forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Familija i stripovi...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30704 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/12/2008 : 21:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
O ovoj temi bi se mogel roman napisat!

Sam cu reci da mi još uvijek nisu stripovi na jednom mjestu, al 2010. bi napokon trebali dobit dom .

u obitelji je jedino mladi brat citao stripove(on je i otkrio ovaj forum, nick mu CHICO), danas kad živim u 28 kvadrata sa ženom, pazi se na svaki milimetar prostora, pa mi stripovi svuda sam ne u stanu

Jest da sam naucio ženu citat samo Martyja, al svejedno znate kaj mislim ...

ŽIVJELI STRIPOVI!!!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 18/12/2008 : 22:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
E, da... Kad sam bio mali imao sam nekoliko desetaka stripova, koji su uvijek bili razbacani po cijeloj kuci... A stari je imao nekog pajdaša koji je cesto dolazil u goste (pošto se kod nas uvijek dobro živjelo) i svaki jbni put vidio bi negdje neki strip (kolko god ih ja probal sakriti) i posudio ga (TRAJNO)! Neka sad dojde ako ima kuraža!!! Sad malo bolje skrivam stripove

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

satko
New Member



Bosnia and Herzegovina
213 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 18/12/2008 : 22:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send satko a Private Message
auuuuu, koji topic, ovo je za instituta i dugorocnih studija. Odakle da pocnem, od prvog osnovne kad me uciteljica uhvatila sa stripom u torbi umjesto sveske ili kad nisam platio užinu zbog posjete kioscima. To je bio život. Najslade iskamcene pare od staraca su se trošile na stripove. Citam od 6 godine a prvo što sm procitao bio je mikijev zabavnik.
Kada sam krenuo u 5 razred tj. kada se više nisu mogli kupovati prilazim drugim metodama specijalnog rata: lobiranje uže i dalje rodbine, komšija, rodaka koje sam vidio prvi put u životu, simpatija, (svih samo ne staraca) da mi posude lovu (koju su mi starci uskratili) na kupovinu starih klasika Zlatne serije i LMS-a ili još bolje da posude stripove od starijeg brata koje cu ja nakon citanja "vratiti". Joj jesam na ovaj nacin profitirao.
Prvi zadatak u vrijeme pojave SD i Ludensa mi je bio da navucem djevojku na ... hm, strpove, i u tom sam (da se malo pohvalim) odradio odlican posao . Ne samo da mi odobrava citanje i skupljanje vec mi cak i kupuje talijnske originale i prevodi meni jadnom koji ne zna talijanski
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 18/12/2008 : 23:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Blago Vama sa svim tim ženama s razumijevanjem! Gdje ih samo nalazite ako neko može da kaže pa da virnem i za sebe
Ništa ljepše nego kad sam na cesti vidio zaljubljeni par kako šeta uz trafiku i žena zaustavi decka i kaže mu:"Vidi, izašao ti novi Dylan Dog!"
Melodija za uši kad se žene tako brinu
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/12/2008 : 00:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Lepo je rekao teks2,svi mi mozemo napisati po jedan roman o tome..

Ja bih izdvojio neke momente:Jednom me uhvatio profesor kako na casu citam strip(joooj..secam se,zs 926 - klanac bele smrti)),kazna mi je bila da celi cas brisem praznu tablu,i za domacu mi je dao da u tetratku napisem 500 puta "Na cas po metalstvo nema vise da citam romani"

Druga zanimljiva prica,jedan momak iz mog grada je odjednom naisao na hrpu starih zagora,javio mi se i kaze,pozuri,brzo ce otici,navalili su dosta ljudi,novca nisam imao,ukrao sam mamine zlatne obetke/mindzuse(kako se kaze)trkom u zlataru,nisu mi ih hteli otkupiti,idem kod ovog sa stripovima,dam mu dvije ogromne zlatne obetke za 18 starih zagora,posao dobar za mene,los za majku,koja je naravno za neko vreme otkrila da joj fali zlato...priznao sam,stari je odmah napravio lepo brdo od stripova ,sibicu u ruci i bilo bi gotovo da tada po prvi put u zivotu se nisam pobunio protiv neku njegovu odluku,da,da, upravo zbog stripova sam gadzao svog oca sa kamenjem...nije moga da poveruje u to,valjda je shvatio da mi to previse znaci pa je odustao od palenje mojih stripova.

Da ne pricam za eskurziju niz Jugoslaviji(osmi razred),u Beogradu sam naisao na jednu trafiku sa starih romana,dao sam skoro 2/3 od dzeparca za lms 57 - Svirepa Ceremonija.....

