forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NICK RAIDER i 220 LIBELLUS izdanja
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/12/2008 : 20:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Dosao sam sa rodjendana (citaj alkoholisanja), pa da se pridruzim cestitkama i lepim zeljama vezanim za Nicka.
Dok budete objavljivali Bonellijeve junake, imacete vernog musteriju u meni, osim naravno za NN (Gastone oprosti, ali nece ga dusa).
Nacin objavljivanja vam ni ja ne bih mogao bolje osmisliti.
Samo tako nastavite!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/12/2008 : 20:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Iako mi Nick nije najomileniji junak Bonellija, uzimam ga obavezno.Ionako uzimam sve osim Klare,
a recept izdavanja vam je pun pogodak, jedan stariji i tri novi brojevi-super.
Da krenete sa istim receptom kod Texa niste pomislili?


Pravo pitanje.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Dalen

Iako me Nick Raider ne zanima, želim vam puno uspjeha u tome. Opcija sa 1 knjigom starih epizoda i 3 sa novima mi ovako izgleda dosta dobro. Dobitna kombinacija.


Meni se ne svida takav nacin, uvijek mi je bolje ici redom. No, super što ce biti Nick...


S obzirom da Nick nema neki poseban kontinuitet kao neki drugi junaci (primjerice Magicni Vjetar)
i onaj tko se prvi put susretne s Nickom nece nista izgubiti ako ne bude sve islo redom.
No na kraju ce svi doci na svoje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Dado

Nakratko bih jos spomenuo i to da radimo i na poboljsanju nekih tehnickih stvari s kojima nismo bili najzadovoljniji
u proslosti



Zar postoji i tako nesto

Srecan vam rodj, i samo tako nastavite!


Uvijek postoji nesto sto se treba popraviti i poboljsati.
U ovom slucaju se neradi o necemu sto je vezano za samo "proizvodnju" vec o onome sto ide nakon toga...
No kao sto rekoh, vise o tome u dogledno vrijeme.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/12/2008 : 20:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by darth-vader

kad vec možemo bilo kaj pitati...

Kad ce novi Spirou ?



I kad ce Tex od prvog broja?



od 01.01.2012.



Jezik pregrizo,daleko je to
Ja nesto imam osecaj da ce i on u 2009 da krene
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/12/2008 : 20:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Iako mi Nick nije najomileniji junak Bonellija, uzimam ga obavezno.Ionako uzimam sve osim Klare,
a recept izdavanja vam je pun pogodak, jedan stariji i tri novi brojevi-super.
Da krenete sa istim receptom kod Texa niste pomislili?



Jos cu da pocnem i MR da kupujem zbog ovakvih tvojih postova
Ne salim se.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Bravo, Dade. Sloba, ja i josh dvojica ce biti vrlo srecni. :p

Mislim da bi najbolji sistem bio da nema numeracije, kao na Biblioteci Tex, pa onda kolekcionari nece morati da budu nesrecni dok ne popune rupe :)

I, sve chestitke. Pazhnja koja je sa vashe strane posvecena ovim izdanjima ih je, chini se, uchinila josh posebnijim nego shto ona sama po sebi jesu.


Za Slobu sam siguran, kao sto sam siguran da ce kod njega biti najjeftiniji Nick Raider na cijelom Balkanu... a i sire...
Za dizajn ne brini, mi cemo dati sve informacije a Melina ce to sjajno dizajnirati...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by tomislav.baretic

decki svaka cast i uspješan nastavak Vam želim


Hvala, majstore!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Luk-San

Cestitam na ovim silnim izdanjima!
Sumnjam da cu biti u prilici da citam i kupujem Nicka, ali mozda(tko sam ja da vama iskusnima govorim) bi bilo dobro da ima na vrhu i dnu hrpta numeraciju-recimo na vrhu u libellusovu tisku broj,a dolje broj u originalu?


Nista ne brini, nesto slicno smo i imali u planu, ali o tom potom...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 21/12/2008 : 20:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Super! Nik krece! Dado sad ce se otvorit dosta prostora pa postoji li mogucnost za Texa od prvog broja?

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

toooooooooo!!! ali predlažen da objavljujete 3 knjige sa starim epizodama i jednu s novim.


Al ti citas Nicka? Nego nekog Lovru stalno vidjam po kutku za kolekcionare u LMS, jesi to ti?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

kad vec možemo bilo kaj pitati...

Kad ce novi Spirou ?



Sijecanj - Veljaca.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Iako mi Nick nije najomileniji junak Bonellija, uzimam ga obavezno.Ionako uzimam sve osim Klare,
a recept izdavanja vam je pun pogodak, jedan stariji i tri novi brojevi-super.
Da krenete sa istim receptom kod Texa niste pomislili?


