forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/05/2010 : 23:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by docA

Lepo si cuo, cronose, sad su tek upropastili otisak. Steta, jer Dampyr me sve vise i vise osvaja...Ova poslednja epizoda i nije nesto posebna, ali daleko da je losa...
Dzabe! Otisak je 10 x gori nego sto je nekad imao Novosadski Dnevnik...


dno,dna.a zao im je da urade strip za 10din.skuplje u drugoj stampariji.
vreme pljacke,i zarade nikako iskoreniti.



Hipoteticko pitanje:
Vi ste izdavac sa sopstvenom štamparijom. Da li biste štampali strip u drugoj štampariji, i još to platili?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 13/05/2010 : 23:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message
bilo je reci tolko puta da nema veze sa stampanjem vec sa nekvalitetnim papirom koji slabo upija stampu

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 13/05/2010 : 23:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ja sam cuo da im ne radi grejanje u stampariji, pa ladnoca sve sjebava

a sad kad je vrucina, ne radi klima, pa je previse toplo

jbs ga, kako god okrenes, ne valja

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 14/05/2010 : 00:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Najgore mi je to sto je ovaj broj Breda podnosljivo lose odstampan, dok je proslio bio ODLICAN. Kako to uspevaju, nije mi jasno.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/05/2010 : 00:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
I ja mislim da je do papira pa valjda kako im koji upadne.Mada kad razmislis i u kolekcionarskim izdanjima je negde losija stampa a papir je onaj beli.Ne znam.Misterija.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 14/05/2010 : 08:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
Ma ja mislim da im stamparske masine stoje na rezervi sve dok ne pocnu da piste.Tek onda se menja boja pa zato ponekad i imamo malo bolju stampu :)

Edited by - mrmada on 14/05/2010 08:14:07
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/05/2010 : 11:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by mrmada

Ma ja mislim da im stamparske masine stoje na rezervi sve dok ne pocnu da piste.Tek onda se menja boja pa zato ponekad i imamo malo bolju stampu :)

Moguce,nista nije iskljuceno.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

draskomisterno
Senior Member

Serbia
1003 Posts

Member since 28/03/2004

Posted - 14/05/2010 : 12:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send draskomisterno a Private Message
...ma Blazina je kriv..ubajao je nesto..

drale
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 14/05/2010 : 12:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message
Ne zaista,ja mislim da je neko nesto ubajao.Pa vidite kako fuserski rade pojedina izdanja,a ipak idu ko alva.Danas poslao curu u kg da mi kupi dilana,i kazu nema ni u jednoj ni u drugoj trafici.Znaci,kupuje narod...
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 14/05/2010 : 16:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Mogu da kažem da sam se nedelju dana baš lepo odmorio od ovog foruma i raznoraznog prepucavanja i uživao gledajuci kako pojedini clanovi prosto ne mogu bez mene pa me pominju i kada me sedam dana nema! Kao, sad likuju jer je Mister No najavljen, a koliko se secam nigde nisam rekao da ga nece biti vec da POSTOJI mogucnost da se vremenom pilot ugasi...
U svakom slucaju lepše mi je kada sa strane posmatram dešavanja na forumu tako da sam odlucio da se ne oglašavam do daljnjeg,lepo i vama bez mene a i meni bez vas, zar ne?
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 14/05/2010 : 16:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

U svakom slucaju lepše mi je kada sa strane posmatram dešavanja na forumu tako da sam odlucio da se ne oglašavam do daljnjeg,lepo i vama bez mene a i meni bez vas, zar ne?




@ vronski 2,

da li ceš posmatrati ili se oglašavati tvoja je stvar
Ja bih te zamolio da (kada vec celom forumu postavljaš pitanje) otvoriš svoj sajt, blog ili profil na FB pa se tamo dopisuj sa istomišljenicima.
Ovo nije tema o tebi vec o izdanjima Veselog Cetvrtka i upozoravam te da postuješ u okviru ove teme.


