forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prijetnja Darkwood Devila
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 18/12/2008 : 10:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Prvo da napomenem je da ne zelim stvarati svadalacki topic niti zamjeriti se nekome.
Jedan sam od prvih clanova ovoga foruma i oduvijek sam podupirao autore. Ali ono sto me zgrozalo i sokiralo danas je prijetnja od clana Darkwod Devil! Upitao sam ga da bih odustao od nekih aukcija, nazalost nakon isteka. Uradio bih to i 3 dana ranije da sam imao Internet. Ali odgovor Darkwood Devila je bio:

fromAlen Gvozdanovic to tamerzg

dateThu, Dec 18, 2008 at 12:27 AM
subjectodgovor glede eventualnog odustajanja od aukcija
mailed-byzg.t-com.hr

...
Ako ne uzmes stripove koje si izbidao od mene dobit ces trajno izbacivanje
sa stranica.
Jedan sam od osnivaca www.stripovi.com i nije ureda da se tako ponasas.

Uzimas li sto si izbidao ili ne?
...


Ja strogo mislim da nimalo nije uredu da netko poput Darkwood Devila koristi svoju poziciju da bi prijetio izbacivanjem radi njegovih osobnih interesa.

Zanima me vase misljene??

Edited by - Tonka on 18/12/2008 10:34:06

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2008 : 10:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Jednostavno... ne kaci se s moderatorima...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2008 : 10:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ja ne mogu vjerovati što ljudi govore i pišu.
Prvo, objavljuješ neciju privatnu email adresu, drugo ti ne zeliš nikoga vrijedjati, clan si od prvih dana - ali eto, sokiralo te sto se ljudi naljute kad ne zelis platiti ono sto si kupio? Jesi li ti procitao pravila aukcija? Koji ti dio ovdje nije jasan:
"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Bezobrazan si, neodgojen i glup.

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/12/2008 : 10:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Izbidani stripovi na aukcijama se moraju platiti i ne znam šta tu nije jasno, kao što Markos kaže, niko nikog ne tera da licitira i osvoji stripove, pa se posle predomisli, to je ono posle j..... nema kajanja!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 18/12/2008 : 10:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja ne mogu vjerovati što ljudi govore i pišu.
Prvo, objavljuješ neciju privatnu email adresu, drugo ti ne zeliš nikoga vrijedjati, clan si od prvih dana - ali eto, sokiralo te sto se ljudi naljute kad ne zelis platiti ono sto si kupio? Jesi li ti procitao pravila aukcija? Koji ti dio ovdje nije jasan:
"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Bezobrazan si, neodgojen i glup.



Potpuno istu stvar si ti napravio meni objavljujuci našu privatnu prepisku, ali to je onda bilo dozvoljeno, cak primljeno s odobravanjem i oduševljenjem. Dvostruki set pravila (jedan za "osnivace", "moderatore" i njihove "povlaštene igrace") ili tvoje privatno licemjerje?

Ne moraš se truditi odgovarati (znam, nisi objavio moju adresu, bla bla, bla...). Samo još jedan dokaz da forum treba obilaziti u najširem luku.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/12/2008 : 10:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Samim tim ako neko osvoji stripove na aukcijama i posle ne želi da ih kupi, onemogucuje nekom drugom ko želi, da te stripove kupi, ali koliko je vec bilo polemike , zaboli me glava kad se pocne diskutovati o ovim stvarima.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 18/12/2008 : 10:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ja ne mogu vjerovati što ljudi govore i pišu.
Prvo, objavljuješ neciju privatnu email adresu, drugo ti ne zeliš nikoga vrijedjati, clan si od prvih dana - ali eto, sokiralo te sto se ljudi naljute kad ne zelis platiti ono sto si kupio? Jesi li ti procitao pravila aukcija? Koji ti dio ovdje nije jasan:
"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Bezobrazan si, neodgojen i glup.



Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 18/12/2008 : 10:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Uvijek se netko od nekud pojavi koji se uhvati necije rijeci ili možda krivog poteza i na taj nacin odmice od poante onoga što je netko rekao.

A poanta je da nema ama baš nikakvog opravdanja da netko odustane od aukcija, prodavac ili kupac, svejedno. Možda je Markos jednom poduzeo to što je Bookglobe naveo, ali to nikako ne opravdava one clanove koji na aukcijama naprosto prevare druge. Ne javljaj se na aukcije, ako ne želiš u njima ozbiljno sudjelovati. Stvar je jednostavna.

Baš me brige je li tko povlašten ili ne na forumu, ionako mi on služi za prikupljanje informacija o novim izdanjima i napomenama koje pametni ljudi kažu o pojedinim izdanjima. Ionako vecina ljudi samo prica gluposti o bilo cemu, najmanje stripovima. Kamo srece da se može govoriti samo o stripovima, bilo bi manje idiotarija koje se pišu u zadnje vrijeme.

Medutim, do sada nisam naišao na povlaštene u aukcijama, srecom ni na pokvarenjake koji odustaju od aukcija. Za pokvarenjake naprosto ne treba imati milosti, treba ih, radi nas normalnih, jednostavno izbaciti.

Inace, ove aukcije u potpunosti zadovoljavaju formu ugovora, one su, bez obzira koliko to smiješno zvucalo, utužive na sudu, i to bi trebalo biti svima jasno. Necu dalje o tome jer previše ulazi u pravnu teoriju.

Na koncu, pustite Markosa na miru, nije on bad guy, nego oni koji nas sve zaj... odustajuci od prodaje ili kupnje.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 10:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

Prvo da napomenem je da ne zelim stvarati svadalacki topic niti zamjeriti se nekome.
Jedan sam od prvih clanova ovoga foruma i oduvijek sam podupirao autore. Ali ono sto me zgrozalo i sokiralo danas je prijetnja od clana Darkwod Devil! Upitao sam ga da bih odustao od nekih aukcija, nazalost nakon isteka. Uradio bih to i 3 dana ranije da sam imao Internet. Ali odgovor Darkwood Devila je bio:

fromAlen Gvozdanovic to tamerzg

dateThu, Dec 18, 2008 at 12:27 AM
subjectodgovor glede eventualnog odustajanja od aukcija
mailed-byzg.t-com.hr

...
Ako ne uzmes stripove koje si izbidao od mene dobit ces trajno izbacivanje
sa stranica.
Jedan sam od osnivaca www.stripovi.com i nije ureda da se tako ponasas.

Uzimas li sto si izbidao ili ne?
...


Ja strogo mislim da nimalo nije uredu da netko poput Darkwood Devila koristi svoju poziciju da bi prijetio izbacivanjem radi njegovih osobnih interesa.

Zanima me vase misljene??




Sada cekaj da dodjem doma i da kopiram citav tvoj i moj mail a ne samo djelove koji tebi pasu. Pa da vidi ekipa sa kojim recenicama si mi uletio par sati nakon sto su istekle aukcije.

Ovo sto si sada napravio je prelilo casu. Ne samo da si izjebo nekoliko ljudi na aukcijama, nego i dalje nemas srama valjati druge ljude nakon toga.

Dmar te nije mogao izbaciti jer na zalost nije moderator i nikada nije bio. No odavno ti je vrijeme da izletis odavdje.

