forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Prijetnja Darkwood Devila
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Podržavam!


quote:
Originally posted by mrav

Mislim da ga treba izbaciti sa aukcija a ne i sa foruma. Ako je nekorektan kao kupac, to nema veze sa forumom. no naravno ovde su svi jedva sacekali da nekom odrube glavu. :D

Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 21/12/2008 : 21:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message


Masa uziva.. nebitno da li je giljotinirani kriv.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/12/2008 : 21:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by manhunter

Kad se dva ega sukobe...
Mislim da su obe strane pogrešile. Tonka, zato što je stavio ovo na forum, DD zato što je pretio. Ako me neko zezne na aukcijama, stavim mu negativni, i gotova prica. Tonka je morao da racuna sa negativinm komentarima, a DD nije imao šta da se sa njime ubeduje i da mu preti.
I to je to.
Sve ovo ostalo je dokolica.


Lako je tebi stavljat negativne kada si moderator. I zato i jest gotova prica. Ali vecina nas može dobiti negativni nazad pa nije gotova prica.



Pa i ja mogu da dobijem negativan komentar na aukcijama, ne vidim poentu.. Ja kao moderator nemam uticaja na aukcije.A Markos može da izbriše negativne komentare ako su neosnovano dodeljeni, tako da tu ne bi trebalo bilo ko da se plaši..
Hteo sam da kažem, Tonka je trebao da ispoštuje pravila aukcije ili da snosi posledice(negativni), a DD nije trebao da preti, vec da ispoštuje pravila aukcije(dodela negativnog) i sve bi bilo rešeno. Dešava se cesto, pa ne diskutujemo svakog dana o tome.



A da malo smirimo tenzije!?

Koje pretnje su tu bile!?

Covjek izjebe 3 kupca u nizu i sta bih ja trebao? Sirom rasirti ruke, prigrliti ga i siriti bratstvo i jedinstvo?

Dajte ljudi molim Vas se priberite i naucite razlikovati sta treba tolerirati, a sta ne.

Da vidim jednog od Vas kako ce izreagirati kada mu netko izbida aukcije, nakon toga Vam ko zadnjem idiotu kaze kako nece ovo, ovo i ovo, a ono cetvrto ce mozda jer mu se zapravo radi jednog stripa ne isplati nalaziti.

Zadjnji puta ponavljam, izregirao sam kako sam trebao izreagirati. Nisam tada bio vruce glave, nisam ni sada. Rekao sam covjeku sto ga ide, da zastitim sebe, a ruku na srce i sve iza mene.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/12/2008 : 21:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Da ne spominjem kacenje samo jednog dijela privatnog maila na forum sa prozivanjem mene samoga. Naravno dio maila koji je smatrao da ce mu ici u prilog.




BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 21/12/2008 : 21:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
U pravu si ti djavole. Samo ja mislim da nisi smeo da dozvolis da udjes u toliko afektivno stanje i da mu pretis. Mislim da ti to ne treba da praktikujes ovde, vec da nam sluzis kao primer. Ovako... kako sutra da zameras clanovima ako pocnu da prete jedni drugima i da se svadjaju? Kada si nam sam dao takav primer.

Trebalo je to da odradis kulturno i na fin nacin a ne da dozvolis da se spustas na njegov nivo jel? Zar nisam u pravu?

http://www.sfpogled.net/

Edited by - mrav on 21/12/2008 21:34:04
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 21/12/2008 : 21:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

U pravu si ti djavole. Samo ja mislim da nisi smeo da dozvolis da udjes u toliko afektivno stanje i da mu pretis. Mislim da ti to ne treba da praktikujes ovde, vec da nam sluzis kao primer. Ovako... kako sutra da zameras clanovima ako pocnu da prete jedni drugima i da se svadjaju? Kada si nam sam dao takav primer.

Trebalo je to da odradis kulturno i na fin nacin a ne da dozvolis da se spustas na njegov nivo jel? Zar nisam u pravu?



Ne.

Napravio sam na nivou koji smatram ispravnim.

Sad se stvarno povlacim iz ovog topica.





End of story

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

choco
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
73 Posts

Member since 13/11/2008

Posted - 23/12/2008 : 07:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send choco a Private Message
mozda nije moje da govorim , ali ima jedna stvar a to su pravila aukcija.moje misljenje je da ko se ogrjeshi o pravila treba da bude kaznjen onako kako je predvidjeno tim pravilnikom.
druga stvar koja mi nije jasna , prvi put kad neko zajebe na tim aukcijama tj nece da plati ono za sta je bidao, treba odma da bude nogiran sa www.stripovi.com ,jer drugim ljudima ne ulijeva povjerenje.
nakon ovoga sto sam citao prvi ja ne bih stavljao nista na aukciju , da se poslije nerviram jer me je neko izradio.a ima i jos jedna stvar , ima ljudi koji su takodje bidali za nesta i ispushili foru , radi nekoga kome je do zajebancije, da stavlja iznose koje ne moze da plati.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000