forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

KGB
New Member



Serbia
125 Posts

Member since 08/04/2008

Posted - 10/06/2010 : 15:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send KGB a Private Message
ja sam dampiru pruzio sansu u prvih 30 brojeva i to mi je dosta,nikako mi ne lezi,gledam da se rastosiljam bede. videh da je stigla gea u kg trafiku,sve pohvale. komadant br 8 takodje u prodaji.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/06/2010 : 17:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
dampir je odlican strip!meni je recimo bred beron jedan od najlosijih bonelija nove generacije.kupujem oba,ali u dampiru bas uzivam.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 10/06/2010 : 17:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

dampir je odlican strip!meni je recimo bred beron jedan od najlosijih bonelija nove generacije.kupujem oba,ali u dampiru bas uzivam.



Hmmm, kako to uživaš u Dampyru
Inace ja sam od Dampyra odustao posle drugog broja, dosta mi je jedan vampir u realnom životu pa sad još i u stripu

Inace BB je
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 10/06/2010 : 17:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
Iako mi više leži BB novije epizode Dampira su mi sve bolje i bolje. Nastavicu sa sakupljanjem iako ne volim horor.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/06/2010 : 18:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

Ne mogu se sloziti sa time da ovaj Dampir valja. Stipovi kao sto su ovaj, Nemezis i slicni me uopste ne interesuju. Ali je citljiv, sto je za ovo danas veliki uspeh. E da, i ovde su sjebali kraj , sto je zapravo i najvazniji deo u stripovima na 96 strana.
Da ne bi ovog Texa Crveni Vukovi zaboravio bih razloge zasto uopste i citam stripove. Taj je za sada 9+



Crveni vukovi su za 10, nadam se da je Boselli i u nastavcima održao nivo...
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 10/06/2010 : 20:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
Za BB sve pohvale.Jedino je ritam izlazenja problem.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/06/2010 : 21:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

dampir je odlican strip!meni je recimo bred beron jedan od najlosijih bonelija nove generacije.kupujem oba,ali u dampiru bas uzivam.


bred beron je odlican strip!meni je recimo dampir jedan od najlosijih bonelija nove generacije.kupujem oba,ali u bredu bas uzivam.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 10/06/2010 : 21:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:

Originally posted by anto

cronos six je odlican forumas! meni je recimo Kit Carson jedan od najlosijih forumasa te generacije.ipak, milujem oba ali u cronosu bas uzivam.



Zaista...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 10/06/2010 : 21:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:

Originally posted by anto

cronos six je odlican forumas! meni je recimo Kit Carson jedan od najlosijih forumasa te generacije.ipak, milujem oba ali u cronosu bas uzivam.



Zaista...



Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/06/2010 : 22:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:

Originally posted by anto

cronos six je odlican forumas! meni recimo Kit Carson deluje mator,i pitanje je dana,jos koliko ce da gura(a trenutno jase).ipak cronos voli pivo,a carson belo vino.



Zaista...


va-istinu!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/06/2010 : 22:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 10/06/2010 : 23:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Odem danas prvi put u zivotu u neku VC trafiku da kupim DD knjigu i naravno baksuz je baksuz.Nemaju sve su prodali,bice sledece nedelje.E pa sledece nedelje necu ici u Novi Sad.
Bar nesto dobro kupio sam Geu i to sa popustom-175 dinara.Dzabe.
Covece u kojoj su prednosti ljudi koji u svojim gradovima imaju trafike,pa to je usteda bar 1000 dinara mesecno na kiosk izdanja.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 11/06/2010 : 00:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Odem danas prvi put u zivotu u neku VC trafiku da kupim DD knjigu i naravno baksuz je baksuz.Nemaju sve su prodali,bice sledece nedelje.E pa sledece nedelje necu ici u Novi Sad.
Bar nesto dobro kupio sam Geu i to sa popustom-175 dinara.Dzabe.
Covece u kojoj su prednosti ljudi koji u svojim gradovima imaju trafike,pa to je usteda bar 1000 dinara mesecno na kiosk izdanja.


