forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 10/11/2009 : 15:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Kako su nam Dado i Gaston vec najavili AA4, mozda ne bi bilo lose da polako cujemo i neke predloge resenja o izgledu i koncepciji dugoocekivanog reprinta Nathana, pa da pocnemo da sudimo o tome i prikupljamo “kriticnu masu” komentara i sugestija pre nego sto zaista izadje.
Naravno da apsolutno sva prava idu Libellusu kao izdavacu da uredi izdanje prema svojoj zamisl (i znamo da ce to biti sjajno), no mozda bi voleli da cuju sta potencijalni kupci misle da bi bilo privlacno videti na ili u tim izdanjima, jer treba krckati ideje dok se ne skuvaju…

No pre svega toga, zaista bih voleo da se promeni odluka o reprintu prva 2 broja Giganta, s obzirom da ce stampanje NN od 1. broja sada sigurno privuci jedan novi deo publike (mene jeste ) ali i onaj stari koji ga nije uzimao upravo zbog hronoloski povezane kolekcije, a svi oni ce pozeleti da kompletiraju objavljena izdanja o Nathanu (jeste skup poduhvat ali drugacije ne moze).

I na kraju, cini mi se da je neko vec u ovoj temi postavio to pitanje, ali nisam video odgovor - da li se planira reizdanje prva dva broja Specijalaca u Libellusovoj opremi, to bi bilo jako pozeljno s obzirom na razlicit dizajn i povez Ludensovog izdanja ?



strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13432 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 10/11/2009 : 15:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Elesar
No pre svega toga, zaista bih voleo da se promeni odluka o reprintu prva 2 broja Giganta, s obzirom da ce stampanje NN od 1. broja sada sigurno privuci jedan novi deo publike (mene jeste ) ali i onaj stari koji ga nije uzimao upravo zbog hronoloski povezane kolekcije, a svi oni ce pozeleti da kompletiraju objavljena izdanja o Nathanu (jeste skup poduhvat ali drugacije ne moze).

I na kraju, cini mi se da je neko vec u ovoj temi postavio to pitanje, ali nisam video odgovor - da li se planira reizdanje prva dva broja Specijalaca u Libellusovoj opremi, to bi bilo jako pozeljno s obzirom na razlicit dizajn i povez Ludensovog izdanja ?



Ovo i mene zanima
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/11/2009 : 23:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Evo mene kako listam novi reprint Nathana u Veneciji, drugi broj mislim... (našao sliku na disku pa da podijelim)


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 10/11/2009 : 23:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 10/11/2009 : 23:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
tebi venecija ko druga kuca!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 11/11/2009 : 04:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message

Novi specijal u Italiji...


Speciale Nathan Never n. 19
Copertina: Roberto De Angelis
Senza domani – Prima Parte

Soggetto e sceneggiatura: Stefano Piani
Disegni: Max Bertolini

Senza domani – Seconda Parte

Soggetto e sceneggiatura: Stefano Vietti
Disegni: Roberto De Angelis

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/11/2009 : 09:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
a mi smo na osmom?

uuuu bice materijala za ocekivati :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 11/11/2009 : 10:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message
Hmmmmm, da....baš sam mislio pitati zašto je stalo s Specijalima i Almanasima....ovim tempom necemo stic talijane 15 godina

Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 11/11/2009 : 10:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Prati se regularna serija, da izdanja (i prica u njima) budu sinhronizovani.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/11/2009 : 12:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
pametno :D trebalo je i sa gigantima tako :D hahahah

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7791 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 11/11/2009 : 16:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Tornadomaster


Novi specijal u Italiji...


Speciale Nathan Never n. 19
Copertina: Roberto De Angelis
Senza domani – Prima Parte

Soggetto e sceneggiatura: Stefano Piani
Disegni: Max Bertolini

Senza domani – Seconda Parte

Soggetto e sceneggiatura: Stefano Vietti
Disegni: Roberto De Angelis



prejebeno...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/11/2009 : 16:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Dobra je naslovnica, samo je ovo bice trebalo imati malo više mrk pogled.
Ovako mi je nekako karikaturalno.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/11/2009 : 16:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
isto iron maiden :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/11/2009 : 01:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Elesar

