forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli u 2009 godini
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 12/02/2009 : 15:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Meni je takodje "Tron bogova" odlicna prica,a i "Tajanstveno selo" nije losa.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/02/2009 : 16:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Meni je takodje "Tron bogova" odlicna prica,a i "Tajanstveno selo" nije losa.

Problem je u tome što se sa Tronom bogova završava jedan odlican period...sada nas ocekuju daleko slabije epizode sve do povratka mutanta...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18733 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/02/2009 : 17:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
nije valjda?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 12/02/2009 : 18:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by okiboki

Meni je takodje "Tron bogova" odlicna prica,a i "Tajanstveno selo" nije losa.

Problem je u tome što se sa Tronom bogova završava jedan odlican period...sada nas ocekuju daleko slabije epizode sve do povratka mutanta...

Videcemo i ona sa samurajima mi izgleda ok,mada...

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 12/02/2009 : 18:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by okiboki

Meni je takodje "Tron bogova" odlicna prica,a i "Tajanstveno selo" nije losa.

Problem je u tome što se sa Tronom bogova završava jedan odlican period...sada nas ocekuju daleko slabije epizode sve do povratka mutanta...


Ako je ovo do sada bio odlican period, kako je tek ovo sto sledi??

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 12/02/2009 : 18:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
pre 3 godine sam iscitao kompletnog zagora, sto pomocu stripova koje imam sto pomocu skenova, i ne slazem se da sa tim da i u starom periodu ima podjednako losih epizoda kao u novom, gledajuci epizode koje je ludens pa i veliki cetvrtak izdao u zeadnje 3 godine, tu ima takvih epizoda koje po gluposti mozda imaju samo pandan u prvim epizodama zagora (obzirom da se lik tada razvijao one i nisu merodavne), Vera Cruz,Tajanstveni izvor, Zeleni rubac,Kukci ubojice, traperska izvidnica (ove zadnje dve pogotovo), tajanstveno selo (civm vidim rec tajanstveno u nazivu znam da je neko dno), meni ovo sigurno nije bolje i od najgorih epizoda Nolite i Toninellija, a kome jeste neka mu je, njegovo misljenje kao sto je i moje da ovaj novi Zagor ne odslikava dovljno zivo onaj fantasticni svet darkwooda kao stari

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 12/02/2009 : 18:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Meni su tajanstveni izvor i traperska izvidnica baš kul :)

No sikiriki
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/02/2009 : 11:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by piquet

quote:
Originally posted by vope
Opet duboka glupost i kenjaža.





slažem se.




I ja se slazem da mozemo da se ne slazemo, ali mozemo to da uradimo drugim recima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 13/02/2009 : 18:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Archy

Meni su tajanstveni izvor i traperska izvidnica baš kul :)

I meni je izvor sasvim pristojna epizoda,bravo Archy.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 13/02/2009 : 19:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
Iako mi je Mister No uvijek bio jedan od drazih junaka potpuno se slazem da su gore navedene tvrdnje kako je bilo krajnje vrijeme da ode u penziju. Ali ono sto me raduje je sto se SBE sve vise okrece prema mom omiljenom zanru SF i misteriju (valjda se u posljednje vrijeme to najbolje prodaje i u bilo kom drugom obliku - knjige, serije, filnmovi...). Ova dva nova serijala koja nas ocekuju u 2009 godini - Karavan i Greystorm su, bar za moj ukus, vise nego obecavajuca... A i nastavak "Posljednjeg Mohikanca" bi mogao biti veoma interesantan. Nadam se da ce VC nastaviti sa edicijom Romani u stripu tako da bi uskoro mogli procitati i "Oci u tami"...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000