forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izbor za najbolji strip (Oscar 2008.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/01/2010 : 01:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Glasa se, NARAVNO, za strip, a ne za izdanje.


Pogledaj rezultate prošlih godina i vidit ceš da malo njih glasa po ovom kriteriju. Žalosno, ali istinito.
Specijal, maxiji, prvi brojevi, debeli i lipo upakirani stripovi dobivaju više glasova samo zato jer lipo izgledaju i jer su "specijalni". Ovo najviše važi za kiosk izdanja.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/01/2010 : 01:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Ako nesmin napisat da mi se fucka kako ce koji strip biti plasiran na toj listi pored zdravih ociju onda oprosti/te... necu više komentirati.


Nisam rekao da ne smiješ. Niti si napisao da ti se fucka. Napisao si da nije mjerodavan. A to nije isto, uopce nije isto.
I meni se fucka koji ce raspored na kraju biti jer lista meni najboljih stripova iz 2009. je ionako vec posložena i nema šanse da je ikakav rezultat bilo kakvog izbora promijeni, ali to ne znaci da je izbor publike beznacajan ili bezvrijedan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/01/2010 : 01:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Nezavisno od izbora, sta kazete kakva je bila prosla strip godina? Meni je najbolja do sada.


Za mene je bila dosta slaba, od kiosk izdanja je bilo jako malo onih vrhunskih epizoda zbog kojih na kraju citanja budeš oduševljen.
Za HC izdanja i ne znan jer ih nisan baš puno procita.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/01/2010 : 01:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Markos
Glasa se, NARAVNO, za strip, a ne za izdanje.


Pogledaj rezultate prošlih godina i vidit ceš da malo njih glasa po ovom kriteriju. Žalosno, ali istinito.
Specijal, maxiji, prvi brojevi, debeli i lipo upakirani stripovi dobivaju više glasova samo zato jer lipo izgledaju i jer su "specijalni". Ovo najviše važi za kiosk izdanja.


Nije tocno. Uglavnom su ti maxiji i bili najbolji stripovi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/01/2010 : 01:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Ok, Maxi Texovi su izuzetak i tu si u pravu, ali ovi drugi maxiji(osim Marinaca :D) i specijalci im nisu ni blizu. Nemoj me sada tirati da gledam tamo one liste.
Ali evo, nekoliko primjera iz prošle godine: Tex VC 1 je na petom mistu samo zato jer je to prvi broj. Zagor gigant 1 isto tako, a tu je na sedmom mistu i jedan Martin Mystere VC. Pogodi koji broj.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7786 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/01/2010 : 01:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Vecinom su na listama ta specijalna izdanja i zbog toga se nadam da ce biti uvažen onaj prijedlog da se cjelovite price redovnih serija spoje u cjelinu kako se ne bi raspršivali ti glasovi.
Npr. Mocvara robijaša ima 4 dijela. Imamo 40 ljudi i svakih 10 glasa za jedan dio. Što dobijemo? Ništa.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/01/2010 : 01:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Kako bi izvjesni "barba" rekao: "Neka cvjeta tisucu cvjetova!". :D Tako i za ove izbore, što više ovakvih stvari koje populariziraju stripove to bolje!

Edited by - solar on 04/01/2010 01:30:29
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000