forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Naslov stripa(Teks i mali renžer)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12457 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/01/2009 : 14:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ok,nemam baš puno podataka ali siguran sam da ce majstori to odmah znati o kojem stripu je rijec.
Znaci treba mi naslov Teksa mislim da je oko broja 600+ ili 700+ gdje se samo secam da su u nekakvom kanjonu ili okruženim nekim stijenama,iznad njih su indijanci pripremili neku zasjedu.Karsonu se to cini podogno mijesto za zasjedu pa polako ulazi u taj kanjon ili šta vec,indijanci ga posmatraju skriveni izza stijena spremni da pucaju na njega ili više njih,a karson uzme pušku i puca u jedan dio stijene iako nije ništa tamo video,ali indijanci su mislili kako ih je karson otkrio pa poceli pucati na njega i tako su se otkrili.I tada kada je karson poceo da puca na njih,teks je rekao kako se stari lisac(mislio je na karsona) poslužio staroga trika.
Znate li koja je to epizoda u pitanju?

Ok,a sada me zanima još Kit teler.Bila je neka epizoda koju isto tako ne znam naslov ali ide se tako da su utvrdenje napali indijanci ili razbojnici a u utvrdi je mislim da samo deset rangera jer su ostali nekud otišli pa onda treba taj mali broj ljudi sa kitom na celu da odbrani utvrdu.Secam se da je i Roza morning na bedemima da pomogne u odbrani.Koja je to epizoda?

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/01/2009 : 01:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


Ok,a sada me zanima još Kit teler.Bila je neka epizoda koju isto tako ne znam naslov ali ide se tako da su utvrdenje napali indijanci ili razbojnici a u utvrdi je mislim da samo deset rangera jer su ostali nekud otišli pa onda treba taj mali broj ljudi sa kitom na celu da odbrani utvrdu.Secam se da je i Roza morning na bedemima da pomogne u odbrani.Koja je to epizoda?


c,c,c, a navodno je Mali Rendžer za decu...
Nisam siguran za epizodu, vidi da nije LMS 690/691.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7389 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 21/01/2009 : 07:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by 1Euro


Ok,a sada me zanima još Kit teler.Bila je neka epizoda koju isto tako ne znam naslov ali ide se tako da su utvrdenje napali indijanci ili razbojnici a u utvrdi je mislim da samo deset rangera jer su ostali nekud otišli pa onda treba taj mali broj ljudi sa kitom na celu da odbrani utvrdu.Secam se da je i Roza morning na bedemima da pomogne u odbrani.Koja je to epizoda?


c,c,c, a navodno je Mali Rendžer za decu...
Nisam siguran za epizodu, vidi da nije LMS 690/691.



Ja takoder mislim da je taj. Cini mi se da se zove "Tvrdava u plamenu". Uostalom, to je zadnja epizoda Kita Tellera i to odlicna.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12457 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/01/2009 : 09:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ne nije taj,i ja sam mislio da je to taj odnosno bio sam siguran da ce se tako nešto dogoditi vec u gvozdenom obrucu zbog toga sam ga i kupio na aukcijama ali nije taj.Mora biti neki drugi.Ajmo kitoznalci i tekstoznalci
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 21/01/2009 : 15:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ne nije taj,i ja sam mislio da je to taj odnosno bio sam siguran da ce se tako nešto dogoditi vec u gvozdenom obrucu zbog toga sam ga i kupio na aukcijama ali nije taj.Mora biti neki drugi.Ajmo kitoznalci i tekstoznalci

Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 21/01/2009 : 15:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ljudi sa kitom na celu




Joj, loooooool

No sikiriki

Edited by - Archy on 21/01/2009 15:51:18
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12457 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/01/2009 : 16:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa zar nitko ne zna????
Pisao sam isto tako onima na pogodi strip i nemaju pojma.Ccccccc....
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 21/01/2009 : 18:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
LMS 92 Leteci zmaj, mislim da je u tom i Roza, pošto znam da je i Ani 4 pištolja,

a zatim serijal 121-122 Ratni plen/Nepobedivi Frenki
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1863 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 21/01/2009 : 19:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
quote:
Originally posted by Archy

quote:
Originally posted by 1Euro

ljudi sa kitom na celu




Joj, loooooool



Hihihihihi!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12457 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/01/2009 : 14:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by osim

LMS 92 Leteci zmaj, mislim da je u tom i Roza, pošto znam da je i Ani 4 pištolja,

a zatim serijal 121-122 Ratni plen/Nepobedivi Frenki



Hm,da li su ovi stripovi bili reprintani kod ludensa i imaju neku brojku oko 600-700? Jer sumnjam da sam ja ikada citao ovako stare Kit Telerove stripove tako da nisam siguran da je to baš taj strip.
Treba biti neki strip od broja 500,najviše tamo oko 600,700 mislim?
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 22/01/2009 : 16:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message
Nr budi lenj, nego idi na topic:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=8659
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000