Jes vala.Zato cekas, poput mene, i kad odes kupis punu kesu svega i svacega.Jedina mana je sto ti kiosk sluzi samo kao izlog, bacis pogled na korice i to je to.
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 11/06/2010 : 00:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
U Marku 8 Sveti medved Buratini nam je smuckao Indijanski cirkus, Besmrtnog bizona i Opsesiju...
Idealno za citati na +40 C!!!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/06/2010 : 01:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by psycho

quote:
Originally posted by okiboki

Odem danas prvi put u zivotu u neku VC trafiku da kupim DD knjigu i naravno baksuz je baksuz.Nemaju sve su prodali,bice sledece nedelje.E pa sledece nedelje necu ici u Novi Sad.
Bar nesto dobro kupio sam Geu i to sa popustom-175 dinara.Dzabe.
Covece u kojoj su prednosti ljudi koji u svojim gradovima imaju trafike,pa to je usteda bar 1000 dinara mesecno na kiosk izdanja.


Jes vala.Zato cekas, poput mene, i kad odes kupis punu kesu svega i svacega.Jedina mana je sto ti kiosk sluzi samo kao izlog, bacis pogled na korice i to je to.


Ja imam Trafiku "da pljunem do nje", pa skoro nikad ne kupim strip cim izade(izuzetak Gea i Karavan). Neki put prode i po dve-tri nedelje dok ne odem.
I zato okiboki, iskuliraj mesec dana(i dva ako treba) pa onda kad odeš do nekog mesta koje ima Trafiku ti se lepo nakupuj stripova, a za kusur(koji si uštedeo jer si kupio sa popustom) kupi neki od njihovih albuma.
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 11/06/2010 : 09:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message
VC je poceo da izdaje jos nesto? Gea i Karavan?
Go to Top of Page

varaga
Starting Member



72 Posts

Member since 07/11/2005

Posted - 11/06/2010 : 09:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send varaga a Private Message
quote:
Originally posted by Milos Bosnjak

VC je poceo da izdaje jos nesto? Gea i Karavan?



Ne izdaje ih VC. Caravan izdaje novi izdavac Phoeniks press, ali u ogranicenom tirazu od 500 primjeraka i ima ga u knjizari Alan Ford u Beogradu, a Geu izdaje Darkwood i ona bi trebalo da ide na kioske. Imas teme o tome u izdavackom izlogu, pa se detaljnije informisi.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 11/06/2010 : 14:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
ja idem utorkom uvece jednom mesecno kada izadje Dampyr, pa uzmem sve do tog meseca.

Na Spensu je mali prostor, sve nabacano, devojke neiskusne ali su prijatne i bas se trude.Cesto se desi da nemaju nesto (citaj - ne mogu da pronadju u onako skucenom prostoru)
U Futoskoj je druga prica. Uvek sve imaju i mozes da biras. Mlada devojka je majbolja i razume se u stripove, dok je starija punija gospodja sa spustenim kapcima ponekad mrzovoljna.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/06/2010 : 21:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by psycho

quote:
Originally posted by okiboki

Odem danas prvi put u zivotu u neku VC trafiku da kupim DD knjigu i naravno baksuz je baksuz.Nemaju sve su prodali,bice sledece nedelje.E pa sledece nedelje necu ici u Novi Sad.
Bar nesto dobro kupio sam Geu i to sa popustom-175 dinara.Dzabe.
Covece u kojoj su prednosti ljudi koji u svojim gradovima imaju trafike,pa to je usteda bar 1000 dinara mesecno na kiosk izdanja.


Jes vala.Zato cekas, poput mene, i kad odes kupis punu kesu svega i svacega.Jedina mana je sto ti kiosk sluzi samo kao izlog, bacis pogled na korice i to je to.


Ja imam Trafiku "da pljunem do nje", pa skoro nikad ne kupim strip cim izade(izuzetak Gea i Karavan). Neki put prode i po dve-tri nedelje dok ne odem.
I zato okiboki, iskuliraj mesec dana(i dva ako treba) pa onda kad odeš do nekog mesta koje ima Trafiku ti se lepo nakupuj stripova, a za kusur(koji si uštedeo jer si kupio sa popustom) kupi neki od njihovih albuma.

Jao brate ja bi spavao u toj trafici da je imam u Zrenjaninu.Uf ne mogu ti ja tako,jedva cekam da uzmem kad izadje i sad sam vec nervozan.sto knjiga nije kod mene

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/06/2010 : 21:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by danielp

ja idem utorkom uvece jednom mesecno kada izadje Dampyr, pa uzmem sve do tog meseca.