Nemam rijeci kako bih te nazvao. Sram te moze biti.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ekipo, stavit cu iza 18h kada dodjem doma prepisku mailova, pa sami prosudite tko tu koga zajebava i omalovazava.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 18/12/2008 : 11:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Ja pokusavam da shvatim ali ne uspijevam sta je htio pisac da kaze sa onim htio sam da mu javim prije isteka aukcije ???
Zar ukoliko javis nekome da odustajes od aukcije prije isteka iste znaci da ne moras da uzmes izlicitirani strip

Markos je rekao direktno Tonki sta ga sleduje i sto zasluzuje...cak iako njegovo misljenje dijele mnogi na ovom forumu smatram da nije trebao odmah tako odreagirati...mislim da ga je trebalo samo sankcionisati nakon sto odustane od aukcija...izbaciti ga sa aukcija i sa foruma...to bi bilo dovoljno a ne spustati se na njegov nivo ako ga ima i vrijedjati ga...

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

Ja pokusavam da shvatim ali ne uspijevam sta je htio pisac da kaze sa onim htio sam da mu javim prije isteka aukcije ???
Zar ukoliko javis nekome da odustajes od aukcije prije isteka iste znaci da ne moras da uzmes izlicitirani strip

Markos je rekao direktno Tonki sta ga sleduje i sto zasluzuje...cak iako njegovo misljenje dijele mnogi na ovom forumu smatram da nije trebao odmah tako odreagirati...mislim da ga je trebalo samo sankcionisati nakon sto odustane od aukcija...izbaciti ga sa aukcija i sa foruma...to bi bilo dovoljno a ne spustati se na njegov nivo ako ga ima i vrijedjati ga...




Ponki, pogledaj koliko je ljudi zajebao na aukcijam!?

Kolko treba jos ljudi nasjest da se takva osoba udalji?


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by bookglobe
Potpuno istu stvar si ti napravio meni objavljujuci našu privatnu prepisku, ali to je onda bilo dozvoljeno, cak primljeno s odobravanjem i oduševljenjem. Dvostruki set pravila (jedan za "osnivace", "moderatore" i njihove "povlaštene igrace") ili tvoje privatno licemjerje?

Ne moraš se truditi odgovarati (znam, nisi objavio moju adresu, bla bla, bla...). Samo još jedan dokaz da forum treba obilaziti u najširem luku.


1) Ja sam njemu zamjerio objavljivanje email adrese, a ne maila, to se jasno vidi.
2) Nisam objavio tvoju adresu.
3) iz 1) i 2) proizilazi da me potpuno bezrazložno napadaš. Sorry, više srece drugi put. Frustracije i teorije zavjere ostavi kuci. Imaš povlašten status kao izdavac, sva tvoja izdanja se uredno objavljuju i na forumu i na homepageu, nicim nisi zakinut niti doveden u nepovoljan položaj. Tvoja problem u komunikaciji s kupcima i fanovima je tvoja stvar, ne naša.
4) Ako ti se ovaj forum toliko gadi, ne razumijem zašto se stalno vracaš.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka
Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...


Diploma nikad nije bila mjerilo inteligencije. Netko s magisterijem bi morao moci shvatiti što znace ove 3 jednostavne recenice:

"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Dakle, koji ti dio ovdje nije jasan, MAGISTRE?

Vec imaš dva negativna komentara:
http://www.stripovi.com/AuctionViewFeedback.asp?UserID=103&Type=1
Ako ti Alen da treci, letiš s aukcija. Meni je svejedno tko je šta rekao ili napravio i da li je u pitanju Alen ili Pero Peric, više od tri negativna komentara = izbacivanje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonka
Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...


Diploma nikad nije bila mjerilo inteligencije. Netko s magisterijem bi morao moci shvatiti što znace ove 3 jednostavne recenice:

"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Dakle, koji ti dio ovdje nije jasan, MAGISTRE?

Vec imaš dva negativna komentara:
http://www.stripovi.com/AuctionViewFeedback.asp?UserID=103&Type=1
Ako ti Alen da treci, letiš s aukcija. Meni je svejedno tko je šta rekao ili napravio i da li je u pitanju Alen ili Pero Peric, više od tri negativna komentara = izbacivanje.



Ako negdje na stranici pise da se s 3 negativna komentara leti van, onda cu ja sam otici i ispricati se.

