forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prijetnja Darkwood Devila
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 18/12/2008 : 23:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Nemojte ljudi frustrirati covjeka! Sad dolazi Božic a tad je vrijeme samoubojstava najcešce pa da ga nemamo na duši To ZBOGOM SVIMA može svašta znaciti
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 18/12/2008 : 23:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
da stvar bude bolja, on još uvijek ne kuži da je 100% u krivu

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12309 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 19/12/2008 : 00:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Pa nije bas 100%, jedan procenat krivice ima i ovaj drugi.
Nije bas u redu prijetit nekomu izbacivanjem i pokazivat misice onako...

Have mercy
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/12/2008 : 01:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan



Može se ciniti da je DD zlorabio položaj i ponio se malo grubo, ali...
Vrlo si neozbiljno licitirao i pokušao izmotavati. DD-u se to nije svidjelo, a takoder je primjetio da imaš vec negativne na taj fazon. S obzirom da je jedan od osnivaca sajta, normalno da je reagirao i rekao dosta i ne može to tako. Mislim da je njegova dužnost bila tako reagirati. Ti si trebao odgovoriti nešto u smislu "Ok, nije potrebno stvarati slona od buhe, platiti cu" i kraj price.
Osobno mi je pun k.... clanova koji licitiraju pa izvrdavaju, muljaju, ne jave se. Takoder sam jednom kupio strip koji mi nije trebao, i to kod covjeka s kojim sam prije toga obavio jednu povecu kupovinu. On bi mi oprostio bez rijeci jer je dobricina, ali nije mi ni palo na pamet da ga pitam. Platio sam, dobio strip i rekao sam sebi "kada ne znaš misliti, izvoli pa placaj".
Još nije kasno da se sve napravi kako treba, a ovaj topic obriše...



Ma nema frke,ja sam ti i tad rekao da ga ne moras uzimati
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/12/2008 : 01:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by ?uvec

quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Pavel01

tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.



Ma zato jer sam prebrzo nabacio ponudu za te stripove koji su mi stvarno falili. Nisam imao pojma da su izasla i HC izdanja istih i to po istoj cijeni. Posto sam kolekcionar bitno mi je da uzmem najbolja izdanja. Samo sam i upitao DD-a jel mogu odustati. Par puta su ljudi odustali od mojih aukcija i sve je bilo uredu. Nisam nikome prijetio.
Odgovor DD-a me je sokirao. A kao sto i svi vidite daljnja vredanja su krenula od Markosa iako ja covjeku nisam nista losega rekao. Sada se bahati kada je dosao do novaca. Novaca koji je od vas svih uzeo izdavajuci stripove po XX puta vecoj cijeni. A da ste ga vidjeli 2001 god.! Ma nemam sto komentirati.

Dobro sam promislio prije nego sam otvorio ovaj topic. Prema saznanju mojih prijatelja od kojih su neki izbaceni s foruma prije 2g. znam da bi DD ostavio neg komentare o meni na forumu i izbacio me bez da ja imam rijec.

DD ce dobiti svoje novce vec sutra ujutro. A ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zbogom svima.




Napokon nešto pametno...


Lep zaklucak nema sta.
U svemu ovome ti si vidio da je odlazak jednog clana koji je ovde 7-8 godina najpametnije.

P.S.Tonka,obavi svoju duznost prema prodavacu i ostani ovde,proci ce sekiracije za neko vreme.

Evo vam jedan link od jednog starog topika,cisto da se potsetite sa DD da ste nekad recimo bili u dobre odnose
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=214
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/12/2008 : 09:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Pavel01

tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.



Ma zato jer sam prebrzo nabacio ponudu za te stripove koji su mi stvarno falili. Nisam imao pojma da su izasla i HC izdanja istih i to po istoj cijeni. Posto sam kolekcionar bitno mi je da uzmem najbolja izdanja. Samo sam i upitao DD-a jel mogu odustati. Par puta su ljudi odustali od mojih aukcija i sve je bilo uredu. Nisam nikome prijetio.
Odgovor DD-a me je sokirao. A kao sto i svi vidite daljnja vredanja su krenula od Markosa iako ja covjeku nisam nista losega rekao. Sada se bahati kada je dosao do novaca. Novaca koji je od vas svih uzeo izdavajuci stripove po XX puta vecoj cijeni. A da ste ga vidjeli 2001 god.! Ma nemam sto komentirati.

