forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 11:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message


Mi, kao Dado i ja, a od svih ljubitelja NN-a ocekujemo sugestije koje bi u konacnici trebale dovesti do toga da ovo izdanje bude besprijekorno (naravno, u onoliko mjeri koliko je to doista moguce.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 15/09/2009 : 11:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
Sgestije? jeste li razmisljali docrtavati vece sise zenskim junacima?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2009 : 11:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ili poklanjat pivu uz izdanja! PRavilo: 1 Žuja 3 Nathana! To bi privuklo odredeni broj pivopija stripomana...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 12:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
[
quote:
Originally posted by Dok Lester

Sgestije? jeste li razmisljali docrtavati vece sise zenskim junacima?



Samo reci kolike hoces! Generalno, nijedna nema ispod cetvorke pa me interesira s kolikim bi bio zadovoljan? S peticama? Sesticama?...

Ili da docrtaju trecu sisu svim zenskim junacima?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 12:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Ili poklanjat pivu uz izdanja! PRavilo: 1 Žuja 3 Nathana! To bi privuklo odredeni broj pivopija stripomana...



Ovo je dobra ideja!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 15/09/2009 : 12:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Žuju? Bolja je flaširana voda.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 15/09/2009 : 12:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Bravo,Dade!!!!

Ocekujemo taj prvi broj vec ove godine.
Sad možete i redovnu seriju nastaviti što cešce.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 12:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ocekujemo taj prvi broj vec ove godine.



Realnija je opcija sljedeca godina. Imamo dovoljan broj izdanja koja spadaju jos u ovu godinu, a klonirati se - nazalost - do ovoga trenutka nismo uspjeli.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 15/09/2009 : 12:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Ili da docrtaju trecu sisu svim zenskim junacima?



ovo je vec "total recall" opcija
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/09/2009 : 13:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston



Mi, kao Dado i ja, a od svih ljubitelja NN-a ocekujemo sugestije koje bi u konacnici trebale dovesti do toga da ovo izdanje bude besprijekorno (naravno, u onoliko mjeri koliko je to doista moguce.



Razmislite da ubacite unutra kratke price Texa,povecalo bi prodaju
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 15/09/2009 : 13:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ovo je za mene vijest godine!
eto,baš jest...
nijedna rijecca hvale ne bi nikad bila dovoljno velika za ono što vi decki radite...

moja nada(i preporuka) kao ultimat fana nathana bila bi:

1. broj: 0.,1. i 2. epizoda...

+ 40ak i više stranica raznog materijala,svega i svacega(možda i kratki intervjui s više nathanovih scenarista i crtaca o samom serijalu)

+ na coveru naslovnica Granderistampe,unutra stare castellinijeve naslovnice (bilo bi to odlicno,pogotovo za sve knjige do broja 62.)



uh,uh,uh......što ono spomene,da necete usporavat ritam novih knjiga?
daklem uz sve ovo,još i knjige od starta serijala?
ma ludilo!

definitivno najbolja vijest godine za najkompletnije i najbolje libellusovo serijal izdanje...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 15/09/2009 : 13:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Bravo,Dade!!!!

Ocekujemo taj prvi broj vec ove godine.
Sad možete i redovnu seriju nastaviti što cešce.




uvijek ti samari brzi od konja
i kako ce kad su im kapaciteti ionako popunjeni do grljka,
pogotovu Hercegovcu

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 15/09/2009 : 13:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
uh,a još nam dolazi i najbolji dio serijala iduce godine(saga Alfa)...

slinim,slinim...

jebeniiiicccccaaaa....


sugestija br. 2:

što se tice kratkih prica...

nekako mi je bolja ideja izdavat te kratke price unutar samih knjiga,a ne u posebnom superbook izdanju...
ipak je kronologija nathanu bitna,a tih 15ak-30ak stranica više po pokojoj knjizi ne cini neku bitnu razliku...

ja sam za krakte price unutar reprinta regularnih knjiga...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

Edited by - darkraver on 15/09/2009 13:32:10
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/09/2009 : 13:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

ovo je za mene vijest godine!
eto,baš jest...
nijedna rijecca hvale ne bi nikad bila dovoljno velika za ono što vi decki radite...

moja nada(i preporuka) kao ultimat fana nathana bila bi:

1. broj: 0.,1. i 2. epizoda...

