forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prijetnja Darkwood Devila
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 12:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonka
Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...


Diploma nikad nije bila mjerilo inteligencije. Netko s magisterijem bi morao moci shvatiti što znace ove 3 jednostavne recenice:

"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Dakle, koji ti dio ovdje nije jasan, MAGISTRE?

Vec imaš dva negativna komentara:
http://www.stripovi.com/AuctionViewFeedback.asp?UserID=103&Type=1
Ako ti Alen da treci, letiš s aukcija. Meni je svejedno tko je šta rekao ili napravio i da li je u pitanju Alen ili Pero Peric, više od tri negativna komentara = izbacivanje.



Ako negdje na stranici pise da se s 3 negativna komentara leti van, onda cu ja sam otici i ispricati se.

Ali moja poanta je bila nesto drugo. Aukcija je bila izmedu mene i Darkwood Devila. Ja sam ga kao covjek covjeku zamolio da bih odustao. Da mi je na lijepi nacin rekao da nemogu odustati, jos bih i uzeo stripove od njega. Ali ne on se je poceo prijetiti da ce me izbaciti i to jer je on jedan od osnivaca ove stranice. DAKLE ON SE NIGDJE NIJE OPOZVAO NA ONO STA TI GOVORIS.





Tonka, to nije prijetnja, to je samo normalan slijed dogadjaja.
Aukcije nisu necija zabava i zajebancija, nego posao koji se treba ispostovati.

Ako nisi u stanju to ispostovati, onda nemas sta tu raditi, pa bio ti clan od prvih dana ovog foruma, magistar ili direktor gradskog vodovoda.

Najvecu gresku koju si napravio je ta sto si okacio samo dio nase prepiske koja je po tvojem misljenju isla tebi u prilog, ali eto poskliznuo si se sam na svoj sapun.

Na kraju odgovori nam svima ovdje, tebi tvoj ugled i ponos vrijedi 76 kn (toliki je iznos koji si izbidao i podvukao rep)!?




Gle ja sam te stavio na forum samo zato jer si ti meni prvi rekao da ces staviti email. Da nisam ti bi me vjerovatno izbrisao i stavio moj mail da me opljujes. Pa nek ljudi vide ko je korektan a tko se prijeti.
Ja sam te zamolio da ako moze bih odustao od 3 aukcije. Za cetvrtu sam ti rekao da sam zaintresiran a i pitao te jel imas jos nesto za prodati da se ne nalazimo za 1 strip.
Nije mi stalo do pisljivih 76 kn. Stovise daj mi tvoj br racuna i posaljem ti 100kn, a stripove si zadrzi. Stvar je u tome da se ti prijetis i prozivas me prevarantom.

Molim da se pogleda jesam li u ZADNJIH 14 MJESECI uopce napravio kakvu aukciju?? Neka se pogleda koliko sam od osvojenih aukcija ispostovao! To sto je bilo s dmar je izmedu njega i mene. I to je stvarno bio jedan nesporazum.
Ali ti i Markos ste stvarno pretjerali sa time da me se optuzuje i popljuje. To ako je forum i site vas ne znaci da se mozete ponasati tako. Stvarno sramota...



Jel ti citas sto pises?

Samo sam ovo, samo sam ono.

Ne, ne zelim 100 kn. Dat cu ti danas popodne svoj tekuci racun da uplatis iznos koji si izbidao. Stripove cu ti nakon toga predati i to bez fora ovo bih uzeo ovo ne bih, jer nismo na placu. Ono sto si izbidao to uzmi, ako ne zelis izjasni se da ti stavim negativne komentare i zbogom.





BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/12/2008 : 12:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Ajde Bookglobe bacite se radije na izdavanje obecanih stvari (od pre par godina), manje price-više rada.


Mudro zboriš,brate.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/12/2008 : 12:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Nebojsa, Marko, pa razjebali ste topic posvecen zlom Darkwood Devilu!? :)))))


Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 18/12/2008 : 12:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Iskreno receno,neki se trebaju posvetiti DOGOVORU,kao sto kaze Markos i sam D Devil.
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 18/12/2008 : 12:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 12:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.



