forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/03/2010 : 12:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by Djuro

quote:
Originally posted by Jerry Krause
DeeCay,
nekako mi se cini da u zadnje vrijeme biraš osrednje Nathanove epizode za recenziju.


Ne bih se slozio da je Selenina osveta osrednja epizoda. Mozda nije savrsena, ali je bitna, kako za proslost, tako i za buducnost NN univerzuma. Epizoda je dakle, nezaobilazna za pravilno citanje kontinuiteta, iako je izvedba svakako mogla biti bolja, samo sto je po mom misljenju, to bio jako tezak zadatak, imajuci u vidu koliko odgovora je Serra morao da slozi u tih 96 strana.


Nisam mislio na Seleninu osvetu kad sam to napisao, uostalom nisam je još ni procitao. A vjerujem kad je budem procitao, da ce mi se svidjeti, jer je ipak ovo jedna od zadnjih karika u lancu kontinuiteta NN svijeta pisana iz Serrine ruke.
Slicne su ocjene, sjecam se, dobile i "Gabrijelova zagonetka" i "Ravenov povratak", meni jako drage epizode bitne za kontinuitet.

Samo ne znam cemu dvojka, pa nije ovo kapetan Miki :)
Poptvrduje se istina ono što je darkraver jednom napisao da su ultimate Neverovci ujedno i najveci kriticari.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/03/2010 : 17:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Procitao prvu pricu iz AA 1 , solidna prica za pocetak te edicije.Cini mi se da ima puno toga za citati,a da nisu znanstvene fraze.Crtaci-solidni,iako puno bolje crtaju u paru kako su to pokazali u Ravenovom povratku.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/03/2010 : 17:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

neki talijani su se vidim zasitili novog koncepta koji pocinje od 100tke...al samo neki...
ja jedva cekam te mini sage od 100tke pa nadalje
još mi je nerealno da smo i mi do toga došli napokon...wow




Ako se ovako nastavi, za par godina ih stizemo

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/03/2010 : 17:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
a kako mislite novog koncepta zasitili
a kakav je to novi koncept :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/03/2010 : 17:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Procitao prvu pricu iz AA 1 , solidna prica za pocetak te edicije.Cini mi se da ima puno toga za citati,a da nisu znanstvene fraze.Crtaci-solidni,iako puno bolje crtaju u paru kako su to pokazali u Ravenovom povratku.



Pa, dosta loše usporedujuci to s fantasticnim AA2 i AA3. Mislim cak da je ta prva prica (jel Karta tornja?) jedna od dosadnijih. AA4 je opet negdje u rangu prve...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/03/2010 : 17:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Imam neko pitanje,negdje sam procitao da NN u jednom trenutku oko 2007.-2008. nije redovito izlazio.Zna li netko vise o tome?

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 22/03/2010 17:43:41
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/03/2010 : 17:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

neki talijani su se vidim zasitili novog koncepta koji pocinje od 100tke...al samo neki...
ja jedva cekam te mini sage od 100tke pa nadalje
još mi je nerealno da smo i mi do toga došli napokon...wow



Misliš na te male minisage koje ce se sve cešce pojavljivati u serijalu? To se i meni više svida nego cekati desetak epizoda do novog nastavka price. Ili misliš na svijet poslije pada Uranije, cetiri godine kasnije (što je tek negdje oko 160. broja)?

Zasitili? Siguran sam da Nathan solidno kotira u Italiji, inace ne bi konstantno izdavali nove spin-offove. A i definitivno je gore vratiti se na solo izdanja, bez vezanja niza epizoda jedna poslije druge. Ovaj Rat svjetova koji dolazi opet ce biti jedna minisaga, no mislim da nece biti nešto duga.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 22/03/2010 : 23:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by drogsy

Procitao prvu pricu iz AA 1 , solidna prica za pocetak te edicije.Cini mi se da ima puno toga za citati,a da nisu znanstvene fraze.Crtaci-solidni,iako puno bolje crtaju u paru kako su to pokazali u Ravenovom povratku.



Pa, dosta loše usporedujuci to s fantasticnim AA2 i AA3. Mislim cak da je ta prva prica (jel Karta tornja?) jedna od dosadnijih. AA4 je opet negdje u rangu prve...



ma jašta, prva AA je bezvez,2. i 3. fenomenalne,4. opet lošija,kak veliš u rangu prve,pogotovo je loše ono s templarima, al ona epizoda s Havillandom je jako dobra...
hah variraju dosta da...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 22/03/2010 : 23:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by darkraver

neki talijani su se vidim zasitili novog koncepta koji pocinje od 100tke...al samo neki...
ja jedva cekam te mini sage od 100tke pa nadalje
još mi je nerealno da smo i mi do toga došli napokon...wow



Misliš na te male minisage koje ce se sve cešce pojavljivati u serijalu? To se i meni više svida nego cekati desetak epizoda do novog nastavka price. Ili misliš na svijet poslije pada Uranije, cetiri godine kasnije (što je tek negdje oko 160. broja)?

