forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Familija i stripovi...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 20/12/2008 : 22:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Svadamo se redovito zbog stripova. Ne kuže ni ne žele da kuže.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 20/12/2008 22:51:44
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 21/12/2008 : 01:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Na stripove su me "navukli" stari i buraz tako da sa njima nisam nikad imao problema što se tice toga. Zato je mama kvocala sve u šesnaest al sam ja tvrdoglavi hercegovac pa se uvijek zakucavala u stijenu što bi se reklo. Istina nije joj pomagalo što je stari bio na mojoj strani .
Sada imam fantasticnu ženu kojoj ne samo da ne smeta što citam stripove vec ih je i ona pocela citati (i to Mister Noa i Ken Parkera za kojeg je rekla da je super!). Sincina mi je (u svoje skoro 3 godine) pošarao samo jedan strip i to Zagora pa nije neki bed !!
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 21/12/2008 : 03:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Sada mi je jasno kako neki clanovi foruma stoje 24 casa ovde.A u stvari njih ima vise u porodici,vec sam se uplasio da li covek izlazi iz kuce jede ili radi ili sam uleteo u zonu sumraka.Posto sam jedinac platicu nekim drugarima da dezuraju tako da neko uvek cuva forum da ne pobegne,

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

sigismundus
Senior Member

Slovenia
1043 Posts

Member since 08/07/2002

Posted - 21/12/2008 : 05:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sigismundus a Private Message
moja familija SU stripovi :)

______________________
onaj, koji sniva tudje snove
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 21/12/2008 : 16:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Meni su samo najbolji drugovi.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/12/2008 : 16:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ranije je bilo kao kod vecine. Nisu mi branili da citam, kupovali, ali su nekako uvek cekali kada cu da prestanem.

Danas, klasika, dolazim kuci sa posla i cujem ženu kako mi kaže(sa onim neponovljivim ledenim povetarcem u glasu): "Stigao ti je paket...opet...". A ja se kao pravim naivan, pa se još mislim: "Stvarno, šta je došlo?"
-"Pa verovatno oni tvoji stripovi, šta bi drugo..". Ovde povetarac vec pojacava, ali još uvek je umeren. A ja strepim od sledeceg pitanja:
-I koliko te ovo sve košta mesecno?".
Ja naravno, smanjim cenu za nekih 70%, cisto radi mira u kuci, i strepim od sledeceg izveštaja bankovnog racuna..
Ali, nije tako strašno, za rodendan ili slicno, uvek dobijem nešto što nemam od stripova. Eh te žene, kad bi znale šta hoce..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 21/12/2008 : 17:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pa naravno da i ja lažem ženu i to masno!
Evo sad sam joj rekao da pošalje sinu 6000 dinara da mi kupi stripove( Spaghetti Brothers i 7 novih Rendžera), a pritom sam se dogovorio sa jednim drugom da kaže da mi je on dao pare da sin njemu kupi stripove i kad sam rekao ženi, rekla je da taj nije normalan što daje toliku lovu za 9 stripa i da sam, ne daj Bože, ja taj, da bi me ubila, xexexe....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1537 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 22/12/2008 : 23:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message
Svi smo isti.Mada sam siguran da su nas provalile.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/12/2008 : 23:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Pih, još jedan roman. Kad sam bio mali svaku godinu smo sa starcima išli na more.Pocelo je u Porecu-Pical-nekad bungalovi-predivno, danas hotel. Otac i majka izadu u grad, a sin im ostane sam u bungalovu sa hrpom stripova, kupljena baš u centru grada i to Vrtirepi-Tom i Jerry, Mikijevi almanaci i slicno. Od oca su mi ostali Plavi vjesnik stripovi,Stripotece,...A imao sam i dobrog susjeda, koji mi je medu stari papir u podrum u bloku uvijek stavljao i stripove, tako da sam jih svaki drugi tjedan išao tražiti. Pa pred osnovnoj školom smo imali kontejner za skupljanje starog papira i bacali se u njega i tražili stripove-to je bio neki nezaboravan trenutak. A najvecji šok mi je bio, kad mi je majka jednom bacila puno Mikijevih zabavnika, a ja nisam prvo uopšte znao o tome. Ekola toliko. Pre par godina puno stripova-izpraznio sam ormare u podrumu- je išlo u dobre ruke, kod velikog kolekcionara, a danas opet sakupljam neke.
Baš danas sam bio u Špadicima, i malo sam se podsetio lijepih trenutaka iz djetinstva, naime u poseti sam kod Sigisa u Portorožu.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 22/12/2008 23:23:06
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 22/12/2008 : 23:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Pih, još jedan roman. Kad sam bio mali svaku godinu smo sa starcima išli na more.Pocelo je u Porecu-Pical-nekad bungalovi-predivno, danas hotel. Otac i majka izadu u grad, a sin im ostane sam u bungalovu sa hrpom stripova, kupljena baš u centru grada i to Vrtirepi-Tom i Jerry, Mikijevi almanaci i slicno. Od oca su mi ostali Plavi vjesnik stripovi,Stripotece,...A imao sam i dobrog susjeda, koji mi je medu stari papir u podrum u bloku uvijek stavljao i stripove, tako da sam jih svaki drugi tjedan išao tražiti. Pa pred osnovnoj školom smo imali kontejner za skupljanje starog papira i bacali se u njega i tražili stripove-to je bio neki nezaboravan trenutak. A najvecji šok mi je bio, kad mi je majka jednom bacila puno Mikijevih zabavnika, a ja nisam prvo uopšte znao o tome. Ekola toliko. Pre par godina puno stripova-izpraznio sam ormare u podrumu- je išlo u dobre ruke, kod velikog kolekcionara, a danas opet sakupljam neke.
Baš danas sam bio u Špadicima, i malo sam se podsetio lijepih trenutaka iz djetinstva, naime u poseti sam kod Sigisa u Portorožu.

