forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ukljucite se u raspravu!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

jaki
Advanced Member



Croatia
26502 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/11/2008 : 19:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ajde objavi Spawn Godslayer.Kupujem ga siguro:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 24/11/2008 : 19:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Ajde objavi Spawn Godslayer.Kupujem ga siguro:)



al u sveskama.
taman da TPB snobovi i sa ove strane okeana crknu od muke.
ili josh bolje u TPBu ali da ide samo u paketu sa kupovinom druge knjige regularnog Spawna

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 25/11/2008 : 14:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Sad cu ja neshto. Ja volim kada se pojavi izdavach da me odmah zatrpa izdanjima i da mi ih najavi josh, i to u kratkom roku. Da mi da datume i da ih isposhtuje.

Ukratko, volim da mislim da izdavach sedi na milijardama, ili da mu je makar takav nastup. Jer, ako se ne krene agresivno, onda ga ne dozhivish dovoljno ozbiljno.

Mada, mislim da Spawn nije najsrecniji izbor. Realno je Spawnovo vreme proshlo pre desetak godina, i to vishe nije tako udarnichki slavan strip kao kad su ga uparivali sa Betmenom i sa kim su god mogli stici. Ko je zaista hteo to da chita, a to je ogranicheni deo publike, vec ga je davno nabavio po trejdovima (ja) ili po skenovima (najveci deo ljudi). Tako da ti ostaju fanovi americhkog stripa koji ne znaju engleski, a to je realno manjina manjine na nashim prostorima.


A nove generacije????Pa nismo zamrznuti u vremenu i prostoru,ko je pre 10 godina iamo 15 sad ima 25

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/11/2008 : 18:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Pa, Spawn i jeste za kad imash 15. Tad sam i imao otprilike tako, ako ne i manje.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 25/11/2008 : 20:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Hvala svima koji su sudjelovali u raspravi s prijedlozima.
Pokušao bih vam još jednom dati moje razmišljanje. Prvo: svi serijali su odlicno prihvaceni cime je glavni preduvjet za nastavke ispunjen. Drugi preduvjet je bio stvoriti dovoljno kupaca za izdanja, a taj preduvjet je skoro pa ispunjen. Kljucna rijec je "skoro". Ja sam uložio u stripove oko 50.000 kuna i s tim iznosom raspolažem i trenutno nisam u mogucnosti ubrizgavati dodatan novac. S tim novcem dakle raspolažemo i zato ne mogu izbaciti u kratkom razdoblju nekoliko knjiga Spawna i onda cekati da se pokrije prva knjiga. Dakle u mene mora biti princip brzog obrta kapitala buduci da nemam ni skladište u Zagrebu. Zbog tih razloga meni je kljucno da se odmah u startu stvori dovoljno citatelja koji bi pratili pojedina izdanja. Buduci da su stripovi odlicno prihvaceni, a za pokrice ne treba još puno, a da ne bi izgubio nestrpljive citatelje potreban je i odgovarajuci tempo, tj. ritam izlaženja, a za to je potrebno još barem 50 novih kupaca. Smatram da to nije nemoguca misija, ali za nešto takvo je potreban pravi mamac, tj. prodajna cijena za uvodne brojeve u duže serijale kojoj nece moci odoliti. Zbog tih razloga sve sam bliži odluci da od 1.1.2009 promjenim prodajnu cijenu za Strance 1 i Spawna 1. Neki su rekli da smanjenje cijene ne bi dalo povecanje prodaje, a neki da bi nakon toga uvijek svi ocekivali popuste. Zbog toga sam napravio jedan eksperiment i stavio 3 Spawna na aukcije po cijeni od 120 kn i sva ti su odmah prodana tako da bi efekat trebao biti isti i u knjižarama potpomognut reklamnim letcima.
Što se drugog tice, a to je da bi svi kasnije ocekivali popust, to bi rješio odmah u startu tako da bi sva iduca izdanja imala što povoljniju startnu cijenu tako da ne bude velikog nesrazmjera izmedu 1 i 2 knjige tako da se svaki kupac prve knjige odluci i za drugu knjigu ako bude zadovoljan s serijalom.
Zato ne želim barem što se tice Spawna objaviti na silu drugu knjigu ako nisam siguran da cemo ga izgurati. Mislim da je to pošteno s moje strane. Kad objavim drugu knjigu Spawna znati cete da je sve Ok i da picimo na duže staze. U trecem mjesecu vam javim kad izlazi sljedeca knjiga Spawna. Dajte mi barem toliko vremena

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9340 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/11/2008 : 20:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Ja sam kupio sve što je hello izdao...cak i životinjsku abecedu a kupio sam najprije zbog cijena...koje su prema mojoj procijeni niske s obzirom na ono što nude....
SVAKA CAST!!!!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/11/2008 : 20:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ako je rješenje pad cijene - imaš moju podršku. Štoviše, to može upaliti. A s obzirom da si sve lijepo objasnio, mislim da ce broj nezadovoljnih sniženjem, tj. onih koji su kupili po vecoj cijeni, biti sveden na minimum. Respect

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 25/11/2008 20:52:27
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/11/2008 : 23:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ako je rješenje pad cijene - imaš moju podršku. Štoviše, to može upaliti. A s obzirom da si sve lijepo objasnio, mislim da ce broj nezadovoljnih sniženjem, tj. onih koji su kupili po vecoj cijeni, biti sveden na minimum. Respect

A uvijek covjek može kupiti još par komada po 120 kuna, i onda ih, kad serijal zaživi, masno prodati. Jelte.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/11/2008 : 09:02:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by mladjo

Ako je rješenje pad cijene - imaš moju podršku. Štoviše, to može upaliti. A s obzirom da si sve lijepo objasnio, mislim da ce broj nezadovoljnih sniženjem, tj. onih koji su kupili po vecoj cijeni, biti sveden na minimum. Respect

A uvijek covjek može kupiti još par komada po 120 kuna, i onda ih, kad serijal zaživi, masno prodati. Jelte.



Dovraga, moraš baš svima otkrit moje namjere

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000