Dobro sam promislio prije nego sam otvorio ovaj topic. Prema saznanju mojih prijatelja od kojih su neki izbaceni s foruma prije 2g. znam da bi DD ostavio neg komentare o meni na forumu i izbacio me bez da ja imam rijec.

DD ce dobiti svoje novce vec sutra ujutro. A ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zbogom svima.




-"Magistre",onako uz put,....mene si recimo, rasplakao!....oni koji su tebe školovali,zaista mogu bit ponosni.Kakav fascinantan proizvod su stvorili!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 19/12/2008 : 10:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
dobro kaze dveribed. ne mozes biti covjek u svijetu budala.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 19/12/2008 : 10:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Lepo je što je neko sa 22 godine magistar i što, uz to, cita stripove. Problem je samo što cita Zagora :)
Ako je neko fin i nije navikao na ulicni žargon, treba to ispoštovati. Ako ima osecaj da postoje ljudi prvog i drugog reda, a smatra da se protiv togs treba boriti, podržavam ga. Svakome se može desiti da pogreši, da se predomisli, da bude brzoplet. Ipak, pravila su pravila i tu nema dileme. Stvar je izgleda samo u tome da se saopštavanje opomene nekome može reci i na nacin koji ne vreda osobu koja je u procesu prekršavanja pravila.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/12/2008 : 10:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Slažem se, Osime. Alen je malo pretjerao, a i ja sam, ali samo zato sto se radi o bezobraznom balavcu koji tu istu stvar radi vec treci put i pravi se lud i naivan. I opet, dosao mi je volej nakon hrpe posla koju sam imao na aukcijama na sredivanju racuna i brisanju provizija i slicnih gluposti jer ljudi odustaju od kupovine, nakon što aukcija završi, pa je dobio po nosu više nego je stvarno kriv. Aukcije ce uskoro potpuno ozakoniti, placat ce se porezi, pdv, itd itd i te stvari onda više nece biti moguce, a dotle se želim riješiti onih koji misle da je to sve baš cool fora i zajebancija.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/12/2008 : 10:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Smatram da nisam ni u koje segmentu pretjerao.

Nije mi zelja izbaciti Tonku, niti bilo koga drugoga ako je korektan. Dakle, ako ispostuje aukcije nemam niti najmanju zelju da leti sa aukcija ili foruma.





BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18748 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/12/2008 : 10:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
evo završetak price (nadam se) u pravom božicnom duhu.Tako treba.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 19/12/2008 : 13:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Cini mi se da je najbolje da, kad nam je dosta svega, a neko nam se napenali na zicer, zažmuriti, sacekati sutra, pa onda hladne glave odreagovati. Baš zato što je "balavac" u pitanju, s njima treba imati strpljenja, i sigurno da oni imaju malo drugaciji sistem shvatanja, odnosno da ocekuju da se njima više puta nešto istoleriše, a oni to drugima baš i ne mogu.
Eto, neka Božic bude baš u znaku tolerancije i opraštanja


quote:
Originally posted by Markos

Slažem se, Osime. Alen je malo pretjerao, a i ja sam, ali samo zato sto se radi o bezobraznom balavcu koji tu istu stvar radi vec treci put i pravi se lud i naivan. I opet, dosao mi je volej nakon hrpe posla koju sam imao na aukcijama na sredivanju racuna i brisanju provizija i slicnih gluposti jer ljudi odustaju od kupovine, nakon što aukcija završi, pa je dobio po nosu više nego je stvarno kriv. Aukcije ce uskoro potpuno ozakoniti, placat ce se porezi, pdv, itd itd i te stvari onda više nece biti moguce, a dotle se želim riješiti onih koji misle da je to sve baš cool fora i zajebancija.

Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 19/12/2008 : 14:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Treba uvesti pravilo da svako ko odustane od aukcije bez saglasnosti prodavca bude izbacen sa foruma. Tako je najpostenije i prema svim prodavcima jer ovako ispada da nesavesni kupci treba da se plase posledica samo ako kupuju od moderatora.

Novak Djokovic - Prvi teniser na svetu !!!
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/12/2008 : 14:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nisam moderator ima godina dana, ali se znam izboriti za sebe, a Bogme i za druge.



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/12/2008 : 14:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Nisam moderator ima godina dana, ali se znam izboriti za sebe, a Bogme i za druge.



Od sada svima koji mi odustanu prijetim da sam moderator i da cu ih izbaciti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/12/2008 : 15:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Nisam moderator ima godina dana, ali se znam izboriti za sebe, a Bogme i za druge.



Od sada svima koji mi odustanu prijetim da sam moderator i da cu ih izbaciti...



Pa nisam ni rekao nigdje da sam moderator.

www.stripovi.kum sam

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 19/12/2008 : 16:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

da stvar bude bolja, on još uvijek ne kuži da je 100% u krivu





Pa to je najljepse u cjeloj prici,inace bi imao razloga pasti u depresiju!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 19/12/2008 : 17:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
meni je manhunter obeco da cemo svima da hebemo sve po spisku ako monika belluci ne shvati ozbiljnost situacije i ne žrtvuje se za dobrobit sveg gradanstva i pucanstva

tolko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/12/2008 : 17:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

meni je manhunter obeco da cemo svima da hebemo sve po spisku ako monika belluci ne shvati ozbiljnost situacije i ne žrtvuje se za dobrobit sveg gradanstva i pucanstva

tolko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 19/12/2008 : 18:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Smatram da nisam ni u koje segmentu pretjerao.

Nije mi zelja izbaciti Tonku, niti bilo koga drugoga ako je korektan. Dakle, ako ispostuje aukcije nemam niti najmanju zelju da leti sa aukcija ili foruma.








-Jesi,kako nisi pretjerao!Pogledaj postavljanje aukcija....prijetiš covjeku....iniciraš svade,provociraš....uvlaciš ljude u sukob....

......samo je manhunter gori moderator od tebe(a ti to cak nisi niti bio)!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/12/2008 : 18:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Smatram da nisam ni u koje segmentu pretjerao.

Nije mi zelja izbaciti Tonku, niti bilo koga drugoga ako je korektan. Dakle, ako ispostuje aukcije nemam niti najmanju zelju da leti sa aukcija ili foruma.








-Jesi,kako nisi pretjerao!Pogledaj postavljanje aukcija....prijetiš covjeku....iniciraš svade,provociraš....uvlaciš ljude u sukob....

......samo je manhunter gori moderator od tebe(a ti to cak nisi niti bio)!!








U disku "Napredak" u Centi ne prave se incidenti,
al' onomad, bome, bilo je belaja.
Jebeš ga, sam je isk'o, šta je navrac'o u disko
kad je znao da mi iducka na... živac....

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18748 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/12/2008 : 18:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Dobri stari Ðole!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 19/12/2008 : 19:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by ?uvec

quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Pavel01

tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.



Ma zato jer sam prebrzo nabacio ponudu za te stripove koji su mi stvarno falili. Nisam imao pojma da su izasla i HC izdanja istih i to po istoj cijeni. Posto sam kolekcionar bitno mi je da uzmem najbolja izdanja. Samo sam i upitao DD-a jel mogu odustati. Par puta su ljudi odustali od mojih aukcija i sve je bilo uredu. Nisam nikome prijetio.
Odgovor DD-a me je sokirao. A kao sto i svi vidite daljnja vredanja su krenula od Markosa iako ja covjeku nisam nista losega rekao. Sada se bahati kada je dosao do novaca. Novaca koji je od vas svih uzeo izdavajuci stripove po XX puta vecoj cijeni. A da ste ga vidjeli 2001 god.! Ma nemam sto komentirati.