Ali moja poanta je bila nesto drugo. Aukcija je bila izmedu mene i Darkwood Devila. Ja sam ga kao covjek covjeku zamolio da bih odustao. Da mi je na lijepi nacin rekao da nemogu odustati, jos bih i uzeo stripove od njega. Ali ne on se je poceo prijetiti da ce me izbaciti i to jer je on jedan od osnivaca ove stranice. DAKLE ON SE NIGDJE NIJE OPOZVAO NA ONO STA TI GOVORIS.
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by Tonka

Prvo da napomenem je da ne zelim stvarati svadalacki topic niti zamjeriti se nekome.
Jedan sam od prvih clanova ovoga foruma i oduvijek sam podupirao autore. Ali ono sto me zgrozalo i sokiralo danas je prijetnja od clana Darkwod Devil! Upitao sam ga da bih odustao od nekih aukcija, nazalost nakon isteka. Uradio bih to i 3 dana ranije da sam imao Internet. Ali odgovor Darkwood Devila je bio:

fromAlen Gvozdanovic to tamerzg

dateThu, Dec 18, 2008 at 12:27 AM
subjectodgovor glede eventualnog odustajanja od aukcija
mailed-byzg.t-com.hr

...
Ako ne uzmes stripove koje si izbidao od mene dobit ces trajno izbacivanje
sa stranica.
Jedan sam od osnivaca www.stripovi.com i nije ureda da se tako ponasas.

Uzimas li sto si izbidao ili ne?
...


Ja strogo mislim da nimalo nije uredu da netko poput Darkwood Devila koristi svoju poziciju da bi prijetio izbacivanjem radi njegovih osobnih interesa.

Zanima me vase misljene??




Sada cekaj da dodjem doma i da kopiram citav tvoj i moj mail a ne samo djelove koji tebi pasu. Pa da vidi ekipa sa kojim recenicama si mi uletio par sati nakon sto su istekle aukcije.

Ovo sto si sada napravio je prelilo casu. Ne samo da si izjebo nekoliko ljudi na aukcijama, nego i dalje nemas srama valjati druge ljude nakon toga.

Dmar te nije mogao izbaciti jer na zalost nije moderator i nikada nije bio. No odavno ti je vrijeme da izletis odavdje.

Nemam rijeci kako bih te nazvao. Sram te moze biti.




Slobodno stavi moj email. Da ga imam (poslat preko aukcija)i ja bih ga stavio. Evo ako hoces stavit cu cijeli tvoj email.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonka
Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...


Diploma nikad nije bila mjerilo inteligencije. Netko s magisterijem bi morao moci shvatiti što znace ove 3 jednostavne recenice:

"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Dakle, koji ti dio ovdje nije jasan, MAGISTRE?

Vec imaš dva negativna komentara:
http://www.stripovi.com/AuctionViewFeedback.asp?UserID=103&Type=1
Ako ti Alen da treci, letiš s aukcija. Meni je svejedno tko je šta rekao ili napravio i da li je u pitanju Alen ili Pero Peric, više od tri negativna komentara = izbacivanje.



Ako negdje na stranici pise da se s 3 negativna komentara leti van, onda cu ja sam otici i ispricati se.

Ali moja poanta je bila nesto drugo. Aukcija je bila izmedu mene i Darkwood Devila. Ja sam ga kao covjek covjeku zamolio da bih odustao. Da mi je na lijepi nacin rekao da nemogu odustati, jos bih i uzeo stripove od njega. Ali ne on se je poceo prijetiti da ce me izbaciti i to jer je on jedan od osnivaca ove stranice. DAKLE ON SE NIGDJE NIJE OPOZVAO NA ONO STA TI GOVORIS.





Tonka, to nije prijetnja, to je samo normalan slijed dogadjaja.
Aukcije nisu necija zabava i zajebancija, nego posao koji se treba ispostovati.