Kako su nam Dado i Gaston vec najavili AA4, mozda ne bi bilo lose da polako cujemo i neke predloge resenja o izgledu i koncepciji dugoocekivanog reprinta Nathana, pa da pocnemo da sudimo o tome i prikupljamo “kriticnu masu” komentara i sugestija pre nego sto zaista izadje.
Naravno da apsolutno sva prava idu Libellusu kao izdavacu da uredi izdanje prema svojoj zamisl (i znamo da ce to biti sjajno), no mozda bi voleli da cuju sta potencijalni kupci misle da bi bilo privlacno videti na ili u tim izdanjima, jer treba krckati ideje dok se ne skuvaju…

No pre svega toga, zaista bih voleo da se promeni odluka o reprintu prva 2 broja Giganta, s obzirom da ce stampanje NN od 1. broja sada sigurno privuci jedan novi deo publike (mene jeste ) ali i onaj stari koji ga nije uzimao upravo zbog hronoloski povezane kolekcije, a svi oni ce pozeleti da kompletiraju objavljena izdanja o Nathanu (jeste skup poduhvat ali drugacije ne moze).

I na kraju, cini mi se da je neko vec u ovoj temi postavio to pitanje, ali nisam video odgovor - da li se planira reizdanje prva dva broja Specijalaca u Libellusovoj opremi, to bi bilo jako pozeljno s obzirom na razlicit dizajn i povez Ludensovog izdanja ?






O svemu ovome cemo malo poduze nakon Interlibera. Pliz, samo malo strpljenja...

P.S. Oni koji dodju na Interliber mogu cuti sve informacije i iz prve ruke.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 13/11/2009 : 09:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
je?
eto mene tam u subotu...
kom da se obratim za taj ekskluziv info?

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 13/11/2009 : 11:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Elesar

Kako su nam Dado i Gaston vec najavili AA4, mozda ne bi bilo lose da polako cujemo i neke predloge resenja o izgledu i koncepciji dugoocekivanog reprinta Nathana, pa da pocnemo da sudimo o tome i prikupljamo “kriticnu masu” komentara i sugestija pre nego sto zaista izadje.
Naravno da apsolutno sva prava idu Libellusu kao izdavacu da uredi izdanje prema svojoj zamisl (i znamo da ce to biti sjajno), no mozda bi voleli da cuju sta potencijalni kupci misle da bi bilo privlacno videti na ili u tim izdanjima, jer treba krckati ideje dok se ne skuvaju…

No pre svega toga, zaista bih voleo da se promeni odluka o reprintu prva 2 broja Giganta, s obzirom da ce stampanje NN od 1. broja sada sigurno privuci jedan novi deo publike (mene jeste ) ali i onaj stari koji ga nije uzimao upravo zbog hronoloski povezane kolekcije, a svi oni ce pozeleti da kompletiraju objavljena izdanja o Nathanu (jeste skup poduhvat ali drugacije ne moze).

I na kraju, cini mi se da je neko vec u ovoj temi postavio to pitanje, ali nisam video odgovor - da li se planira reizdanje prva dva broja Specijalaca u Libellusovoj opremi, to bi bilo jako pozeljno s obzirom na razlicit dizajn i povez Ludensovog izdanja ?






O svemu ovome cemo malo poduze nakon Interlibera. Pliz, samo malo strpljenja...

P.S. Oni koji dodju na Interliber mogu cuti sve informacije i iz prve ruke.



Sjajno Gastone, nadam se da cemo uskoro cuti informacije koje bi se mogle sazeti u parafrazu one cuvene “samo ce najbolje biti dovoljno dobro”…
A nadam se i pozitivnom odjeku za Gigante i Specijale...
Zao mi je inace sto ove godine necu biti na Interliberu kao do sada (i poslovno i privatno), tako da se nestrpljivo uzdam i u eventualne insajderske note…

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/11/2009 : 17:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Kupih na interliberu NN gigant 11, al nisam ga još stiga procitat. Zahvaljujem Renkyju i Dadi za pomoc u odabiru

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/11/2009 : 00:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

je?
eto mene tam u subotu...
kom da se obratim za taj ekskluziv info?