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 14/05/2010 : 20:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
blazino,turaj naslov gde mu je mesto(turim ti ga,obezglavljenog)
dokle mislis da radis po svojoj volji,pa konju jedan trenutno ste"mozda bolji od ludensa"al ti ne znas da iskoristis sansu!
ovo je poruka pr.blazini,preslikajte je,ko je u mrezi facebooka,pa mu ga dajte!
bolji uvez,ista stampa,ali glup dizajn(razlika v.c-ludens)
trenutni rezultat 2:1 za v.c.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 14/05/2010 : 20:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2


U svakom slucaju lepše mi je kada sa strane posmatram dešavanja na forumu tako da sam odlucio da se ne oglašavam do daljnjeg,lepo i vama bez mene a i meni bez vas, zar ne?



miruj srce, ne tuci tako ludo

http://www.youtube.com/watch?v=LQsHx3SqaKE

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/05/2010 : 23:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Mogu da kažem da sam se nedelju dana baš lepo odmorio od ovog foruma i raznoraznog prepucavanja i uživao gledajuci kako pojedini clanovi prosto ne mogu bez mene pa me pominju i kada me sedam dana nema! Kao, sad likuju jer je Mister No najavljen, a koliko se secam nigde nisam rekao da ga nece biti vec da POSTOJI mogucnost da se vremenom pilot ugasi...
U svakom slucaju lepše mi je kada sa strane posmatram dešavanja na forumu tako da sam odlucio da se ne oglašavam do daljnjeg,lepo i vama bez mene a i meni bez vas, zar ne?



S vremenom postoji mogucnost za svaku mogucnost, zašto se onda i Mister No s vremenom ne bi ugasio...
Samo ne znam cemu nagadati o tome na osnovu toga što nema najave na prethodnom broju.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 14/05/2010 : 23:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by vronski 2

Mogu da kažem da sam se nedelju dana baš lepo odmorio od ovog foruma i raznoraznog prepucavanja i uživao gledajuci kako pojedini clanovi prosto ne mogu bez mene pa me pominju i kada me sedam dana nema! Kao, sad likuju jer je Mister No najavljen, a koliko se secam nigde nisam rekao da ga nece biti vec da POSTOJI mogucnost da se vremenom pilot ugasi...
U svakom slucaju lepše mi je kada sa strane posmatram dešavanja na forumu tako da sam odlucio da se ne oglašavam do daljnjeg,lepo i vama bez mene a i meni bez vas, zar ne?



S vremenom postoji mogucnost za svaku mogucnost, zašto se onda i Mister No s vremenom ne bi ugasio...
Samo ne znam cemu nagadati o tome na osnovu toga što nema najave na prethodnom broju.



100% proverena informacija - VC gasi Mr Noa kad dodju do broja 379 po italijanskoj numeraciji
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/05/2010 : 23:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i onda nastavlja murabilis od 380

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 14/05/2010 : 23:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

i onda nastavlja murabilis od 380



Za to ne mogu da tvrdim 100%,moguce je,ali spekulacije su vise u domenu uvazenog kolege Vronskog
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16343 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/05/2010 : 00:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Mogu da kažem da sam se nedelju dana baš lepo odmorio od ovog foruma i raznoraznog prepucavanja i uživao gledajuci kako pojedini clanovi prosto ne mogu bez mene pa me pominju i kada me sedam dana nema!





Kako si mogao u isto vreme da odmaras od foruma i gledas kako te ljudi spominju na istom
Mozda je vronski 1 odmarao, a vronski 2 citao

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 15/05/2010 00:26:20
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/05/2010 : 00:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by vronski 2

Mogu da kažem da sam se nedelju dana baš lepo odmorio od ovog foruma i raznoraznog prepucavanja i uživao gledajuci kako pojedini clanovi prosto ne mogu bez mene pa me pominju i kada me sedam dana nema!





Kako si mogao u isto vreme da odmaras od foruma i gledas kako te ljudi spominju na istom
Mozda je vronski 1 odmarao, a vronski 2 citao



Sto da ne?! Kontraverzna licnost.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 15/05/2010 : 11:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
vec da POSTOJI mogucnost da se vremenom pilot ugasi...
[/quote]
Kakva nepotrebna i suvisna misao.Normalno da sve sto postoji, naprosto moze i da nestane.Eto tako postoji mogucnost i da krene Mr.No "Odabrane price" u boji po ceni od 77 dinara.E svasta.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 15/05/2010 : 13:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by vronski 2

Mogu da kažem da sam se nedelju dana baš lepo odmorio od ovog foruma i raznoraznog prepucavanja i uživao gledajuci kako pojedini clanovi prosto ne mogu bez mene pa me pominju i kada me sedam dana nema! Kao, sad likuju jer je Mister No najavljen, a koliko se secam nigde nisam rekao da ga nece biti vec da POSTOJI mogucnost da se vremenom pilot ugasi...
U svakom slucaju lepše mi je kada sa strane posmatram dešavanja na forumu tako da sam odlucio da se ne oglašavam do daljnjeg,lepo i vama bez mene a i meni bez vas, zar ne?