Zvuci bahato i jadno.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 18/12/2008 : 13:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Nema fer igre odustajati od aukcije. Dogovoreno se isposluje i gotovo!!!
Treba biti fer prema drugima koji isto to žele nabavljati! Ja sam vec 100 puta mogao biti na aukcijama ali bit cu samo i samo onda kad nešto stvarno nabavljam ili prodajem i ocekujem fer igru! U nedostatku pristupa netu postoje valjda i neki prijatelji koji izadu u susret...
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 18/12/2008 : 13:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Tonka...Darkwood devil...eto šta je ispalo... A kad sam ja upozoravao da je Zagor opasan po zdravlje, niko me nije slušao...:(
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 17:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Evo stigao sam kuci pa da stavim bajni mail gospdona magistra u cijelosti koji mi je poslao nedugo nakon zavrsetka aukcija:

Bok,
uvezi aukcija:
CHICO RAZBOJNIK (ludens)
CHICO VOJNIK (ludens)
FANTAST CHICO (ludens)
ZAGOR SPECIJAL: PROTUNAPAD (ludens)

nazalost bih odustao ako moze? Sorry!

Uzeo bih:
ZAGOR ALMANAH IV

Jel imas jos kakvih stripova za prodati? Ako da posalji mi kakav popis pa mozda jos nesto uzmem da se ne nalazimo radi jednoga stripa.
Odgovori mi na mail



Na to je uslijedio moj odgovor, ovog puta ja u cijelosti stavljam svoj mail, a ne samo dio:

Nema sanse da mozes odustati.
Vec si ionako na losem glasu od nekih ljudi kojima si izbidao stripove i nisi se javio.Mislim da ovo nije uredu, da bidas, osvojis i onda se tako odnosis i prema prodavacima i ljudima koji su se borili sa tobom za te stripove.

Da li te je iko silio da bidas?


Ako ne uzmes stripove koje si izbidao od mene dobit ces trajno izbacivanje sa stranica. Jedan sam od osnivaca www.stripovi.com i nije ureda da se tako ponasas.

Uzimas li sto si izbidao ili ne?

Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum pa nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi.


Lp


Alen


Zao mi je sto Vas opterecujem "zmazanim vesom" ali puna mi je kapa raznoraznih muljatora i bahatih tipova na cije pizdarije malo malo netko od nas korektnih nasjedne. Oni koji cu normalni i casni ljudi shvatit ce moju reakciju za koju i dalje smatram da je bila ispravna, sada kada sam "hladne" glave...

Ovim zavrsavam epizodu "PRETNJA DARKWOOD DEVILA"



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 18/12/2008 : 17:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Ma mislim da Ako se ljudi dogovore nista nije problem, covek je pitao da li moze odustati od aukcija. Ti mozes da kazes DA ili NE. Sve je stvar dogovora. A ako ne zelis da mu dozvolis da odustane lepo mu saopstis.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18748 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/12/2008 : 18:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Možda je bila u pitanju crvena boja, neki se je srame i ne vole.
Meni to više slici ljubavnom pismu.Odavno nisam dobio tako ljubazno.
To je isto kao da se takmiciš sa deckima za jednu curu, pa kad je osvojiš i ona
sva mokra ti se nudi-ti kažeš Sory.Ako ne dobiješ po mudima-srecan si covjek.
Žao mi je Tonka, ali tu je Devil 100% u pravo bio osnivac foruma ili imao tek 1 post.
Corba je kuhana, pa imao tek ili ne, treba je pojesti.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 18:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by masni

Ma mislim da Ako se ljudi dogovore nista nije problem, covek je pitao da li moze odustati od aukcija. Ti mozes da kazes DA ili NE. Sve je stvar dogovora. A ako ne zelis da mu dozvolis da odustane lepo mu saopstis.




Nakon nekoliko zajeba kupaca u nizu ispred mene da mu vjerujem + ova recenica:

"Jel imas jos kakvih stripova za prodati? Ako da posalji mi kakav popis pa mozda jos nesto uzmem da se ne nalazimo radi jednoga stripa."

