forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2009 : 05:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Renky

Mislim da je to navedeno kao ono što ima.
Ima li još išta? I mene zanima



Ma nabrojao covek samo Superbook knjige



Ajde ponovo procitaj šta je nabroja

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/02/2009 : 10:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Renky

Mislim da je to navedeno kao ono što ima.
Ima li još išta? I mene zanima



Ma nabrojao covek samo Superbook knjige



Ajde ponovo procitaj šta je nabroja



AAAAAaaa!!!! Ne verujem....izdaju me oci moje

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/02/2009 : 11:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Od svih novih Bonellijevih junaka Nathan Never mi je najbolji. Kad kažem novih mislim na one koji nisu izlazili u izdanju ZS i LMS (Nathan Never, Demijan, Magico Vento, Brad Barron, Dampiyr, Julia).
Nathan mi se dopao na provo citanje. Prvu pricu koju sam procitao bila je u br.49 "Strava ispod nule", i sve ostale price koje sam citao su odlicne, tj. procitao sam sve što je izdao Ludens (br.39-62, SP 1 i 2) osim br.42, sve ove pomenute brojeve posedujem. Nažalost kako Nathan više ne izlazi u kiosk izdanju, ove Libellusove nisam trenutno u mogucnosti da kupum, ali se nadam da cu u buducnosti bar nešto od toga nabaviti.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 22/02/2009 : 14:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
mr. jinx se javlja i u "nakon revolucije" ;)

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/02/2009 : 14:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

Od svih novih Bonellijevih junaka Nathan Never mi je najbolji.



tako govori razuman covjek.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/02/2009 : 14:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja narucio od libelusa prvu knjigu iz redovne serije :D pa cemo vidjeti

nek je sa srecom :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 24/02/2009 : 12:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Hvala na odgovoru.
Hm malo cudno da je opet toliko vrimena živ Jinx.ima li u stripu možda išta kako se pojavio u to doba.Ne želim prepricavanje nego samo odg.Da ili ne.Znaci knjiga NN 5 lib za sada.Nadam se da ce se pojaviti i neke rase koje ovdi u MM bile samo pomenute.Triba samo cekati.Npr.Tehnofaraoni
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 24/02/2009 : 12:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message
quote:
Originally posted by provodina

Hvala na odgovoru.
Hm malo cudno da je opet toliko vrimena živ Jinx.ima li u stripu možda išta kako se pojavio u to doba.Ne želim prepricavanje nego samo odg.Da ili ne.Znaci knjiga NN 5 lib za sada.Nadam se da ce se pojaviti i neke rase koje ovdi u MM bile samo pomenute.Triba samo cekati.Npr.Tehnofaraoni



Jednostavno, selio je um iz tela u telo tokom decenija, a izgled je doradio plasticnim operacijama.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 24/02/2009 : 19:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by tantus

quote:
Originally posted by provodina

Hvala na odgovoru.
Hm malo cudno da je opet toliko vrimena živ Jinx.ima li u stripu možda išta kako se pojavio u to doba.Ne želim prepricavanje nego samo odg.Da ili ne.Znaci knjiga NN 5 lib za sada.Nadam se da ce se pojaviti i neke rase koje ovdi u MM bile samo pomenute.Triba samo cekati.Npr.Tehnofaraoni



Jednostavno, selio je um iz tela u telo tokom decenija, a izgled je doradio plasticnim operacijama.




da..
zapravo mi je vrlo zanimljiv i vrlo dobar taj spoj nathana i martija, sasvim logican u smislu ubacivanja Mr Jinxa u cijelu pricu...
i eto sad imamo Mr Jinxa i Martija u nathan svijetu, jedan kl..
a ne,ne... ne želim spojlat novim nathanovcima

jako dobro odraden prijelaz po meni
trebalo bi možd reprintat 1. team up koji je rasprodan...ipak je to vrlo zanimljiv i s 2 strane tražen komad knjige...





a da se vratim na pocetak rasprave:

što se tice vremenskog kontinuuma i multiverzuma...osobno ne vjerujem u teorije poput one struna pa tako ni one beskonacnih multiverzuma...

mislim da je to sve jedna velika pizdarija modernog znanstvenog mainstream establishmenta koji se vodi totalno krivim pocelom: stvoriti teoriju,postaviti jednadžbu pa onda ajmo mi dodavat dimenzije i dodatke teoriji ne bi li nam ta naša jednadžba mogla funkcionirat i lijepo objasnit sve što je "nelogicno"...i tako dodosmo do kolko ono? vec 13 dimenzija? što ono veli teroija struna?

to mi i najviše možda smeta u nathanu...koriste mainstream teoriju koju smatram glupošcu osobno...al ajd...
nisam ni mogao ocekivat da bude drukcije

procitajte si "Polje" od L. McTaggart...
ta teorija vam objašnjava i svijet nathana dijelom, i svijet martija a pazte sad...ne kosi se ni s nacelima kvantne fizike