+ 40ak i više stranica raznog materijala,svega i svacega(možda i kratki intervjui s više nathanovih scenarista i crtaca o samom serijalu)

+ na coveru naslovnica Granderistampe,unutra stare castellinijeve naslovnice (bilo bi to odlicno,pogotovo za sve knjige do broja 62.)




uh,uh,uh......što ono spomene,da necete usporavat ritam novih knjiga?
daklem uz sve ovo,još i knjige od starta serijala?
ma ludilo!

definitivno najbolja vijest godine za najkompletnije i najbolje libellusovo serijal izdanje...




Tocno tako sam i ja to zamislio.
Ukrao si mi misao iz glave, majstore!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 15/09/2009 : 13:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Windwalker

Tocno tako sam i ja to zamislio.
Ukrao si mi misao iz glave, majstore!



nema na cemu...

no mislim da i sam Gaston slicno razmišlja,al pitanje je koliko je to sve realno ostvarivo...dosta je to posla...
no kako god da ispadne ,bude odlicno...


heh,kako decki ovo kvalitetno odraduju,još ce talijani tražit i placat ekskluzivna prava od Libellusa za izdavanje u italiji

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7794 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/09/2009 : 13:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Imate SD/LU i sad cete ponovo ici ovo kupovati, samo troduplo skuplje ccc...
Nije mi jasno.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 13:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

sugestija br. 2:

što se tice kratkih prica...

nekako mi je bolja ideja izdavat te kratke price unutar samih knjiga,a ne u posebnom superbook izdanju...
ipak je kronologija nathanu bitna,a tih 15ak-30ak stranica više po pokojoj knjizi ne cini neku bitnu razliku...

ja sam za krakte price unutar reprinta regularnih knjiga...



Razmisljali smo i o tome, ali ako bolje sagledas stvari bit ce i tebi jasno da to nije dobra opcija jer sto cemo onda s neobjavljenim kratkim pricama koje po kronologiji pripadaju unutar epizoda koje smo vec objavili u nasim knjigama (npr. kratka prica "Dvoboj" koja kronoloski pripada razdoblju izmedju nase knjige 1 i knjige 2; odnosno sto cemo s "Avanturom u vlaku" koja kronoloski spada izmedju knjiga 2 i 3? Da ih onda sada tiskamo s napomenom da se zalijepe unutar vec objavljenih knjiga? Ne, nema smisla... Tek tada bi stvorili kupus. Ovako, "Broj nula" ide tamo gdje mu je i mjesto, na pocetak serijala, a ostale u Superbook.

Sto se ostalih sugestija tice (pisani materijal), kako ste i sami vec mogli vidjeti prakticki razmisljamo na isti nacin i drago nam je zbog toga. Ono sto je najvaznije jest cinjenica da prije svega trebamo dobiti pisanu potvrdu od Bonellija da tako nesto mozemo napraviti, a tek potom cemo razgovarati o sadrzaju tih stranica (bit ce ih toliko da po broju stranica izdanje bude ekvivalentno do sada objavljenim knjigama).

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 15/09/2009 : 13:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Imate SD/LU i sad cete ponovo ici ovo kupovati, samo troduplo skuplje ccc...
Nije mi jasno.



pa nije baš troduplo skuplje...po epizodi ispadne 40kn,a ovako je na kioscima bilo 16kn
nije mi nikako skupo dat 40kn po epizodi za ovakvog nathana

vrlo je jednostavno...ako kupujem libellus martija koji mi i nije ni blizu toliko omiljen kao nathan,a realno je i puno skuplji po epizodi reprinta ....

pa gdje necu kupovat onda reprint najomiljenijeg mi nathana u ovakvom izdanju...
tu,što se mene tice,nema nikakve nedoumice...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 15/09/2009 : 13:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by darkraver

sugestija br. 2:

što se tice kratkih prica...

nekako mi je bolja ideja izdavat te kratke price unutar samih knjiga,a ne u posebnom superbook izdanju...
ipak je kronologija nathanu bitna,a tih 15ak-30ak stranica više po pokojoj knjizi ne cini neku bitnu razliku...

ja sam za krakte price unutar reprinta regularnih knjiga...



