forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ej, lijepo.. MOžda ovo zainteresira nove i buduce fanove NN-a.
Hoce li to biti integrali od tri epizode ili ide svaka zasebno?



Nastavljamo s "3 u 1" politikom, no naravno, imat cemo jedan mali problem zbog toga sto broj 62 (nasa prva knjiga krenula je od broja 63) nije djeljiv s 3. Naravno, zbog toga cemo morati napraviti male preinake u prvoj knjizi koja ce uz brojeve 1&2 u sebi sadrzavati i kratku pricu "Broj nula". Naravno, to opet nece biti dovoljno da ta prva knjiga ima isti broj stranica kao i sve ostale te cemo najvjerojatnije u tu prvu knjigu ubaciti i podosta pisanog materijala i ilustracija. Nakon toga, preostalih 60 epizoda (od 3-62) islo bi u normalnih 20 knjiga. No da ne duljim, kao sto sam vec rekao prije nekoliko postova, Dado i ja vas molimo za samo jos malo strpljenja, a onda cete dobiti precizne informacije o apsolutno svemu sto vas interesira.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Kit Carson

E sad mi je zao sto ne kupujem Nathana ( nece bre dusa), ali svaka cast.


e pa ja poce i natana da skupljam pre mesec dana.ko da sam znao da ce od 1 broja.za pocetak imam samo prve 4 knjige.iako su mnoga propratna izdanja rasprodata nigde ne zurim,ima jos puno toga od libellusa da vidimo kao recimo:traper kerija,dzudasa,tim i dastija,djila(braca minsaglia losi ko crtaci ali price odlicne kao i moj omiljeni film ponocni kauboj sa dasti hofmanom),juliju,brendona,najavljenog volta.n.,met meriota.............
a,priznaj gastone da cete sve ovo stampati.




And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/09/2009 : 10:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by DeeCay

Ej, lijepo.. MOžda ovo zainteresira nove i buduce fanove NN-a.
Hoce li to biti integrali od tri epizode ili ide svaka zasebno?


da ne baksuziram,ali valjda ce biti 3u1.lepse bi izgledala kolekcija kad se spoji sa ovim izdatim knjigama.



Sigurno ce biti tako. Predvidam da ce naslovnice biti ove fantasticne od Granderistampe! Iako bih ja najrade orginalne.

Ako ce broj 0 smatrati jednom epizodom i ako u prvoj knjizi budu epizode 0, 1 i 2 taman ce se poklopiti sa prvom objavljenom knjigom 63,64,65. Broj 0 cini mi se ima sam 15 stranica.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Bas sam napisao nekoliko rijeci o tome malo gore iznad.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ima još kratkih Nathanovih prica koje se mogu staviti ako treba popuniti knjigu... A u biti, možda bi i bilo najprikladnije staviti neki tematski tekst uz prvi broj novog reprinta. Kako su stavili i VC u granderistampa DD.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
znaci li ovo da ce usporiti izdavanje novih epizoda koje jos nismo citali?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/09/2009 : 10:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Bas sam napisao nekoliko rijeci o tome malo gore iznad.


Vidim, zakasnio sam minutu.

Ali koje ce na kraju biti naslovnice?!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ima još kratkih Nathanovih prica koje se mogu staviti ako treba popuniti knjigu... A u biti, možda bi i bilo najprikladnije staviti neki tematski tekst uz prvi broj novog reprinta. Kako su stavili i VC u granderistampa DD.



Da, ali ne upadaju kronoloski tu. Ne, necemo dodavati nijednu drugu kratku pricu u tu prvu knjigu. Tematski tekst koji sam prethodno spomenuo (bas kao i ti sada) je najbolja opcija i ici cemo u tome smjeru.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

znaci li ovo da ce usporiti izdavanje novih epizoda koje jos nismo citali?



Ma jok!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Gaston

Bas sam napisao nekoliko rijeci o tome malo gore iznad.


Vidim, zakasnio sam minutu.

Ali koje ce na kraju biti naslovnice?!



Odgovor na ovo upada pod ono strpljenje.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2009 : 10:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ovo ili ovo, pitanje je sad?



U Granderstampa su kratka prica i prva tri broja...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/09/2009 : 10:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by DeeCay

Ej, lijepo.. MOžda ovo zainteresira nove i buduce fanove NN-a.
Hoce li to biti integrali od tri epizode ili ide svaka zasebno?



