forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/03/2010 : 23:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
piše u almanahu cini mi se ali nisam zapamtio... nisu mi nesto zanimljivi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/03/2010 : 10:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Hoce li se pojavljivati Jakuze u daljnim epizodama regularme serije ili je s njima gotovo?



MIslim da se Selena kupala u #76 u yacuzziju onomad...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/03/2010 : 11:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
mene su te nindje i jakuze odbijale od nathana u pocetku...
od 3 stripa koja sam otvorio sva tri su imali "nindje" ili unutra ili vani :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/03/2010 : 14:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

mene su te nindje i jakuze odbijale od nathana u pocetku...
od 3 stripa koja sam otvorio sva tri su imali "nindje" ili unutra ili vani :D



Mislim da je nešto samo bilo ispocetka #1, pa nekim almanasima, poslije baš i nema epizoda. Možda #78 "Crveni andeo", tu nešto petljaju s Yakuzama. Skotos je za vrijeme uspona svoje kriminalne karijere s yakuzama spalio Nathanov dom iz djetinjstva i koknuo njegove roditelje (ALM 1996). Alm '95 i '93 isto ukljucuje yakuze, to Vigna petlja s njima. I naravno, redovni #1. Athos Than je isto imao nešto s yakuzama, no se sjecam se svega...

Uglavno, ne igraju u redovnom serijalu skoro pa nikakvu ulogu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/03/2010 : 14:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
pa u pocetku me je i odbijalo... 1994./95 mislim kad sam listao neke epizode... dapace svemirsko pješaštvo onda onaj zmajev otok i naslovnica crnog monolita

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/03/2010 : 19:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Upravo procitao srce tame
pravo lagana ekološki osviještena prica iz valjda centralne amerike...
brzo se cita zato što je barem desetak stranica samo sa slikama bez teksta ali veoma su mocne
tu je i ogromna kornjaca te citav set raznih mutanata...
malo je prica iz kompjutera komicno simpaticna :D ali progledat cemo kroz prste

malkice vuce na Apokalipsu sada... :D s tim da je vojsku zamijenila korporacija a kolonela marlona bivši uposlenik farmaceutske kompanije

ocito postoji i kakva aluzija na konkivstadore i generalno bijele izrabljivace te "dobre kršcane" koji ne razumiju druge i drugacije :D i ne prihvacaju :D


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/03/2010 : 13:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko
malkice vuce na Apokalipsu sada... :D s tim da je vojsku zamijenila korporacija a kolonela marlona bivši uposlenik farmaceutske kompanije


Totalno Apokalipsu sada, ali i originalni roman po kojem je raden film, Srce tame.
Ne vuce toliko na konkvistadore, koliko na kolonizaciju Afrike u novije doba i njihovu eksploataciju, a ono odsijecanje ruke je karakteristicno za režim kralja države Konga - Leonarda I. koji je nalagao svojoj osobnoj vojsci da odsijecanjem ruku kažnjava i potcinjava radno stanovništvo. Poslije se taj obicaj raširio Afrikom, pa npr. u Siera Leonu gerilci sijeku ruke domacem stanovništvu...

Zašto se ostavljaš i komentare na recenzijama doticnih epizoda da upotpunimo doživljaj epizode?
Evo, Srce tame:
http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=568

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/03/2010 : 14:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Selenina osveta... Tko od neverovaca želi nek ostavi komentar na recenziju. Zanimljivosti i opservacije poželjne!

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=1050

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/03/2010 : 15:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
:D zaboravim... nekako mi forum draži

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/03/2010 : 15:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Selenina osveta... Tko od neverovaca želi nek ostavi komentar na recenziju. Zanimljivosti i opservacije poželjne!

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=1050



uh
sve sto ima veze s kontinuitetom i tehnodroidima izbjegavam komentirati jer nisam sve pofatao :D amater

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/03/2010 : 19:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Selenina osveta... Tko od neverovaca želi nek ostavi komentar na recenziju. Zanimljivosti i opservacije poželjne!

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=1050




Pohvale za recenziju,iako mi prica nije baš za dvojkicu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/03/2010 : 20:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
lepa recenzija
ne vredi, morao sam da procitam, iako nisam citao pricu

stoga, hvala sto mi nisi nista otkrio

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 19/03/2010 : 11:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Novi NN u Italiji br. 227




Go kneel and weep
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/03/2010 : 12:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Selenina osveta... Tko od neverovaca želi nek ostavi komentar na recenziju. Zanimljivosti i opservacije poželjne!

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=1050


DeeCay,
nekako mi se cini da u zadnje vrijeme biraš osrednje Nathanove epizode za recenziju.

Evo molba da nadeš vremena za neke epizode, npr. Hadija, Leptirov san, G4-Ustanak, AA2-Svemirski brodolomci. Vjerujem da bi mogli procitati puno zanimljivosti. :)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/03/2010 : 15:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
jeeeeeeebote....koji sam ja magarac

>Evo molba da nadeš vremena za neke epizode, npr. Hadija, Leptirov >san, G4-Ustanak, AA2-Svemirski brodolomci. Vjerujem da bi mogli >procitati puno zanimljivosti. :)


dobar deo uratka ove recenzije mi stoji na par listova, mislim u samom stripu, koji sam odneo kuci
sta fax ucini od coveka....


