forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/02/2009 : 14:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Hronologija izlazenja, ili hronologija desavanja u NN univerzumu. Posto sam citajuci Libelusove najave skontao da je u pitanju ovo drugo. Moj zajeb

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 16/02/2009 : 14:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Ovo je popis (kronologija izlaženja): http://striparna.com/stripofili/corto/popis_nn.htm
Ovo je timeline (kronologija zbivanja): http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=16068&whichpage=6

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/02/2009 : 14:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Hvala care. Inace, ovaj Boneli timeline sam vec video, neko ga je bas skoro postavio na nekoj drugoj temi. Svaka cast Djole i ostali!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/02/2009 : 15:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Hronologija izlazenja, ili hronologija desavanja u NN univerzumu. Posto sam citajuci Libelusove najave skontao da je u pitanju ovo drugo. Moj zajeb



Da, ali imaš i kronologiju dešavanja u zadnjem almanahu od LB.

Inace. meni je od giganata trica najbolja

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 16/02/2009 : 23:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Hronologija izlazenja, ili hronologija desavanja u NN univerzumu. Posto sam citajuci Libelusove najave skontao da je u pitanju ovo drugo. Moj zajeb



Da, ali imaš i kronologiju dešavanja u zadnjem almanahu od LB.

Inace. meni je od giganata trica najbolja



Ja se teško mogu odluciti koji mi je gigant iz prve trilogije najbolji. Samo znam da su mi prva tri bolji od svih ostalih koje sam procitao, a ostao mi je jedino zadnji od Libellusa.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/02/2009 : 00:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Ja jedva cekam da procitam cetvorku, bas zbog mutanata!!!! Samo, kao sto rekoh, da nije Kasini crtao.... Prezivecu nekako :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/02/2009 : 00:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ma cetvorka mi je vrlodobra, ali kao prica više mi spada u redovnu seriju nego medu gigante, kao da je zalutala medu njih.
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 17/02/2009 : 10:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message
Valjda SBE bilo strah da se citatelji ne zasite tehnodroidske buducnosti, pa malo ubacili gigant koji je izravno povezan sa Nathanovim svijetom i vremenom.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 17/02/2009 : 12:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
nathan je stripcina i po...

naravno ima i on svojih nedostataka ali mogu ih na prste ruke nabrojat

i,što je najbolje...do dan danas se nisam ohladio od tog lika...

što ja znam...
taman kad procitam kakvu neemotivnu akcijsku epizodu prepunu SFa,
slijedi jedna melankolicna,obradujuci samog nathana,što scenaristi ilti NN staff odraduju na najbolji moguci nacin...tu im u bonelliju nema ravnih

nakon takve uslijedi opet neka akcija,više horror...ili pak triler,pogotovo politicki mi se svidaju...

opet sljedeca epizoda nekakva moralna kritika društva...ili civilizacije kao takve kroz uvijek zanimljive teme...

ond uleti kakva mlohava epizodica,ni vrit ni mam,rijetko ali uleti...

nakon gorkog okusa lošije epizode uveseli me uvijek kakva Serrina scenaristicka majstorija...po mogucnosti u 2 nastavka

a onda još koji sf akcic,horror ili triller i onda mi uleti kakva svemirska prica,odlazak na mars,mjesec il nešto slicno...


a onda došli i giganti, koji su pak nešto posebno...uh!




Svaki lik ima svoje mjesto...

Svako mjesto svoj razlog...
...razlog svoj uzrok...

Svaki dogadaj kakvo bitno znacenje...

Referenca svoju namjeru...

Kritika svoj cilj...

Svaki lik je bitan...a opet cesto i nebitan...


da nabrajam dalje nema smisla.
nathan je neiscrpan
bavi se glavnim likom i njegovim životom ,a opet i svime osim glavnim likom...


procitao sam sve i svašta,i scenristicki boljih možda, ali...nathan mi je ipak najkompletniji strip koji ikad citah ...time i najbolji

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 17/02/2009 : 12:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

nathan je stripcina i po...

naravno ima i on svojih nedostataka ali mogu ih na prste ruke nabrojat



Oš rec na prste noge cete stonoga.

