forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Help to Tex!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 10/01/2009 : 13:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cibalia

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Colt

Ici ce samo OP Zagora.


Eeee! I ti si mi neki fan Texa!



Kite, crni Kite ja te baš mislio spomenut!
Triput hura za Willera i Carsona!

Hip! Hip! Hura!


Bio sam opravdano odsutan ( neko pijenje), ali cim sam vid'o o cemu je rec, odma' sam priso stranci. Srebrna Kosa je sa vama!



Šteta što je Mali Sokol odletio!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/01/2009 : 14:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston
I Renky bi ovaj tren najradje potegao neku, ali...


Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/01/2009 : 16:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Ne brinite se za Texa.

Mislim da cete se sloziti da je ipak najvaznije sto prije objaviti sve neobjavljene epizode, a potom - tko zna. Vjerujem da smo svojim radom do sada zasluzili nekakav kredit i povjerenje, a da ste nestrpljivi - to je razumljivo. I Renky bi ovaj tren najradje potegao neku, ali...

Ako sve bude kako treba i ako ne bude nekakvih nepredvidjenih situacija, broj Texovih knjiga u nasem izdanju u 2009. trebao bi biti veci od onoga u 2008. No, opet ponavljam: polako...



evo vam razloga za veselje

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/01/2009 : 18:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Ja sam za sada zadovoljan(samo za sada) pa vas držim za rec-8 knjiga Texa u 2009 i 2 almanaha.
I da pripremite za 2010 Texa od pocetka.Bravo decki.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/01/2009 : 18:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Ja sam za sada zadovoljan(samo za sada) pa vas držim za rec-8 knjiga Texa u 2009 i 2 almanaha.
I da pripremite za 2010 Texa od pocetka.Bravo decki.



Ne prijatelju
8 godisnje je bilo dosada,znaci povecanje bi bilo bar sa 12. I plus ove 4 sto nam jos duguju iz 2008.
A za almanahe sam i ja odusevljen. Taman spicimo sve za par godina,a i Berni je blizu sa Maxijima i Gigantima.
Ako se ne varam jos 6 Maxija i 9 giganta se kasni.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/01/2009 : 19:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

Ja sam za sada zadovoljan(samo za sada) pa vas držim za rec-8 knjiga Texa u 2009 i 2 almanaha.
I da pripremite za 2010 Texa od pocetka.Bravo decki.



Ne prijatelju
8 godisnje je bilo dosada,znaci povecanje bi bilo bar sa 12. I plus ove 4 sto nam jos duguju iz 2008.
A za almanahe sam i ja odusevljen. Taman spicimo sve za par godina,a i Berni je blizu sa Maxijima i Gigantima.
Ako se ne varam jos 6 Maxija i 9 giganta se kasni.


Svete reci, sotono!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 10/01/2009 : 19:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Evo cujte moj prijedlog za zadnji broj Texa. Malo je tužan, ali i bolno realan:
Skupina mladih Navajoa napada karavanu. Novi general dolazi u utvrdu Deafiance i to mu se cini savršenom prilikom za rješavanje Navajosa kako bi mogli iskoristiti bogatstvo zemlje. Tex ih pokuša zaustaviti govoreci da ne mora narod ispaštat zbog grijeha pojedinaca. No general vec napada mala sela. U jednom selu miru Carson i Kit. Obadvojica razneseni topovima. Tex pada u depru i povlaci se na samocu. Do tada Mededa noga, mladi ratnik bezobrazno zauzima njegovo mjesto te okuplja Navajoe da krenu napast. Tiger odlazi naci Texa da spasi Navajoe od pokolja. Nažalost na putu srece patrolu vojnika koji ga izrešetaju. General sakupi garizone iz svih obližnjih utvrda i pokolje Navajoe. Kad Tex to vidi krece na dug put osvete i ubija generala krivog za pokolj. Odlazi da još jednom pogleda zemlju koja je prije pripadala Navajoima i vidi vec dosta baraka. Povlaci se na planinu. Kraj Texa. 1000 broj.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/01/2009 : 20:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
A zasto nam ne bi recimo ponudili 2 puta godisnje anketu!?
Budu ponudjene npr.3 Texove legendarne epizode, koje su vec i bile
objavljene u raznim izdanjima, registrirani forumasi glasaju, i bude ta epizoda objavljena, pa bi se sa ovih 8 to povecalo na 10 knjiga. Bili bi zadovoljeni i oni koji traze vise, i oni koji zele stare epizode. Barem malo. Npr. u prvom krugu-ako je ponudeno-prvi broj, zatim npr.Usijani meteor, i ne znam recimo Cejen Apanoza! I koji broj pobijedi, imate ga u Hc-u!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/01/2009 : 20:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Znaci treba 16 Texovih knjiga u ovoj 2009 izac?To je bar 40 stripova od 94 strane.
Valjda ne tražimo previše, samo svoje.A i hrvoje dobro zbori, možda da se izda par knjiga The Best od Texa uz one preskocene.Meni je isto bio dobar Usijani meteor...koje li ideje...Daaaddooo....di si?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/01/2009 : 21:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Usijani meteor i Krater strave su epizode do jaja!!!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 10/01/2009 : 21:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Usijani meteor i Krater strave su epizode do jaja!!!



