forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/08/2010 : 20:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six



a sta si pa objavio.

Maskirnu ediciju Kapetana Mikija-tu je al' trebaju specijalne naocare da bi se videla?
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

[quote]Originally posted by sergio gardini

E ovom je uvek neko drugi kriv... Prestani više da izigravaš pateticnog egocentrika i da izbacuješ notorne laži. Rekao si 15 avgust, danas je 18. Ili reci šta je u pitanju ili sledi katran i perje, i dace bog noga u du.. sa ovog foruma

Tebi ocigledno treba neko posebno objašnjenje ako nisi shvatio da se izdanje pojavljuje tokom jeseni, odnosno krajem septembra a da sam nameravao da prikažem skeniranu naslovnu stranu ali zbog nepromišljenog i zlonamernog poteza jednog od ovdašnjih clanova koji je prneo sadržaj privatne poruke o izdanju to sada ne mogu da uradim. Vrlo brzo ce biti najave u medijima o ovome, strpite se i ne pitajte me ništa više o bilo kakvim najavama, dosta mi je toga za svagda!


Neka hvala nikakva objašnjenja od tebe meni ne trebaju. Sve si rekao mirabilisom, živadinom 15tim avgustom... objašnjavašnam stalno nešto. Sve je nama vec odavno jasno. Promeni nick u Pinokio... ni on nije toliko laži izrekao!!!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Ti ili ne shvataš cinjenice ili se praviš lud!
Mirabilis ako si pratio šta se dešavalo valjda si shvatio da je maslo drugih a ne moje a 15 avgust NIJE TERMIN pojavljivanja novog izdanja vec datum kada su bili odštampani prvi primerci novog strip izdanja koje imam kod sebe ali sada mi ni meni ni izdavacu ne pada na pamet da bilo šta puštamo u javnost, pogotovo ne na ovom forumu!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
I da okoncam bilo kakvu daljnju raspravu, odsada kos e interesuje o novim izdanjiam neka cita novine, surfuje internetom ili gleda u kristalnu kuglu, dosta je Vronski ispadao ovca!
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Ti ili ne shvataš cinjenice ili se praviš lud!
Mirabilis ako si pratio šta se dešavalo valjda si shvatio da je maslo drugih a ne moje a 15 avgust NIJE TERMIN pojavljivanja novog izdanja vec datum kada su bili odštampani prvi primerci novog strip izdanja koje imam kod sebe ali sada mi ni meni ni izdavacu ne pada na pamet da bilo šta puštamo u javnost, pogotovo ne na ovom forumu!


Vrlo dobro sam pratio tu "aferu" i jadan ti, smestili ti da budeš PR Mirabilisa ili tako nešto, a da "poslodavce" ni u oci nisi pogledao. I moj Pinokio ko je sad tu ispao lud? Sad ti je opet neko drugi kriv što je nešto procurelo u javnost i šatro nema najave za ultra mega giga izdanje koje izlazi septembra godine nulte. Sad kažeš da više neceš ništa govoriti o buducim najavama. Ja te pitam kojim? 90% tvojih najava su bile patke, guske i ostala živina...
Zato moj Pinokio vrati se svom Ðepetu Živadinu i listajte to novo izdanje. Arrivederci!!!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Kada si tako pametan onda barem obecaj da ceš KADA SE STRIP FRANCUSKO-BELGIJSKE ŠKOLE ULTRA POZNAT U SVETU pojavi u septembru izviniti moj ÐEPETO!
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Kada si tako pametan onda barem obecaj da ceš KADA SE STRIP FRANCUSKO-BELGIJSKE ŠKOLE ULTRA POZNAT U SVETU pojavi u septembru izviniti moj ÐEPETO!


VAŽI OBECAVAM
Ali kad se ti budeš prvo izvnio javno ovde svima nama za duševni bol koji si nam naneo svojim lažnim najavama
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Duševni bol koji sam ja imao i na privatnom i na profesionalnom polju posle afere Mirabilis je bio veruj mi mnogo veci i jaci od vašeg!
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 18/08/2010 : 20:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message
Izvinjavam se svima na off topicu. Ipak je ovo topic VC, ali koliko sad vidim "buduci" izdavac nema nikakve veze sa VC. Pa mi nije jasno zašto je PR najavljivao nova izdanja na ovom topicu i davao mi lažnu nadu da cu clanskom kartom moci kupiti jeftinije buduca izdanja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/08/2010 : 21:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sergio gardini

quote:
Originally posted by vronski 2

Kada si tako pametan onda barem obecaj da ceš KADA SE STRIP FRANCUSKO-BELGIJSKE ŠKOLE ULTRA POZNAT U SVETU pojavi u septembru izviniti moj ÐEPETO!