Dakle od 4 izbidana stripa, 3 u startu odbija uzeti + cak i ovaj koji bi kao uzeo nije bas siguran jer mu se ne isplati nalaziti samnom samo radi jednog stripa.

Dajte ljudi molim vas probudite se. Tolerancija za sto? Kad netko od tebe bez pogovora radi idiota.

End of story sada stvarno.





BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/12/2008 : 18:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by masni

Ma mislim da Ako se ljudi dogovore nista nije problem, covek je pitao da li moze odustati od aukcija. Ti mozes da kazes DA ili NE. Sve je stvar dogovora. A ako ne zelis da mu dozvolis da odustane lepo mu saopstis.




Sve to lipo zvuci... to sa dogovorom i tako to. Ali recimo da, hipotetski, ja kao jedan od onih koji su bidali i izgubili aukciju pomislim da je to prevara i kad se ponovo isti stripovi pojave na aukcijama optužim prodavaca da je sve iscenira jer nije postiga željenu cijenu pa pokušava ponovo... Šta onda? Hipotetski...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/12/2008 : 18:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by masni

Ma mislim da Ako se ljudi dogovore nista nije problem, covek je pitao da li moze odustati od aukcija. Ti mozes da kazes DA ili NE. Sve je stvar dogovora. A ako ne zelis da mu dozvolis da odustane lepo mu saopstis.




Sve to lipo zvuci... to sa dogovorom i tako to. Ali recimo da, hipotetski, ja kao jedan od onih koji su bidali i izgubili aukciju pomislim da je to prevara i kad se ponovo isti stripovi pojave na aukcijama optužim prodavaca da je sve iscenira jer nije postiga željenu cijenu pa pokušava ponovo... Šta onda? Hipotetski...



Tako je!

A jos je veca blamaza ponuditi drugom ispod toga koji je osvojio da ih uzme jer ce i taj reci da ga je mozda ovaj koji je osvojio namjerno nadbidao da vidi koliko je spreman dati!

U svim smjerovima ispada generalno sranje i neugodnost za onoga cije su aukcije i ne zelim to vise da se desava niti meni niti drugima.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1538 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 18/12/2008 : 18:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
Na aukcijama mi se desilo 1-2 puta da sam slucajno kliknuo na stripove koje imam, i da ih osvojim.I nisam jedini.JBG, platis i gotovo.Vaznije je da si sa ljudima u dobrim odnosima nego da nekoga zeznes za strip ili pet.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/12/2008 : 18:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ma ok, covjek se malo zahebo, bidao stripove bez veze i za cijelu ovu raspravu sam si je kriv! Još mu nikako ne ide na ruku što je dmaru bespotrebno dao negativne i normalno da je Alen reagirao kako je reagirao. Ništa strašno, možda bih i ja slicno u njegovoj situaciji.

Tonka:
trebao si uzeti te stripove kao "pravi frajer", a ne moljakati prodavaca i onda se još buniš kad ljutito reagira. A znaš i sam da imaš nekoliko negativnih i usprkos tome umjesto da se potrudiš da svi vide da si ozbiljan kupac i da vratiš renome, ti otvaraš ovakve bezvezne Topice.
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 18/12/2008 : 19:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Markos

Ja ne mogu vjerovati što ljudi govore i pišu.
Prvo, objavljuješ neciju privatnu email adresu, drugo ti ne zeliš nikoga vrijedjati, clan si od prvih dana - ali eto, sokiralo te sto se ljudi naljute kad ne zelis platiti ono sto si kupio? Jesi li ti procitao pravila aukcija? Koji ti dio ovdje nije jasan:
"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Bezobrazan si, neodgojen i glup.



Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...

Uvijek su me pomalo nervirali ljudi koji se hvale svojim titulama koje onda ovako javno diskreditiraju. Btw, ako se dobro sjecam, na magisteriju te prvo nauce da poštuješ ugovore koje si potpisao i prihvatio.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 18/12/2008 : 20:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
U potpunosti se slazem sa onim sto je izrekao D Devil,ali i Renky.I ne samo to, ajde uzmimo u obzir da neko mozda najvise prihoda mesecno ostvari od prodaje stripova putem ovog sajta.Svi mi znamo da se uzima i odredjeni procenat od svakog prodatog stripa na aukcijama.Ovo mozda i nije toliko veliki iznos sto je bidovao Tonka,ali sta da je iznos 10 ili 20 puta veci.Stvarati nekom nepotrebni trosak je stvarno neprofesionalno i krajnje neposlovno.

