forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Familija i stripovi...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 18/12/2008 : 10:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Ne znam jel vec bilo ovakvih tema na forumima ali me baš interesira kakvi su Vama bili odnosi s familijom glede stripova?
Meni je državni neprijatelj bio stari pocetkom 90-tih! Uglavnom ne baš bajne ocjene iz matematike i fizike (doduše nije mi se nešto niti ucilo) i odma udri on po stripovima na kidanje gdje dohvati! Ok, skupio ja njih hrpu pa u podrum na sigurno al jedan dan mu trebala kutija i bacio je sve stripove u kontejner vani! Isprika mu danas kao "mislio sam da si ti to stavio doli za bacit"! Moš mislit
To sam tek skužio kad je došlo ljeto pa sam mogao citati al skužih da ih nema a ekipa iz kvarta sve to pokupila
Još od opasnijih mi je bila i baka koju danas zovem superbaka koliko se drži pa još od nje skrivam stripove jer jadna ne kuži! Uglavnom za potpalu komina bili su joj stripovi dobri jer drva odmah ne uhvate
Tako sam na fronti izgubio nekih 200-injak brojeva i sve starijih iz ZS i LMS! Pošto mojima neke stvari se ne mogu objasniti neophodan je ormar na specijalno zakljucavanje
Eto, ima li još ovdje slicnih ili ste imali svi srece da Vas Familija mazi i pazi glede strip kulture!?

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 18/12/2008 : 10:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Kod mene sve to lepo funkcioniše. skupljam stripove zajedno sa moja tri sina, malo se žena u pocetku bunila, ali sad nam ne može ništa!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2008 : 11:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Stara prica... Žena prigovara što toliko trošim na stripove, i to ce valjda trajati tako dugo dok cu ih kupovati.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 18/12/2008 : 11:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message
baš sam maloprije imao raspravu sa suprugom o rashodima za stripove...inace kuži me a i stripovi me drže doma što njoj svakako odgovara;)

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 18/12/2008 : 11:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Kako sam vazda bio streber i nikad nijesam imao problema sa skolom i studijima tako mi starci nikad nijesu prigovarali niti imali neko posebno misljenje o stripovima.
Sad je situacija malko drugacija jer me stara konstantno ganja da se zenim i djecu pravim umjesto da "citas one lude stvari ko da ti je 10 godina. A mogo si dosad i jos jedan fakultet zavrsiti (ta nikad nije zadovoljna)". Ali osjecam, cim se povinujem zakonima bracne zajednice i doprinesem natalitetu nase male drzave, da cu zauzvrat traziti/dobiti bez po muke onaj divni i veliki ormar u spavacoj sobi hehehe... Samo za stripove i knjige...

...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/12/2008 : 11:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by premujanin

Ne znam jel vec bilo ovakvih tema na forumima ali me baš interesira kakvi su Vama bili odnosi s familijom glede stripova?
Meni je državni neprijatelj bio stari pocetkom 90-tih! Uglavnom ne baš bajne ocjene iz matematike i fizike (doduše nije mi se nešto niti ucilo) i odma udri on po stripovima na kidanje gdje dohvati! Ok, skupio ja njih hrpu pa u podrum na sigurno al jedan dan mu trebala kutija i bacio je sve stripove u kontejner vani! Isprika mu danas kao "mislio sam da si ti to stavio doli za bacit"! Moš mislit
To sam tek skužio kad je došlo ljeto pa sam mogao citati al skužih da ih nema a ekipa iz kvarta sve to pokupila
Još od opasnijih mi je bila i baka koju danas zovem superbaka koliko se drži pa još od nje skrivam stripove jer jadna ne kuži! Uglavnom za potpalu komina bili su joj stripovi dobri jer drva odmah ne uhvate
Tako sam na fronti izgubio nekih 200-injak brojeva i sve starijih iz ZS i LMS! Pošto mojima neke stvari se ne mogu objasniti neophodan je ormar na specijalno zakljucavanje
Eto, ima li još ovdje slicnih ili ste imali svi srece da Vas Familija mazi i pazi glede strip kulture!?



I kod mene je bila ista stvar, stalna prijetnja da ce se stripovi baciti. Morao sam da stavim stripove na balkon ali kad zivis na prizemlju to je najgluplja stvar koju mozes da uradis. Naravno, jednog jutra sam ustao i stari mi je rekao da su mi stripovi "otisli". Cuo je on nesto ali mu bilo mrsko da ustane.

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 18/12/2008 : 11:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message
Sa ženom je lako u familiji. Mislim opcenito kad ovako diskutiraš iako im je mrsko i djetinjasto opet im je draže da kuci prebrojavaš romane ili igraš playstation nego da nocu lunjaš birtijetinama i svracaš do nekih prijateljica po malo soli kako je to prije bio obicaj
Ali starci su mi imali filozofiju da nije to njima trebalo pa ne treba ni meni! Sva sreca sam ljubav prema stripovima nasljedio od strica koji je volio kapljicu i žene i imao solidno stripova al nikad ih nije pazio pokoj mu duši, ipak ga je žestica stajala života ali do zadnjeg dana sam mu stripove nabavljao usprkos gundanju mog staroga da je bolje ipak politiku pratiti i biti u toku
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 18/12/2008 : 11:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Stara prica... Žena prigovara što toliko trošim na stripove, i to ce valjda trajati tako dugo dok cu ih kupovati.