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

gogyly
New Member



Serbia
147 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 06/03/2009 : 21:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send gogyly a Yahoo! Message  Send gogyly a Private Message
Procitao Libellusovu knjigu 2 i uh...Hadija je jedna od najboljih epizoda Nathana u poslednje koje sam procitao (zbog novaca mi ne ide tako lako prikupljanje LIB izdanja). Gotovo kao poezija. Crtez Calcaterra-e je fenomenalan a dvojac koji je radio pricu je odradio savrsen posao. Sve u svemu zadovoljavajuca knjiga, hadija plus marsovska pricica (vanzemaljci i sl. sasvim prosecno a da ne govorim da Bonazzija i ne voli previse). Ah krecem u lov na novce i ostale knjjige za popunjavanje kolekcije....Btw sramota je da je ovaj topic na str. 2, Nathan rules....

-Resio sam slucaj, Batler je ubica!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/03/2009 : 22:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Kupio prosle nedelje 3. 4. i 5. kjnigu, nisam jos stigao da pocnem. Sad cu za vikend da overim drugu knjigu, i da najzad #229;rocitam tu veliku Hadiju!
Istovremeno sam se upustio u avanturu citanja od prvog broja, kakvo iskustvo!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
486 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 06/03/2009 : 22:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

procitajte si "Polje" od L. McTaggart...
ta teorija vam objašnjava i svijet nathana dijelom, i svijet martija a pazte sad...ne kosi se ni s nacelima kvantne fizike



"Polje" je mnogo dobra knjiga. Skidam kapu McTaggartovoj.
Ne znam da li baš objašnjava svet nathana, ali otvara potpuno nova pitanja i polja istraživanja za modernu nauku. Pitanja na koje je neophodno dati odgovore ako hocemo da postavimo temelje drugacijeg društva.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/03/2009 : 22:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja sam kupio prvu knjigu
more pustosi je sjajno... sutra idem po drugu knjigu... nathan je fenomenalan... ne smara me kao dylan i dampir

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

gogyly
New Member



Serbia
147 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 06/03/2009 : 22:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send gogyly a Yahoo! Message  Send gogyly a Private Message
Takodjer poceo da citam od prvog broja. Navukao sam decake iz kraja (koji znaju samo za zagora - kakva tuga), te sada nabavljam jos neke stripove koje nisam imao u duplikatu da rasirim medju decicom malo druga cije vidjenje Sveta...

-Resio sam slucaj, Batler je ubica!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/03/2009 : 22:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Meni je zao sto nisu bas pristupacni da se nadju na papiru, nego moram da se zezam sa skenovima
Bice prilike. Svejedno, danas sam poceo da citam Svemirsku pesadiju, nesto nisam bio koncentrisan pa cu poceti iz pocetka.

Ne znam, do sada su mi sve epizode dobre, sve su razlicite jedne od druge, imaju razlicit smek. Prva epizoda je vrh, bude ti zao sto je Kastelini nacrtao samo tu epizodu. Dobra mi je i Zabranjena zona, mada mi je malo bila konfuzna u pocetku sa Ljudima senkama.
Najvise mi se dopala epizoda Pakao kao preslikavanje Danteovog "Pakla" u Nathanov svet. Prica o mutantima mi je jedna od stvari koje me najvise privlace da citam Nathana!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

gogyly
New Member



Serbia
147 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 06/03/2009 : 22:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send gogyly a Yahoo! Message  Send gogyly a Private Message
U poslednje vreme mi je najvise "legla" epizoda Thor 14... Prokletstvo i sa ludensom. Kako samo fale originalne naslovnice a ne ove skrabotine...kao da su se decica igrala olovkama i bojicama....

-Resio sam slucaj, Batler je ubica!!!
Go to Top of Page

stripadzija
Junior Member

Slovenia
486 Posts

Member since 03/03/2009

Posted - 06/03/2009 : 23:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send stripadzija a Private Message
Momci, pravi užitak sa Nathanom je kada krenu da se slažu slagalice iz Giganata i redovne serije i sve se uklopi u jedan mozaik. Jeste ga Sera malo zbrzao sa zaokruživanjem celine negde pre stotog broja, ali opet je cela saga skoro pa velicanstvena.

Libelus je malo požurio sa Gigantima u odnosu na redovnu seriju, ali šta da se radi kada moramo da jurimo italijane.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/03/2009 : 23:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by gogyly

U poslednje vreme mi je najvise "legla" epizoda Thor 14... Prokletstvo i sa ludensom. Kako samo fale originalne naslovnice a ne ove skrabotine...kao da su se decica igrala olovkama i bojicama....