Razmisljali smo i o tome, ali ako bolje sagledas stvari bit ce i tebi jasno da to nije dobra opcija jer sto cemo onda s neobjavljenim kratkim pricama koje po kronologiji pripadaju unutar epizoda koje smo vec objavili u nasim knjigama (npr. kratka prica "Dvoboj" koja kronoloski pripada razdoblju izmedju nase knjige 1 i knjige 2; odnosno sto cemo s "Avanturom u vlaku" koja kronoloski spada izmedju knjiga 2 i 3? Da ih onda sada tiskamo s napomenom da se zalijepe unutar vec objavljenih knjiga? Ne, nema smisla... Tek tada bi stvorili kupus. Ovako, "Broj nula" ide tamo gdje mu je i mjesto, na pocetak serijala, a ostale u Superbook.




hmmm,da...
no dobro,s obzirom na situaciju nema smisla...

a onajjj...kad bude ta prva superbuk knjiga s nathanovim kratkim pricicama?
el ih se vec skupilo dovoljno ili...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 13:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Windwalker

Tocno tako sam i ja to zamislio.
Ukrao si mi misao iz glave, majstore!



nema na cemu...

no mislim da i sam Gaston slicno razmišlja,al pitanje je koliko je to sve realno ostvarivo...dosta je to posla...
no kako god da ispadne ,bude odlicno...


heh,kako decki ovo kvalitetno odraduju,još ce talijani tražit i placat ekskluzivna prava od Libellusa za izdavanje u italiji



Ne razmisljam samo ja. Dado i ja sve zajedno radimo. Za sva sranja i za sve dobre stvari smo podjednako krivi ili zasluzni. Uglavnom, tih nekoliko stvarcica o kojima pricate spadaju pod ono da se strpite malo. Cim budemo imali precizne odgovore - javljamo!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 14:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by darkraver

sugestija br. 2:

što se tice kratkih prica...

nekako mi je bolja ideja izdavat te kratke price unutar samih knjiga,a ne u posebnom superbook izdanju...
ipak je kronologija nathanu bitna,a tih 15ak-30ak stranica više po pokojoj knjizi ne cini neku bitnu razliku...

ja sam za krakte price unutar reprinta regularnih knjiga...



Razmisljali smo i o tome, ali ako bolje sagledas stvari bit ce i tebi jasno da to nije dobra opcija jer sto cemo onda s neobjavljenim kratkim pricama koje po kronologiji pripadaju unutar epizoda koje smo vec objavili u nasim knjigama (npr. kratka prica "Dvoboj" koja kronoloski pripada razdoblju izmedju nase knjige 1 i knjige 2; odnosno sto cemo s "Avanturom u vlaku" koja kronoloski spada izmedju knjiga 2 i 3? Da ih onda sada tiskamo s napomenom da se zalijepe unutar vec objavljenih knjiga? Ne, nema smisla... Tek tada bi stvorili kupus. Ovako, "Broj nula" ide tamo gdje mu je i mjesto, na pocetak serijala, a ostale u Superbook.




hmmm,da...
no dobro,s obzirom na situaciju nema smisla...

a onajjj...kad bude ta prva superbuk knjiga s nathanovim kratkim pricicama?
el ih se vec skupilo dovoljno ili...



Eto vidis. A sto se Superbook knjige tice, ove godine sigurno ne, a za iducu - postoji sansa...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 15/09/2009 : 15:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Ne mogu da kažem da mi je ovo vest No.1 ove godine (to je naravno Tex u boji od broja 1), ali je svakako vest No.2 Posle M.Noa, MM i Texa ovo ce biti cetvrto izdanje Libellusa od broja 1 koje necu sigurno propustiti BRAVO LIBELLUS
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 15/09/2009 : 15:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by www2

evo jedne dobre vijesti nakon saobracajke jucer (svi zivi izdravi)




Ma jebes stripove! Nadam se i da steta nije velika...




....hmmmmmm...sad idem kod limara....moja lagana procjena je ~ 3000 kn.....kompletiranje giganta ovaj mjesec palo u zaborav :(
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/09/2009 : 16:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by DeeCay

Ili poklanjat pivu uz izdanja! PRavilo: 1 Žuja 3 Nathana! To bi privuklo odredeni broj pivopija stripomana...



Ovo je dobra ideja!


Pa onda ce Tex imati gomilu duplih izdanja.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/09/2009 : 16:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message
SVAKA CAST DECKI ZA OVO! SAD CU IPAK KUPOVATI NATHANA!
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000