forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

da da ... mislim da me je kupila ona pocetna žalopoljka sam sam ostavila me samog u noci :D

i konacno smo shvatili sta znaci ona referenca da je nathan dobio boje... zbog preskocene epizode :D stvarno je kontinuitet bitan i u namanjim stvarima... mozda prodaja nije isla jer nije bilo kontinuiteta...bas tamo kad je prestala SD izdavati a poceo ludens... bas tu sam se izgubio
vise nisam mogao pratiti... pa su mi se svidjale samo epizode koje su same za sebe




je,je,još je SD gurao mjesecno,ali nakon pocetnog oduševljenja s Ludensom kad je nathan opet došao na kioske,zgadio mi se cijeli taj koncept 3,uz dobru srecu 4 brojeva tokom cijele godine...

to je bilo toliko mukotrpno i iritantno da sam se i ja vec ohladio od natana od muke...
nemreš ti u takvom stripu uopce pratit radnju i uživat ako se u novoj epizodi pojavi neki lik il radnja iz neke epizode pred 3 godine (tj prije nekih tek 10ak brojeva)...i tak skoro iz svakog broja u broj

ma užas je to bio,i za nas fanove
a kamoli za usputne kupce kojima ama baš niš jasno bilo nije

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/01/2010 : 15:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
A zna li netko zašto Ludens nije stavljao originalne naslovnice ?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ma meni su i dobri ti brusli nastavci :D

ovdje mi je crtez nekako... simpfliciran :D ali je i dalje dobar na zadovoljavajucem nivou

najgori mi je crtez u jednom od almanaha mislim drevna stijena ali o tome kad dodje na red :D opet

jel se u drugom nastavku spominju oni stovani??? ili atlantidjani...
meni je zao sto brzo zavrsi ona farsa sa monolitom :D




meni je odlican taj pocetni Mari,ne do detalja vec do atmosfere crteža
njegov potez perom baš izaziva tjeskobu dok citaš

al onda opet crta je po meni i najgore crtežom odradenu epizodu,"Prica o Kathy Teller"...to je užas,


nema ovo veze s Atlantidanima ili Štovanima,ovdje su Ljudi Sjene u pitanju,oni iz Giganata i Egzodusa

Monolit tema se vraca u "Zatocenici dvorca"

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

A zna li netko zašto Ludens nije stavljao originalne naslovnice ?



drogsy,fan pa neznaš...
Castellini pri odlasku uz svadu zabranio korištenje svog copyrighta,zato ih ni mi nismo imali,zato i Libellus muku muci što s naslovnicam u reprintima,zato je i pravo cudo što je objavljen 1. broj u reprintu

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
vidim da se ovo sve meni izmijesalo... aaa sjecam se te zatocenice dvorca... to smo citali u sredjoj sjecam se kad je neko donio...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 28/01/2010 : 15:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
meni je rupa u sjecanju tamo baš oko ludensovih izdanja što se tema tice,pošto sam zbog užasne politike izdavanja pogubio konce s kontinuitetom
ovo prije mi je sve u dobrom sjecanju
no,sve bumo to ponovili uz reprinte :)

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7231 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/01/2010 : 13:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by zeljko

da da ... mislim da me je kupila ona pocetna žalopoljka sam sam ostavila me samog u noci :D

i konacno smo shvatili sta znaci ona referenca da je nathan dobio boje... zbog preskocene epizode :D stvarno je kontinuitet bitan i u namanjim stvarima... mozda prodaja nije isla jer nije bilo kontinuiteta...bas tamo kad je prestala SD izdavati a poceo ludens... bas tu sam se izgubio
vise nisam mogao pratiti... pa su mi se svidjale samo epizode koje su same za sebe




je,je,još je SD gurao mjesecno,ali nakon pocetnog oduševljenja s Ludensom kad je nathan opet došao na kioske,zgadio mi se cijeli taj koncept 3,uz dobru srecu 4 brojeva tokom cijele godine...

to je bilo toliko mukotrpno i iritantno da sam se i ja vec ohladio od natana od muke...
nemreš ti u takvom stripu uopce pratit radnju i uživat ako se u novoj epizodi pojavi neki lik il radnja iz neke epizode pred 3 godine (tj prije nekih tek 10ak brojeva)...i tak skoro iz svakog broja u broj

ma užas je to bio,i za nas fanove
a kamoli za usputne kupce kojima ama baš niš jasno bilo nije


Ja sam baš zbog tih stvari koje je ludens radio i digao ruke od Nathana misleci da je to njegov kraj na ovim prostorima.