Nije kriv Ludens sto stoje oni uzasi umesto Kastelinijevih naslovnih. Svejedno - Glupi Kastelini i glupi Boneli!
Steta, stvarno steta...a i od De Angelisa mi se dopadaju prvih 40-50 naslovnih. Posle toga mi je 90% KRSH! Al dobro, dok to dodje do nas, ihaha....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

gogyly
New Member



Serbia
147 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 06/03/2009 : 23:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send gogyly a Yahoo! Message  Send gogyly a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by gogyly

U poslednje vreme mi je najvise "legla" epizoda Thor 14... Prokletstvo i sa ludensom. Kako samo fale originalne naslovnice a ne ove skrabotine...kao da su se decica igrala olovkama i bojicama....



Nije kriv Ludens sto stoje oni uzasi umesto Kastelinijevih naslovnih. Svejedno - Glupi Kastelini i glupi Boneli!
Steta, stvarno steta...a i od De Angelisa mi se dopadaju prvih 40-50 naslovnih. Posle toga mi je 90% KRSH! Al dobro, dok to dodje do nas, ihaha....

Ma znam da nije, no na nekog se moram izvikati, a eto mogu koju pogrdu da dobacim i Kasteliniju (mamicu mu)...Inace kako se krece cena LIB NN u Hrvatskoj (Ako neko zna za sva izdanja). Devojka ce mi ici sledeceg meseca za Sibenik (nateracu je da svrati do Zagerba), pa bih da uporedim cene sa ovim Darkwoodskim...

-Resio sam slucaj, Batler je ubica!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/03/2009 : 00:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by gogyly

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by gogyly

U poslednje vreme mi je najvise "legla" epizoda Thor 14... Prokletstvo i sa ludensom. Kako samo fale originalne naslovnice a ne ove skrabotine...kao da su se decica igrala olovkama i bojicama....



Nije kriv Ludens sto stoje oni uzasi umesto Kastelinijevih naslovnih. Svejedno - Glupi Kastelini i glupi Boneli!
Steta, stvarno steta...a i od De Angelisa mi se dopadaju prvih 40-50 naslovnih. Posle toga mi je 90% KRSH! Al dobro, dok to dodje do nas, ihaha....

Ma znam da nije, no na nekog se moram izvikati, a eto mogu koju pogrdu da dobacim i Kasteliniju (mamicu mu)...Inace kako se krece cena LIB NN u Hrvatskoj (Ako neko zna za sva izdanja). Devojka ce mi ici sledeceg meseca za Sibenik (nateracu je da svrati do Zagerba), pa bih da uporedim cene sa ovim Darkwoodskim...



Ne znam za Hrvatsku, ali mi u Darkvudu rekose da cena novih Natanovih knjiga skace za tricavih 350 din, sto ce reci da ce od sada kostati 1700 umesto 1350.
Ako imas prilike dograbi one koje nisi od prve 4 knjige, dok traju zalihe, one su po 1400, a kad stigne dopuna i one ce biti po novoj ceni.


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/03/2009 : 16:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
kupio sam ovaj libelusov crveni planet... opet price u nastavcima
to mi se ne svidja ali izgleda na prelistavanje zanimljiva prica pa cemo vidjeti
inace naslovnice su predivne

ne moras biti SF ljubitelj kako bi ti se svidjele

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 07/03/2009 : 17:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by gogyly

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by gogyly

U poslednje vreme mi je najvise "legla" epizoda Thor 14... Prokletstvo i sa ludensom. Kako samo fale originalne naslovnice a ne ove skrabotine...kao da su se decica igrala olovkama i bojicama....



Nije kriv Ludens sto stoje oni uzasi umesto Kastelinijevih naslovnih. Svejedno - Glupi Kastelini i glupi Boneli!
Steta, stvarno steta...a i od De Angelisa mi se dopadaju prvih 40-50 naslovnih. Posle toga mi je 90% KRSH! Al dobro, dok to dodje do nas, ihaha....

Ma znam da nije, no na nekog se moram izvikati, a eto mogu koju pogrdu da dobacim i Kasteliniju (mamicu mu)...Inace kako se krece cena LIB NN u Hrvatskoj (Ako neko zna za sva izdanja). Devojka ce mi ici sledeceg meseca za Sibenik (nateracu je da svrati do Zagerba), pa bih da uporedim cene sa ovim Darkwoodskim...



Ne znam za Hrvatsku, ali mi u Darkvudu rekose da cena novih Natanovih knjiga skace za tricavih 350 din, sto ce reci da ce od sada kostati 1700 umesto 1350.
Ako imas prilike dograbi one koje nisi od prve 4 knjige, dok traju zalihe, one su po 1400, a kad stigne dopuna i one ce biti po novoj ceni.





Libellusovci su digli cjene pa je normalno da i Darkwood to napravi.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/03/2009 : 18:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Libellusovci su digli cjene pa je normalno da i Darkwood to napravi.



Ma znam....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/03/2009 : 18:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
i meni nije drago ali brate ustedit cu na nekim drugim stvarima...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/03/2009 : 19:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
odlicna naslovnica novog giganta koji izlazi za par dana u italiji;

Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000