Na Spensu je mali prostor, sve nabacano, devojke neiskusne ali su prijatne i bas se trude.Cesto se desi da nemaju nesto (citaj - ne mogu da pronadju u onako skucenom prostoru)
U Futoskoj je druga prica. Uvek sve imaju i mozes da biras. Mlada devojka je majbolja i razume se u stripove, dok je starija punija gospodja sa spustenim kapcima ponekad mrzovoljna.

U Futoskoj sam i bio,starija gspodja bas fina je radila.Vidim imaju sve zivo samo fali DD 8 kaze sve prodali.Onda je zvala onu na spensu i kaze ima 3 komada.Medjutim vec mi je bilo kasno da idem tamo

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 13/06/2010 : 02:33:26  Show Profile Show Extended Profile
Ok, nosati stakore, i ja bih voleo da VC traje, al' da zajebavaju sa tim otiskom - zajebavaju! Kad bi samo na tome poradili, bili bi carevi..i to sto kazes, mnogo znace oni tekstualni dodaci na pocetku..meni bar, jer volim sve te pikanterije koje idu uz odredjene brojeve...
A za lepak si u pravu, neka ludens izdanja DD (i extra i regularna) na pocetku njihovog izlazenja, nikad nisam uspeo da nadjem u kasvetno stanje... Specijali "Na ruti Mobi Dika" i "Snovi", a i jos puno drugih stripova su nevidjeni uzas od loseg uveza! Ne verujem da to moze igde da se pronadje a da se na raspada...
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/06/2010 : 02:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Prvi put sam kupio VC sa BB.

Sa sve popustima koje daju, VC je solidna kuca. Da mozda i nemaju savrsen otisak, ali nisu skupi i imaju uvodne tekstove. Narocito uz karticu znaju da budu prilicno dostupni. Jedini minus bi bio kad nedostaju strane, ali otisak mi je sasvim zadovoljavajuci (ja inace nisam cepidlaka ). I da, imaju znatno bolji lepak nego neki bivsi i sadasnji izdavaci kiosk izdanja. Sve u svemu, voleo bih samo da vidim jos neko izdanje, osim BB, koji ce da me zainteresuje. I da, voleo bih da VC traje


he he he he
Ode ti u "Bonelijevce". Eh, a bio je kul lik.










VC je sa svim svojim manama i vrlinama odlican izdavac.
Što se ostalih njihovih izdanja tice probaj Leo Palpa, možda ti legne.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/06/2010 : 02:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by Bob Rok

Prvi put sam kupio VC sa BB.

Sa sve popustima koje daju, VC je solidna kuca. Da mozda i nemaju savrsen otisak, ali nisu skupi i imaju uvodne tekstove. Narocito uz karticu znaju da budu prilicno dostupni. Jedini minus bi bio kad nedostaju strane, ali otisak mi je sasvim zadovoljavajuci (ja inace nisam cepidlaka ). I da, imaju znatno bolji lepak nego neki bivsi i sadasnji izdavaci kiosk izdanja. Sve u svemu, voleo bih samo da vidim jos neko izdanje, osim BB, koji ce da me zainteresuje. I da, voleo bih da VC traje


he he he he
Ode ti u "Bonelijevce". Eh, a bio je kul lik.










VC je sa svim svojim manama i vrlinama odlican izdavac.
Što se ostalih njihovih izdanja tice probaj Leo Palpa, možda ti legne.


Zabava za male pare

I to, jedva, na prsti jedne ruke



I ja se nadam da ce trajati, taman fino štima ovo bježanje Ludensu za 9 epizoda kod redovnog Zagora...
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 14/06/2010 : 12:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ispravite me ako gresim, Komadant Mark Specijal ima 10 brojeva? Posle toga ende?



Ima 11 brojeva, stim da je VC preskocio prvi broj, koji je bio ranije objavljen 2 puta (Dnevnik i Horus), a koga možda izdaju na kraju, a možda i ne. Videcemo šta ce biti.
Go to Top of Page

tenay
New Member

115 Posts

Member since 02/04/2010

Posted - 14/06/2010 : 20:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tenay a Private Message
Kad treba da izadje KIZ 12 ? Cini mi se da KIDD izlazi duplo brze nego zagor.
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.64 seconds. Snitz Forums 2000