To su jedine epizode koje imam od Texa iz ZS-e

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30640 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/01/2009 : 22:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
ima hrpa fantasticnih prica, recimo za cistu desetku: Tragicna opsada, Velika intriga, Karavan nade, Zvono za Lucera, Lepa Zelda, Veliki Džeronimo, Pinkertonov agent, Cejen klub, Bekstvo iz Andervila, Covek Kostur, Ubistvo u Korpus Kristiju, ...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 00:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

Evo cujte moj prijedlog za zadnji broj Texa. Malo je tužan, ali i bolno realan:
Skupina mladih Navajoa napada karavanu. Novi general dolazi u utvrdu Deafiance i to mu se cini savršenom prilikom za rješavanje Navajosa kako bi mogli iskoristiti bogatstvo zemlje. Tex ih pokuša zaustaviti govoreci da ne mora narod ispaštat zbog grijeha pojedinaca. No general vec napada mala sela. U jednom selu miru Carson i Kit. Obadvojica razneseni topovima. Tex pada u depru i povlaci se na samocu. Do tada Mededa noga, mladi ratnik bezobrazno zauzima njegovo mjesto te okuplja Navajoe da krenu napast. Tiger odlazi naci Texa da spasi Navajoe od pokolja. Nažalost na putu srece patrolu vojnika koji ga izrešetaju. General sakupi garizone iz svih obližnjih utvrda i pokolje Navajoe. Kad Tex to vidi krece na dug put osvete i ubija generala krivog za pokolj. Odlazi da još jednom pogleda zemlju koja je prije pripadala Navajoima i vidi vec dosta baraka. Povlaci se na planinu. Kraj Texa. 1000 broj.


Pa gde nadje Karson da pogine!? Neka gine Tex, a Karson se povlaci, otvara svoj saloon i opija se do besvesti od tuge.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/01/2009 : 01:06:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Pa gde nadje Karson da pogine!? Neka gine Tex, a Karson se povlaci, otvara svoj saloon i opija se do besvesti od tuge.



Glavni junaci ne ginu.Zato i jesu glavni.
Zna se za kog je rezervisano mesto sviraca harfe.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 01:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Pa tebi bilo dosadno na planini. Koji ces tamo? Ovako bi bilo daleko neocekivanije i bar za jednog (mene) srecan kraj. Sta te briga, svaki parni dan kad mamuram bi ti donosio hrizanteme.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/01/2009 : 01:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Pa tebi bilo dosadno na planini. Koji ces tamo? Ovako bi bilo daleko neocekivanije i bar za jednog (mene) srecan kraj. Sta te briga, svaki parni dan kad mamuram bi ti donosio hrizanteme.



Mirisi ih sam.
Malo je nezgodno mirisati od korena,al' matora si ti kamila,snaci ces se vec...
I sta oces vise od mene,jel' imas sad MM gigante 1 i 2
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 01:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson


Pa tebi bilo dosadno na planini. Koji ces tamo? Ovako bi bilo daleko neocekivanije i bar za jednog (mene) srecan kraj. Sta te briga, svaki parni dan kad mamuram bi ti donosio hrizanteme.



