forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 20/08/2010 : 16:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message




Vronski2, druže, ovo je tema o stripovima Veselog Cetvrtka.

Tvoji postovi odavno nemaju veze sa temom i stvarno se trudiš da te udaljimo sa foruma.

Zašto to radiš?

Postuj o temama, a o "Mirabilis stripovima" piši na njihovom sajtu ili bilo gde na internetu.

Upozorio sam te na fin nacin nadam se da ce imati efekta.



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/08/2010 : 16:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Tex je najdosadniji Bonelijev strip ubedljivo!



A ti najgluplji forumas ubedljivo
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/08/2010 : 16:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras


Vronski2, druže, ovo je tema o stripovima Veselog Cetvrtka.



A on pored toga sto obmanjuje ljude, cak to i ne cini lazima o novim izdanjima VC vec o drugim (ne)postojecim izdavackim kucama
Malo sto laze, nego jos to radi na pogresnom topicu
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/08/2010 : 16:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Hajde Texe da ti nešto predložim, ako se ta kako ti kažeš "nepostojeca kuca" pojavi u septembru na tržištu da zauvek napustiš ovaj forum a ako je ne bude da to isto uradim ja pa dastavimo tacku vec jednom na to ko obmanjuje ljudi i "laže"!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 20/08/2010 : 16:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
vronski, ti si ionako spominjao da napuštaš forum, pa vidimo kako se to završilo..
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 20/08/2010 : 17:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Nek se napravi glasanje forumaša pa ako se više od 50 posto izjasni da želi da odem sa foruma nestajem istog trena ili neka mi se uvede doživotni ban, barem napuštanje foruma nije problem...
Samo, mislite li da ce ako mene nema ovaj forum biti nešto mnogo bolji?
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 20/08/2010 : 17:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message
Vronski2, mozda jesi ponekad interesantan, ali evo ja sam prvi koji potpisuje da ides pod uslovom, da to sto si obecao, ne vidi svetlost dana.Eto da pojasnimo septembar je u pitanju, pa da vidimo, ako si covek i ako nas opet lazes, onda lepo trebas da odes.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 20/08/2010 : 18:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
quote:
Originally posted by psycho

Vronski2, mozda jesi ponekad interesantan, ali evo ja sam prvi koji potpisuje da ides pod uslovom, da to sto si obecao, ne vidi svetlost dana.Eto da pojasnimo septembar je u pitanju, pa da vidimo, ako si covek i ako nas opet lazes, onda lepo trebas da odes.


A zašto da ide? Zato što je nagovestio nešto pa sada može da bude a i ne mora. To su gluposti. Ne branim ovde Vronskog, on licno bi trebao da pokuša da slegne situaciju, ali i opet ako je istina ono šta on prica neki bi trebali da mu se izvine. Sve u svemu po mom mišljenju stvar se komplekuje bez potrebe. Vronski je odrastao covek koji može sam da odluc kome ce dalje verovati ili ne.A ostali bi mogli vec da mu se skinu s grbace, pa nek covek odluci hoce li da ostane ili ne.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 20/08/2010 : 18:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Nek se napravi glasanje forumaša pa ako se više od 50 posto izjasni da želi da odem sa foruma nestajem istog trena ili neka mi se uvede doživotni ban, barem napuštanje foruma nije problem...
Samo, mislite li da ce ako mene nema ovaj forum biti nešto mnogo bolji?



leave this place

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/08/2010 : 19:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Hajde Texe da ti nešto predložim, ako se ta kako ti kažeš "nepostojeca kuca" pojavi u septembru na tržištu da zauvek napustiš ovaj forum a ako je ne bude da to isto uradim ja pa dastavimo tacku vec jednom na to ko obmanjuje ljudi i "laže"!



Kao prvo "ne" stoji u zagradi dragi moj novinaru
Kao novinar bi trebao da umes da "procitas" rec "(ne)postojeca". Znaci ja ne tvrdim decidirano da te izdavacke kuce nece biti a poenta je u tome da je ovo topic o VC a ti najavljujes noguca izdanja (ne)postojece izdavacke kuce

Pod due, pominjao si izdanje koje u naslovu ne sadrzi ime junaka a Cronosu u PM da se radi o Largo Winch

Trece, pomenuo si relativno skoro da je i Julia gotova stvar pa nista.
Samop ustis buvu i onda te nema.

Kao cetvrto, nisi ti taj tip coveka ili forumasa koji bi mi licno smetao na forumu, samo dezinformacije koje proturas.
Sto se tebe tice bas bih voleo da se nekad upoznamo i popijemo nesto jer mislim da si ok lik...ako postojis,jer mnogi misle da si samo neciji drugi nick

Go to Top of Page

tenay
New Member

115 Posts

Member since 02/04/2010

Posted - 21/08/2010 : 17:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tenay a Private Message
Kad treba da izadje novi KIZ ? Slao sam im mejl ,kuliraju me ...
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 21/08/2010 : 20:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message
I mene su iskulirali prošle nedelje, a za ovaj 12 su mi rekli izlazi sutra kada sam mail poslao prethodnog dana. Znaci treba da šaljemo mail svakog pon, uto, sre, cet, jedino da uvedemo dežurne rotaciono za slanje mail-ova, tako cemo da saznamo
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 21/08/2010 : 20:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message
Nije mi jasno kako nema nikoga zvanicno na forumu iz VC da nam kaže makar ponešto ili na sajtu
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 21/08/2010 : 20:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message
Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 21/08/2010 : 20:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Nek se napravi glasanje forumaša pa ako se više od 50 posto izjasni da želi da odem sa foruma nestajem istog trena ili neka mi se uvede doživotni ban, barem napuštanje foruma nije problem...
Samo, mislite li da ce ako mene nema ovaj forum biti nešto mnogo bolji?