Sad je lakse..sinovi su uz mene,znaju polai vise strip junaka(jedan 3,5g,drugi 6)svaki ima po 10 tak mikija..zena je srecna da sam za razliku od proslih godina vise kuci nego po kafane,otac samo mrmlja da sam opet poludio,majka takodzer....i niko me ne dira

to be continued >>>>
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 19/12/2008 : 01:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Prve stripove mi je kupovala majka, davne '76. Kasnije sam ih kupovao sam. Secam se da sam imao zabranu da ih citam dok sam išao u školu, ali ne i da ih kupujem. Tako bi se nakupilo 40-ak stripova za raspust za citanje i uživanje. Danas sa ženom nemam problema, stripovi se nalaze u našoj spavacoj sobi, pa tako sa jedne strane u krevetu žena, a sa druge strane na policama stripovi. Mada moram da priznam zna žena i da pripreti, i to nedaj bože da "zgrešim", kaže prvo ce da mi stradaju stripovi! Sin mi je privi razred osnovne još uci slova, ali ima svoju malu kolekciju mojih duplikata, iskreno nadam se da ce za koju godinu zajedno samnom poceti ozbiljnije da ih skuplja i cita

Edited by - Bruce Springsteen on 22/12/2008 22:42:04
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 19/12/2008 : 01:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by kerber

Lepo je rekao teks2,svi mi mozemo napisati po jedan roman o tome..

...novca nisam imao,ukrao sam mamine zlatne obetke/mindzuse(kako se kaze)trkom u zlataru,nisu mi ih hteli otkupiti,idem kod ovog sa stripovima,dam mu dvije ogromne zlatne obetke za 18 starih zagora,posao dobar za mene,los za majku,koja je naravno za neko vreme otkrila da joj fali zlato...




Da nije to 1Euro bio taj koji je uzeo zlato za stripove?

Edited by - Gil-galad on 19/12/2008 01:43:20
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 19/12/2008 : 01:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by kerber

Lepo je rekao teks2,svi mi mozemo napisati po jedan roman o tome..

...novca nisam imao,ukrao sam mamine zlatne obetke/mindzuse(kako se kaze)trkom u zlataru,nisu mi ih hteli otkupiti,idem kod ovog sa stripovima,dam mu dvije ogromne zlatne obetke za 18 starih zagora,posao dobar za mene,los za majku,koja je naravno za neko vreme otkrila da joj fali zlato...




Da nije to 1Euro bio taj koji je uzeo zlato za stripove?

Go to Top of Page

Guzonjin sin
Starting Member



Serbia
96 Posts

Member since 27/10/2008

Posted - 19/12/2008 : 01:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Guzonjin sin a Private Message
Ja sam u pocetku skupljao stripove zajedno sa bratom, pa kada su se krajem osamdesetih pojavili video klubovi mama je rekla da biramo da li da kupujemo stripove ili da iznajmljujemo filmove. I na moju žalost kako uvek mora da bude onako kako moj brat hoce jer pametniji popušta izabrasmo filmove, tako da stripove nisam kupovao od 1990 do 1994.
Primetio sam da ljudi koji ne citaju stripove doživljavju ih kao obicne novine koje baciš kad procitaš. Kupio sam tako strip Normin princ i ostavio ga na stolu kad sam došao kuci, tu su bili neki majstori i posle kad su sa caletom svodili racune pisali su po stripu koji sam upravo kupio
Jednom sam uhvatio caleta kako koristi superbook Zarobljenik buducnosti kao podlogu na kojoj je zakucavao neke eksere i tako mi je oštetio zadnju koricu. Kada sam mu rekao koliko to košta nije mi verovao, on bi sve moje stripove menjao za dve gajbe piva.

Mrzim duge postove
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/12/2008 : 01:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by kerber

Lepo je rekao teks2,svi mi mozemo napisati po jedan roman o tome..

...novca nisam imao,ukrao sam mamine zlatne obetke/mindzuse(kako se kaze)trkom u zlataru,nisu mi ih hteli otkupiti,idem kod ovog sa stripovima,dam mu dvije ogromne zlatne obetke za 18 starih zagora,posao dobar za mene,los za majku,koja je naravno za neko vreme otkrila da joj fali zlato...




Da nije to 1Euro bio taj koji je uzeo zlato za stripove?





Ne,ne,tad smo bili u istoj drzavi,pa cena zlata je bila ista,1 euro tad nije imao racun da radi sa onom "jeftinom" makedonskom zlato.

