forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kako vratiti "pozajmljene" stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dusxan
New Member



Serbia
227 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 22/11/2008 : 17:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dusxan a Private Message
sori ako je topic vec bio

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 22/11/2008 : 17:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
stripovi, zena i novac se ne pozajmljuju
:Ppp

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/11/2008 : 17:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
To ovisi o tome kome si ih ''pozajmio'', odnosno dali on taj proces shvaca kao povratni.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 22/11/2008 17:28:54
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/11/2008 : 17:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Flambi, cuo sam od zajednickih poznanika , da ti ono što pozajmiš ne vracaš ( mislim na stripove)
Sramota je to za jednog moderatora

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 22/11/2008 : 18:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Dat cu samo svoj mali osvrt ovoj temi iz osobnog iskustva. Dakle, svojevremeno, kada sam bio mladi i blesaviji posudio sam na citanje svom prvom susjedu 20-tak stripova iz edicije "Super strip biblioteka". Nakon desetak dana, vidim covjek ne vraca. Pozvonim i zatražim povrat, a on se "izvinjava" što je zaboravio. Ode covjek u sobu i, mrtav-hladan donese oko 15 komada, a za ostale kaže da ih je posudio prijatelju na citanje. Kada je vidio popizditis na mojoj faci, odmah ga je nazvao i ovaj donese, ali jedan strip manje. Kaže, "kao da je u zemlju propao". To je bio El Desperado broj 91. Moj susjed se uhvati za džep i pita koliko mi ga treba platiti?????? Taj strip je bio tada star oko 15 godina. Da skratim, trebalo mi je oko 10 godina da ga nadem odgovarajuceg kvaliteta. Naravno, tada nije bilo Foruma, zato je to toliko trajalo. Pa sad, da li posudivati ili ne, to vi zakljucite. Ja više NIKAD i NIKOM.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/11/2008 : 19:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Flambi, cuo sam od zajednickih poznanika , da ti ono što pozajmiš ne vracaš ( mislim na stripove)



ti Antitju, bolje bezi sa ovog topika i nadaj se da tje chim pre potonuti u zaborav druge i nizih stranica

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/11/2008 : 19:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by anto

Flambi, cuo sam od zajednickih poznanika , da ti ono što pozajmiš ne vracaš ( mislim na stripove)



ti Antitju, bolje bezi sa ovog topika i nadaj se da tje chim pre potonuti u zaborav druge i nizih stranica


Znao sam da ceš me prozvati Dekaro!
Pa dobro na kraju si barem izvukao 50 maraka, šta ostali da kažu ?
Dule mi je cak pretio i policijom!
Ali to su bila neka druga vremena, danas sam ja taj koji pozajmljuje i preti kad se dužnik zaboravi!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/11/2008 : 19:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Idi pravo kod toga što ti ne vraca stripove pa posudi od njega novac, kosilicu, mikser, sokovnik, mikrovalnu i digitalni fotoaparat. Izmisli neku pricu da ti hitno treba i uzmi. Pa ne vracaj dok ne dobiješ stripove nazad.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 22/11/2008 : 19:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
quote:
Originally posted by anto
Znao sam da ceš me prozvati Dekaro!
Pa dobro na kraju si barem izvukao 50 maraka, šta ostali da kažu ?
Dule mi je cak pretio i policijom!



selakovitj?
interesantno, poshto se on stalno busao u grudi da je JEDINI iz CELOKUPNE striposkupljachke ekipe iz chachka kojem ti nisi digao makar 10ak stripova
a policija je za pacere - ja sam uvek tvrdio da je rodjachka(u mom sluchaju - ujachka:) veza PUNO efikasnija:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25152 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/11/2008 : 19:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Flambi, cuo sam od zajednickih poznanika , da ti ono što pozajmiš ne vracaš ( mislim na stripove)
Sramota je to za jednog moderatora




Uopšte, uopšte nije smešno. Jedino ako flamboyant ima izraženiji smisao za humor nego ja..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/11/2008 : 20:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

quote:
Originally posted by anto
Znao sam da ceš me prozvati Dekaro!
Pa dobro na kraju si barem izvukao 50 maraka, šta ostali da kažu ?
Dule mi je cak pretio i policijom!



selakovitj?
interesantno, poshto se on stalno busao u grudi da je JEDINI iz CELOKUPNE striposkupljachke ekipe iz chachka kojem ti nisi digao makar 10ak stripova
a policija je za pacere - ja sam uvek tvrdio da je rodjachka(u mom sluchaju - ujachka:) veza PUNO efikasnija:))


Ma nije Dule Selakovic.Dule je oduvek bio prepreden, a i danas je u politickoj vrhušci
Onaj debeli Dule(valjda se tako zove) ili je možda Milan( pre da je Milan), što je živeo kod kafe Maka
A dule selakovic, daj Bože da on mene nije zavrnuo za nešto, iako me je mladi 10-tak godina i tad je bio baš klinac

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/11/2008 : 20:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by anto

Flambi, cuo sam od zajednickih poznanika , da ti ono što pozajmiš ne vracaš ( mislim na stripove)
Sramota je to za jednog moderatora




Uopšte, uopšte nije smešno. Jedino ako flamboyant ima izraženiji smisao za humor nego ja..