Ajde Tonka pobogu,pa jel 10 evra neki problem?Ja sam u pocetku mislio da je rec o par stotina evra, kad ono 10-15 evrica.Mislim da nije moralo ovako,a ako si covek plati ono sto si bidovao-i bez onih prica dajem ti 100 kn i nemoj da mi saljes stripove, samo da sacuvam obraz itd...

Najgore od svega je sto je ovo dospelo u forum



Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/12/2008 : 20:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

Prvo da napomenem je da ne zelim stvarati svadalacki topic niti zamjeriti se nekome.
Jedan sam od prvih clanova ovoga foruma i oduvijek sam podupirao autore. Ali ono sto me zgrozalo i sokiralo danas je prijetnja od clana Darkwod Devil! Upitao sam ga da bih odustao od nekih aukcija, nazalost nakon isteka. Uradio bih to i 3 dana ranije da sam imao Internet. Ali odgovor Darkwood Devila je bio:

fromAlen Gvozdanovic to tamerzg

dateThu, Dec 18, 2008 at 12:27 AM
subjectodgovor glede eventualnog odustajanja od aukcija
mailed-byzg.t-com.hr

...
Ako ne uzmes stripove koje si izbidao od mene dobit ces trajno izbacivanje
sa stranica.
Jedan sam od osnivaca www.stripovi.com i nije ureda da se tako ponasas.

Uzimas li sto si izbidao ili ne?
...


Ja strogo mislim da nimalo nije uredu da netko poput Darkwood Devila koristi svoju poziciju da bi prijetio izbacivanjem radi njegovih osobnih interesa.

Zanima me vase misljene??


Može se ciniti da je DD zlorabio položaj i ponio se malo grubo, ali...
Vrlo si neozbiljno licitirao i pokušao izmotavati. DD-u se to nije svidjelo, a takoder je primjetio da imaš vec negativne na taj fazon. S obzirom da je jedan od osnivaca sajta, normalno da je reagirao i rekao dosta i ne može to tako. Mislim da je njegova dužnost bila tako reagirati. Ti si trebao odgovoriti nešto u smislu "Ok, nije potrebno stvarati slona od buhe, platiti cu" i kraj price.
Osobno mi je pun k.... clanova koji licitiraju pa izvrdavaju, muljaju, ne jave se. Takoder sam jednom kupio strip koji mi nije trebao, i to kod covjeka s kojim sam prije toga obavio jednu povecu kupovinu. On bi mi oprostio bez rijeci jer je dobricina, ali nije mi ni palo na pamet da ga pitam. Platio sam, dobio strip i rekao sam sebi "kada ne znaš misliti, izvoli pa placaj".
Još nije kasno da se sve napravi kako treba, a ovaj topic obriše...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/12/2008 20:24:33
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 18/12/2008 : 21:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by Nostromo

quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Markos

Ja ne mogu vjerovati što ljudi govore i pišu.
Prvo, objavljuješ neciju privatnu email adresu, drugo ti ne zeliš nikoga vrijedjati, clan si od prvih dana - ali eto, sokiralo te sto se ljudi naljute kad ne zelis platiti ono sto si kupio? Jesi li ti procitao pravila aukcija? Koji ti dio ovdje nije jasan:
"Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ponudu šaljete. Ova ponuda predstavlja ugovor izmedu Vas i prodavaca i dužni ste ga ispoštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveca. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza ce se kažnjavati ukidanjem korisnickog racuna i zabranom pristupa."

Bezobrazan si, neodgojen i glup.



Evo ja sa maknuo njegovu adresu iz moga posta. Ali samo da znas da je tvoj prijatelj htio staviti moj email:

...Cekam tvoj odgovor 1 dan, ako se ne javis stavit cu ovaj tvoj mail na forum
pa
nek ljudi citaju, dakle sada je sve na tebi....