Zasitili? Siguran sam da Nathan solidno kotira u Italiji, inace ne bi konstantno izdavali nove spin-offove. A i definitivno je gore vratiti se na solo izdanja, bez vezanja niza epizoda jedna poslije druge. Ovaj Rat svjetova koji dolazi opet ce biti jedna minisaga, no mislim da nece biti nešto duga.



ma no minisage,meni je koncept fantastican,jedva cekam alfa sagu sad

al citah neke talijanske nathan forume(google trans jel :D ) pa se neki tužili da su prevelike stanke izmedu minisaga u kojima ima malo relevantnih epizoda i tako to...
mah,to ti je kad imaš prevec za citat,kad sve uredno izlazi
bumo i mi još gori hah

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/03/2010 : 23:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Procitao drugu pricu AA 1. Jedna od rijetkih kod kojih mi je pocetak bio katastrofalan , a da je završetak sve doveo u red.Nisam mogao vjerovati da je Ishimori samo tako došao do Nathana , zamolio ga za uslugu i odjednom su se našli pred nekim hramom.Ipak, na kraju je sve razjašnjeno iako ni on nije bio blistav.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 23/03/2010 : 00:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
daklem naši libellus decki su popizdili
kniga 15 i 16 ilti saga Alfa, te agencija alfa 5 spremni su za tisak... :)
nažalost nisam dosad našao nikakve tragove o reprintu :(

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 23/03/2010 : 11:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

al citah neke talijanske nathan forume(google trans jel :D ) pa se neki tužili da su prevelike stanke izmedu minisaga u kojima ima malo relevantnih epizoda i tako to...


Ima malo toga, da. Desi se nešto veliko, ostane gomila nerazjašnjenih pitanja, a onda Nathan na 15 brojeva postane Nick Raider.

Ali Vietti je pokazao da može da radi i mini sage izmedu vecih saga (recimo ono sa Heliopolisom), a i da se elementi iz "policijskih" prica uplicu velike sage (Sub city, recimo).

Ali razvlacenje Mister Alfe, Kvantnog coveka i Arreta je preveliko, svakako.

Plus, ako te policijske price pišu Medda ili Ostini, odlicne su za citanje, bez obzira što se ne doprinose "velikoj slici".

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/03/2010 : 14:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Evo malo za fanove..


Ovo je bilo inspiracija na temu NN i ostalih likova...
Pozz,hvala Mladji na savjetu..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/03/2010 : 15:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Ima malo toga, da. Desi se nešto veliko, ostane gomila nerazjašnjenih pitanja, a onda Nathan na 15 brojeva postane Nick Raider.
Ali Vietti je pokazao da može da radi i mini sage izmedu vecih saga (recimo ono sa Heliopolisom), a i da se elementi iz "policijskih" prica uplicu velike sage (Sub city, recimo).
Ali razvlacenje Mister Alfe, Kvantnog coveka i Arreta je preveliko, svakako.
Plus, ako te policijske price pišu Medda ili Ostini, odlicne su za citanje, bez obzira što se ne doprinose "velikoj slici".



ovo izgleda odlicno

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/03/2010 : 18:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Procitao i zadnju pricu iz AA 1,dobro zamiseljeno,alo lose izvedeno.Pocetak i kraj mi se cine losi; sredina price je solidna.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/03/2010 : 19:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Djole
Plus, ako te policijske price pišu Medda ili Ostini, odlicne su za citanje, bez obzira što se ne doprinose "velikoj slici".



E, moram priznati da su mi Medda i Piani u zadnje vrijeme puno bolji sa svojim pricama od glavnih faca serijala koji vuku veliku pricu... Medda posebno.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 23/03/2010 : 19:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
gabrijelova zagonetka...

fiiiijuuuuu koja je ovo "spojlercina" :D kao epizoda sadrži svašta nešto...
jasno je zašto je prije nisam kontao :D
stvarno onaj spisak o kronološkom citanju veoma pomaže... sve je fakticki jasno... samo kad se cita kako i treba :D po redu
otkriva se dosta i o Ani i buducnosti
uplice se skotos na osobnoj razini... zbog sina...

uživancija... inace ova epizoda sadrži nekoliko slika grada baš onako kako ga ja zamišljam i želim da bude u bucnosti
:D
str 16
str 94
str 95

da je kako uvecati za desktopa

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/03/2010 : 21:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Nikad mi ne dosadi uvijek nanovo procitati tu epizodu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/03/2010 : 09:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

gabrijelova zagonetka...

fiiiijuuuuu koja je ovo "spojlercina" :D kao epizoda sadrži svašta nešto...
jasno je zašto je prije nisam kontao :D
stvarno onaj spisak o kronološkom citanju veoma pomaže... sve je fakticki jasno... samo kad se cita kako i treba :D po redu
otkriva se dosta i o Ani i buducnosti
uplice se skotos na osobnoj razini... zbog sina...

uživancija... inace ova epizoda sadrži nekoliko slika grada baš onako kako ga ja zamišljam i želim da bude u bucnosti
:D
str 16
str 94
str 95

da je kako uvecati za desktopa


Sjecam se da sam i ja uživao nedavno kad sam ponovno citao ovu epizodu. Sve je lako kad se ide kronološki, kad je tek izašla epizoda- sto pitanja, ko je sad ova Mary i slicno.
Sinoc sam procitao G5-Nemo, sve nekako fino sjeda kad se cita nakon Feniksa. Vjerujem da je vecina fanova prvo procitala gigant i da im je to stvaralo glavobolju.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/03/2010 : 09:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
zato jedva cekam dalje citati :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/03/2010 : 18:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message

na vrh stola onaj koji rula ubuduce...Vietti


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

Edited by - darkraver on 25/03/2010 18:13:40
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/03/2010 : 18:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message


uhhhh,premijerna slika "Rata svjetova"

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/03/2010 : 18:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
za PRAVE kolekcionare....



meni dovoljna figurica i šalica

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/03/2010 : 18:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
koji davo!!!



otkud sad talijanima to izdanje nathana u boji?!?!
i to 1. broj...

WTF***

ocu i ja

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/03/2010 : 19:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Imaš i broj 2 u boji... Ne znam dal ih ima još.
Kolor baš i nije nešto, boje skoro monokromatske. tako da je meni dobro i staro izdanje. U C/B.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 25/03/2010 19:25:38
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000