Ako nisi u stanju to ispostovati, onda nemas sta tu raditi, pa bio ti clan od prvih dana ovog foruma, magistar ili direktor gradskog vodovoda.

Najvecu gresku koju si napravio je ta sto si okacio samo dio nase prepiske koja je po tvojem misljenju isla tebi u prilog, ali eto poskliznuo si se sam na svoj sapun.

Na kraju odgovori nam svima ovdje, tebi tvoj ugled i ponos vrijedi 76 kn (toliki je iznos koji si izbidao i podvukao rep)!?

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
http://www.stripovi.com/AuctionFaq.asp

Što su to "Moji komentari"?

Komentari su ocjene koje ste dobili od ostalih sudionika na aukcijama po završenoj transakciji. Clanovi sa velikim brojem pozitivnih komentara imaju veci ugled i smatraju se "sigurnijim" za obavljanje transakcije od clanova sa nula ili jako malo pozitivnih komentara. Poželjno je nakon svake obavljene transakcije s nekim clanom ostaviti komentar kako bi i ostali clanovi imali uvid za vaša iskustva sa konkretnim clanom, pogotovo ako su ona negativna. Upozoravamo vas da komentare nije moguc mijenjati, pa stoga negativne komentare ostavljajte samo u slucaju da ste sigurni da ste iscrpili sve druge opcije pregovora sa drugom stranom. Clanovi sa više od tri negativna komentara od tri razlicita ce biti izbaceni sa aukcija.

Mene ne zanima tvoja poanta. Nemaš šta odustajati NAKON što si dao ponudu samo zato što se tebi prohtjelo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 18/12/2008 : 11:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ali, ali... ljudi! moram da vam skrenem paznju na pravila! citat:

"... Ovaj sajt i njegovi clanovi poticu toleranciju, dijalog i razumijevanje i svi clanovi koji budu prekršili ovo pravilo biti ce izbaceni sa Foruma. ..."

ovaj topic me boli!

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 18/12/2008 : 11:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bookglobe
Potpuno istu stvar si ti napravio meni objavljujuci našu privatnu prepisku, ali to je onda bilo dozvoljeno, cak primljeno s odobravanjem i oduševljenjem. Dvostruki set pravila (jedan za "osnivace", "moderatore" i njihove "povlaštene igrace") ili tvoje privatno licemjerje?

Ne moraš se truditi odgovarati (znam, nisi objavio moju adresu, bla bla, bla...). Samo još jedan dokaz da forum treba obilaziti u najširem luku.


1) Ja sam njemu zamjerio objavljivanje email adrese, a ne maila, to se jasno vidi.
2) Nisam objavio tvoju adresu.
3) iz 1) i 2) proizilazi da me potpuno bezrazložno napadaš. Sorry, više srece drugi put. Frustracije i teorije zavjere ostavi kuci. Imaš povlašten status kao izdavac, sva tvoja izdanja se uredno objavljuju i na forumu i na homepageu, nicim nisi zakinut niti doveden u nepovoljan položaj. Tvoja problem u komunikaciji s kupcima i fanovima je tvoja stvar, ne naša.
4) Ako ti se ovaj forum toliko gadi, ne razumijem zašto se stalno vracaš.



Odgovaram po tockama:

