forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/09/2009 : 16:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by zkne

SVAKA CAST DECKI ZA OVO! SAD CU IPAK KUPOVATI NATHANA!



Jel pod razlog misliš na dodatnu pivu uz izdanja ili na docrtane sise kod komada?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 17:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1863 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 15/09/2009 : 17:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
Jaaaaooooo! Pa nemojte me ******!!!! Ovo je predobro... Samo kaj bum moral prodati jedan bubreg ak hocu ovo imati... Treba ko

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1863 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 15/09/2009 : 18:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
Ak ste vec uspjeli nažicati prava na broj 1, znaci li to da ste dobili i originalne Castellinijeve naslovnice ili???

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 20:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
To je jedna od stvari koje su jos u fazi dogovora te smo zbog toga i zamolili za malo strpljenja. Cim budemo imali odgovore - javljamo.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...

Edited by - Gaston on 15/09/2009 20:13:20
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/09/2009 : 20:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

To je jedna od stvari koje su jos u fazi dogovora te smo zbog toga i zamolili za malo strpljenja. Cim budemo imali odgovore - javljamo.


Izvini, jesi ti uvek ovako ljubazan ili samo kad je Nathan u pitanju? Ceo dan covek daje odgovore na pitanja ne mrdnu od kompjutera. Kad izadje Tex u boji, ima ceo dan da te "davimo" Tex i ja.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/09/2009 : 20:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Samo okrpite s pitanjima!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 15/09/2009 : 21:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by DeeCay

Ovo ili ovo, pitanje je sad?



U Granderstampa su kratka prica i prva tri broja...



Ovo drugo,prva ce ionako unutra


ovo prvo,da bi bilo isto ko ovo do sad.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 15/09/2009 : 22:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson
Kad izadje Tex u boji, ima ceo dan da te "davimo" Tex i ja.



ima dva dana da cutite i citate, a onda tek smijete daviti
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 15/09/2009 : 23:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

[quote]Originally posted by DeeCay
Ovo drugo,prva ce ionako unutra


ovo prvo,da bi bilo isto ko ovo do sad.



slazem se, ako stave Grande ristampa naslovne, gubi se homogena celina, posto uopste nisu u fazonu sa De Angelisovim naslovnicama.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/09/2009 : 23:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message
I jedno i drugo!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/09/2009 : 23:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by Kit Carson
Kad izadje Tex u boji, ima ceo dan da te "davimo" Tex i ja.



ima dva dana da cutite i citate, a onda tek smijete daviti


Ma ne, stvarno. Covek se ubi od odgovaranja za neke junake tipa Nathan, pa sta ce onda biti kada izadje pravi junak - Tex?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/09/2009 : 23:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer
Dva dana cu samo da ga gledam,pa dva dana da ga setam i podevam one koji ga nemaju pa tek onda mogu da ga citam


I ja, i ja!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/09/2009 : 00:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Evo i jedna vijest koja ce zasigurno razveseliti sve Nathanovce.

Kako i sami vec sigurno znate, Dado i ja se vec 3 godine borimo i rukama i nogama kako bismo uspjeli dobiti prava na objavljivanje prvog broja Nathana Nevera kojeg je nacrtao Claudio Castellini i sretni smo sto mozemo potvrditi da smo taj posao uspjesno priveli kraju! Dakle, vrlo brzo mozete ocekivati od nas informacije kako ce sve to izgledati, a ono sto vec sada mozemo potvrditi jest to da ce u prvoj knjizi svoje mjesto pronaci i kratka prica "Broj nula", cisto da budete mirni zbog kronologije.

Kao sto vec rekoh, o ostalim pojedinostima (posebno o izgledu 1. knjige) opsirnije cemo u dogledno vrijeme te vas stoga molimo za jos malo strpljenja oko toga, a razlog za to je nekoliko detalja koji su jos u fazi dogovora i realizacije...



svaka cast, majstori

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/09/2009 : 08:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
sa tebe briga ti ne citas stripove :P

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/09/2009 : 09:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Super za Nathana, ja bi na nacin kako krece Granderistampa i Italiji.
Bravo Libellusovci.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2009 : 09:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by cronos six
ovo prvo,da bi bilo isto ko ovo do sad.


slazem se, ako stave Grande ristampa naslovne, gubi se homogena celina, posto uopste nisu u fazonu sa De Angelisovim naslovnicama.



