forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 26/05/2010 : 21:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mikado

Meni je Tex u izdanju VC odlican. Kao klinac ga nisam mnogo voleo zbog mnogobrojnih nastavaka, ali u poslednjih par godina Tex se približio vrhu moje liste omiljenih stripova. Upravo citam po redu Texa od prvog broja i sve mi se više svida.


Mikado, primecujem da nam se ukusi podudaraju i po pitanju Teksa.
Kao klincu Teks mi nije bio previše interesantan, do ,mislim, epizode "Daglasovi kao taoci",a onda mi postaje uz Mister Noa (i normalno KP) najomiljeniji iz edicija LMS i ZS.
Što se tice VC, Teks mi je odlican, pa su mi i ova zadnja dva nastavka lepo sela.



Evo i ja primecujem da se moj ukus podudara sa vašim što se tice Texa Ja ga gotovo i nisam citao u ZS i LMS, poceo sam da ga citam sa Ludensom, a privukle su me Viline naslovice. Prvi Ludensov Tex koji sam procitao je "Covek bez prošlosti" što je ujedno jedan od najboljih njegovih prica. Kasnije sam nabavio SD. U suštini najbolje Texove price su na originalnom broju 400, dok na 500 koje sada izdaje VC su slabijeg kvaliteta, ali su mi u svakom slucaju OK!
Go to Top of Page

filmfanatic
Starting Member

75 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 26/05/2010 : 22:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send filmfanatic a Private Message
Kolko ce koštati Zagor u boji? isto 190 din?
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 26/05/2010 : 23:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
quote:
Originally posted by filmfanatic

Kolko ce koštati Zagor u boji? isto 190 din?


Da, tako piše u najavi.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

filmfanatic
Starting Member

75 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 26/05/2010 : 23:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send filmfanatic a Private Message
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by filmfanatic

Kolko ce koštati Zagor u boji? isto 190 din?


Da, tako piše u najavi.



super
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7608 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 27/05/2010 : 16:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
Poslednja epizoda Martija nema najavu za sledeci broj.

Na osnovu dosadašnjih iskustava sa ranijim ugašenim edicijama, to znaci prestanak izlaženja. Da li je ovo izuzetak, ide li Marti dalje?

Edited by - alexts on 27/05/2010 16:30:10
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 27/05/2010 : 16:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Pitaj vronskog.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/05/2010 : 16:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by alexts
Poslednja epizoda Martija nema najavu za sledeci broj.
Na osnovu dosadašnjih iskustava sa ranijim ugašenim edicijama, to znaci prestanak izlaženja. Da li je ovo izuzetak, ide li Marti dalje?



Tex nije imao najavu ni za ovaj broj i ponovo nema za sledeci...
Ništa to ne znaci.

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/05/2010 : 16:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
ni mrno i teks nemaju najave vec nekoliko brojeva pa normalno izlaze i dalje...nebrini...ide marti kao i do sad
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/05/2010 : 17:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
nisam odavno pratio ovu temu.
koje su edicije ugasene

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11393 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/05/2010 : 17:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Danas mi je stigao reprint KIZ 2. Odradjeno bez greske. Jos jednom bravo za VC.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 27/05/2010 : 20:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Sinoc kampanjski procitao 3 poslednja Martija koja sam propustio. (i verovatno zbog toga pao jutros test iz Arhitekture Racununara, al aj, sta sad).

Krati review:
<!-- SPOILERS WARNING -->

Grendel! - meh. I nije mi se svidela. Previse stvari se desava odjednom - Ljudi se neobjasnjivo materijalizuju, Loki budi kraljicu Valkira, Marti i Orli opet nalaze portal u vanvremenski prostor, Orlijeva stara ljubav ga trazi .. trebali su se koncentrisati na jednu pricu i sa njom ostati. Ovako mi obe (glavne, Loki i Marti/Orli) price deluju zbrzano i nedovrseno. A i mesto gde vreme ne protice smo vec imali samo par epizoda ranije.

Poslednji let Amelije Erhart - Grimaldi treba da sedi i vezba crtanje Martija i Dajane (ili bar pokupi stare Martije da vide kako oni treba da izgledaju). Sem toga, vrlo dobra prica. Malo znana okrutna strana istorije izbija na videlo, gomila neobicnih pojava niotkuda, standardno Martijevski. Prica sa virusom ok, prica sa Amelijom - odlicna! Zao mi je samo sto nisu se vise uhvatili za onu pricu o virusu/bakteriji/stavec sto budi strahove (jes, to je cest motiv, ali ovde bas odlicno odradjen). Ono sto je uvek bilo kul kod Martija je da cesto naucis nesto novo - ja na primer, nisam znao mnogo ni o Ameliji a nista o Jednici 731, i ovo drugo me ja bas sokiralo.

Emotikon :-( - WOW! Predobra prica! Marti kakvog dugo nismo vidjali - kao u mladjim danima. Cela epizoda me je drzala na "ivici sedista", jedva okretah strane. Treba malo progledati kroz prste "technobabble"-u, ali super atmosfera, dobra tema, napeto i puno obrta, za razliku od prethodne dve epizode drzali su se jedne teme. Jos me je Marti POTPUNO odusevio monologom o tome kako mrzi mobilne telefone (str 13-15) - Ja imam POTPUNO isti stav. Koliko god volim "high-tech" i ne odvajam se od racunara, MRZIM proklete telefone ;)

<!-- SPOILERS END -->

Edited by - Grujah. on 27/05/2010 20:34:09
Go to Top of Page

tenay
New Member

115 Posts

Member since 02/04/2010

Posted - 27/05/2010 : 21:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tenay a Private Message
@wesskowaz

Ja danas bio u trafici i nisu imali reprint KIZ 2 :(
Koliko izadje postarina kada se narucuju stripovi od Veselog? Msm jel se isplati uopste?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/05/2010 : 23:02:34  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mikado

Meni je Tex u izdanju VC odlican. Kao klinac ga nisam mnogo voleo zbog mnogobrojnih nastavaka, ali u poslednjih par godina Tex se približio vrhu moje liste omiljenih stripova. Upravo citam po redu Texa od prvog broja i sve mi se više svida.


