forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Na putu za utvrdbu...samo za Texomrzce
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2008 : 22:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma Texa su zajebali što su objavljivali stare epizode. Ovak da blebnem napamet:cini mi se da je tek tamo do ZS 801/802 (Miltonov testament/Poslednja prevara) Dnevnik poceo objavljivati novije epizode. Što ne znaci, naravno da i u ovim starijima nema dobrih

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 23/12/2008 : 22:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
meni je licno tex puno bolji u ovo novije vrijeme nego u doba zs.samo bi volio vidjeti da jedanput i tex dobije degeneka ali ono pravo ne samo par udaraca i pokoji metak.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2008 : 23:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Da, puno je bolji ovaj novi Tex, makar su one zadnje ZS epizode bile izvrsne (Tiha smrt,Rudnik straha, Desperadosi, Mocvare Luiziane)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4675 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/12/2008 : 23:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

...samo bi volio vidjeti da jedanput i tex dobije degeneka ali ono pravo ne samo par udaraca i pokoji metak.


Uh,navikne se covek da je Teks k'o tenk,pa mu malo mrsko da ga vidi ranjivog.Citam pre neki dan "Oluja na stjenovitim brdima"(dobar je Boseli !),a tamo Teks sa slomnjenom rukom,i jednim pistoljem,batrga po oluji i snegu,pracen poterom neke usrane bande!Hebem ti,uplasih se za Teksa!
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 23/12/2008 : 23:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Vidis nije ni Tex toliko savrsen. Vidim ja da tu ima neka kvaka. A koje epizode objavljuje VC sada? Mogao bih i da uzmem nekog Texa...

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/12/2008 : 23:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ja ne citam texa, ali samo iz razloga sto rijetko izlazi, pa nemam volje cekati po pola godine da bih procitao cijelu pricu
kad bi tex izlazio jedanput mjesecno bila bi to druga prica!
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 23/12/2008 : 23:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

ja ne citam texa, ali samo iz razloga sto rijetko izlazi, pa nemam volje cekati po pola godine da bih procitao cijelu pricu
kad bi tex izlazio jedanput mjesecno bila bi to druga prica!



pa izlazi. VC izdaje jednom mesecno???

http://www.sfpogled.net/

Edited by - mrav on 23/12/2008 23:22:27
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/12/2008 : 00:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Ako neko hoce dati sansu Texu, preporucujem "Lov na covjeka" izdanje Libellusa broj 12. Neverovatno dobra prica. Kada sam ga procitao, moja faca je izgledala otprilike ovako.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18761 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/12/2008 : 08:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Slažem se Karsone, Lov na covjeka je po meni najbolji TEX iz malo starijeg doba.Od novijih
valjda Karsonova prošlost, nade polažem u nove Mesckalerose.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/12/2008 : 08:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
@ Kit Carson & Teller

"Lov na covjeka" je sjajan, to je definitivno, ali "El Muerto"... Uh! U najmanju ruku je na istoj razini!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/12/2008 : 09:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Meni je Tex onako, za procitati pa staviti na stranu, buduci da western nikad nije bio moj žanr. Mada, volim kad se Tex unese nekome u facu ili mu opali aperkat da odleti preko pola sobe iz cista mira. I onda uzme od Carsona cigaru i pivo koje mu je ovaj pridržao. Te dakako, sjedne i pojede u miru krvavi biftek... To je ona iskonska adrenalinska sirovost koja fali Zagoru koji se uvijek mlati ko u rukavicama.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/12/2008 : 11:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

@ Kit Carson & Teller

"Lov na covjeka" je sjajan, to je definitivno, ali "El Muerto"... Uh! U najmanju ruku je na istoj razini!


Pa da! I sad "neki" mogu da komentarisu "El Muerto", a mi obicni smrtnici...
'OOOCUU I JAAA DAA GAAA PROOOCIIITAAAM STOOO PREEE!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/12/2008 : 11:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Slažem se Karsone, Lov na covjeka je po meni najbolji TEX iz malo starijeg doba.Od novijih
valjda Karsonova prošlost, nade polažem u nove Mesckalerose.


Karsonova (moja) proslost je uvek interesantna. Ima i dogadjaja koji su cenzurisani. Npr. Skoro sam sa Texom i ekipom iz Makarske, zaglavio u saloonu u Bgd-u,ali se Tex toliko "ubio" da to sigurno nije za strip.
Ipak, to citaju i deca.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 24/12/2008 : 12:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

@ Kit Carson & Teller

"Lov na covjeka" je sjajan, to je definitivno, ali "El Muerto"... Uh! U najmanju ruku je na istoj razini!


