forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Na putu za utvrdbu...samo za Texomrzce
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

teller
Advanced Member



Slovenia
18761 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2008 : 11:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Evo taj topic se setih postavit ne za pravousmjerene tj.Texoljubce, vec
za one stripomane koji tog junaka ne citaju.Iako težko vjerujem, da ima i takvih, sad je pravo vrijeme da se okrenu na pravu stranu,tj.pocnu da
kupuju i citaju i Texa.
Kad vidim koliko je forumaša i usporedim to sa prodajom Texa ocigledno je da više od pola stripfanova poglavice Navaja ni ne pogleda.Ovim jih pozivam, da pocnu sa baš ovih dana objavljenom epizodom Na putu za utvrdu Apache.Boselli-Otrtiz je dobitna kombinacija,i ako je taj ciklus u tri broja u susednoj na Italiji dobio ocjenu 95%,onda svakako to zaslužuje, iako smo nekad skepticni do ukusa nam susjeda.(opravdano)
Cilj mi je naravno a i ostalima Texoljubcima, da Bernard Texa ubrza na
mjesecno izdavanje-pa trebamo vašu pomoc.
18 kuna jest dosta, ali za 112 stranica uzbudljivog štiva-i nije.
Ucinite Božicne i Novogodišnje blagdane-praznike još ljepšim-
obavezno sa novim Tex Willerom Na putu za utvdu Apache.
Hvala na pažnji i trk u trafiku...još malo pa nestalo.Živjeli!

ps.: izpunicu obecanje dano samom sebi i kupiti 3 primjeraka Texa,
ako to i taj topic ne pomogne...dovraga sve.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 23/12/2008 : 11:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Necemo se predat. Ja štrajkam gladu ako ne krene mjesecno. Ajmo narode. Tex je jedan super strip i zaslužuje da ga barem kušate. Svi na trafike.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/12/2008 : 11:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ocemo se kladit da neceš kupiti 3 Texa?

Ja sam osobno "mentalno na daljinu" sugerirao Berniju da se okani cešceg objavljivanja Texa. TO je lik koji kvari djecu, em pije, em puši, em ubija. naah..

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18761 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2008 : 11:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
DeeCay prijatelju, ja vec sada (budalasto)kupujem dupla izdanja, jedan primjerak za kolekciju,jedan za citanje i sinu.Tako da i nece puno trpit budžed,kad kupim još jedan.
Obecavam da ako metalno sugeriraš Bernardu, da ubrza Texa-odmah šaltam i na kupovinu tri Dilana.
Pomogni brate,svaka podržka zlata vredi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 23/12/2008 : 11:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ocemo se kladit da neceš kupiti 3 Texa?

Ja sam osobno "mentalno na daljinu" sugerirao Berniju da se okani cešceg objavljivanja Texa. TO je lik koji kvari djecu, em pije, em puši, em ubija. naah..



O šta se kladimo da cu kupit tri Texa? DeeCay aj molim te kupi bar još par epizoda.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/12/2008 : 16:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
nedavno pokusao jedan Tex ponovo nakon nekoliko godina da procitam... ne vrijedi,predao sam se oko 40 strane...dosadan do bola
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12457 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/12/2008 : 16:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Pa teller,što se ne opustiš i citaš texa kod Zlatne serije.
Ja sam odlucio,da necu više cekati ove izdavace i presporo je sve to a i ruku na srce nije svaka prica super pa tako lijepo klikneš na aukcije,kupiš šta ti treba,procitaš i to j eto.
Eto ja baš sad kod teksa hocu opet procitati Zs 707,708,709,710,721 722,723 tako ne trebam cekati po par mijeseca da se to kompletira nego klik klik na aukciji,i za tjedan dana kada se aukcija usvoji(ako se usvoji) može se procitati cijela prica.To i tebi preporucam. Kad smo vec kod toga jel ima netko Kita telera LMS 690,691 i kapetana mikija ZS 598,599 kupujem odmah!
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 23/12/2008 : 17:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Da. Tex je po meni jedan od najgorih stripova u istoriji covecanstva. A ne samo u boneliju. Recimo da je MM milijardu triliona puta bolji i zanimljiviji.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/12/2008 : 17:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ma da da, naravno, tocno je tako kako ti kažeš. Vidi se da si strucnjak.
Nego, cisto onako iz znatiželje, koliko broj milijardu triliona ima nula?! Cisto da si mi koji volimo Texa možemo vizualno predociti koliko je ta ogromna razlika izmedu ova dva serijala.
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 23/12/2008 : 17:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ma da da, naravno, tocno je tako kako ti kažeš. Vidi se da si strucnjak.
Nego, cisto onako iz znatiželje, koliko broj milijardu triliona ima nula?! Cisto da si mi koji volimo Texa možemo vizualno predociti koliko je ta ogromna razlika izmedu ova dva serijala.