A O TOME TKO JE BEZOBRAZAN,GLUP I NEODGOJEN mislim da se vidi iz tvoga nacina pisanja. Ja ti nisam nista zamjerio a niti rekao a ti ovaku pises :(
BTW Imam 22 godine i magisterij pa ti meni pricaj tko je ovdje glup...

Uvijek su me pomalo nervirali ljudi koji se hvale svojim titulama koje onda ovako javno diskreditiraju. Btw, ako se dobro sjecam, na magisteriju te prvo nauce da poštuješ ugovore koje si potpisao i prihvatio.



Ja se nigdje ne hvalim. Samo odgovaram tvome drugu ili BOGU kako vidim da ga neki ovdje smatraju.
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 18/12/2008 : 21:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ja na zalost nisam imao prilke da idem u skole, te sam dosta osjetljiv po tom pitanju, ali ne smeta mi kad netko skrene paznju da je skolovan. cak se osjetim polaskan kad sam u prilici da komuniciram sa skolovanom osobom jer me to bar na tren izdigne iz mase, a i uvijek se nesto da nauciti od takvih ljudi.
sve ostale tvrdnje bile bi cista zavist.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk

Edited by - Pavel01 on 18/12/2008 21:41:08
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 18/12/2008 : 21:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.



Ma zato jer sam prebrzo nabacio ponudu za te stripove koji su mi stvarno falili. Nisam imao pojma da su izasla i HC izdanja istih i to po istoj cijeni. Posto sam kolekcionar bitno mi je da uzmem najbolja izdanja. Samo sam i upitao DD-a jel mogu odustati. Par puta su ljudi odustali od mojih aukcija i sve je bilo uredu. Nisam nikome prijetio.
Odgovor DD-a me je sokirao. A kao sto i svi vidite daljnja vredanja su krenula od Markosa iako ja covjeku nisam nista losega rekao. Sada se bahati kada je dosao do novaca. Novaca koji je od vas svih uzeo izdavajuci stripove po XX puta vecoj cijeni. A da ste ga vidjeli 2001 god.! Ma nemam sto komentirati.

Dobro sam promislio prije nego sam otvorio ovaj topic. Prema saznanju mojih prijatelja od kojih su neki izbaceni s foruma prije 2g. znam da bi DD ostavio neg komentare o meni na forumu i izbacio me bez da ja imam rijec.

DD ce dobiti svoje novce vec sutra ujutro. A ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zbogom svima.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/12/2008 : 22:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nevjerojatno, koji lik. Da nije tuzno, bilo bi smijesno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 18/12/2008 : 22:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Pavel01

tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.



Ma zato jer sam prebrzo nabacio ponudu za te stripove koji su mi stvarno falili. Nisam imao pojma da su izasla i HC izdanja istih i to po istoj cijeni. Posto sam kolekcionar bitno mi je da uzmem najbolja izdanja. Samo sam i upitao DD-a jel mogu odustati. Par puta su ljudi odustali od mojih aukcija i sve je bilo uredu. Nisam nikome prijetio.
Odgovor DD-a me je sokirao. A kao sto i svi vidite daljnja vredanja su krenula od Markosa iako ja covjeku nisam nista losega rekao. Sada se bahati kada je dosao do novaca. Novaca koji je od vas svih uzeo izdavajuci stripove po XX puta vecoj cijeni. A da ste ga vidjeli 2001 god.! Ma nemam sto komentirati.

Dobro sam promislio prije nego sam otvorio ovaj topic. Prema saznanju mojih prijatelja od kojih su neki izbaceni s foruma prije 2g. znam da bi DD ostavio neg komentare o meni na forumu i izbacio me bez da ja imam rijec.

DD ce dobiti svoje novce vec sutra ujutro. A ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zbogom svima.




Napokon nešto pametno...

I'm only ten and a half years old!

Edited by - ?uvec on 18/12/2008 22:34:31
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2008 : 22:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Tonka reci cvrcak...

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.35 seconds. Snitz Forums 2000