1) Znaci dozvoljeno je objavljivanje onog dijela privatne prepiske za koji ti odluciš da je dozvoljeno? Druga strana u privatnoj prepisci objavljenoj u javnosti nema pravo prigovora?
2) Moja adresa objavljena je u svim mojim izdanjima. S druge strane, u tim izdanjima nisam objavljivao svoju privatnu prepisku s nekim. Posebno ne da bih se time okoristio. Ti jesi. I to ne samo u mom slucaju i ne samo na ovom forumu. Neceš me sada valjda tjerati da raskopavam forume da to dokazujem.
3) Nikakav status nisam tražio. Kako si odjednom poceo baratati terminom "naši". Post je namijenjen tebi. Tko su sad "naši", a tko "njihovi"? Ili sam opet utrcao u "teoriju zavjere"?
4) Teško mi je zaobici dvolicnost i/ ili glupost, a da ju ne šutnem u prolazu.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/12/2008 : 11:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Šta sve neceš vidit na aukcijama...
Darkwood Devila poznajem,super je momcina,pošten i odan drug.
Problemi kod bidanja su realnost.
Ljudi,jebemu,nemojte bidati stripove koje necete ili ne možete kupiti!
Ali avaj...
Ima svakakvih....prkosno ti nabiju cijenu,odustanu u zadnji cas,odugovlace ili se ne jave više.
Negativni Tonki!
Šta drugo?

A "osnivac stripovi coma" jest bio D-Devil.
Al kitit se ne smije tudim perjem.Mislim da je Alen tu titulu upotrijebio ne bi li izvukao osvojene šolde od nerednog osvajaca njegovih aukcija.Ništa više...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/12/2008 : 11:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Ajde Bookglobe bacite se radije na izdavanje obecanih stvari (od pre par godina), manje price-više rada.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 12:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Šta sve neceš vidit na aukcijama...
Darkwood Devila poznajem,super je momcina,pošten i odan drug.
Problemi kod bidanja su realnost.
Ljudi,jebemu,nemojte bidati stripove koje necete ili ne možete kupiti!
Ali avaj...
Ima svakakvih....prkosno ti nabiju cijenu,odustanu u zadnji cas,odugovlace ili se ne jave više.
Negativni Tonki!
Šta drugo?

A "osnivac stripovi coma" jest bio D-Devil.
Al kitit se ne smije tudim perjem.Mislim da je Alen tu titulu upotrijebio ne bi li izvukao osvojene šolde od nerednog osvajaca njegovih aukcija.Ništa više...



Paonta je da sam se pozvao na osnivanje www.stripovi.com da pokazem da se ne moze zajebavati sa bilo kime i bilo kada i da za razliku od drugih koje je doticni zajebao imam opciju stati mu na kraj.

Dmar je izgubio zivaca i zivaca zbog slicne situaciju, njemu se doticni uopce nije javljao. Pogledajte komentare i sve ca Vam biti jasno.

Puna mi je kapa muljatora i ljudi bez obraza.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2008 : 12:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by bookglobe
Odgovaram po tockama:

1) Znaci dozvoljeno je objavljivanje onog dijela privatne prepiske za koji ti odluciš da je dozvoljeno? Druga strana u privatnoj prepisci objavljenoj u javnosti nema pravo prigovora?


Na osnovu cega si ovo iskonstruirao, molim te? Ovo je tvoja izmišljotina i podmetanje, jer ja to nigdje nisam rekao, niti sam icim sugerirao da je to moje osobno mišljenje. A ono je sljedece: što se mene tice, svatko ima pravo objaviti moj privatni mail koji sam mu poslao. Ja u mailovima ne pišem ono što ne mislim, niti ono što ne bih ponovio u javnosti. Nemam apsolutno nikakvih problema s objavljivanjem bilo kakve moje privatne prepiske s nekom osobom od strane te osobe.

quote:
Originally posted by bookglobe
2) Moja adresa objavljena je u svim mojim izdanjima. S druge strane, u tim izdanjima nisam objavljivao svoju privatnu prepisku s nekim. Posebno ne da bih se time okoristio. Ti jesi. I to ne samo u mom slucaju i ne samo na ovom forumu. Neceš me sada valjda tjerati da raskopavam forume da to dokazujem.


Ja sam objavljivao prepisku, da, u slucajevima kad sam htio nešto dokazati, ali ne i email adresu pošljatelja.

quote:
Originally posted by bookglobe
3) Nikakav status nisam tražio. Kako si odjednom poceo baratati terminom "naši". Post je namijenjen tebi. Tko su sad "naši", a tko "njihovi"? Ili sam opet utrcao u "teoriju zavjere"?