Ima samo jedna nula a onda se iznad te nule malo udesno napise mali brojcic. Dakle jedna nula.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30743 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/12/2008 : 18:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Ma Tex je zakooooooon, vrlo jednostavno!!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 23/12/2008 : 18:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by dcopic

Ma da da, naravno, tocno je tako kako ti kažeš. Vidi se da si strucnjak.
Nego, cisto onako iz znatiželje, koliko broj milijardu triliona ima nula?! Cisto da si mi koji volimo Texa možemo vizualno predociti koliko je ta ogromna razlika izmedu ova dva serijala.

Ima samo jedna nula a onda se iznad te nule malo udesno napise mali brojcic. Dakle jedna nula.



Jel ovako nekako?!

3
0
Go to Top of Page

satko
New Member



Bosnia and Herzegovina
213 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 23/12/2008 : 18:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send satko a Private Message
Tex Willer je poglavica Navaho plemena iz Arizone! Broj 1 u svijetu talijanskog stripa. Kraj price
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 23/12/2008 : 18:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Ma kak rece tex2 tex je zakon. Jedino on može da naruci biftek tri prsta debel skroz zakopan krumpiricima i cijelu tortu od jabuka te porazbijat saloon i sve uredno platit.


quote:
Originally posted by King Warrior

nedavno pokusao jedan Tex ponovo nakon nekoliko godina da procitam... ne vrijedi,predao sam se oko 40 strane...dosadan do bola


Ne bih ti tio vrijedat ukus al ti citaš samo Zagora i Dylana. Jesi li cuo za MM,MN,NN... tI JUNACI SU PUNO BOLJI, A DA o Texu ne raspravljamo. Možda imaš takav ukus sve pet. Meni Zagor visoko kotira zbog nostalgije i zbog miješavine žanra, a Dilan se po mom ukusu ne može mjeriti s gore navedenima. Koja ti se to Texova epizoda tako zgadila?

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...

Edited by - cibalia on 23/12/2008 18:37:21
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12457 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/12/2008 : 18:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa i meni da sam iskren mi je tex dosadan ali ima nek edobre price kao što su te koje sam gore spomenuo bar za mene naravno.Siguran sam da ih ima i više dobrih ali ja na njih na žalost nisam naletio.Ono što sam citao od teksa i meni je veci dio bilo dosadno,jer se ništa posebno ne dešava,uvijek neki korumpirani gradonacelnik,kradljivci stoke,neki ranceri i to je to.Kod drugih junaka ima bar neke fantazije,neke stvari recimo sa vikinzima,ili indijancima,ili svemirom,...mislim tu je Zagor super je se ga može svugdje ubaciti,a taj tex je za mene uvijek isti.Ono u svemu je najbolji.Nitko ga ne može udariti(osim ako je svezan),nije u nekakvoj utvrdi,ne prima neka naredenja,...on uvijek nešto luta,izudara nekog gradonacelnika,rancera i kraj price.Bar ga ja tako vidim.Ali siguran sam da ima nekih dobrih prica pa bi bio zadovoljan da mi kažete šta ja tu moram procitati,jer Carsonova prošlost je meni bezveze iako svi kažete da je to najbolji teks.I ako je to najbolji teks,onda stvarno nije tesk za mene
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/12/2008 : 19:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Ako nesto znaci,glasam i ja za "brzeg" Teksa od Ludensa!Narucio sam najednom 20 zadnjih brojeva iz Darkvuda i sad natenane gustiram! Tu sam kod "Ljudi koji su ubili Linkolna" Teks je jako dobar strip!
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 23/12/2008 : 19:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa i meni da sam iskren mi je tex dosadan ali ima nek edobre price kao što su te koje sam gore spomenuo bar za mene naravno.Siguran sam da ih ima i više dobrih ali ja na njih na žalost nisam naletio.Ono što sam citao od teksa i meni je veci dio bilo dosadno,jer se ništa posebno ne dešava,uvijek neki korumpirani gradonacelnik,kradljivci stoke,neki ranceri i to je to.Kod drugih junaka ima bar neke fantazije,neke stvari recimo sa vikinzima,ili indijancima,ili svemirom,...mislim tu je Zagor super je se ga može svugdje ubaciti,a taj tex je za mene uvijek isti.Ono u svemu je najbolji.Nitko ga ne može udariti(osim ako je svezan),nije u nekakvoj utvrdi,ne prima neka naredenja,...on uvijek nešto luta,izudara nekog gradonacelnika,rancera i kraj price.Bar ga ja tako vidim.Ali siguran sam da ima nekih dobrih prica pa bi bio zadovoljan da mi kažete šta ja tu moram procitati,jer Carsonova prošlost je meni bezveze iako svi kažete da je to najbolji teks.I ako je to najbolji teks,onda stvarno nije tesk za mene