Ova mi je prica poznata isti je slucaj i kod mene, stim da sam ja svoju suprugu navikao ,na ne tako jeftin hobi, tokom naše veze, pa se sada u braku po pitanju stripova lakše diše

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 18/12/2008 : 11:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Prigovarao nekad stari, ali je brzo odustao kad je shvatio da su me oni navukli na knjige, citanje, ucenje...

Danas sam se otcjepio od starog i stare, pa su se pojavili noviclanovi: žena i djeca.

Žena ne dira u moje djetinjarije, ali mi je mali opasan, za strip kojeg se on docepa nema spasa. Opasan kriticar, nije ga briga za junake, epizode... Sve rastavi na sastavne djelove. I gore od toga.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/12/2008 : 11:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
kod mene je neka situacija izmedu,
starci bas i nemaju razumijevanja za stripove, ali uvijek uzicam koju kunu za novi strip
zasad mi ne diraju stripove, ali mi cesto prijete (ipak su mi stripovi ahilova peta )
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 18/12/2008 : 12:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
nikom ne polazem racune nit' me zanima sta tko misli.
oni sto su u djetinjstvu i znali prigovoriti sad me svi mnogo puno vole i ne zele se igrati.

edit: dobro, mislim da sam jedan od najekstremnijih slucaja. kad mi je babetina prodala nekih 200tinjak stripova nekoj drugoj babetini koja nosi na pijac, svi prisutni (4 osobe) su se razbjezali pred sikirom kojom hvala bogu nisam nikoga stigao zakaciti koliko su bili brzi, vec je nastradao samo jedan stol, neke case na njemu i hauba od jednog auta.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk

Edited by - Pavel01 on 18/12/2008 12:03:50
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/12/2008 : 12:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Kako sam vazda bio streber i nikad nijesam imao problema sa skolom i studijima tako mi starci nikad nijesu prigovarali niti imali neko posebno misljenje o stripovima.



He, he, he.... Tako i kod mene. Iako mi svako malo keva pocne trtljati i ispitivati da li cu kad dodje zima da se oblacim u stripove

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 18/12/2008 : 14:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
Sve sam ih izdresirao da ne prilaze stripovima...inace im nema spasa
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 18/12/2008 : 14:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by vope

Kako sam vazda bio streber i nikad nijesam imao problema sa skolom i studijima tako mi starci nikad nijesu prigovarali niti imali neko posebno misljenje o stripovima.



He, he, he.... Tako i kod mene. Iako mi svako malo keva pocne trtljati i ispitivati da li cu kad dodje zima da se oblacim u stripove


I dan danas koriste istu foru na meni:" Pa znaš li crni sine da si mogao citav razred da obuceš s tim parama koje bacaš ( ) na te tvoje stripove!" Ali kako je stari na mojoj strani nema zime dok ne doznaju pravu cenu stvari koje uzimam!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/12/2008 : 14:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by vope

Kako sam vazda bio streber i nikad nijesam imao problema sa skolom i studijima tako mi starci nikad nijesu prigovarali niti imali neko posebno misljenje o stripovima.



He, he, he.... Tako i kod mene. Iako mi svako malo keva pocne trtljati i ispitivati da li cu kad dodje zima da se oblacim u stripove


I dan danas koriste istu foru na meni:" Pa znaš li crni sine da si mogao citav razred da obuceš s tim parama koje bacaš ( ) na te tvoje stripove!" Ali kako je stari na mojoj strani nema zime dok ne doznaju pravu cenu stvari koje uzimam!




Joj, u pravu si! Neko vreme sam onako perfidno unosio stripove u kucu, a oni se samo gomilali na policama. (i to ni manje ni vise nego tvrdi Alan Ford, i pojedina Libelus izdanja)
Da me je neko pitao koliko sam para dao, i da sam morao da odgovorim, prodali bi i mene i stripove!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 18/12/2008 : 14:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by bacho

Prigovarao nekad stari, ali je brzo odustao kad je shvatio da su me oni navukli na knjige, citanje, ucenje...

Danas sam se otcjepio od starog i stare, pa su se pojavili noviclanovi: žena i djeca.

Žena ne dira u moje djetinjarije, ali mi je mali opasan, za strip kojeg se on docepa nema spasa. Opasan kriticar, nije ga briga za junake, epizode... Sve rastavi na sastavne djelove. I gore od toga.



Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 18/12/2008 : 15:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Dok sam bio u petom razredu, starci su mi prijetili kako ce baciti sve moje stripove zbog slabijih ocjena nego što sam ih inace imao.
No ipak, ispravio sam te ocjene.
To je uglavnom to.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/12/2008 : 15:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Svi problemi su u ženskom spolu.
Prvo, kad sam bio klinac bunila se mama, pa kad su bile ocene ok, i ona mi jih je
kupovala, sad se u pocetku bunila žena, pa kad ne pijem i ne pušim i ne lovim curice,
i ona se smirila, pa cak kojeg i procita. Jedino za Libellus i Fibra, BP, Bookglobe izdanja nezna cijenu, pa misli da je to jeftinije.Ali onda naruci kozmetiku preko Avona, pa smo
poravnani.U pravo je Žalostna Sova-ženska donosi same probleme.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2008 : 15:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Stara prica... Žena prigovara što toliko trošim na stripove, i to ce valjda trajati tako dugo dok cu ih kupovati.



šta radiš s takvom ženom???????

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 18/12/2008 : 15:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Kod mene vlada zakon svemirske ravnoteže (ako takav postoji:)), dok sam živio sa starcima nitko nije ništa prigovarao, a kad sam poceo živjet sa curom svaki dan neka kleveta glede stripova:)) ali naviknut ce se:))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

vlada035
Junior Member



Serbia
451 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 18/12/2008 : 15:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vlada035 a Private Message
Kad sam bio klinac,otac mi je uvek davao pare za stripove,majka se malo bunila,ali nije bilo nekih vecih problema-otkad sam se ozenio,tu nemam problema,moja zena kupuje ljubavne romane,kojih ima mnogo vise nego stripova,tako da smo zadovoljni i ja i ona-evo danas sam na kiosku uzeo Zagora i DD za mene a 5 ljubica za nju
Go to Top of Page

KGB
New Member



Serbia
125 Posts

Member since 08/04/2008

Posted - 18/12/2008 : 15:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send KGB a Private Message
prvo mi je keva pobacala oko 100-tinak stripova zbog keceva u skoli,pa onda cale pribliznu kolicinu zbog silnih ukora,al kad su videli da ja na svaki nacin nabavim pare za stripove digli su ruke,cak cale ponekad dodje i uzme da prelista neki strip
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/12/2008 : 18:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

prvo mi je keva pobacala oko 100-tinak stripova zbog keceva u skoli....



!!!! Gromovi!!!!

A mogla da ih pokloni nekome!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/12/2008 : 18:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Kao klinac imao sam povremeno problema sa mojima,medutim od kada živim u zajednici sa ženom i sinom nemam problema,najviše zbog toga što mi je to jedini porok,a takode mislim da pošto na stripove trošim umerenih 2000 dinara mesecno to i nije neki problem,tako da sada uživam samo povremeno me uhvati strah kada se mali uhvati za neki strip na polici ali kažem sve je ok ako znaš da se kontrolišeš,po meni pogubno bi bilo kada bi trošio 150-200 evra mesecno na moj hir a da porodica trpi....
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/12/2008 : 20:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by DeeCay

Stara prica... Žena prigovara što toliko trošim na stripove, i to ce valjda trajati tako dugo dok cu ih kupovati.



šta radiš s takvom ženom???????



Pa, držim je za kucanske poslove, u prokreacijske i ine svrhe... Što ce mi žena koja cita stripove, to nije nikakav izazov!?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 18/12/2008 : 21:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

quote:
Originally posted by premujanin

Ne znam jel vec bilo ovakvih tema na forumima ali me baš interesira kakvi su Vama bili odnosi s familijom glede stripova?
Meni je državni neprijatelj bio stari pocetkom 90-tih! Uglavnom ne baš bajne ocjene iz matematike i fizike (doduše nije mi se nešto niti ucilo) i odma udri on po stripovima na kidanje gdje dohvati! Ok, skupio ja njih hrpu pa u podrum na sigurno al jedan dan mu trebala kutija i bacio je sve stripove u kontejner vani! Isprika mu danas kao "mislio sam da si ti to stavio doli za bacit"! Moš mislit
To sam tek skužio kad je došlo ljeto pa sam mogao citati al skužih da ih nema a ekipa iz kvarta sve to pokupila
Još od opasnijih mi je bila i baka koju danas zovem superbaka koliko se drži pa još od nje skrivam stripove jer jadna ne kuži! Uglavnom za potpalu komina bili su joj stripovi dobri jer drva odmah ne uhvate
Tako sam na fronti izgubio nekih 200-injak brojeva i sve starijih iz ZS i LMS! Pošto mojima neke stvari se ne mogu objasniti neophodan je ormar na specijalno zakljucavanje
Eto, ima li još ovdje slicnih ili ste imali svi srece da Vas Familija mazi i pazi glede strip kulture!?



I kod mene je bila ista stvar, stalna prijetnja da ce se stripovi baciti. Morao sam da stavim stripove na balkon ali kad zivis na prizemlju to je najgluplja stvar koju mozes da uradis. Naravno, jednog jutra sam ustao i stari mi je rekao da su mi stripovi "otisli". Cuo je on nesto ali mu bilo mrsko da ustane.



Stari ti je sigurno Crnogorac!

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000