forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 22/04/2010 : 08:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
BRZO STIŽE NATHAN KNJIGE 14 I 15 KAO I AGENCIJA ALFE 5 ..MLJAC
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 22/04/2010 : 12:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

BRZO STIŽE NATHAN KNJIGE 14 I 15 KAO I AGENCIJA ALFE 5 ..MLJAC



je.vec je davno trebala najava...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 22/04/2010 : 12:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

To je bila i moja prednost tako da mi je G5 sasvim dobro legao.
A još je bolja Vietijeva trilogija nakon te petice, pogotovo G6 i G7.

Kod tih giganata me stvarno oduševljavaju crteži koji su za bar 30% bolji nego u redovnoj seriji.



meni je G5 baš dobar bio.odlican kraj...

G8 mi je najlošije legao,osjecaj je bio kao da sam odgledao SW film,hrpa toga nabacana,niceg se nisam sjecal nakon mjesec dana

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/04/2010 : 12:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
I meni nije G8 nešto legao, ali eto, Vietti je ocito morao nekako to završiti, pa je nabacio hrpu nepotrebnih scena kako bi popunio gigant.
Inace veceras se bacam na "Vizije buducnosti" i s nestrpljanjem ga cekam procitati.
Mislim da bi trebala biti dobra epizoda. Scenariji koje piše Vigna su ili briljantni ili ispod prosjeka.
Šta mogu ocekivati?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/04/2010 : 17:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Boze, kakve reci ovde padaju o Ratovima zvezda!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 23/04/2010 : 09:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Boze, kakve reci ovde padaju o Ratovima zvezda!!!!





a'štaš kad sam ja trekki

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/04/2010 : 09:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Boze, kakve reci ovde padaju o Ratovima zvezda!!!!



Dobro da još nisu poceli prozivati tamnu stranu i onog tvog kolegu Dartha Vadera... Ili to je to otac?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/04/2010 : 09:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Boze, kakve reci ovde padaju o Ratovima zvezda!!!!



a'štaš kad sam ja trekki




dodje mi da prestanem da gledam ST

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 23/04/2010 : 11:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Boze, kakve reci ovde padaju o Ratovima zvezda!!!!



a'štaš kad sam ja trekki




dodje mi da prestanem da gledam ST



a volim bome i disKo muziku

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/04/2010 : 16:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/04/2010 : 20:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

BRZO STIŽE NATHAN KNJIGE 14 I 15 KAO I AGENCIJA ALFE 5 ..MLJAC



Nadajmo se sljedeci tjedan

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/04/2010 : 20:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Eno najave :)
Ajde, ako nekoga ko je poznavaoc materije ne mrzi, da mi napise ovdje koje su price Nathana od broja 72 pa do 100 bitne za kontinuitet i neophodne? Ko zna kad cu skupiti pare za sve Libellus Nathanove knjige, pa bih prvo uzimao samo te najbitnije. A ako je kvalitet tih "nebitnijih prica" na nivou "Lovci na viruse", onda ih ne bi ni uzimao.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/04/2010 : 21:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
76,77,92,97,98(mini saga),99 - najbitnije , ostale mi se ne cine baš previše pretjerano bitnima za serijal.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 24/04/2010 22:06:09
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/04/2010 : 21:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Hvala!
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/04/2010 : 22:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
uzeta najnovija tura nathana knjige 15 i 16 i agencija alfe 5 ,knjiga 15 FANTASTICNA-meni licno najbolja dosad...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/04/2010 : 03:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
I ovdje napomena svim NN fanovima da bi prvo trebali procitati AA5 jer je u njoj uvod u "Sagu Alfa" koja se dogadja u NN knjigama 15&16 (epizode 105-108).

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/04/2010 : 03:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ey, daj mi reci, ja sam sad bio malo van ovog NN svemira - kad bi trebale ici ove HC knjige prvih epizoda i koliko cesto?



Tijekom 5. mjeseca trebala bi biti gotova priprema svega vezanog za prvu knjigu, a vani bi trebala biti u 6. mjesecu. Uglavnom, plan nam je ove godine izbaciti 2 knjige, a u njima bi bili obuhvaceni brojevi od 0 do 5.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/04/2010 : 19:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

I ovdje napomena svim NN fanovima da bi prvo trebali procitati AA5 jer je u njoj uvod u "Sagu Alfa" koja se dogadja u NN knjigama 15&16 (epizode 105-108).