Ostavite nam kolegu Vronskog - bez njega i DocA-e je dosadno!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 21/08/2010 : 21:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Magic Wind

Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek



blijede stranice ili nešto drugo? i jel citav strip ili samo nekoliko strana?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 21/08/2010 : 21:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Magic Wind

Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek



blijede stranice ili nešto drugo? i jel citav strip ili samo nekoliko strana?


Ma ništa novo, vec smo navikli na takvu štampu - na prlicnom broju strana bledilo (umesto crne - siva)
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 22/08/2010 : 00:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by vronski 2

Tex je najdosadniji Bonelijev strip ubedljivo!



A ti najgluplji forumas ubedljivo


hahahahahaha
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/08/2010 : 03:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by Magic Wind

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Magic Wind

Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek



blijede stranice ili nešto drugo? i jel citav strip ili samo nekoliko strana?


Ma ništa novo, vec smo navikli na takvu štampu - na prlicnom broju strana bledilo (umesto crne - siva)



Jebem ti, a sutra ga naumih kupiti, baš šteta ako su sjebali ovu pricu s takvom glupošcu kao što je otisak, za popizdit...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/08/2010 : 06:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Pa sta, izaci ce ti "Ludens" za koji mesec pa ces uzivati, bar kod Zagora imas izbor pa mozes da odlucis. Ja sam srecan da imamo bilo sta po bilo kojoj ceni i bilo kojim ritmom. Da nema nasih izdavaca, onda biste kukali i za "Dnevnikom"
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 22/08/2010 : 07:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Magic Wind

quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Magic Wind

Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek



blijede stranice ili nešto drugo? i jel citav strip ili samo nekoliko strana?


Ma ništa novo, vec smo navikli na takvu štampu - na prlicnom broju strana bledilo (umesto crne - siva)



Jebem ti, a sutra ga naumih kupiti, baš šteta ako su sjebali ovu pricu s takvom glupošcu kao što je otisak, za popizdit...


Kod mene je otisak OK, ovde neko nonstop protura kako VC ima loše strane tako je bilo sa prošlim brojem Teksa sa navodno nekakvom satelitskom antenom na salonu. Kod mene je naslovnica OK.Gde vi to kupujete, Bog dragi zna.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Magic Wind
New Member



Serbia
263 Posts

Member since 25/07/2008

Posted - 22/08/2010 : 08:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Magic Wind a Private Message

[/quote]
Kod mene je otisak OK, ovde neko nonstop protura kako VC ima loše strane tako je bilo sa prošlim brojem Teksa sa navodno nekakvom satelitskom antenom na salonu. Kod mene je naslovnica OK.Gde vi to kupujete, Bog dragi zna.
[/quote]
Šta ceš, prijatelju, vidiš da je forum pun domacih izdajnika i stranih placenika, kojima zamisli smeta tamo neki bledunjavi otisak. Ma garant i ne kupuju oni te stripove, nego im smeta sve što je domace (srpsko), pa onda proturaju, muljaju, pljuju...
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 22/08/2010 : 09:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
quote:
Originally posted by Magic Wind




Kod mene je otisak OK, ovde neko nonstop protura kako VC ima loše strane tako je bilo sa prošlim brojem Teksa sa navodno nekakvom satelitskom antenom na salonu. Kod mene je naslovnica OK.Gde vi to kupujete, Bog dragi zna.
[/quote]
Šta ceš, prijatelju, vidiš da je forum pun domacih izdajnika i stranih placenika, kojima zamisli smeta tamo neki bledunjavi otisak. Ma garant i ne kupuju oni te stripove, nego im smeta sve što je domace (srpsko), pa onda proturaju, muljaju, pljuju...
[/quote]

HA,ha. Dosadni su vec s tim glupostima.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 22/08/2010 : 09:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message
ima bledjih strana..nije da nema...a i prica nije neka...
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 22/08/2010 : 09:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
quote:
Originally posted by dzoni

ima bledjih strana..nije da nema...a i prica nije neka...


Ma ne sporim ja neke propuste, nego njihovo zanovetanje mi ide na živce. Evo neki dan mi se Teks maksi Oklahoma raspao vec posle prvog citanja pa ne tvrdim ovde da Ludens loše radi. Jbg takve stvari se mogu desiti. Srediosam taj maksi i ajdmo dalje. Ja sam licno u VC zamenio jedno tri cetiri stripa zbog zbrke sa stranicama i nisu paravili nikakav problem.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000