forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/08/2010 : 16:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by Magic Wind

Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek



Istina, Capone ovde ne uvodi nijedan novi element, sto je bezobrazno. Prica je citljiva i ako se ovako nastavi dobicemo jednog neloseg Zagora, sto je danas retkost. Dobra stvar ovde je sto je sve od akcije + duzina od tri broja je OK... duzina jeste bitna
Sto se tice stampe, nervni sistem mi nije reagovo na probleme tog tipa.

Edited by - kasper on 24/08/2010 16:26:40
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/08/2010 : 16:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Magic Wind

Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek



Istina, Capone ovde ne uvodi nijedan novi element, sto je bezobrazno. Prica je citljiva i ako se ovako nastavi dobicemo jednog neloseg Zagora, sto je danas retkost. Dobra stvar ovde je sto je sve od akcije + duzina od tri broja je OK... duzina jeste bitna
Sto se tice stampe, nervni sistem mi nije reagovo na probleme tog tipa.



Napokon sam i ja prolistao taj strip i stvarno su zanemarivi dijelovi gdje je lošiji otisak... Uglavnom ništa bitno, bitno je da je ovo sasvim dobra prica, uz solidnog Ferrija unutra i odlicnog na naslovnicama!
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 25/08/2010 : 18:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message
quote:
Originally posted by danielp

Daj i meni sken tog intervjua na PM. zao mi da bacam 10 din na "Pravdu"


Evo link http://www.pravda.rs/2010/08/23/novi-zivot-zagora-i-dilana/

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/08/2010 : 20:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
prošlo vec više od dvije i pol godine... kad prije...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/08/2010 : 13:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Procitano uz pomoc Google Translate.
Uz ovu pomoc Pravde sigurno ce porasti prodaja stripova u Srbiji za nekih 11%.
Sta bi mi bez vronskog2 i njegovog nesebicnog rada na strip sceni...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/08/2010 : 13:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

prošlo vec više od dvije i pol godine... kad prije...


kao da je jucer bilo kad sam kupio prvog dilana na kiosku

kmeeee

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1713 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 26/08/2010 : 14:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message
Do uha mi je došlo da VC planira nešto sa Asterixom!

Zna li možda netko nešta o tome?

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 26/08/2010 : 14:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
Ko je na onoj slici u Pravdi Vronski? Onaj ridji?
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 26/08/2010 : 14:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
To je Davide Bonelli.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 26/08/2010 : 15:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
To je taj znaci?
A vronski nije ridi, nego crni.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/08/2010 : 16:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Ovo mi izgleda kao tipicni izmišljeni intervju, metoda koju primjenjuju neki hrvatski sportski novinari u cilju popularizacije samih sebe i zarade 100 eura da se "kaže koja lijepa o mom malome"...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/08/2010 : 17:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Napokon sam i ja prolistao taj strip i stvarno su zanemarivi dijelovi gdje je lošiji otisak... Uglavnom ništa bitno, bitno je da je ovo sasvim dobra prica, uz solidnog Ferrija unutra i odlicnog na naslovnicama!



Pojma nisam imo da je Ferri crto ovu epizodu ... to je super!!!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 28/08/2010 : 14:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Mogu li dobiti objašnjenje od administratota zbog cega sam nekoliko dana bio banovan sa foruma?
Hvala!
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/08/2010 : 14:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
imas temu za to.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37154
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 28/08/2010 : 14:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Sad sam video obrazloženje gde se navodi da je razlog izbacivanja od sedam dana taj što sam, citiram "opsednut svojim likom i delom" i što "ne poštujem moderatore" i "objavljujem nepostojece informacije"!
Dakle, ko ste vi gospode moderatori da procenjujete da li sam opsednut svojim likom i delom, da niste umislili da ste doktor Frojd možda, a u svakom slucaju za razliku od vas ja imam neki lik i delo!Otkuda vam onda pravo da projekat koji krece za 20 dana nazivate "nepostojecim informacijama", valjda se prvo saceka da se vidi da li je nešto nepostojece ili ne pa se onda prosuduje.
I na kraju KO STE BRE VI DA VAS POŠTUJEM I ZAŠTO BIH TO RADIO! Prestanite više, na celu sa njegovim "vrhovnim božanstvom" Manhunterom da izigravate ovde neke inkvizitore jer ste ogadili ovaj forum velikom delu clanova!
P.S. I da, slobodno me sada banujte doživotno, rekao sam ono što mnogi misle ali ne smeju ( a ne znam zaista zašto) da kažu!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 28/08/2010 : 14:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
vronski 2, prestani da spamuješ topik - poslednje upozorenje

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 28/08/2010 : 18:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
A onda šta, spalicete me na lomaci?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/08/2010 : 18:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ja ne znam kakav problem imaš samnom, nit` sam te izbacio, nit` šta.