Nisi ga tražio, ali ga imaš, po prirodi stvari - jer ovaj forum promice stripove i strip-izdavace, a ti si izdavac. A postavljaš se kao da si maltene šikaniran i maltretiram, ponavljajuci teorije zavjere o "igracima". "Naši" su stripovi.com. Govoriš meni, ali i forumu.

quote:
Originally posted by bookglobe
4) Teško mi je zaobici dvolicnost i/ ili glupost, a da ju ne šutnem u prolazu.


To je ok. Ali detektor ti nešto šteka.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 18/12/2008 : 12:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonka
Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...


Diploma nikad nije bila mjerilo inteligencije. Netko s magisterijem bi morao moci shvatiti što znace ove 3 jednostavne recenice:

"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Dakle, koji ti dio ovdje nije jasan, MAGISTRE?

Vec imaš dva negativna komentara:
http://www.stripovi.com/AuctionViewFeedback.asp?UserID=103&Type=1
Ako ti Alen da treci, letiš s aukcija. Meni je svejedno tko je šta rekao ili napravio i da li je u pitanju Alen ili Pero Peric, više od tri negativna komentara = izbacivanje.



Ako negdje na stranici pise da se s 3 negativna komentara leti van, onda cu ja sam otici i ispricati se.

Ali moja poanta je bila nesto drugo. Aukcija je bila izmedu mene i Darkwood Devila. Ja sam ga kao covjek covjeku zamolio da bih odustao. Da mi je na lijepi nacin rekao da nemogu odustati, jos bih i uzeo stripove od njega. Ali ne on se je poceo prijetiti da ce me izbaciti i to jer je on jedan od osnivaca ove stranice. DAKLE ON SE NIGDJE NIJE OPOZVAO NA ONO STA TI GOVORIS.





Tonka, to nije prijetnja, to je samo normalan slijed dogadjaja.
Aukcije nisu necija zabava i zajebancija, nego posao koji se treba ispostovati.

Ako nisi u stanju to ispostovati, onda nemas sta tu raditi, pa bio ti clan od prvih dana ovog foruma, magistar ili direktor gradskog vodovoda.

Najvecu gresku koju si napravio je ta sto si okacio samo dio nase prepiske koja je po tvojem misljenju isla tebi u prilog, ali eto poskliznuo si se sam na svoj sapun.

Na kraju odgovori nam svima ovdje, tebi tvoj ugled i ponos vrijedi 76 kn (toliki je iznos koji si izbidao i podvukao rep)!?




Gle ja sam te stavio na forum samo zato jer si ti meni prvi rekao da ces staviti email. Da nisam ti bi me vjerovatno izbrisao i stavio moj mail da me opljujes. Pa nek ljudi vide ko je korektan a tko se prijeti.
Ja sam te zamolio da ako moze bih odustao od 3 aukcije. Za cetvrtu sam ti rekao da sam zaintresiran a i pitao te jel imas jos nesto za prodati da se ne nalazimo za 1 strip.
Nije mi stalo do pisljivih 76 kn. Stovise daj mi tvoj br racuna i posaljem ti 100kn, a stripove si zadrzi. Stvar je u tome da se ti prijetis i prozivas me prevarantom.

Molim da se pogleda jesam li u ZADNJIH 14 MJESECI uopce napravio kakvu aukciju?? Neka se pogleda koliko sam od osvojenih aukcija ispostovao! To sto je bilo s dmar je izmedu njega i mene. I to je stvarno bio jedan nesporazum.
Ali ti i Markos ste stvarno pretjerali sa time da me se optuzuje i popljuje. To ako je forum i site vas ne znaci da se mozete ponasati tako. Stvarno sramota...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 12:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nebojsa, Marko, pa razjebali ste topic posvecen zlom Darkwood Devilu!? :)))))


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000