Pa normalno da ima !
Ti uopšte nemaš smiosao za humor

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25152 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/11/2008 : 20:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by anto

Flambi, cuo sam od zajednickih poznanika , da ti ono što pozajmiš ne vracaš ( mislim na stripove)
Sramota je to za jednog moderatora




Uopšte, uopšte nije smešno. Jedino ako flamboyant ima izraženiji smisao za humor nego ja..


Pa normalno da ima !
Ti uopšte nemaš smiosao za humor



Ja?? Pa ja svakod dana placem kad procitam pojedine komentare na forumu...Od muke smeha..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/11/2008 : 22:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
@Anto: ja sam stari zajebat, i ne ložim se lako, tako da ti ovo necu uzet za zlo, ali vjeruj mi da je to zajebancija na koju 89,63 % clanova ovog foruma nece pozitivno reagirati. Stoga ti dobronamjerno predlažem da s nekim drugim to ne radiš.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 22/11/2008 22:49:43
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2008 : 23:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja san pomislija da anto govori iz osobnog iskustva

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/11/2008 : 23:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

@Anto: ja sam stari zajebat, i ne ložim se lako, tako da ti ovo necu uzet za zlo, ali vjeruj mi da je to zajebancija na koju 89,63 % clanova ovog foruma nece pozitivno reagirati. Stoga ti dobronamjerno predlažem da s nekim drugim to ne radiš.


1.Flambi, iz tvojih postova vidim kakav si(stari zajebant), slicni smo (verovatno si mi zato i simpatican )i procenio sam da si jedan od onih koji prihvataju šalu.
2.Hvala na savetu, ali ko se vreda na ovaku šalu , neka se malo zapita da li da pocne sa nekim lekovima za smirenje!
3.Volim da se šalim i na tud ali i na svoj racun, što se jasno vidi iz mojih postova.Evo Dekara me je prozvao zbog stvarne ispale ( nadam se da nece još neko), jebi ga , takav sam bio pre 15 -tak godina, nije za hvaljenje, šta da se radi.
4.Ovaj forum i forumaše doživljavam kao neku vrstu doma i porodice i ako ovakva šala može da prouzrokuje neke dublje svade, onda nek ide život

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/11/2008 : 23:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Antitju,Antitju...sta sve ne cuh ovde! I ja sam imao tih peripetija ranije! Ljudi ne vracaju stripove,doruckuju na njima(moz' skupiti pola hleba iz njih ),okrecu solje posle kafe...ZLOCINCI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20972 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/11/2008 : 23:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Pajtose, iskreno mi je žao što ti je kolekcija u Vlasotincu a ne u Cacku.Tako bih ti rado uzeo u "zajam" jedno 50-tak stripova !

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dusxan
New Member



Serbia
227 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 22/11/2008 : 23:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dusxan a Private Message
dakle, meni lik konkretno uzeo 60-70 glancera Marti Misterija Dnevnika, ja mu lepo zapakovao , dao da lepo ischita. Kad sam ga vijao da vrati , zovem ga na fon , kazm mu -ja cu doci-, on u redu , cekam te ; ja dodjem - on ispari. nema nikog kuci. I prodje tome 10 godina skoro. Nemam sta da radim, on jednostavno nema obraza. Totalno sam lose procenio lika kao postenog dobricu. Cini mi se da je i Dilan Doge neke uzeo. Ko zna sta ja radio sa svim tim. Mozda da mu zalepim neku notu na vrata? Da ne dodje posle policija meni>
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/11/2008 : 23:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Dusxan

dakle, meni lik konkretno uzeo 60-70 glancera Marti Misterija Dnevnika, ja mu lepo zapakovao , dao da lepo ischita. Kad sam ga vijao da vrati , zovem ga na fon , kazm mu -ja cu doci-, on u redu , cekam te ; ja dodjem - on ispari. nema nikog kuci. I prodje tome 10 godina skoro. Nemam sta da radim, on jednostavno nema obraza. Totalno sam lose procenio lika kao postenog dobricu. Cini mi se da je i Dilan Doge neke uzeo. Ko zna sta ja radio sa svim tim. Mozda da mu zalepim neku notu na vrata? Da ne dodje posle policija meni>


10 godina - slucaj zastario.
Nekada davno, posudivao sam po 50 komada više puta da mi nije bilo vraceno. A nisam ni ja baš bio najcistiji što se vracanja tice. Bilo pa prošlo. Sada više nikome ne bih posudio (ti stripovi su samo za mene). Takoder ne uzimam ni od koga. Sve što mi se svidi - kupim.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/11/2008 : 23:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Pajtose, iskreno mi je žao što ti je kolekcija u Vlasotincu a ne u Cacku.Tako bih ti rado uzeo u "zajam" jedno 50-tak stripova !