Gle, ja se uopce ne slažem s tim... Želite reci da rješenje za Magicnog uopce nije bilo dobro? Jedan naslovnica za integral, a sve ostale unutra (ako ce to biti moguce). De Angelis više nije u fazonu s izdavackom kucom i Neverom uopce! Meni bi homogenije izgledalo s granderistampa naslovnicom, novo, modernije, ko stvoreno za novi reprint. No, to uopce nije do mene, do nas, a možda cak niti do Libellusa. Mada, kakvo god rješenje bude, siguran sam da nece biti loše.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/09/2009 : 10:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
hmmmm....sad ja nisam siguran da li pod homogenim mislimo na isto
hoce li na riknu onda ici slike kompjuterski animiranog Nathana, ili ce izvuci jednog od Nathana sa naslovnih iznutra ako idu animirani Nathani, onda ne verujem da ce da se slaze sa ostatkom biblioteke

svakako se slazemo da stagod urade, da ce biti sjajno, ali ono....ne da mi mira

A za Magicnog je resenje sjajno, ali magicni je lepo poceo od prvog broja tako, i tako ce da se fura kroz celu seriju. A Nathan ima dva pocetka, na 63. broju, i na 1. (ili ti nultom, jelte)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 16/09/2009 10:12:10
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/09/2009 : 10:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
potpisujem ovo, s tim da je taj Bertollini, crtac naslovnica odlican,ZF žanr ima fantasticne
crtace izgleda.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 16/09/2009 : 10:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Dok Lester

quote:
Originally posted by Kit Carson
Kad izadje Tex u boji, ima ceo dan da te "davimo" Tex i ja.



ima dva dana da cutite i citate, a onda tek smijete daviti


Ma ne, stvarno. Covek se ubi od odgovaranja za neke junake tipa Nathan, pa sta ce onda biti kada izadje pravi junak - Tex?



Hmmmmmm......ovo o pravom junaku cu se pravit da nisam cuo
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/09/2009 : 10:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
ko nam je kriv,izpada da pravih Nathanovca ni nema a Texovaca ko lišca.
Ja volim oba i slažem se da se o njima razgovara odvojeno...jer bi brzo nastala diskusija
ko je bolji.Svaki od njih je u svojem žanru najbolji, što se mene tice.
Srecan sam jer oba skoro porode svoje izdanje od prvog broja, a o kvaliteti nema sumlje jer je
Libellus tata.(reko bi da je tata Dado ali onda izpada da je Gaston majka pa...).

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/09/2009 : 11:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

ko nam je kriv,izpada da pravih Nathanovca ni nema a Texovaca ko lišca.
Ja volim oba i slažem se da se o njima razgovara odvojeno...jer bi brzo nastala diskusija
ko je bolji.



Ma taman posla,oba su dobra,svako u svom zanru.
Da me ne raduje ova vest ne bi ni uso na ovaj topic


Svakako.

Mislio sam da mala zajebancija sa Gastonom na relaciji Tex - NN nikom nece smetati. Ok, u cilju sprecavanja daljih nemira
,ja se povlacim.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/09/2009 : 11:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
U biti, s jedne strane je vader u pravu, ovo nije topic za potpisivanje peticije za texa od prvog broja. Vecina topica se gubi u svojoj masivnosti jer se spama necim sasvim drugacijim od teme, spika o texu od prvog broj može i na pm. Vi kako hocete, ionako se ne nekome zabraniti što i da prica na forumu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 16/09/2009 : 11:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
ma kaj god, u stilu SFa ocekujem naslovnicu s naprednom tehnologijom...

http://www.youtube.com/watch?v=k6bkmPjVF-k&NR=1&feature=fvwp


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/09/2009 : 11:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Obzirom da sam vaspitan koliko sam i lep obrisao sam spam
A sad ozbiljno,lepo bi bilo da ide i naslovna iz GR pa gde god joj nasli mesto
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000