Edited by - kerber on 19/12/2008 01:52:43
Go to Top of Page

choco
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
73 Posts

Member since 13/11/2008

Posted - 19/12/2008 : 07:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send choco a Private Message
e stvarno mi nikad niko nije kenjao za stripove , za rodjendan djevojka mi uvijek da lovu za stripove jer zna da cu na kraju te pare na stripove potrositi, a stripove niko ne dira jer su minirani:) boje se krvne osvete :)
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 19/12/2008 : 08:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Ja sam stripove citao od 7 godine to su bili stari ZS-LMS moga uje. Bilo je tu 30-ak brojeva Zagora i 10-ak Kapetana Mikija. Prvo sam procito Slepilo, pa Miki i Smuk u obrucu i Crni Vitez. Staripovi koji sad izlaze u LEX-u su baš moji prvi stripovi kao Požar u Norfolku(ne sjecam se), Butcher i ostali koji su mi umutnom sjecanju. Par mjeseci poslije poceo sam kupovat i kupio sam Dvoboj u svemiru kojeg nisam kužio. Tada sa 11 od nekog ulicnog prodavaca sam nabavio gomilu ranijih SD Zagora i uz to dobio Tex trio Carsonova prolost. Strip mi se odmah svidio i poceo sam kupovat Texa.Još sam godinu dana nijekao da je Zagor dobar strip, ali Tex je dobio i postao je NO.1. Tako oko 11 godine poceo skupljat DD, MM, MN, NN, AF i druge... U 13 godini sam izgubio sve stripove jer sam prošo s 4, a bio na granici s 5. Itak sam ponovno poceo...

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

zoemis
New Member



Croatia
118 Posts

Member since 24/11/2008

Posted - 19/12/2008 : 22:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zoemis a Private Message
Ja sam ih poceo citati sa 6 godina, mislim da mi je prvi strip Kapetan Miki. Stari me navukao na njih, a stara je na to nezainteresirano gledala, kao "proci ce to njih". On je preferirao najviše Texa, a ja sve osim Texa, mada su mi danas od ZS i LMS Tex i naravno Mister No najdraži. Žena mi u pocetku nije razumjela tu ljubav prema stripovima, no nije trebalo dugo da shvati da "istina je tamo negdje na kiosku", pa je i ona procitala nekoliko Zagora u boji, za sada. Na kiosku ona profitira, ja kupim strip-dva, a ona dvd-dva-tri-cetiri... Cak, pošto cesto nemam vremena, ona mi kupi Zagora, Marka... Znaci, ženu se može prekrstiti na stripove, samo to traje... A pošto i ona zna za ovaj forum, kad procita naje..o sam k`o žuti, al` neka, krenut cemo otpocetka sa Zagorima u boji...

Mjesta, mjestaaaaa!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/12/2008 : 23:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Bio sam dobar djak pa nisam imao sa roditeljima problema oko stripova.Mama mi je cesto te i kupovala.Sjecam se 80tih ,rekao sam joj da mi uzme na trafici Zagora ili Martija,ona se pojavila sa nekim nepoznatim stripom koji je kupila jer nije bilo ove dvojice.Taj strip je bio DD1 DR.Xabaras! Nakon loma zivaca odlucio sam ipak da procitam ovaj strip i bila je to ljubav na prvi pogled/citanje
Rijetkim ljudima kojima kazem da jos citam stripove,dobijam najcesce svima nama poznati odgovor/pitanje:"Jos citas stripova?Eh ,citao sam i ja kad sam bio klinac...Zagor i Blek su mi bili najbolji!" Uvijek ista prica.
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 19/12/2008 : 23:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Svi znaju da citam i niko mi nikad nije rekao da je to klinacki. Ljudi kontaju da je to hobi. U stvari ja i ne stognem da citam koliko ih sakupim. Imam oko 8000 stripova sa oko 50 duplikata. Imam prostora u kuci pa sam ih i lepo slozio i izazivaju samo divljenje. mnogi drugari su poceli sakupljati stripove zahvaljujuci meni.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 19/12/2008 : 23:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Kako je lepo kad imam sinove koji citaju stripove, a još veca pogodnost mi je što mi srednji sin studira u Beogradu i što stanuje na 5 minuta od striparnice Darkwood, tako da ja njemu samo pošaljem novac i on mi kupi željene stripove, ne moram se više maltretirati da idem u BG, eto jedva cekam da mi donese Špageti bracu 5 i 6.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 00:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Hm..moja je prica donekl slicna..mene je stari navukao na stripove- kupovao je Alan forda i sexi stripove i davao mi je da to citam (mislio je da, ako ne znam citati da ne kužim zašto su barbe i tete goli), a mama mi je kupovala Toma i Jerryja i Mikijeve zabavnike i almanahe. Od frendice sam posudivala Conana, a kasnije s deckima razmijenjivala AF. Sve je bilo dobro dok se nismo selili u novi stan, bilo mi je 12-13 godina, a baba i stara su pobacale sve moje i tatine AF, sve one lijepe trobroje kao da je to stari papir ili neke ušljive novine, šund...popizdila sam kad sam skužila šta su napravile od moje kolekcijice! brat je kasnije nastavio tradiciju kupovanja stripova pa smo stari, on i ja citali AF i brat je volio Texa,no njega je strip faza prošla, ja ih i dalje volim. Stari nema ništa protiv, a mama misli da je to za djecu pa se cudi zašto ih kupujem i koliko ih imam (cudila se kad mi je prošle godine pomagala oko selidbe). Objasnila sam joj da to nisu stripovi za djecu (bez obzira što sam se ogrebala za talijanskog topolina jednom pa mi je gundala da je skup). Sad više nema ništa protiv, zna da citam brdo knjiga i da imamm razne hobije. Vecina frajera s kojima sam ljubovala su voljeli razlicite stripove (zapravo, ne mogu se sjetiti ni jednog koji nije), prijatelji i prijateljice ih vole(jedna me navukla na Dylana), nemam nekih problema s tim.