Dobro sam promislio prije nego sam otvorio ovaj topic. Prema saznanju mojih prijatelja od kojih su neki izbaceni s foruma prije 2g. znam da bi DD ostavio neg komentare o meni na forumu i izbacio me bez da ja imam rijec.

DD ce dobiti svoje novce vec sutra ujutro. A ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zbogom svima.




Napokon nešto pametno...


Lep zaklucak nema sta.
U svemu ovome ti si vidio da je odlazak jednog clana koji je ovde 7-8 godina najpametnije.

P.S.Tonka,obavi svoju duznost prema prodavacu i ostani ovde,proci ce sekiracije za neko vreme.

Evo vam jedan link od jednog starog topika,cisto da se potsetite sa DD da ste nekad recimo bili u dobre odnose
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=214




Ah, suze mi teku po guzici

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/12/2008 : 19:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by ?uvec

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by ?uvec

quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by Pavel01

tonka, moram upitati, iako mi se bas ne pise po ovom topicu: koji je razlog sto odustajes od 3/4 izbidanog? nikako da povezem.

imam i ja tonu losih iskustava i isto tako i drugi sa mnom, samo 2 primjera, jedan stari, jedan aktualni:
kad sam jednom prodao neke stripove, dio ih je trebalo odnijeti po zagrebu. to je jedan student vecinom obavio, a par stripova koje je jos trebalo dostaviti neki stripofili su "razvukli" u studentskom domu. to sam saznao tek par mjeseci poslije.
a aktualno sam ja izbidao strip za 17 kuna i prodavac mi poslao fin, kulturan mail gdje kaze "17 kuna strip + 12 kuna postarina preporucena tiskanica" na koji ne zelim ni odgovarati, a kamo li to uplatiti.

no, kako god, ne kuzim tvoj pristup "jednog bih uzeo, 3 ne, a ima li jos koji da se ne nalazimo samo zbog tog jednog..." stvarno cudno zvuci.



Ma zato jer sam prebrzo nabacio ponudu za te stripove koji su mi stvarno falili. Nisam imao pojma da su izasla i HC izdanja istih i to po istoj cijeni. Posto sam kolekcionar bitno mi je da uzmem najbolja izdanja. Samo sam i upitao DD-a jel mogu odustati. Par puta su ljudi odustali od mojih aukcija i sve je bilo uredu. Nisam nikome prijetio.
Odgovor DD-a me je sokirao. A kao sto i svi vidite daljnja vredanja su krenula od Markosa iako ja covjeku nisam nista losega rekao. Sada se bahati kada je dosao do novaca. Novaca koji je od vas svih uzeo izdavajuci stripove po XX puta vecoj cijeni. A da ste ga vidjeli 2001 god.! Ma nemam sto komentirati.

Dobro sam promislio prije nego sam otvorio ovaj topic. Prema saznanju mojih prijatelja od kojih su neki izbaceni s foruma prije 2g. znam da bi DD ostavio neg komentare o meni na forumu i izbacio me bez da ja imam rijec.

DD ce dobiti svoje novce vec sutra ujutro. A ovo je moj posljednji post na ovom forumu. Zbogom svima.




Napokon nešto pametno...


Lep zaklucak nema sta.
U svemu ovome ti si vidio da je odlazak jednog clana koji je ovde 7-8 godina najpametnije.

P.S.Tonka,obavi svoju duznost prema prodavacu i ostani ovde,proci ce sekiracije za neko vreme.

Evo vam jedan link od jednog starog topika,cisto da se potsetite sa DD da ste nekad recimo bili u dobre odnose
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=214




Ah, suze mi teku po guzici


Imas pravo..kad si vec ti odlucio da je coveku najpametnije da ode,tako i nek bude.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5047 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 20/12/2008 : 19:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Poštivanje ugovora ne uci se ni na magisteriju niti na fakultetu, stvar je osobne kulture.
Pravni mehanizmi navedeni u ugovorima moraju postojati, radi zaštite od nekulture.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000