VAŽI OBECAVAM
Ali kad se ti budeš prvo izvnio javno ovde svima nama za duševni bol koji si nam naneo svojim lažnim najavama


eto, covjek ce se tebi izvinuti ako si u pravu, a sta ti ulazes?
Moze dozivotni ban? Ako si siguran nije problem, zar ne vronski?

Edited by - King Warrior on 18/08/2010 21:03:06
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 18/08/2010 : 21:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Šta je jedva cekate da me doživotno banujete...
Možete slobodno što se mene tice...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/08/2010 : 21:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Šta je jedva cekate da me doživotno banujete...
Možete slobodno što se mene tice...


samo ako si i ti suglasan.
Rekao si, stoj iza svojih rijeci.
Deal?
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 18/08/2010 : 21:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Duševni bol koji sam ja imao i na privatnom i na profesionalnom polju posle afere Mirabilis je bio veruj mi mnogo veci i jaci od vašeg!



evo vec mi se place

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 18/08/2010 : 21:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
Aman ljudi smirite se, pa ovo je forum za stripove, šta se toliko palite. Dajte da sve bude opušteno.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 18/08/2010 : 21:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
A vidju,pobeze avetinja...
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 18/08/2010 : 21:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
I ovo sve ima veze sa Veselim Cetvrtkom?
Vronski, ako se do 30. septembra pojavi neko izdanje FRANCUSKO...blablastasivecrekao ja ti oprostim sto si mi obecavao mikije, sto si me zajebao da predjem 200 kilometara i dodjem u SKC, sto si me zapalio za marvel magazin etc. etc.
Ako se ne pojavi, banuj se sa interneta, a ako neces, moracu ja, jer sa takvom osobom ne mogu ni sajber prostor da delim.
I prekinite vise da spamujete.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/08/2010 : 21:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
...malo je falilo pa bi hanter zalajao :)

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/08/2010 : 21:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

...malo je falilo pa bi hanter zalajao :)



? Misliš na mene?

Ja ne lajem, ja pre nego što pocnem da ujedam, ja režim.
A ja vidim da su ljudi zaboravili moje upozorenje od pre par meseci kad su ljudi dobili iskljucenje. Ne znam da li bih trebalo da im osvežim pamcenje?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/08/2010 : 22:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Da, na tebe sam mislio.

Pa u ovom topicu je bilo vec toliko upozorenja i toliko off-topicarenja... a kud vronski tu guzva. :)
Citam ovo, pa citam... i kad vec pomislim sad ce manhunter s opozorenjem, evo ga KW prvi. Izgleda da to ide u talasima, par bana pa onda mir neko vreme, opet se nagomila i seck! pa onda mir opet neko vreme i tako u krugu... :)


Nego sta ide umesto Pulpa? ;)
Ili posle BB i KM SP, sta bi se moglo staviti?
Nadam se da ce ici nesto novo iz SBE, jos neobjavljeno na ovim prostorima, odnosno da ce ici nesto uprkos ovoj krizi. Kriza gore ili dole, danas je toliki izbor stripova kao da nema krize za izdavace.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/08/2010 : 23:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Bice i seck!, ne brini se. ;))))

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Skappy
New Member



229 Posts

Member since 07/09/2008

Posted - 19/08/2010 : 00:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Skappy's Homepage  Send Skappy a Private Message
Meni je ovaj Vronski bas simpatican. Uporan je kao kamikaza.

http://theauthority.ws/
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 19/08/2010 : 00:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
ovaj tema nastavlja da bude glavni kandidat za naj offtopic godine...

od tolike dosadne rasprave nikako da konacno saznam kakav je novi VC zagor...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 19/08/2010 : 01:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Slažem se da je ova tema otišla u ku*rac.

Mislim da je najbolje da je moderatori zakljucaju, pa da lepo za svaki novi VC strip otvaramo novu. Sa naslovnicom dakako.

Ako može za svaki novi LU/SA strip, zašto ne bi moglo i za VC? I zašto da se VC trpa sve u jednu temu?

Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 19/08/2010 : 02:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Tema je ionako previše, samo fali još posebna tema za svaki strip.
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 19/08/2010 : 11:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message
Ma da bolje ovako sve na gomilu
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000