Ti ceš jednog dana kad pocneš otkrivati originalni SF, povesti križarski pohod protiv svih njih, kako su se samo usudili kopirati sve to iz NN-a.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 17/02/2009 : 12:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
zadnji almanah ima sve što se tice naše kronologije dosad...

Casini je meni predobar...
Mari me s vremena na vrijeme zna razocarat
ima nekih crtaca koji djeluju "preumjetno" no sveukupno jako dobar crtacki staff

prva 4 giganta izvrsna,meni 5. unatoc mnogima jako dobar,6. takoder izvrstan,7. kao nadogradnja drugog univezuma iznimno zanimljiv i time vrlo dobar,8. i rasplet epopeje me malko razocarao,definitivno najslabiji,ali s Arretom kao trackom svjetla u tunelu...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 17/02/2009 : 12:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by darkraver

nathan je stripcina i po...

naravno ima i on svojih nedostataka ali mogu ih na prste ruke nabrojat



Oš rec na prste noge cete stonoga.

Ti ceš jednog dana kad pocneš otkrivati originalni SF, povesti križarski pohod protiv svih njih, kako su se samo usudili kopirati sve to iz NN-a.




otkria sam ja davno originalni sf prika...nacitao sam i knjiga i pogledao filmova...

i da...ne smetaju me reference

ti to doživljavaš valjda kao kradu elemenata ,ja pak kao posvetu ...





neki ljudi iz više razloga ne vole ovaj strip:


neki jednostavno ne vole SF...

neki,ne znam na koji nacin,ali eto, samo u slucaju ovog stripa postaju iskljucivi kad su "ukradeni elementi" u pitanju

neki ne vole emo "bulšit" i melankolicnost...

neki ne vole prekomplicirane zaplete...

a nekima su ipak dylan i zagor veci jebaci ...


no nemre svako sve volit..pa ljudi smo

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
875 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 17/02/2009 : 13:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Evo, ja sam inace nostalgicar i skupljam pretežno ZS i LMS...i ove nove Zagore naravno....ali pre neki mjesec dana sam na aukcijama osvojio 4 knjige Nathan Nevera (Libellus) i jedva cekam , da ih dobijem da vidim, kakav je to strip! Iskreno se nadam, da necu biti razocaran-znam samo to, što procitah ovde na forumu i sve me to na neki nacin "prisililo", da ih nabavim.....!I sama izrada knjiga je impresivna-po meni najlepše odradene knjige Libellusa.
Da se mrdnem malo na "viši" nivo i odem bar malo u korak s vremenom, što se stripova tice....

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 17/02/2009 : 13:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

quote:
Originally posted by darkraver

nathan je stripcina i po...

naravno ima i on svojih nedostataka ali mogu ih na prste ruke nabrojat



Oš rec na prste noge cete stonoga.

Ti ceš jednog dana kad pocneš otkrivati originalni SF, povesti križarski pohod protiv svih njih, kako su se samo usudili kopirati sve to iz NN-a.


Možda @darkraver cita NN, i stripove opcenito, radi zabave, a ne da bi bio persona ultima.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.

Edited by - Inferno on 17/02/2009 13:25:19
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 17/02/2009 : 13:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell


Ti ceš jednog dana kad pocneš otkrivati originalni SF, povesti križarski pohod protiv svih njih, kako su se samo usudili kopirati sve to iz NN-a.


darkraver, kad se to desi ja ti nudim pomoc!
Za NN!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2009 : 12:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by giant

Evo, ja sam inace nostalgicar i skupljam pretežno ZS i LMS...i ove nove Zagore naravno....ali pre neki mjesec dana sam na aukcijama osvojio 4 knjige Nathan Nevera (Libellus) i jedva cekam , da ih dobijem da vidim, kakav je to strip! Iskreno se nadam, da necu biti razocaran-znam samo to, što procitah ovde na forumu i sve me to na neki nacin "prisililo", da ih nabavim.....!I sama izrada knjiga je impresivna-po meni najlepše odradene knjige Libellusa.
Da se mrdnem malo na "viši" nivo i odem bar malo u korak s vremenom, što se stripova tice....