Ma,za tebe sve,druze! I,srecan ti 500-ti post,Antitju!
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 23/11/2008 : 00:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
heehh gorke i bolne uspomene izlaze na videlo
ja stripove na citanje dajem samo ljudima za koje pouzdano znam da ih nece sjebati na bilo koji nacim.Pre par godina imao sam ortaka sa kojim sam malte ne skupljo stripove i davao sam mu na citanje po 100-200 komada od jednom i nikad nisam zazalio.znao sam da covek ceni i skuplja stripove i zna da se ophodi prema njima.
e sad jednom sam komsiji iz susedne ulica dao nekih 20-30 martija na citanje i to one debele takoreci prve brojeve,e sad dobijo sam ja njih nazad ali tu je nastao problem posto su svakom ali svakom stri[u falile po 2-5 strana unutra pa sam lepo otisao do njega i pitao ga sta je radio sa njima i de su mi strane odgovorio je da je njegov cale isao sa njima da Kenja u poljski wc.... boz te da zamislite kako sam se osecao kad sam mu rekao da to nije u redu rekao je sta on tu moze ok ondak
bez ikakve rasprave sam otisao kuci,a posto je kod mene bilo isto nekih 40-50 stripova koji su mi trebali a nije teo da se menja ili da ih proda niti ih je skupljao jednostavno nije bijo spreman ni na kakvu saradnju pa sam ja lepo uradio sledece zamenio sam njegove stripove sa mojim nekim kupusima i lepo mu vrno moje kupuse mesto njegovih stripova,nista nije rekao jednostavno je nezainteresovan za iste.tako da sam naplatio svoje dal je posteno sa moje strane ja smatram da jeste jel ipak me je ostetio a vi sudite sami.
pouka:kad god dajete nekom da cita vase stripove a nije kolekcionar dajte mu kupuse koji su vam visak.
a svoju kolekciju drzite u kesicama jel kad god vam neko dodje u kucu bilo da je vas poznanik ili neko od poznanika vasih roditelja nemogu da ga sjebu svojim masnim prstima.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 23/11/2008 : 01:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
ja sam danas pozajmio drugu oko 5 stripova i siguran sam da ce da mi vrati :)

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/11/2008 : 01:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Dat cu samo svoj mali osvrt ovoj temi iz osobnog iskustva. Dakle, svojevremeno, kada sam bio mladi i blesaviji posudio sam na citanje svom prvom susjedu 20-tak stripova iz edicije "Super strip biblioteka". Nakon desetak dana, vidim covjek ne vraca. Pozvonim i zatražim povrat, a on se "izvinjava" što je zaboravio. Ode covjek u sobu i, mrtav-hladan donese oko 15 komada, a za ostale kaže da ih je posudio prijatelju na citanje. Kada je vidio popizditis na mojoj faci, odmah ga je nazvao i ovaj donese, ali jedan strip manje. Kaže, "kao da je u zemlju propao". To je bio El Desperado broj 91. Moj susjed se uhvati za džep i pita koliko mi ga treba platiti?????? Taj strip je bio tada star oko 15 godina. Da skratim, trebalo mi je oko 10 godina da ga nadem odgovarajuceg kvaliteta. Naravno, tada nije bilo Foruma, zato je to toliko trajalo. Pa sad, da li posudivati ili ne, to vi zakljucite. Ja više NIKAD i NIKOM.


imao sam crnu tekicu baš zbg zakvih idiota...posudiš mu,i on onda posudi drugomenikome ništa ne posudujem,baš ništa...aj dobro,dao bi mu vode da je žedan,il hrane da se najede ako je gladan i to je to...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 23/11/2008 : 01:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
Ne pozajmljujem stripove gotovo nikad, zaista jako, jako retko, zato što se vecina ljudi prema njima odnosi kao prema tek procitanim dnevnim novinama, nakon citanja - presavij i baci na gomilu...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/11/2008 : 08:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
U mladosti davao, rasturio skoro kompletnu kolekciju ZS/LMS, nikad mi nisu stripovi vraceni i sad ponovo mucim muku da sakupim te stripove.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000