forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Pogledajmo se u oci.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 10/02/2009 : 21:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Mislim da je vreme da se pokrene ovakav topic!A nije ni obavezno samo jedna moja mala sugestija.Posto sam veliki ljubitelj stripova od malena volim sve sto je vezano za njih.
U mom gradu znam gotovo sve kolekcionare ili ljude koji imaju bilo kakve veze sa svetom stripa.
Na ovom forumu sam vec odredeno vreme ne bas puno ali uvek me je interesovalo ko su ljudi koji su na njemu prisutni.Da li su to cudaci pametnjakovici kopaci zlata otkaceni profesori ili mozda neki pravi strip junaci.
zasto ne bi svaki clan izbacio svoju malenu sliku na avatar da se pogledamo u oci jer mi stripofili smo manje vise ista sorta ljudi bez obzira na rasnu i nacionalnu pripadnost.
Kada sam bio u Beogradu zbog Ferrija video sam gomilu faca iz sveta stripa ali za vecinu njih neznam kosu ,bilo bi mi drago da znam kako izgledaju ljudi koji imaju isto interesovanje.
Ipak je ovo normalan sajt a ne neki sexy forum nema razloga da se krijemo iza smesnih slika.
Manje vise zaboravite ovo sto je napisano ako vas tema ne zanima.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/02/2009 : 21:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
imaš vec topic o tome u svaštari.
Zove se pokažite se, ili tak nekak. Odi na search

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 10/02/2009 : 22:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Je, dobro Rejs govori. Al eto, to ti je isto ka šta ti nece svi da pokažu kolekcije itd, nisu svi isti.
A s druge strane, slika je još i puno. Pa pogledaj profile ljudi. Neki imaju po tisuce komentara a u profilu imaju samo nick. Ni godine, ni cime se bave, ništa. E tim ljudima se cudim, pa da napišu dvi rici o sebi, odakle su bar i tako. Nego il ne piše ništa il su iz burkine faso. Cega se boje?Po meni su to najveci frikovi ode.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 10/02/2009 22:14:13
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 10/02/2009 : 22:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
Ja sam za to da se uvede pod obavezno u profilu da stoji puno ime i prezime, godište, adresa i broj telefona ( staticni-fiksni ). Taj broj bi bio vidljiv samo moderatorima i Markosu. Što se fotografije tice može da se uvede ali ne mora. Zanima me samo kako nekolicini clanova stoje avatari koji nisu baš prikladni, da ne kažem da bodu oci. Koliko se secam Rejs je bio izbacen zbog avatara i ako je, ali bi još neki clanovi trebali biti opomenuti. Takode u vezi spamovanja nešto da kažem : bio sam opomenut od strane Globinja ( sa pravom ) i dva topika su mi zakljucana ( ako su ) pa bih da se tako radi i ubuduce. Svima isto a ne neko može da piše do besvesti i nikom ništa a ja kad treba da odgovorim na optužbe - trt, zakljucan topik.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 10/02/2009 : 22:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Pre nego što sam se registrovao na forumu, pratio sam ovaj forum gotovo od osnivanja, ne stalno ali ipak dovoljno. Kad sam najzad rešio da se registrujem nisam imao pojima da mnogi drugi clanovi u svom prlofilu nemaju ama baš nikakav podatak o sebi. Ja sam u startu o sebi napisao ono najbitnije, jer mislim da nema razloga da se to ne uradi, jer kao što rece REJS ovo je normalan sajt i nema nas puno, ne samo na ovom forumu vec uopšte pravih zaljubljenika (zludenika) i kolekcionara stripova da se ne bi znalo ko smo.
Što se tice same slike nas samih i avatara to i toliko nije bitno, eto recimo da nisam stavio ovaj avatar koji imam i sam naziv nicka nikada ne bi saznao da na ovom forumu postoje još ljudi koji su pored stripova takode zaljubljenici iste muzike kao ja, tu pre svega mislim na clanove foruma Born To Runa i Ricka.
Što se tice samog izgleda i slike avatara tu se u potpunosti slažem sa skvikiijem da ima stvarno nepikladnih avatara, ali nije moje o tome da sudim, tu su moderatori, verovatno ima granica i procena dokle se sme ici u vezi ovoga.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/02/2009 : 22:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Rejs,jesi l' ti ovo na avataru?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/02/2009 : 23:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Koji su to neprikladni avatari?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 10/02/2009 : 23:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Koji su to neprikladni avatari?



možda ovaj moj?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 10/02/2009 : 23:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Koji su to neprikladni avatari?



Zeljko ima odvratan avatar. Coveka ne znam i nemam ništa protiv njega ali kad vidim njegov avatar odmah mi se povraca.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 10/02/2009 : 23:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Zar onaj sa presecenim vratom nije zabranjen,pa samuraji koji se dave sala!Ali u isto vreme i nasilje brate.Ja sam leteo zbog takvih stvari i od tada sam Rejs okrutni isterilac losih momaka.Da pajtose brate ja sam na avataru i losa mi je frizura sta cu kada mi je to jedno od lica a imam ih jos 999.moderatori pucajte ginem za jednakost.
ni po babu ni po poklonima.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/02/2009 : 23:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=22489&whichpage=1&SearchTerms=maske

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/02/2009 : 23:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Dobro, priznajem, kaj je je, ovaj topic je bolji od onog kojeg sam ja "uzdignul" u svaštari Zanimljivo u svakom slucaju

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/02/2009 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, priznajem, kaj je je, ovaj topic je bolji od onog kojeg sam ja "uzdignul" u svaštari Zanimljivo u svakom slucaju




Moram da pogledam samo zbog cega je zakljucan, na prvi pogled nisam ništa primetio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 10/02/2009 : 23:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by skviki
bio sam opomenut od strane Globinja ( sa pravom ) i dva topika su mi zakljucana ( ako su ) pa bih da se tako radi i ubuduce. Svima isto a ne neko može da piše do besvesti i nikom ništa a ja kad treba da odgovorim na optužbe - trt, zakljucan topik.