Hvala Bogu da sam bio u krivu, samo sad treba naci vremena i procitati sva izdanja koja sam propustio u zadnje 4 godine (zasad mi dobro ide).
A koji je sad užitak vidjeti da prakticki sa spin-offovima izlazi preko 20 brojeva, mjesecno gotovo 2 u prosjeku.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/01/2010 : 14:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
@jerry

MOžda je i bolje ovako nakupovati sve novije epizode nego cekati kod ja 15 godina i marljivo skupljati komad po komad... I naravno procitati ih sve najednom jer se prica gubi kad nemaš sve epizode.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 17:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by drogsy

A zna li netko zašto Ludens nije stavljao originalne naslovnice ?



drogsy,fan pa neznaš...
Castellini pri odlasku uz svadu zabranio korištenje svog copyrighta,zato ih ni mi nismo imali,zato i Libellus muku muci što s naslovnicam u reprintima,zato je i pravo cudo što je objavljen 1. broj u reprintu



Hmm, nigdje to nisam pouzdano mogao saznati...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 17:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Prije dva dana sam rocitao gigant 3 i proklinjem sam sebe što sam propustio prva dva . Jednostavno maestralna epizoda

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2010 : 20:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
evo procitao sam završetak price
Ljudi sjene... solidan kraj
dosta otvorenih pitanja... vidi se da ce biti važno pratiti kontinuitet
dakle ako sam dobro shvatio ljudi sjene su oni iz orbitalnih stanica :D ? sto zele nezavisnost?

solinda prica sa non stop akcije nathan postaje prvi put dio male lokalne legende :D pobjedjuje mutiranog pauka :D u fajtu
dostojno boljeg horrora

hm da vidimo
onaj amater s monolitom
aristotel
ljudi sjene
štovani
atlantidani

uglavnom to su glavni negativci do 100 broja :D ?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/01/2010 : 20:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
nisu ljudi sjene oni sto hoce nezavisnost. ali jesu blejali u kojekakvim stanicama u orbiti neko vreme

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2010 : 20:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
iz prilozenog ocito kako nista nisam skontao prethodnih godina :D

odron

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/01/2010 : 20:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
pa dobro, prethodnih godina i nije bilo nesto orbitalnih stanica, ako se ne varam. tek su naznake krenule u Ludensu ako se dobro secam.
mada, da se ogradim, nisam citao sve SD, pa ne znam tacno

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 20:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Rijec je o epizodi ''Iza zvijezda'', ne ?Ljudi sjene nešto seru o prilagodenju da žive u sklopu s ljudima , a pošto ja nemam neke Ludensove epizode , tj. , nastavak Lud 42(orig. 26) , zna li 'ko što se desilo u toj epizodi broj 43(orig. 47)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/01/2010 : 21:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ihih, seru, kako to pricas


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 21:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Ma, ide mi na živce (pa makar to bilo u stripu) više te govarancije da svi koji ne potjecu sa Zemlje imaju višu intelgenciju.Zašt' ne ubace malo usporene (blaga rijec za retardirane) vanzmaljce ili neke jednake ljudskoj inteligenciji?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/01/2010 : 21:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
pa sad, da li da ti otkrivam ili ne otkrivam....aj napisacu ti ispod ovde belim slovima, pa ko cita, cita na sopstveni odgovornost, ukljucujuci i tebe

Dakle, Ljudi sjene JESU zemljani! Zapravo, blizi potomci homosapiensa koji zive u beskrajnom krugu vremenskog paradoksa.
probao sam malo da filozofiram na datom temu kada sam otvorio ovaj topik, dakle vidi prvi post.
procitaj Bratstvo sjene/Egzodus, kao i prva 3 giganta.
Izuzetna prica!


tako....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 21:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

pa sad, da li da ti otkrivam ili ne otkrivam....aj napisacu ti ispod ovde belim slovima, pa ko cita, cita na sopstveni odgovornost, ukljucujuci i tebe

Dakle, Ljudi sjene JESU zemljani! Zapravo, blizi potomci homosapiensa koji zive u beskrajnom krugu vremenskog paradoksa.
probao sam malo da filozofiram na datom temu kada sam otvorio ovaj topik, dakle vidi prvi post.
procitaj Bratstvo sjene/Egzodus, kao i prva 3 giganta.
Izuzetna prica!


tako....




Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 21:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Dobro, a jel' ne'ko cit'o broj 43 (orig.47)?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/01/2010 : 21:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
e sad sam se sjetio :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 21:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Prosvijetli nas!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/01/2010 : 21:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Lord Vader89

pa sad, da li da ti otkrivam ili ne otkrivam....aj napisacu ti ispod ovde belim slovima, pa ko cita, cita na sopstveni odgovornost, ukljucujuci i tebe

Dakle, Ljudi sjene JESU zemljani! Zapravo, blizi potomci homosapiensa koji zive u beskrajnom krugu vremenskog paradoksa.
probao sam malo da filozofiram na datom temu kada sam otvorio ovaj topik, dakle vidi prvi post.
procitaj Bratstvo sjene/Egzodus, kao i prva 3 giganta.
Izuzetna prica!


tako....







ako hoces da procitas, obelezi kursorom misa celu moju poruku, i pojavice ti se textic koji sam ispisao
hihihi, "naci ce onaj koji zna gde da trazi"

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 21:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Dakle Egzodus, OK.
Što se tice giganata, treci sam procit'o, a što se tice prva dva , cekam da se pojave na aukcijama.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/01/2010 : 21:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Dakle Egzodus, OK.
Što se tice giganata, treci sam procit'o, a što se tice prva dva , cekam da se pojave na aukcijama.



e pa videces onda, kad ih lepo slozis.
plus, ostale price sa Bratstvom senke....Iza zvijezda, i ako ima jos neka, ne mogu ovako napamet :(

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000