Procitaj zlato juga ako voliš izdaje domoljublje i nepravdu

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12457 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/12/2008 : 19:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa ja najviše volim da su indijanci unutra ili meksikanci,tako nešto kao što je zs 707,708,709,710 taj serijal.Tu je stvarno svega,ono priprema se neki ustanak,neki rat,...takve neke velike price.Ne volim kad je u pitanju samo neki pokvareni rancer,gradonacelnik,pa se sve vrti oko toga.To mi nije zabavno.
Zlato juga možda stvarno da procitam.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 23/12/2008 : 19:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa ja najviše volim da su indijanci unutra ili meksikanci,tako nešto kao što je zs 707,708,709,710 taj serijal.Tu je stvarno svega,ono priprema se neki ustanak,neki rat,...takve neke velike price.Ne volim kad je u pitanju samo neki pokvareni rancer,gradonacelnik,pa se sve vrti oko toga.To mi nije zabavno.
Zlato juga možda stvarno da procitam.



I meni je ta prica sa Ruralesima jedna od najomiljenijih
Ali je nisam sacuvao i sada je jurim po aukcijama

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter

Edited by - Ultras on 23/12/2008 22:23:34
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 23/12/2008 : 20:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
Tex je najbolji na svetu!!!Jedino njega mogu da citam i citam...i ako nema vishe stranica,ja bi citao i citao...i nishta ne bi primetio!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 23/12/2008 : 21:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

Tex je najbolji na svetu!!!Jedino njega mogu da citam i citam...i ako nema vishe stranica,ja bi citao i citao...i nishta ne bi primetio!!!


extra!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 23/12/2008 : 22:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Kako bre najbolji... pa po deset stranica gledas po vukojebinama prerije... ma dosadnoooooo.... A pokusavam da ga citam s vremena na vreme. uzmem lovca na fosile i prenerazima se koliko je smoran !

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30743 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/12/2008 : 22:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Primjer: epizode sniježne, Canada, Gros Jean, Jim Brandon, fantasticno, veliki gradovi: San Francisco, Washington, Kinezi, raznorazni negativci, fantasticno! Indijanci, Apaci, Navaji, Cejeni, nepravda spram crvenog naroda, scenaristicki mrak, fantasticno, ocean: Gusar Drejk, otmica Kita, supeeer, price iz Texove mladosti, Lilith, Sjever-Jug(nekoliko njih), fantasticno, El Morisco, tajnovitost, super, Montales, Mexico, spletke, super, Tom Devlin, Pat, Proteus, Pinkertonovi agenti, i da ne nabrajam dalje, iznad broja sto po originalnoj talijanskoj numeraciji, za rijetko koju se može reci da je loša, a pitam ja Vas tko ima tako dobar scenarij od bilo kojeg drugog junaka?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2008 : 22:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Tex je dobar.
Al meni je Bluebery puno bolji
A obadvoje imaju nenadjebive naslovnice

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 23/12/2008 : 22:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Ma naslovnica ne cini strip.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 23/12/2008 : 22:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Texa davnih osamdesetih nisam ni citao, ni skupljao. Sve je pocelo sa SD. Do skora Tex mi je bio odmah iza M.No (naravno Zagor je No.1), a evo posle ovih prosecnih prica M.No u izdanju VC, i zadovoljavajuceg "Mefista", odlicih zadnjih prica u izdanju Ludensa, Tex mi je postao No. 2, odmah iza Zagora, ispred M.No
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000