DeeCay, ja cu kuci za nedelju dana da idem, pa mogu da posvetim dan/dva toj recenziji, pa ako ti nije problem, mogao bi da dodas eventualne zanimljivosti vezane za likove, kontinuitet, mutante, itd....sa kojima ne baratam bas najbolje, pa da postavis napokon.
ne mogu da se setim, al ima dobrih pola godine kako sam je najavio.

strasno....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/03/2010 : 15:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause
DeeCay,nekako mi se cini da u zadnje vrijeme biraš osrednje Nathanove epizode za recenziju.
Evo molba da nadeš vremena za neke epizode, npr. Hadija, Leptirov san, G4-Ustanak, AA2-Svemirski brodolomci. Vjerujem da bi mogli procitati puno zanimljivosti. :)



U biti, cilj mi je recenzirati sve i sve to ispovezati... No polako, necu se forsirati.
Hadiju i Ustanak su neki momci s foruma kao rezervirali, tako da to ide njima na dušu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/03/2010 : 15:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Jerry Krause
DeeCay,nekako mi se cini da u zadnje vrijeme biraš osrednje Nathanove epizode za recenziju.
Evo molba da nadeš vremena za neke epizode, npr. Hadija, Leptirov san, G4-Ustanak, AA2-Svemirski brodolomci. Vjerujem da bi mogli procitati puno zanimljivosti. :)



U biti, cilj mi je recenzirati sve i sve to ispovezati... No polako, necu se forsirati.
Hadiju i Ustanak su neki momci s foruma kao rezervirali, tako da to ide njima na dušu.




tacno ako ne uradim, ne vracam se vise na forum

a za ovoga sto je Hadiju rezervisao, ne znam....neozbiljan je taj covek puno

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/03/2010 : 15:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89
stoga, hvala sto mi nisi nista otkrio



Možda i jesam bio malo predetaljan, sorry, no kad se pogleda, sve ovo što smo ovdje imali vec je 100x prepricano u gigantima. Serra je s ovom epizode ustvari samo upotpunio kariku koja nedostaje izmedu redovne serije i prva tri giganta. Sad možemo komotno prijeci na daljnje epizode o Nemu u gigantima nakon prve trilogije...

Nekako sam imao osjecaj u toj epizode da i Serra odlazi duhom iz NN serijala. Prvo svojim novim retro junakom Gregoryjem u svemir, pa Greystormom u alternativnu povijesti. A za to vrijeme mu Vietti kreira NN svijet.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/03/2010 : 16:04:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Lord Vader89
stoga, hvala sto mi nisi nista otkrio



Možda i jesam bio malo predetaljan, sorry, no kad se pogleda, sve ovo što smo ovdje imali vec je 100x prepricano u gigantima. Serra je s ovom epizode ustvari samo upotpunio kariku koja nedostaje izmedu redovne serije i prva tri giganta. Sad možemo komotno prijeci na daljnje epizode o Nemu u gigantima nakon prve trilogije...

Nekako sam imao osjecaj u toj epizode da i Serra odlazi duhom iz NN serijala. Prvo svojim novim retro junakom Gregoryjem u svemir, pa Greystormom u alternativnu povijesti. A za to vrijeme mu Vietti kreira NN svijet.


Bio sam ozbiljan

ako cika Vietti zna posao, nek ide Serra svojim putem

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 19/03/2010 16:04:40
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/03/2010 : 17:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja sam kontao neke nathane recenzirati... ali uzimajuci u obzir koliko ce mi vremena trebati za jednu recenziju... bolje da citam stripove za to vrijeme... :D osim toga dosta mi pisanja na poslu ( a vala i prigovaranja i pljuvanja po radu :D )

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 19/03/2010 : 22:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause
DeeCay,
nekako mi se cini da u zadnje vrijeme biraš osrednje Nathanove epizode za recenziju.


Ne bih se slozio da je Selenina osveta osrednja epizoda. Mozda nije savrsena, ali je bitna, kako za proslost, tako i za buducnost NN univerzuma. Epizoda je dakle, nezaobilazna za pravilno citanje kontinuiteta, iako je izvedba svakako mogla biti bolja, samo sto je po mom misljenju, to bio jako tezak zadatak, imajuci u vidu koliko odgovora je Serra morao da slozi u tih 96 strana.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/03/2010 : 19:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Ja, Robot rutinska epizoda što ne znaci da je loša... naprotiv odlicna prica o robotima i ljudima

Posljednji val... tako mocna epizoda koja je objasnila mnogo toga + konstantna prica o prolaznosti covjeka mladosti vremena ljubavi...


baš sam neki dan bio na proslavi 15. obljetnice moje srednje škole... i puštali su isjecke iz svih obljetnica iz prošlosti... pravo zaboli kada vidiš isjecak iz priredbe kojoj si actually nazocio kao ucenik prije 12-13 godina... i sada to gledaš kao novinar :((( tuuga... profesorica njemackog ode u mirovinu a sjecam se prvog dana kad je došla kao zamjena starom profi :D

:D

koga mati rodi toga lopata zakopa
što prije budemo svjesni te cinjenice lakše ce nam biti :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/03/2010 : 19:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Ja, Robot - jedna od mojih najmilijh NN epizoda

Go kneel and weep
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 21/03/2010 : 19:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Odlicna je ova zadnja tura Natana, puno bolja od prethodne a vjerujem da ce sledeca, sa razrešenjem Rajzerovog misterioznog ponašanja, biti prava poslastica. E da smo od pocetka mogli da ovo hronološki ispratimo, osjecaj bi bio kudikamo bolji...

...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 22/03/2010 : 11:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
neki talijani su se vidim zasitili novog koncepta koji pocinje od 100tke...al samo neki...
ja jedva cekam te mini sage od 100tke pa nadalje
još mi je nerealno da smo i mi do toga došli napokon...wow

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000