Stojim na raspolaganju.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/11/2009 : 00:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Kupih na interliberu NN gigant 11, al nisam ga još stiga procitat. Zahvaljujem Renkyju i Dadi za pomoc u odabiru



Nema na cemu. Vidjet ces da se neces razocarati.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/11/2009 : 00:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by Elesar

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Elesar

Kako su nam Dado i Gaston vec najavili AA4, mozda ne bi bilo lose da polako cujemo i neke predloge resenja o izgledu i koncepciji dugoocekivanog reprinta Nathana, pa da pocnemo da sudimo o tome i prikupljamo “kriticnu masu” komentara i sugestija pre nego sto zaista izadje.
Naravno da apsolutno sva prava idu Libellusu kao izdavacu da uredi izdanje prema svojoj zamisl (i znamo da ce to biti sjajno), no mozda bi voleli da cuju sta potencijalni kupci misle da bi bilo privlacno videti na ili u tim izdanjima, jer treba krckati ideje dok se ne skuvaju…

No pre svega toga, zaista bih voleo da se promeni odluka o reprintu prva 2 broja Giganta, s obzirom da ce stampanje NN od 1. broja sada sigurno privuci jedan novi deo publike (mene jeste ) ali i onaj stari koji ga nije uzimao upravo zbog hronoloski povezane kolekcije, a svi oni ce pozeleti da kompletiraju objavljena izdanja o Nathanu (jeste skup poduhvat ali drugacije ne moze).

I na kraju, cini mi se da je neko vec u ovoj temi postavio to pitanje, ali nisam video odgovor - da li se planira reizdanje prva dva broja Specijalaca u Libellusovoj opremi, to bi bilo jako pozeljno s obzirom na razlicit dizajn i povez Ludensovog izdanja ?






O svemu ovome cemo malo poduze nakon Interlibera. Pliz, samo malo strpljenja...

P.S. Oni koji dodju na Interliber mogu cuti sve informacije i iz prve ruke.



Sjajno Gastone, nadam se da cemo uskoro cuti informacije koje bi se mogle sazeti u parafrazu one cuvene “samo ce najbolje biti dovoljno dobro”…
A nadam se i pozitivnom odjeku za Gigante i Specijale...
Zao mi je inace sto ove godine necu biti na Interliberu kao do sada (i poslovno i privatno), tako da se nestrpljivo uzdam i u eventualne insajderske note…



Steta zbog Interlibera, ali nema veze. Pricat cemo o svemu ovdje nakon sajma.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/11/2009 : 11:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Paka01

Kupih na interliberu NN gigant 11, al nisam ga još stiga procitat. Zahvaljujem Renkyju i Dadi za pomoc u odabiru



Nema na cemu. Vidjet ces da se neces razocarati.



U pravu si, nisam se razocara Sinoc sam planira u 11 navecer otic spavat pošto mi je ujutro tjelesni, al umisto toga sam uzea NN-a i cita ga do 1 i nešto I jutros se mislim cilo jutro koji sam to dobar film sinoc gleda i tek se kasnije sjetih da je ipak bija strip. Odlican broj, baš mi je dobro lega

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 17/11/2009 : 12:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Pretpostavljam da je ludnica nakon Sajma (sravnjenje stanja, analize, itd.) no ima li kojim slucajem nekih novih informacija ili najava za reprinte Giganata i specijala (ukljucujuci i team-upove NN&MM) ?
Barem nesto...?

Ili da se okrecemo aukcijama?

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2263 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 17/11/2009 : 12:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Ako se ne varam bilo je vec govora da NECE toga biti. Mislim da ceš morati na aukcije.
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 17/11/2009 : 12:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
Znam ja to, ali Gaston je naveo da ce se o svemu popricati nakon Interlibera, a u svetlu najavljenog GR, zelim da verujem da ce se to NECE mozda lagano promeniti u NAJVEROVATNIJE NECE, pa MOGUCE, a onda…
Mislim, stvarno bi bilo steta da se serijal ne isprati u maksimalnom smislu (reprintovati tih par prodatih izdanja i izbaciti ona 2 naslova od drugog izdavaca u tipskoj LL opremi) i time privuku i novi i neki od starijih stripofila… My two cents.

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/11/2009 : 13:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Pozdrav svim Nathanovcima, posebno momcima iz Libellusa zbog kojih sam se registrirao i ukljucio u ovaj topic.
Buduci da zadnjih nekoliko godina iz više razloga nisam bio u svijetu stripa(sram me bilo), jako pozitivan šok mi je bio kad sam nedavno slucajno naišao na knjigu br 1.redovne serije omiljenog junaka.
HC uvez, kvaliteta papira, dizajn, prijevod... ne znam na što bih prvo skrenuo pozornost.
A sad veliki posao, ponavljanje gradiva kroz prva 62 broja i nabavka svih knjiga( tek sam na 3 knjige redovne serije i 3 almanaha).
Obavezno bi trebala peticija za reprinte rasprodanih izdanja.
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000