eh zavidim vam...bice vam super - samo odredjena vrsta ljudi ne moze proci dobro kod sigisa - zna se koja
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/12/2008 : 23:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by rommel


eh zavidim vam...bice vam super - samo odredjena vrsta ljudi ne moze proci dobro kod sigisa - zna se koja
[/quote]

Ajde, Rommele, napiši i ti svoju životnu-stripovsku pricu, da je cujemo

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 22/12/2008 : 23:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
napisao sam je kad je trebslo - sigi ce ti reci...zao mi je sto je nas susret odgodjen radi x stvari izvan naše moci
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 22/12/2008 : 23:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Nema problema, vidjet cemo se, ma samo smo ljudi.Doci cemo do Rijeke, ja vec bio danas ali samo do Poreca, pokupio neka nova izdanja,nešto pojeo i odmah se vratio.
Inace vec spava, ali pozrav i od Sigisa.sleep

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 23/12/2008 00:01:39
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 23/12/2008 : 00:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by rommel


eh zavidim vam...bice vam super - samo odredjena vrsta ljudi ne moze proci dobro kod sigisa - zna se koja



Ajde, Rommele, napiši i ti svoju životnu-stripovsku pricu, da je cujemo
[/quote]evo dijela moje životne price... ne necu pricati o tome kako i dan danas tvrdim mojima da je to što mi stiže u stvari sigija - hvala siig na 1 tvoju kutiju prošvercam x svojih - ne da bi bilo nešto ali idem linijom manjeg otpora
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 23/12/2008 : 01:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Pih, još jedan roman. Kad sam bio mali svaku godinu smo sa starcima išli na more.Pocelo je u Porecu-Pical-nekad bungalovi-predivno, danas hotel. Otac i majka izadu u grad, a sin im ostane sam u bungalovu sa hrpom stripova, kupljena baš u centru grada i to Vrtirepi-Tom i Jerry, Mikijevi almanaci i slicno. Od oca su mi ostali Plavi vjesnik stripovi,Stripotece,...A imao sam i dobrog susjeda, koji mi je medu stari papir u podrum u bloku uvijek stavljao i stripove, tako da sam jih svaki drugi tjedan išao tražiti. Pa pred osnovnoj školom smo imali kontejner za skupljanje starog papira i bacali se u njega i tražili stripove-to je bio neki nezaboravan trenutak. A najvecji šok mi je bio, kad mi je majka jednom bacila puno Mikijevih zabavnika, a ja nisam prvo uopšte znao o tome. Ekola toliko. Pre par godina puno stripova-izpraznio sam ormare u podrumu- je išlo u dobre ruke, kod velikog kolekcionara, a danas opet sakupljam neke.
Baš danas sam bio u Špadicima, i malo sam se podsetio lijepih trenutaka iz djetinstva, naime u poseti sam kod Sigisa u Portorožu.



Pricaš pricu, koju smo mnogi preživeli, u stvari neznam za druge, znam bar za mene Vreme prolazi, a bogami i godineAli šta ce se ,to je život, idemo dalje, sve iz pocetka
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 23/12/2008 : 03:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Meni je tata sa 13 kad sam prošo s 4 podero sve stripove, ali krenuo sam ispocetka.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2533 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 23/12/2008 : 11:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ranije je bilo kao kod vecine. Nisu mi branili da citam, kupovali, ali su nekako uvek cekali kada cu da prestanem.

Danas, klasika, dolazim kuci sa posla i cujem ženu kako mi kaže(sa onim neponovljivim ledenim povetarcem u glasu): "Stigao ti je paket...opet...". A ja se kao pravim naivan, pa se još mislim: "Stvarno, šta je došlo?"
-"Pa verovatno oni tvoji stripovi, šta bi drugo..". Ovde povetarac vec pojacava, ali još uvek je umeren. A ja strepim od sledeceg pitanja:
-I koliko te ovo sve košta mesecno?".
Ja naravno, smanjim cenu za nekih 70%, cisto radi mira u kuci, i strepim od sledeceg izveštaja bankovnog racuna..
Ali, nije tako strašno, za rodendan ili slicno, uvek dobijem nešto što nemam od stripova. Eh te žene, kad bi znale šta hoce..



Uf, što mi ovo zvuci poznato...


Stara Huta za 36 minuta
Go to Top of Page

Dusxan
New Member



Serbia
227 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 23/12/2008 : 14:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dusxan a Private Message
sve chekam kad cu se zbog nekog takvog konflikta konacno naci u crnoj hronici
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000