forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Help to Tex!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 18:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson


Pa tebi bilo dosadno na planini. Koji ces tamo? Ovako bi bilo daleko neocekivanije i bar za jednog (mene) srecan kraj. Sta te briga, svaki parni dan kad mamuram bi ti donosio hrizanteme.



Mirisi ih sam.
Malo je nezgodno mirisati od korena,al' matora si ti kamila,snaci ces se vec...
I sta oces vise od mene,jel' imas sad MM gigante 1 i 2




bratska ljubav

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 18:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Gaston

Usijani meteor i Krater strave su epizode do jaja!!!


I dalje to tvrdiš nakon svih ovih godina?!
Ne mogu virovat....kaktusi koji hodaju iz svemira.
Gore nego Zagorova trava iz pecine koja ubija stanovništvo!




I sam znas da je Dadi sasvim okej trava iz pecine, a ako je njemu dobra - i meni je!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 11/01/2009 : 18:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Ako Nathan nije upropastio Libellus nece ni Tex od prvog broja.
Junak koji je uz Gordonlinka i Lazarus Ledda imao najlošiju prodaju i popularnost u citavoj novoj
povjesti strip izdavaštva!Pogledajte samo što je ukinuo Bernard: NATHANA i KRIM/SATANIK!
Hrabri su ti decki iz Libellusa cim su poceli sa Nathanom, izgleda da imaju samoublilacke porive pa zašto nebi krenuli sa ........od prvog broja.Nijedna trava iz pecine i usijani krateri nisu gori od Simgmunda i Cur....pardon Nathana.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 19:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ovome se doista tesko suprotstaviti! tellere, iznenadjujes ugodno!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 19:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Cinjenice:
cibalia je kralj!
Tex Willer i Kit Carson su likovi iz stripa Tex Willer!
Ja sam car!
Tex je prvi put izišao 1948. godine!
Tex Willer i Kit Carson logirani su clanovi stripova.com i pripadaju tajnoj organizaciji Tex od prvog broja!
Dado i Gaston su politicari!
Curunir voli Nathana!
cibalia je kralj!
Libellus ce objavit Texa od prvog broja!


Rekao sam istinu i samo istinu!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 19:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
teska uvreda, brate... nije ti to trebalo...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 19:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
misliš da cu dobit ban

ajd predvidi na koliko dana

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 19:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
recimo, dok se ne proda sav NN

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 19:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
znaci doživotno

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 19:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

tex od prvog broja, unatoc svom entuzijazmu i ljubavi, bio bi samoubojstvo... osim ako neka druga izdanja iznenada ne donesu ogromnu zaradu (npr. NN), pa mogu da bacaju lovu... no i u tom slucaju, radje bih je darovao nezbrinutoj djeci nego citao te umobolstine iz 40-tih (sad ide paljba iz Niš)



Ovakvu gomilu bezveznih komentara od obrazovana coveka, nisam cuo jos od kako je Tex prepricavao njegovim frendovima o nasem boravku u Bg-u, gde je on ispao cvecka, a ja sam naravno bio clan one stranke koja nije politicka. Valjda se zove jebana.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 19:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
hihihi
nego Cvecko (joj nadimka!) mi je rekao da ti merim svaku rec, jer ti to njemu stalno nabijas na nos. nije "njegovim" nego "svojim"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/01/2009 : 19:50:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Kite Carsone bacio sam ti mail .Pogledaj!
Živeo Tex Willer!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 19:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

hihihi
nego Cvecko (joj nadimka!) mi je rekao da ti merim svaku rec, jer ti to njemu stalno nabijas na nos. nije "njegovim" nego "svojim"


Tacno je da mu ja stalno nabijam na nos. Znam i to da ti je rekao, ali potkrade mi se po koja grescica. Jbg, bolje pisem kad popijem nesto. Tad vidim duplo bolje.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 19:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
vidis, odlican savet. od sada lektorisem samo pijan (kao da dosad nisam, sta se i vidi...)

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 20:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/01/2009 : 20:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Nathan je stoljecima isprid Texa!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 20:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
hahaha! pa prirodno. 300tinjak godina

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 20:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Nathan je stoljecima isprid Texa!


Ovakva uvreda moze da se spere samo rekom...coca-cole.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/01/2009 : 20:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Renky

Nathan je stoljecima isprid Texa!


Ovakva uvreda moze da se spere samo rekom...coca-cole.



Kakva uvreda? Istina, cinjenicno stanje i to je to.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 20:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Renky

Nathan je stoljecima isprid Texa!


Ovakva uvreda moze da se spere samo rekom...coca-cole.



Kakva uvreda? Istina, cinjenicno stanje i to je to.


Evo odma' zovem Texa da se ukljuci u raspravu, ovako sam strasno malobrojan.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 20:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
dobro, dosta pizdarija, idemo konkretno odgovoriti na vapaj iz naslova topica!

Pozivaju se svi ljudi plemenita _rca i dobre volje da uplatom na racun 37700000-316639334 kod Nišobanke pomognu matorom Willeru. Svaka uplata je dobrodosla ako je od _rca i nije manja od 100 evra.
Time ce obešenjak moci nesmetano da kupuje sva utvrdo kuvana izdanja ovog zastarelog rendžera, nece prodati cerkicu ni ženu, možda samo punicu, a i njegov buraz ce moci da nabaci koju kilu viška.
Postoje i male šanse da ce da prestane s pozivima na izdavanje Teksa od prvog broja, ma šta mu to znacilo.
Kopirajt 2009. Sva prava pridržana, živad nije ukljucena u cenu, i nijedan Nišlija nije namerno prebijen u tucnjavi. Nedgledao Arizona Voc.


Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 20:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

dobro, dosta pizdarija, idemo konkretno odgovoriti na vapaj iz naslova topica!

Pozivaju se svi ljudi plemenita _rca i dobre volje da uplatom na racun 37700000-316639334 kod Nišobanke pomognu matorom Willeru. Svaka uplata je dobrodosla ako je od _rca i nije manja od 100 evra.
Time ce obešenjak moci nesmetano da kupuje sva utvrdo kuvana izdanja ovog zastarelog rendžera, nece prodati cerkicu ni ženu, možda samo punicu, a i njegov buraz ce moci da nabaci koju kilu viška.
Postoje i male šanse da ce da prestane s pozivima na izdavanje Teksa od prvog broja, ma šta mu to znacilo.
Kopirajt 2009. Sva prava pridržana, živad nije ukljucena u cenu, i nijedan Nišlija nije namerno prebijen u tucnjavi. Nedgledao Arizona Voc.




Koja crna kila viska? Ja nemam ni kol'ko treba. Kako tek da imam viska

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/01/2009 : 20:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Mnogo s.....
I sve van rupe
A Stanislava previse...
A ti sto bi da nabijas(nikako i nikad na nos,mozes nekom da naneses ozbiljne povrede) cekaj konjicu.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/01/2009 : 20:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Kite Carsone bacio sam ti mail .Pogledaj!
Živeo Tex Willer!!!



Ne ume on da koristi mail.
I za ovaj sajt sam morao da idem kod njega da ga registrujem.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 20:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by anto

Kite Carsone bacio sam ti mail .Pogledaj!
Živeo Tex Willer!!!



Ne ume on da koristi mail.
I za ovaj sajt sam morao da idem kod njega da ga registrujem.



Sotono! Nisam te zvao da kenj...,nego da branis interese tvojoj ideologiji.
I da znas da sam odgovorio Anti.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000