Nastavljamo s "3 u 1" politikom, no naravno, imat cemo jedan mali problem zbog toga sto broj 62 (nasa prva knjiga krenula je od broja 63) nije djeljiv s 3. Naravno, zbog toga cemo morati napraviti male preinake u prvoj knjizi koja ce uz brojeve 1&2 u sebi sadrzavati i kratku pricu "Broj nula". Naravno, to opet nece biti dovoljno da ta prva knjiga ima isti broj stranica kao i sve ostale te cemo najvjerojatnije u tu prvu knjigu ubaciti i podosta pisanog materijala i ilustracija. Nakon toga, preostalih 60 epizoda (od 3-62) islo bi u normalnih 20 knjiga. No da ne duljim, kao sto sam vec rekao prije nekoliko postova, Dado i ja vas molimo za samo jos malo strpljenja, a onda cete dobiti precizne informacije o apsolutno svemu sto vas interesira.


ma ovo je precizno da nemoze preciznije.nisam neki preterani fan natana,ali ovo kako libellus napreduje je univerzum.jos jednom svaka cast i hvala vam na ucestaloj komunikaciji sa forumasima.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/09/2009 : 10:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
E, ali stvarno, moram da jos jednom iskazem svoje divljenje vama prema poslu koji obavljate. To se zove raditi nesto s ljubavlju i biti posvecen svojim kupcima. I to opet podvlacim, ne kupujem NN (mada nikad ne reci nikad ), ali me je obradovala ova vest sto je to dokaz da covek sa vama uvek igra na sigurno. Bravo, bravo i jos jednom BRAVO!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 15/09/2009 : 10:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message
Meni bi bilo logicnije da prva knjiga bude ista kao i Grande Ristampa, znaci preve 3 epizode i broj 0. Tako bi mogli da koristite naslovnice odatle. A da knjiga 21 sadrži price 61, 62 i ostale kratke price koje se tu mogu potrpati.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 15/09/2009 : 10:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
samo da ne budu ove alternativne naslovnice

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 11:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by misterx381

Meni bi bilo logicnije da prva knjiga bude ista kao i Grande Ristampa, znaci preve 3 epizode i broj 0. Tako bi mogli da koristite naslovnice odatle. A da knjiga 21 sadrži price 61, 62 i ostale kratke price koje se tu mogu potrpati.



Kronoloski ne bi. Kratka prica "Broj nula" spada bas tu, prije samog pocetka i kao takva treba biti bas tu. Ostale kratke price poput "Mjeseca", "Rata s jakuzama", "Ratnih igara", "Talije", "Plesa plavih svjetlosti", "Kolonija" i "Zemlje" kronoloski ne spadaju iza broja 62, nego bas do broja 62. Stoga, logicnije je da se objave u jednoj zasebnoj knjizi u npr. Superbook biblioteci (bas kao sto smo to napravili i s kratkim pricama MM-a).

A sto se naslovnica tice - o tom potom.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 15/09/2009 : 11:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

A sto se naslovnica tice - o tom potom.



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
VOLIM VAAAS!!!!!!!!!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 15/09/2009 : 11:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
Apsolutno nevjerovatno......evo jedne dobre vijesti nakon saobracajke jucer (svi zivi izdravi) nemogu doc sebi al evo, ovo me malo podiglo.....vjerovatno necu kupovati sve od prvog broja jel imam SD i ludens stare, ali prvi cu morati uzet radi "nule".

Zahvala majstorima koji su to omogucili
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 11:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
I hvala vam svima na podrsci! Da nema vas nista od ovoga ne bi imalo smisla.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 11:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by www2

evo jedne dobre vijesti nakon saobracajke jucer (svi zivi izdravi)




Ma jebes stripove! Nadam se i da steta nije velika...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/09/2009 : 11:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ovo ili ovo, pitanje je sad?



U Granderstampa su kratka prica i prva tri broja...



Ovo drugo,prva ce ionako unutra
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/09/2009 : 11:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ako bi tako bilo onda je to za mene vijest godine!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/09/2009 : 11:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
E ovo i mene raduje, i to baš. Jes' da se nekako krpim za Mister Noa a sad cu morati i za ovo ali jbg. Takav je život. Surov dok treba da platiš a lep kad treba da citaš .
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 11:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ako bi tako bilo onda je to za mene vijest godine!



Polako za naslovnice. Trenutacno razmatramo nekoliko opcija, a neke od njih ne ovise samo o nama. Cim budemo imali precizne podatke, vi cete biti prvi koji ce to saznati.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2009 : 11:33:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston
Polako za naslovnice. Trenutacno razmatramo nekoliko opcija, a neke od njih ne ovise samo o nama. Cim budemo imali precizne podatke, vi cete biti prvi koji ce to saznati.



Tko mi? MI, ultimate Nathan Never fanovi

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000