10. Zabranjeno je otvaranje vec zakljucane teme, makar i zbog toga da pitate zbog cega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.

dakle,trebao si biti izbacen...dobro si i prošao...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/02/2009 : 00:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=22489&whichpage=1&SearchTerms=maske



hahahha kakvih sve topica ovdje ima, taman da se malo prisjetimo

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 11/02/2009 : 00:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by skviki
bio sam opomenut od strane Globinja ( sa pravom ) i dva topika su mi zakljucana ( ako su ) pa bih da se tako radi i ubuduce. Svima isto a ne neko može da piše do besvesti i nikom ništa a ja kad treba da odgovorim na optužbe - trt, zakljucan topik.


10. Zabranjeno je otvaranje vec zakljucane teme, makar i zbog toga da pitate zbog cega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.

dakle,trebao si biti izbacen...dobro si i prošao...



Znam, hvala imenjace što me nisi izbacio. Inace, podržavam strogocu pa makar i ja stradao.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/02/2009 : 01:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ne vidim svrhu da neko ko je usput u prolazu zna sve o svakome ovde. Da postoji neki razlog za to, onda bi ti i takvi podaci bili obavezni na vecini foruma, a ocito je da nije tako. Sto se mene tice, kod mene u profile-u ne pise nista niti treba da pise. Mnogi clanovi foruma su se sreli sa mnom ne jednom i znaju vise o meni od nekih ljudi sa kojima sam isao godinama u isti razred a ima me na mnogim fotografijama sto sa CRS-a sto sa nekih od susreta stripadzija.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/02/2009 : 02:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Dp,imam jednu fotku na kojoj smo zajedno i cuvam je k'o ikonu!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/02/2009 : 02:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

...Ja sam leteo zbog takvih stvari i od tada sam Rejs okrutni isterilac losih momaka.Da pajtose brate ja sam na avataru i losa mi je frizura sta cu kada mi je to jedno od lica a imam ih jos 999.moderatori pucajte ginem za jednakost.
ni po babu ni po poklonima.

Sta reci,Rejs,legendo...RESPEKT za ljude koji ne govore dvostrukim jezikom!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/02/2009 : 02:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Dp,imam jednu fotku na kojoj smo zajedno i cuvam je k'o ikonu!



Imam i ja, ali ne znam koje je Anto a koje si ti jer ste me zbrzali
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/02/2009 : 02:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Uuu, šta ce stranci vidit ko sam ja...uništit ce me ti prolaznici koji su ko zna zbog kojeg razloga na forumu sa stripovima, ako vide da živim npr. u Sarajevu i da se zovem Boris i da sam elektricar ti prolaznici ce doc po mene...idemo brzo svi izbrisat sve iz profila, pa cemo se upoznat na mafestu...brrr

Neko je previše gleda "stanara" od Polanskog...svi mi i citav facebook je ugrožen...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/02/2009 : 02:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
UUU, nesmiju znat ni iz koje sam države, ja sam misterij...

Ah, zajebajem se. Nek svak radi šta oce, stara latinska, al ja san isto svoje reka.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 11/02/2009 02:49:33
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 11/02/2009 : 02:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Uuu, šta ce stranci vidit ko sam ja...uništit ce me ti prolaznici koji su ko zna zbog kojeg razloga na forumu sa stripovima, ako vide da živim npr. u Sarajevu i da se zovem Boris i da sam elektricar ti prolaznici ce doc po mene...idemo brzo svi izbrisat sve iz profila, pa cemo se upoznat na mafestu...brrr

Neko je previše gleda "stanara" od Polanskog...svi mi i citav facebook je ugrožen...



Naravno da se ne radi o paranoji ili bilo cemu slicnom. Ko hoce, moze da sazna mnogo o bilo cemu ili bilo kome, posebno o nama ovde na forumu, samo je pitanje da li postoji potreba da se sve napise u profile-u. Ne secam se da je bilo ko ovde ikad krio bilo sta o sebi. Ako te neko zanima, lepo ga pitas ko je, cime se bavi, odakle je...
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/02/2009 : 02:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Pa dobro, opet kažem, tvoj izbor. Al opet, al nije lipše radi nas ode ostalih da vidimo ko je ko, odakle je, šta radi, cime se bavi...pa nekako mi je lipše kad znam sve to. Eto, upozna sam osobno 20ak forumaša, pa iz profila sam bar zna kako se koji zapravo zove zapravo, odma mi je nekako prirodnije s covikom pricat...Šta ja znam, ne vidim kako ti može to naškodit. Pa nemoraš stavit broj mobitela i adresu, al pravo ime i grad mi je sasvim ok. Al eto, opet kažem, sto ljudi, sto cudi...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 11/02/2009 : 03:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Na ovom forumu sam vec odredeno vreme ne bas puno ali uvek me je interesovalo ko su ljudi koji su na njemu prisutni.Da li su to cudaci pametnjakovici kopaci zlata otkaceni profesori ili mozda neki pravi strip junaci.




PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 11/02/2009 : 05:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Ja sam se potrudio da ostavim osnovne podatke o sebi jer ovo je forum koji posecujem zbog stripova, kako bi razmenio misljenje sa drugim ljubiteljima i informisao se, tako da ne vidim razlog zast bih krio identitet pa nije doslo vreme "Farenhajta 451" pa da ce neko da nas lincuje sto volimo stripove. i ja sam za to da se uvede neki minimum informacija koje svako mora dati o sebi pre registracije.

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000