S vremenom postoji mogucnost za svaku mogucnost, zašto se onda i Mister No s vremenom ne bi ugasio...
Samo ne znam cemu nagadati o tome na osnovu toga što nema najave na prethodnom broju.



100% proverena informacija - VC gasi Mr Noa kad dodju do broja 379 po italijanskoj numeraciji



Da dodam, onda krece od No 1!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2342 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 15/05/2010 : 14:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message
Jel mi može netko reci dali iduci cetvrtak ide marti emoticon ili onaj cetvrtak iza :)
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 15/05/2010 : 15:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
sada ce ici Marti, a onaj iza cetvrtak ide DD superbook

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 15/05/2010 : 17:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
Do kraja godine bi izdanja VC trebala ici ovim redom:

20.05. MR. NO Teritorija Hivaroa; MARTI Emotikon:-(
27.05. ZAGOR Covek sa dva mozga; TEKS I lupi rossi
03.06. DILAN Ukronija
10.06. DAMPIR More smrti; MARK (specijal)
17.06. MR. NOUna foto che scotta; DILAN (SB) Živi i mrtvi
24.06. ZAGOR Magia indiana; TEKS I due nemici
01.07. DILAN Xabaras!; ZAGOR Ciko ???
08.07. DAMPIR Gli insaziabili; ZAGOR (OP) Demonska maska
15.07. MR. NO Destinazione Los Angeles; MARTI Il codice Caravaggio
22.07. ZAGOR La valle misteriosa; TEKS Giustizia di frontiera
29.07. DILAN In nome del padre; ZAGOR (specijal)
05.08. DAMPIR Sotto il vulcano; BRED BERON Broj devet
12.08. MR. NOL'attentato; DILAN (SB) La stirpe degli immortali; Un incubo in soffitta; Duello all’alba
19.08. ZAGOR Il regno del terrore; TEKS I fratelli Donegan
26.08. DILAN L'asassino e tra noi
02.09. DAMPIR La caverna dei Troll; MARK (specijal)
09.09. MR. NOGli intrighi del potere; MARTI Il sole nero
16.09. ZAGOR La foresta morta; TEKS Il segno del potere
23.09. DILAN Marti; ZAGOR Ciko???
30.09. DAMPIR I cacciatori di fantasmi; ZAGOR (OP) Svemirska braca
07.10. MR. NO Trafficanti di morte; DILAN (SB) Morte di una stella; Il treno del terrore; Il paradiso dei turisti; Cuori randagi
14.10. ZAGOR I guerrieri della notte; TEKS Il diadema indiano
21.10. DILAN Il cimitero dei freaks; ZAGOR (specijal)
28.10. DAMPIR Gli Ammazzavampiri; BRED BERON Metallo pesante
04.11. MR. NO Indocina; MARTI Homunculus
11.11. ZAGOR Il segreto del talismano; TEKS Il pueblo sacro
18.11. DILAN La locanda alla fine del mondo
25.11. DAMPIR Il fiume dell’orrore; MARK (specijal)
02.12. MR. NO Il sentiero dei ricordi; DILAN (SB) Il gatto nero; Il pozzo dei dannati; Il sogno di Orfeo; Comparse
09.12. ZAGOR Gli indiani della prateria; TEKS Athabasca Lake
16.12. DILAN Tutti gli amori di Sally; ZAGOR Ciko ???
23.12. DAMPIR La signora della villa bianca; ZAGOR (OP)
30.12. MR. NO Il risveglio del drago; MARTI Ricordi dal futuro

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/

Edited by - mikado on 15/05/2010 17:47:17
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 17/05/2010 : 07:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by vronski 2

Mogu da kažem da sam se nedelju dana baš lepo odmorio od ovog foruma i raznoraznog prepucavanja i uživao gledajuci kako pojedini clanovi prosto ne mogu bez mene pa me pominju i kada me sedam dana nema!





Kako si mogao u isto vreme da odmaras od foruma i gledas kako te ljudi spominju na istom
Mozda je vronski 1 odmarao, a vronski 2 citao



Podeljena licnost?!
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000