Ne pada mi na pamet da se više sa bilo kim prepucavam, ubedujem i moljakam kao sa prof-inzom. Ono što sam rekao njemu, recicu i tebi: SVAKO ko nije zadovoljan radom moderatora može da se žali Markosu. A i moderatorima direktno, naravno. Nismo uopšte nedodirljivi (bar ja za sebe ne mislim tako), a iskreno, ne mislim da sam bilo koga terorisao niti zloupotrebljavao "položaj".

A ti ceš neke stvari morati da shvatiš, pre ili kasnije. Niko te ne zadržava da ostaneš na forumu, naprotiv, svi su dobrodošli, ali te isto tako i ne tera sa njega.
Ali ceš pravila morati da se pridržavaš. U tom smislu, pošto si odmah posle kazne nastavio po starom, još jedna kazna.

Za sva nerešena pitanja i nedoumice možeš da me kontaktiraš na mail. Hvala na razumevanju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/08/2010 : 20:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by velka031

Napokon sam i ja prolistao taj strip i stvarno su zanemarivi dijelovi gdje je lošiji otisak... Uglavnom ništa bitno, bitno je da je ovo sasvim dobra prica, uz solidnog Ferrija unutra i odlicnog na naslovnicama!



Pojma nisam imo da je Ferri crto ovu epizodu ... to je super!!!



Da, stari dobri Ferri i to u ovoj odlicnoj prici, koja bez njega ne bi bila baš tako dobra, brzo ce Ludens izdanje pa ceš se i sam uvjeriti
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 29/08/2010 : 11:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message
Ostaje nada da novi topic VC (posebno za svakog junaka) nece biti leglo svakakvih spamova. Nego da ce se napokon moci razpravljati o novim izdanjima i samim tim biti pregledni. Što se tice ovog starog ne bih ga ja pod kljuc, neka ostane za one koje su i do sada spamovali oko VC topica... da nam ne zaprljaju ove nove. Hvala
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/08/2010 : 16:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by velka031


Da, stari dobri Ferri i to u ovoj odlicnoj prici, koja bez njega ne bi bila baš tako dobra, brzo ce Ludens izdanje pa ceš se i sam uvjeriti



I ako Ludens nastavi ovakvim tempom, imacu ga i za mjesec ili dva ;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/08/2010 : 17:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

A onda šta, spalicete me na lomaci?



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/08/2010 : 18:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Magic Wind

Kraljevstvo straha - sasvim prosecan i toliko puta ispricani Zagor, citljiv, ali ništa više od toga; štampa traljava, kao i uvek



Istina, Capone ovde ne uvodi nijedan novi element, sto je bezobrazno. Prica je citljiva i ako se ovako nastavi dobicemo jednog neloseg Zagora, sto je danas retkost. Dobra stvar ovde je sto je sve od akcije + duzina od tri broja je OK... duzina jeste bitna
Sto se tice stampe, nervni sistem mi nije reagovo na probleme tog tipa.


Vidi Kasper, cini mi se da nas ukusi u dosta slucajeva poklapaju (kao što je slucaj sa ovim novim Zagorom).
Jedino se ne slažemo kod Dampira i Breda !?!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/08/2010 : 21:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by anto
Vidi Kasper, cini mi se da nas ukusi u dosta slucajeva poklapaju (kao što je slucaj sa ovim novim Zagorom).
Jedino se ne slažemo kod Dampira i Breda !?!



Pa sta znam. Nisam ja veliki Dampirovac. Ima tu par epizoda koje su mi bas dobre (Prag + otac) i to je to.
Za Breda, par puta sam rekao, ajde i opet da kazem, zao mi je sto nije potpuno presao na stranu cistoga tresha, negde je ostao negde na pola puta (verovatno ogranicenja Bonellija, sta li).

Edited by - kasper on 29/08/2010 22:47:02
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 29/08/2010 : 22:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by velka031


Da, stari dobri Ferri i to u ovoj odlicnoj prici, koja bez njega ne bi bila baš tako dobra, brzo ce Ludens izdanje pa ceš se i sam uvjeriti



I ako Ludens nastavi ovakvim tempom, imacu ga i za mjesec ili dva ;)



Bilo bi lijepo
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000