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 00:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
zapravo, moj problem je što nikad nemam dovoljno love za sve što me zanima niti mjesta da složim sve svoje stvari.

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 00:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Lepa prica, a i pametno što ti je stari kupovao i davao da citaš seksi stripove, ko bi se još mucio sa Tom I Džerijem?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 00:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Lepa prica, a i pametno što ti je stari kupovao i davao da citaš seksi stripove, ko bi se još mucio sa Tom I Džerijem?




Jbg, neke se stvari kod kuce nauce... ;)

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 00:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page

quote:
Originally posted by srdjandj

Lepa prica, a i pametno što ti je stari kupovao i davao da citaš seksi stripove, ko bi se još mucio sa Tom I Džerijem?




Jbg, neke se stvari kod kuce nauce... ;)


Da i to od malih nogu.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 00:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
hahaha

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 20/12/2008 : 01:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
krenuo sam da ih citam od mozda 8 ili 9 godine,nisam siguran...kupovao sam samo bleka i marka trobroje ludensove,i AF od sveta. josh sam kupovao svaki 3,4 broj...Onda sam krenuo ozbiljnije,jednog dana naisao na extra zagora i njega krenuo da skupljam,pa je onda izasla famozna divlja magija i faktor 4,i tad se vec videlo da pocinjem ozbiljnije da ih sakupljam...Onda u stripu vidim reklamu za stripoteku darkwood i ovaj forum,te se ulogiram.Naravno prvo nisam mogao da provalim de je darkwood,te sam kupovao stripove na tezgi na zelenjaku,dok slucajno jednog dana,nisam otisao dole ka trznom centru i video stripoteku...Tada sam kupio prve dilane i maxije,kao i neke texove...ali nisam smeo da trosim puno para,jer sam tada stedeo za biciklu valjda...Onda sam morao da izaberem shta da prestanem da kupujem,nije se imalo para,te ukinuse divlju magiju i F4,a ja prestadoh da kupujem marka,pa nastavim sa blekom i zagorom,kao i AF.Onda na treningu upoznam druga koji je isto voleo stripove,pa ga ja bash navucem,i mi krenemo da skupljamo zajedno...Onda sam video i spidermana i x-mene...moja kolekcija je sve vishe rasla i rasla...Onda je dosao i VC,te sam prvi put dosao u svadju sa mamom zbog stripova.Naime,vishe nisam mogao stripove da stavljam ispod police,pa sam celu policu(2 reda po 2 sloja)punu maminih starih knjiga iz detinjstva,natrpao u kartonske kutije i stavio u coskove u sobi,i smestio moje stripove...Zamislite reakciju moje mame kada se probudila...I tako sam vodio rat sa njom...ona je vracala,ja izbacivao,i evo me sada,lomim se da kupim sve shto je na kiosku i uzivam

to be continued...

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 20/12/2008 : 21:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Kako je lepo kad imam sinove koji citaju stripove, a još veca pogodnost mi je što mi srednji sin studira u Beogradu i što stanuje na 5 minuta od striparnice Darkwood, tako da ja njemu samo pošaljem novac i on mi kupi željene stripove, ne moram se više maltretirati da idem u BG, eto jedva cekam da mi donese Špageti bracu 5 i 6.



San svakog pravog stripofila
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 21:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by srdjandj

Kako je lepo kad imam sinove koji citaju stripove, a još veca pogodnost mi je što mi srednji sin studira u Beogradu i što stanuje na 5 minuta od striparnice Darkwood, tako da ja njemu samo pošaljem novac i on mi kupi željene stripove, ne moram se više maltretirati da idem u BG, eto jedva cekam da mi donese Špageti bracu 5 i 6.



San svakog pravog stripofila


Spaghetti Brothers i Mali Rendžeri 29-35 kupljeni juce u Darkwoodu, ali ovaj vikend sin nije dolazio, pa sam uskracen da to procitam.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000