Mozda ti je bolje da prethodno procitas neke od prvih brojeva, mada i neke odredjene kasnije brojeve, zbog uvoda u price sa Atlantidom itd, mutantima....da se ne razocaras bez razloga

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2009 : 20:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Nece se razocarati. Sad je i crtež uravnotežen tako da nema greške. Što se tice dizajna izdanja slažem se da je vrhunsko. Meni u top 3 Libellusa.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 21/02/2009 : 21:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Znam da nije vezano uz Nathan Never toliko puno , ali mene bi zanimale poveznice izmedu Martina Mystere i Nathana.Koji su to stripovi jer ja samo kupujem te poveznice za sada od Nathana.
Iman MM Superbook 1 i 2 i NN knjiga Lib.1 ...
Dali postoji još nešto povezano sa ta dva junaka, a pritom nemislim samo na njihove team-up.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26475 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/02/2009 : 21:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by giant

Da se mrdnem malo na "viši" nivo i odem bar malo u korak s vremenom, što se stripova tice....



Sa NN na viši nivo?Ha,ha,ha

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18745 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2009 : 21:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
...bolje ti je na viši nivo sa Baronom Ikarovo Pero i njegovim balonom.
prizemljenje je realna opcija u oba slucaja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2009 : 21:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by provodina

Znam da nije vezano uz Nathan Never toliko puno , ali mene bi zanimale poveznice izmedu Martina Mystere i Nathana.Koji su to stripovi jer ja samo kupujem te poveznice za sada od Nathana.
Iman MM Superbook 1 i 2 i NN knjiga Lib.1 ...
Dali postoji još nešto povezano sa ta dva junaka, a pritom nemislim samo na njihove team-up.




Libellus NN biblioteka prva knjiga (br 63, 64 valjda). Tu se Martin i Nathan srecu (prvi put), i dolazi do kulminacije i raspleta price sa Atlantidom u NN univerzumu. Veoma dobra prica, po mom ukusu!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/02/2009 : 21:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Mislim da je to navedeno kao ono što ima.
Ima li još išta? I mene zanima

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 21/02/2009 : 22:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by provodina

Znam da nije vezano uz Nathan Never toliko puno , ali mene bi zanimale poveznice izmedu Martina Mystere i Nathana.Koji su to stripovi jer ja samo kupujem te poveznice za sada od Nathana.
Iman MM Superbook 1 i 2 i NN knjiga Lib.1 ...
Dali postoji još nešto povezano sa ta dva junaka, a pritom nemislim samo na njihove team-up.



Superbook 3 u kojem se pojavljuju Gabriella Rope i Albert Lisyer iz prvog giganta. To su ti ono dvoje glavnih znanstvenika iz klinike u kojoj je bio covjek iz "buducnosti" Amim Kelvan.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2009 : 22:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Mislim da je to navedeno kao ono što ima.
Ima li još išta? I mene zanima



Ma nabrojao covek samo Superbook knjige

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 22/02/2009 : 01:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message
quote:
Originally posted by provodina

Znam da nije vezano uz Nathan Never toliko puno , ali mene bi zanimale poveznice izmedu Martina Mystere i Nathana.Koji su to stripovi jer ja samo kupujem te poveznice za sada od Nathana.
Iman MM Superbook 1 i 2 i NN knjiga Lib.1 ...
Dali postoji još nešto povezano sa ta dva junaka, a pritom nemislim samo na njihove team-up.



U nekoliko brojeva je u gomili starih stvari prikazan i prvi broj Martija Misterije, sa sve originalnom naslovnicom (ne znam zasto nema Djila). Ako oces malo direktniju referencu, sigurno ce ti biti zanimljive price Feniks i Gospodarica smrti u Libellusovoj petoj knjizi NN, s obzirom da tu Mr. Jinx (da bas on, a ne neko od njegovih potomaka ili robotska kopija) igra vaznu ulogu.
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000