Ha-ha, koliko puta cujemo to o Texu, na kraju cemo sami postavljati takve potpise...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/12/2008 : 20:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Dado


Za Slobu sam siguran, kao sto sam siguran da ce kod njega biti najjeftiniji Nick Raider na cijelom Balkanu... a i sire...




Haha! Istina. Secam se kad ga upitah jednom zasto jedino Nick ima povlascen status prema musterijama, a on kaze nesto u fazonu "Cuti, jedva sam namolio Dade da ga izdaju, moram nekako sad da se operem i opravdam to"

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 20:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Dosao sam sa rodjendana (citaj alkoholisanja), pa da se pridruzim cestitkama i lepim zeljama vezanim za Nicka.
Dok budete objavljivali Bonellijeve junake, imacete vernog musteriju u meni, osim naravno za NN (Gastone oprosti, ali nece ga dusa).
Nacin objavljivanja vam ni ja ne bih mogao bolje osmisliti.
Samo tako nastavite!


Je li bilo pita s jabukama ili kolaca s jabukama, dzaba pijanka ako toga nema, je li tako Carsone...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7796 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 21/12/2008 : 20:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Znaci Nick dode kao zamjena umjesto NN i MM giganata, Demiana (i možda još nekih izdanja) koji su pri kraju?
Više bih volio Volto nascosto, ali ni ovo nije loše.

Edited by - mpavin on 21/12/2008 20:50:49
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29218 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/12/2008 : 20:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Cestitke Libellusu na impozantnom opusu. Nevjerojatna kolicina izdanja u tako malo vremena, po nevjerojatnim standardima kvalitete... Postavlja se pitanje tko je ovdje veliki, a tko mali izdavac. I ja sam se nadao Skrivenom licu:( Nick Raider je ok strip, na momente odlican, ali uglavnom prosjecan, klasican Bonelli. Meni je osobno Julija puno, puno bolja i nikad necu prežaliti što smo je prepustili Van Goghu za kioske, sad bi to Libellus vec debelo odradio. No dobro, nikad nije kasno. Samo, s ovim zapocetim serijalima Libellusašima ne gine kloniranje, jer imaju što raditi narednih 15 godina:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 21:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
A zasto vezati Skriveno lice s Nick Raiderom? Nick Raider je duzi serijal, a SL vrlo kratak.
Nista nisam rekao, osim ovog sto je napisano, da netko nebi nesto krivo tumacio.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 21/12/2008 : 21:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Obožavam Libellus, al di baš Nick Raider? Malo je manje sranje od Julije,al ipak...pa i Miki i mleko u krcmi bi bolje iša.
Uh, ocu doživit da uzmete prava i da Zagor i Dylan krenu od prvog u libellusa...to je sve šta triba...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/12/2008 : 21:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Kit Carson


Dosao sam sa rodjendana (citaj alkoholisanja), pa da se pridruzim cestitkama i lepim zeljama vezanim za Nicka.
Dok budete objavljivali Bonellijeve junake, imacete vernog musteriju u meni, osim naravno za NN (Gastone oprosti, ali nece ga dusa).
Nacin objavljivanja vam ni ja ne bih mogao bolje osmisliti.
Samo tako nastavite!


Je li bilo pita s jabukama ili kolaca s jabukama, dzaba pijanka ako toga nema, je li tako Carsone...


Nije bio Tex u drustvu, pa su me bojkotovali tortom sa kokosom. Zbog toga sam demonstrativno napustio rodjendan. Naravno, posto smo popili mesecnu zalihu pica.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 21:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
A sto se tice kloniranja... jebote zamisli da dva ovakva dodju na neki sastanak u neki kafic?
Kafic pun ko sipak...
I zamisli ono gazda kafica se zali prijateljima da mu je kafic pun ali promet mu opao...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 21/12/2008 : 21:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Bolje ubrzajte Ridobradog...il se dohvatite prava za Asterixa. Prava, to vama treba.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/12/2008 : 21:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Pa Ridjobradi bi trebao imati koju knjigu vise iduce godine, ako se slozi i prevoditelj s time...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2455 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 21/12/2008 : 21:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Pa da, onaj Nazzi pustinjska lija je dobar prevoditelj, svaka cast njemu i asistentima, Renkyju i ekipi...al ubrzajte malo, barbe je jeben...
A Asterix? Nema šanse, jeste uopce pokušali?

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/12/2008 : 21:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Bolje ubrzajte Ridobradog...il se dohvatite prava za Asterixa. Prava, to vama treba.




Odlicna ideja! Menjam potpis!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000