Bojim se da ste napravili grešku u tom izdanju(Lov na covjeka). Ako se ne varam, napisali ste da je potpisuje G.L.Bonelli, a zapravo ju je radio Nollita. Valjda misleci da je u ono doba sve radio Gianluigi.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 24/12/2008 : 12:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Da, to je prva Noliitina prica Texa...
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 24/12/2008 : 12:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
A da kupiš svakom Texomrscu taj strip Fort Apache... za Božic. I tako povecaš hiperprodukciju a nekome se možda i svidi pa kupi nastavke.
Pa ce TEx dobit neki smisao i izlazit ce 1 mjesecno. HA?

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/12/2008 : 13:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Gaston

@ Kit Carson & Teller

"Lov na covjeka" je sjajan, to je definitivno, ali "El Muerto"... Uh! U najmanju ruku je na istoj razini!


Pa da! I sad "neki" mogu da komentarisu "El Muerto", a mi obicni smrtnici...
'OOOCUU I JAAA DAA GAAA PROOOCIIITAAAM STOOO PREEE!



Valjda ce se tiskara ubrzo smilovati...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/12/2008 : 13:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by teller

Slažem se Karsone, Lov na covjeka je po meni najbolji TEX iz malo starijeg doba.Od novijih
valjda Karsonova prošlost, nade polažem u nove Mesckalerose.


Karsonova (moja) proslost je uvek interesantna. Ima i dogadjaja koji su cenzurisani. Npr. Skoro sam sa Texom i ekipom iz Makarske, zaglavio u saloonu u Bgd-u,ali se Tex toliko "ubio" da to sigurno nije za strip.
Ipak, to citaju i deca.



To treba ostati cenzurirano. Radi se o masakru koji nije za one slabijega zeluca...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/12/2008 : 13:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by supermark

ja ne citam texa, ali samo iz razloga sto rijetko izlazi, pa nemam volje cekati po pola godine da bih procitao cijelu pricu
kad bi tex izlazio jedanput mjesecno bila bi to druga prica!



pa izlazi. VC izdaje jednom mesecno???



ja od VC-a kupujem samo stripve koji ne izlaze u hrv,
nemam volje za sve kupovati na sve strane
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/12/2008 : 13:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Gaston

@ Kit Carson & Teller

"Lov na covjeka" je sjajan, to je definitivno, ali "El Muerto"... Uh! U najmanju ruku je na istoj razini!


Bojim se da ste napravili grešku u tom izdanju(Lov na covjeka). Ako se ne varam, napisali ste da je potpisuje G.L.Bonelli, a zapravo ju je radio Nollita. Valjda misleci da je u ono doba sve radio Gianluigi.



Do 11.1. sam izvan Makarske tako da nemam nijedan primjerak na uvid, ali ako pise G.L.Bonelli onda je to greska. Sorry.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/12/2008 : 13:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by teller

Slažem se Karsone, Lov na covjeka je po meni najbolji TEX iz malo starijeg doba.Od novijih
valjda Karsonova prošlost, nade polažem u nove Mesckalerose.


Karsonova (moja) proslost je uvek interesantna. Ima i dogadjaja koji su cenzurisani. Npr. Skoro sam sa Texom i ekipom iz Makarske, zaglavio u saloonu u Bgd-u,ali se Tex toliko "ubio" da to sigurno nije za strip.
Ipak, to citaju i deca.



To treba ostati cenzurirano. Radi se o masakru koji nije za one slabijega zeluca...


Masakr - Kako zgodna rec toliko puta vezana za Texa, ali nikad u ovom kontekstu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/12/2008 : 13:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2618 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 24/12/2008 : 14:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

quote:
Originally posted by Gaston

@ Kit Carson & Teller

"Lov na covjeka" je sjajan, to je definitivno, ali "El Muerto"... Uh! U najmanju ruku je na istoj razini!


Bojim se da ste napravili grešku u tom izdanju(Lov na covjeka). Ako se ne varam, napisali ste da je potpisuje G.L.Bonelli, a zapravo ju je radio Nollita. Valjda misleci da je u ono doba sve radio Gianluigi.



Do 11.1. sam izvan Makarske tako da nemam nijedan primjerak na uvid, ali ako pise G.L.Bonelli onda je to greska. Sorry.



Baš sam išao provjeriti u svom primjerku i istina je: piše da je scenarist G.L. Bonelli. Greške se dogadaju...

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 24/12/2008 : 14:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
procitah putovanje...tko ce docekati nastavak...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 24/12/2008 : 19:03:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Danas legla plata, te prelomih i uzeh Lov na Covjeka!

Sad, svima bi vam bolje bilo da je zaista dobar, inache dolazim u Makarsku, Borovnica-style!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000