Mikado, primecujem da nam se ukusi podudaraju i po pitanju Teksa.
Kao klincu Teks mi nije bio previše interesantan, do ,mislim, epizode "Daglasovi kao taoci",a onda mi postaje uz Mister Noa (i normalno KP) najomiljeniji iz edicija LMS i ZS.
Što se tice VC, Teks mi je odlican, pa su mi i ova zadnja dva nastavka lepo sela.



Evo i ja primecujem da se moj ukus podudara sa vašim što se tice Texa Ja ga gotovo i nisam citao u ZS i LMS, poceo sam da ga citam sa Ludensom, a privukle su me Viline naslovice. Prvi Ludensov Tex koji sam procitao je "Covek bez prošlosti" što je ujedno jedan od najboljih njegovih prica. Kasnije sam nabavio SD. U suštini najbolje Texove price su na originalnom broju 400, dok na 500 koje sada izdaje VC su slabijeg kvaliteta, ali su mi u svakom slucaju OK!



I mene su Villine naslovnice baš ono vratile Texu, iako ga oduvijek citam, ali sad...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11393 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/05/2010 : 00:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
quote:
Originally posted by tenay

@wesskowaz

Ja danas bio u trafici i nisu imali reprint KIZ 2 :(
Koliko izadje postarina kada se narucuju stripovi od Veselog? Msm jel se isplati uopste?



Postarina 240 din (narucio sam i KIDD 2).
Mozda se i ne isplati, ali sam bio prinudjen da narucim preko ptt-a. Drugar mi, inace, kupuje u KG, ali sam mnogo toga propustio po pitanju redovnih izdanja, pa nisam zeleo da mu na tu gomilu stripova dodam i ova KI. Izgubice kicmu zbog stripova.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/05/2010 : 22:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Sutra gibam u Srbiju po Zagora i Texa!
Još jedna u nizu odlicnih Villinih naslovnica.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/05/2010 : 01:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Je li iko drugi primjetio da Zagor VC OP 7 (Povratak Vampira) ima duple stranice 207 i 208...? Dva puta sam ga cito, i slucajno danas to primjetio... mislim, nije nikakva velika mana, samo me interesuje je li to moj primjerak, ili ima vise koji imaju tu istu gresku.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11393 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/05/2010 : 01:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Desava se..dobro je da imas viska (od toga glava manje boli). Znalo je i da zafali (doduse, meni se to nije desilo).

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 30/05/2010 : 01:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Je li iko drugi primjetio da Zagor VC OP 7 (Povratak Vampira) ima duple stranice 207 i 208...? Dva puta sam ga cito, i slucajno danas to primjetio... mislim, nije nikakva velika mana, samo me interesuje je li to moj primjerak, ili ima vise koji imaju tu istu gresku.



Meni vise zanima kako su uspeo da procitas dva puta isti strip i nijednom ne primetis da imas duple stranice...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 30/05/2010 : 01:54:56  Show Profile Show Extended Profile
Fala k. da je moj primerak "Povratak vampira" bez greske. Jako bi bilo frustrirajuce da je bas taj strip bio usran kao mnogi...moj je bas bez greske, a i otisak mu je pucka...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/05/2010 : 02:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by acestroke

Je li iko drugi primjetio da Zagor VC OP 7 (Povratak Vampira) ima duple stranice 207 i 208...? Dva puta sam ga cito, i slucajno danas to primjetio... mislim, nije nikakva velika mana, samo me interesuje je li to moj primjerak, ili ima vise koji imaju tu istu gresku.



Meni vise zanima kako su uspeo da procitas dva puta isti strip i nijednom ne primetis da imas duple stranice...



Znao sam da ce ovo pitanje biti neizbjezno... prvi put kad sam cito, prije nekoliko mjeseci, zurio sam, jer sam moro ici negdje, pa sam prefuro... danas, kad sam sve stranice polako procito, onda sam primjetio... ali ipak, bolje da je ovo stampanska greska (visak stranica) nego ona druga (da imam manje nego sto treba da bude)...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/05/2010 : 10:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by dzoni

ni mrno i teks nemaju najave vec nekoliko brojeva pa normalno izlaze i dalje...nebrini...ide marti kao i do sad



Ima najava za slijedeceg Texa "Dva neprijatelja", samo nema slike naslovnice.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 30/05/2010 : 10:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by tenay

@wesskowaz

Ja danas bio u trafici i nisu imali reprint KIZ 2 :(
Koliko izadje postarina kada se narucuju stripovi od Veselog? Msm jel se isplati uopste?




Tenay, u kojoj si bio? u KG-u ili . . .

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 30/05/2010 : 12:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Šta mislite ljudi da li ce se ovi iz VC pre opredeliti za Tex OP ili Mister NO OP?
Bio bi red da pored Zagora još jedan junak dobije svoje odabrane price, zar ne?
;)
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/05/2010 : 12:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Šta mislite ljudi da li ce se ovi iz VC pre opredeliti za Tex OP ili Mister NO OP?
Bio bi red da pored Zagora još jedan junak dobije svoje odabrane price, zar ne?
;)



Pa vecina nas zna da je u pitanju M.NO OP
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 30/05/2010 : 13:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Odabrane price dragog nam pilota je nešto što svi željno ocekujemo od VC i krajnje je vreme da poslušaju VOX POPULI!
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000