Mirisi ih sam.
Malo je nezgodno mirisati od korena,al' matora si ti kamila,snaci ces se vec...
I sta oces vise od mene,jel' imas sad MM gigante 1 i 2


Ma ja pricao o stripu. Zamisli samo. Prvi Bonellijev glavni junak koji gine. Sva slava opet ide Texu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 11/01/2009 : 01:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson


Pa tebi bilo dosadno na planini. Koji ces tamo? Ovako bi bilo daleko neocekivanije i bar za jednog (mene) srecan kraj. Sta te briga, svaki parni dan kad mamuram bi ti donosio hrizanteme.



Mirisi ih sam.
Malo je nezgodno mirisati od korena,al' matora si ti kamila,snaci ces se vec...
I sta oces vise od mene,jel' imas sad MM gigante 1 i 2


Ma ja pricao o stripu. Zamisli samo. Prvi Bonellijev glavni junak koji gine. Sva slava opet ide Texu.



Vas dvojica ste bogovi umra sam od smija na ovu vašu zajebanciju

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 01:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

I to trezni obojica!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 12:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Willer, Carson kakav je jucer bio dan na ulicama Niša. Istukli ste nekoga? Uhitili kojeg nevaljalca? Razbili nezakonitu trgovinu? Jeli biftek debel tri prsta, prekriven brdom krumpirica, tortu od jabuka? Bila pijanka? Odgovorite brzo. Stožer rendersog korpusa u Nišu želi izvještaj.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

mladen13
Senior Member



Croatia
1145 Posts

Member since 22/09/2005

Posted - 11/01/2009 : 14:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mladen13's Homepage  Send mladen13 a Private Message
ma izlazi texa dovoljno, samo da to izlazi redovno

mladenlov@gmail.com
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2009 : 14:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

Willer, Carson kakav je jucer bio dan na ulicama Niša. Istukli ste nekoga? Uhitili kojeg nevaljalca? Razbili nezakonitu trgovinu? Jeli biftek debel tri prsta, prekriven brdom krumpirica, tortu od jabuka? Bila pijanka? Odgovorite brzo. Stožer rendersog korpusa u Nišu želi izvještaj.


Paaaa...nisi daleko od istine, ako iskljucimo tucu i torte koja je postojala, ali nisam hteo da zauzimam mesto predvidjeno za spricer. Jes bila nezakonita trgovina alkoholom, pa smo nas trojica zaplenili i unistili isti. (Nacin unistavanja ne bih da objasnjavam)

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/01/2009 : 15:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Usijani meteor i Krater strave su epizode do jaja!!!


I dalje to tvrdiš nakon svih ovih godina?!
Ne mogu virovat....kaktusi koji hodaju iz svemira.
Gore nego Zagorova trava iz pecine koja ubija stanovništvo!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/01/2009 : 15:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Gaston

Usijani meteor i Krater strave su epizode do jaja!!!



To su jedine epizode koje imam od Texa iz ZS-e


Fuj to...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 11/01/2009 : 18:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Gaston

Usijani meteor i Krater strave su epizode do jaja!!!


I dalje to tvrdiš nakon svih ovih godina?!
Ne mogu virovat....kaktusi koji hodaju iz svemira.
Gore nego Zagorova trava iz pecine koja ubija stanovništvo!




vjerojatno se pali na nenadjebiva mu crtaca
inace, tex best ediciju zagovaram jos od opceg potopa... pri cemu se prije odgovaralo da je to subjektivan izbor (bezvezan argument, jer ne bi u njoj bilo 5 ili 10 knjiga samo), a sad se nesto samo smijese
nadam se da ce ona naslijediti neobjavljene, a moglo bi i malo prije...
tex od prvog broja, unatoc svom entuzijazmu i ljubavi, bio bi samoubojstvo... osim ako neka druga izdanja iznenada ne donesu ogromnu zaradu (npr. NN), pa mogu da bacaju lovu... no i u tom slucaju, radje bih je darovao nezbrinutoj djeci nego citao te umobolstine iz 40-tih (sad ide paljba iz Niš)

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000