forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 26/01/2010 : 11:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
sta mislite o ovim brojevima i formatu , da li zna neko nesto....

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 26/01/2010 : 11:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
i zna li neko gdje je topic o fanovima magicnog vjetra da bacim pogled

feka
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 26/01/2010 : 11:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by feka82

i zna li neko gdje je topic o fanovima magicnog vjetra da bacim pogled



Skreneš lijevo kod Albukerkija...
Još malo pa ce ljudi pitati kako da udahnu vazduh u pluca.

...
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 26/01/2010 : 12:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
u redu , kako god ti kazes....

feka
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/01/2010 : 12:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

jep,jep...
od prve epizode!!! :D
zajedno s nultom epizodom! :DDD
mmm,ma koliko to put ponovio uvijek mi baci osmijeh na lice...

daklem,kupuj novije knjige,nacuh da je 1. libellusova NN knjiga blizu rasprodaje

uh,mislim da cu i ja morat nekakav ostakljen ormaric nabavit,samo za nathana...
ostali nek se praše :D


Kad je u pitanju Nathan vrijedi nabaviti specijalni ormaric!
Buduci da samo njega nabavljam, baš sam se pitao neki dan šta cu sa ostalim stripovima. Puklo me da dam na aukciju, ali sve mi se cini da ce ipak ostati skupljati prašinu. Previše su to emotivne uspomene.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/01/2010 : 19:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message

[/quote]
Kad je u pitanju Nathan vrijedi nabaviti specijalni ormaric!
Buduci da samo njega nabavljam, baš sam se pitao neki dan šta cu sa ostalim stripovima. Puklo me da dam na aukciju, ali sve mi se cini da ce ipak ostati skupljati prašinu. Previše su to emotivne uspomene.


[/quote]Tako nešto još uvijek mene veže uz Komandanta Marka

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/01/2010 : 19:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Nabavljen NN gigant 3 ; sranje u tome što moram na trening , pa ga nemogu odmah procitati.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 26/01/2010 : 19:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

kako vam se cine ove rezervne naslovnice... meni kao samo da crtac skine s dnevnog reda obvezu :D odron



zavisi od naslovne do naslovne. Kastelinijeve su tehnicki sve savrsene, ali na primer i kod ovih surogata ima mnogo boljih i prikladnijih kompozicija.

primer odvratnosti:





i dalje, sve izmedju "Morski grabezljivci" i "Zavrsni turnir"


Ali zato, na primer:



ili



i eventualno ova



su neuporedivo bolje

Svejedno, statistika bi rekla da je Kastelini tata

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 26/01/2010 19:54:14
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/01/2010 : 20:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Sve te zamjenjene naslovnice su zapravo bolje od ovih Castellinijevih, iako ih Cstellini kad je u pitanju figurativnost, sve ruši

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/01/2010 : 20:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Oci neznanca je najbolja(mislim na ovu zamijenjenu)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/01/2010 : 20:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
paaa. pola pola s ovim što vidim...
ali mi je 50. broj odron naslovna na oba primjera :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/01/2010 : 20:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message


Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/01/2010 : 20:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
i ovi u Libellusu su specijalcima dali druge naslovnice , ali tu su ipak Castellinijeve u svemu bolje

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 26/01/2010 : 20:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Sve te zamjenjene naslovnice su zapravo bolje od ovih Castellinijevih, iako ih Cstellini kad je u pitanju figurativnost, sve ruši



nisu bas sve, ali donekle imas pravo. Kastelini cesto promasi temu na svojim naslovnicama. evo na primer, kao na naslovnoj specijala "Iz dubine mora" koju si postavio iznad.
Mada....nije se ni ovaj drugi autor mnogo proslavio, ali svakako ne nudi utisak da je strip zapravo o dzinovskoj svetlecoj morskoj sasi

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/01/2010 : 12:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

kako ovo
veli se u jednom almanahu da kratke price nisu nigdje objavljene osim u strip reviama


Veli se da nisu objavljene u regularnoj seriji i spin offovima. I nisu, ovo je reprint broja nula koji je poklonjan uz broj 7, kao zasebna knjižica. A inicijalno su ga poklanjali, otprilike kao i nulti broj Demiajana.

I uz broj 19 su poklanjali jednu knjižicu.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/01/2010 : 12:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
tek sad vidjeh grešku :D revija :D ok dakle ja sam vidio naslovnicu reprinta :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 27/01/2010 : 12:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Naslovnica reprinta je ovo:



Ono što si postavio je naslovnica sedmice (inace jedna od meni omlijenih naslovnica NN)

Imaš ovde i recenziju:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=329

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 27/01/2010 : 14:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
kaj je to bjavljeno kod nas ?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 27/01/2010 : 15:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
nije objavljeno.
ici ce u prvoj knjizi od Libelusa

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 27/01/2010 : 16:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
dakle u onoj koja dolazi za Mafest

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2010 : 14:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
procitao sam sljedeci NN kojemu se trenutno ne mogu sjetiti imena :D druga dvodjelna prica
konacno pravi nathan... samoca ovo ono... cini mi se da je ovo prvi natnan koji sam procitao ovo ili Demoni

solidno djelo... prvi dio zanimljiv napet ukljucuju se neki novi likovi u pricu
upoznajemo taj famozni otok i svijet nathana nevera...iz broja nevidljiva sila skontali smo koliko ima kriminala a u ovom broju vidimo kako je dobro organizovan i uvezans tradicionalnim institucijama
eksperimenti
ubice
paravojska
rajzerove postupke :D

solidno solidno... dapace sjajno

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/01/2010 : 15:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Aha, misliš na brojeve 6 i 7 (orig. 7 i 8)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
da da ... mislim da me je kupila ona pocetna žalopoljka sam sam ostavila me samog u noci :D

i konacno smo shvatili sta znaci ona referenca da je nathan dobio boje... zbog preskocene epizode :D stvarno je kontinuitet bitan i u namanjim stvarima... mozda prodaja nije isla jer nije bilo kontinuiteta...bas tamo kad je prestala SD izdavati a poceo ludens... bas tu sam se izgubio
vise nisam mogao pratiti... pa su mi se svidjale samo epizode koje su same za sebe

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
"Zabranjena zona" ti je to...ova gore nedavna naslovnica s crnom pozadinom...

i epizoda i nastavak su odlicni

mislim da je Mari crtal,bio odlican u tom pocetku...poslje se gadno pokvario

poslije ide Pakao ak se ne varam,pa onda Oci neznanca

sve u svemu,vrlo,vrlo kvalitetan pocetak jednog strip serijala (jedino mi 3.-4. nisu baš neš sjeli)

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ma meni su i dobri ti brusli nastavci :D

ovdje mi je crtez nekako... simpfliciran :D ali je i dalje dobar na zadovoljavajucem nivou

najgori mi je crtez u jednom od almanaha mislim drevna stijena ali o tome kad dodje na red :D opet

jel se u drugom nastavku spominju oni stovani??? ili atlantidjani...
meni je zao sto brzo zavrsi ona farsa sa monolitom :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000