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 23/11/2008 21:57:58
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 23/11/2008 : 22:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Emir Pasanovic
Dete mi jedan topic koji je neko otvorio da pita "šta iz francusko-belgijske produkcije stvarno vrijedi kupovati?"

Ogromna je razklika izmedju tih i gore nekih od Obi-Wana nabrojanih,koju vecinu nije vrijedno citati ako se ima Bonelli pri ruci


Ne slažem se. Isto kao da kažeš "nije vrijedno citati knjige jer svaki dan citam novine". Ili još gore rezonovanje: "ne vrijedi citati Zagora jer sve je svakako vec napisano u Bibliji".
Treba citati sve što ti dode pod ruku i aktivno pružati ruku svaki put malo dalje. Pa ti nece, kao jednom mom prijatelju, za godinu-dvije trebati sat i pol da procitaš novog Texa, nego pola sata.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24713 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/11/2008 : 22:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Dete mi jedan topic koji je neko otvorio da pita "šta iz francusko-belgijske produkcije stvarno vrijedi kupovati?" na ovom forumu




Jel se ovo racuna?

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32170

Poseta je bila enormous, kao što vidiš...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000