Hvala na informacijiBaš sam se mislio zaletiti odmah na 106. epizodu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/04/2010 : 21:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Elderane84

Eno najave :)
Ajde, ako nekoga ko je poznavaoc materije ne mrzi, da mi napise ovdje koje su price Nathana od broja 72 pa do 100 bitne za kontinuitet i neophodne? Ko zna kad cu skupiti pare za sve Libellus Nathanove knjige, pa bih prvo uzimao samo te najbitnije. A ako je kvalitet tih "nebitnijih prica" na nivou "Lovci na viruse", onda ih ne bi ni uzimao.



mmm pa mogu rec da su ove solo epizode u tim knjigama vrlo dobre,bar meni,"Lovci" su i meni najslabiji u ovim knjigama,jedino Blago Templara u 4. Agenciji je lošije od toga ostalo sve dobro ili odlicno

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/04/2010 : 21:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mladjo

Ey, daj mi reci, ja sam sad bio malo van ovog NN svemira - kad bi trebale ici ove HC knjige prvih epizoda i koliko cesto?



Tijekom 5. mjeseca trebala bi biti gotova priprema svega vezanog za prvu knjigu, a vani bi trebala biti u 6. mjesecu. Uglavnom, plan nam je ove godine izbaciti 2 knjige, a u njima bi bili obuhvaceni brojevi od 0 do 5.



onda ocekujemo koju informaciju više o izdanju u tom 5. mjesecu
neki misteriji se i dalje vuku tak da...smo gladni tih detalja

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/04/2010 : 21:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mladjo

Ey, daj mi reci, ja sam sad bio malo van ovog NN svemira - kad bi trebale ici ove HC knjige prvih epizoda i koliko cesto?



Tijekom 5. mjeseca trebala bi biti gotova priprema svega vezanog za prvu knjigu, a vani bi trebala biti u 6. mjesecu. Uglavnom, plan nam je ove godine izbaciti 2 knjige, a u njima bi bili obuhvaceni brojevi od 0 do 5.




Hvala gazda

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/04/2010 : 21:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Evo, da i ovdje stavim:))



Stephano Cassini, crtao je epizode 3/4 Operacija Zmaj/Otok smrti

Romeo Toffanetti, crtac "Nevidljive sile"


Jedna od najboljih NN naslovnica uopce

NN 3/4 Operacija Zmaj/Otok smrti
Izrazito dinamicna, akciona i brza epizoda koja se cita u jednom dahu. Upoznajemo jednog od glavnih negativaca u Neverovom svijetu, Athosa Thana, te se po prvi put susrecemo sa Jeet Kune Doom, borilackom vještinom ciji je Nathan vrsni poznavalac. Iako bitna za kontinuitet, ova epizoda boluje od problema koji se, na žalost, dosta cesto zna desiti u Nathanovim epizodama:kolicina ideja koje su uzete iz filmova/serija/knjiga je tolika, da se ovdje zapravo može govoriti o kolažu od desetak ideja koje je scenarista jednostavno uzeo iz drugih podrucja, iliti kolicina "hommagea" je malo pretjerana, cime se malko gubi na važnosti samoga djela. Ne treba toliko kopirati po meni...

NN 5 "Nevidljiva sila"Sex, droga, alkohol i ESP moci.Scenarij izvrstan, a skec sa Legs na 37. strani je jedan od najboljih u serijalu:)) Toffanetijev crtež je odlican, hladan i futuristicki, a kolicina "hommagea" je ovdje na pristojnom nivou. Epizoda nije toliko bitna za kontinuitet, ali ipak iz popratnih tekstova saznajemo dosta o mutantima te samoj zgradi Agencije Alfa. Cist ok.

NN 6/7 Zabranjena zona/LJudi sjene Stvar se sada vec opasno zahuktava. Tko ili što je to "bratstvo" koje se pojavljuje u ovoj epizodi? Tko ili što je June? I hoce li Nathan svojoj samoci konacno reci zbogom? Puno pitanja, a mnogi se odgovori samo nadziru...

NN 8 PakaoOno što me oduvijek zanimalo u Nn svijetu je izgled grada po razinama. Kako izgleda pogleda sa npr. Druge razine? Ok, ovdje vidimo da na Prvoj razini "nebo" cine temelji zgrada sa Druge razine, ali da li je tako i sa svim drugim razinama? Da li se na Šestoj razini vidi sunce ili njeni stanovnici isto imaju pogled na temelje Sedme razine i umjetno osvijetljenje? da li se jedino sa Sedme razine vidi sunce? Nije mi logocno da sa donjih razina postoji pogled "prema nebu" s obzirom da su iznad njih gradevine.Štoviše, nisam nikada vidio "poprecni2 presjek City-ja. Je li ga ima uopce i da li netko može okaciti sliku? Hvala unapred...
Eh da, epizoda je ok.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/04/2010 : 21:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mladjo

Ey, daj mi reci, ja sam sad bio malo van ovog NN svemira - kad bi trebale ici ove HC knjige prvih epizoda i koliko cesto?



Tijekom 5. mjeseca trebala bi biti gotova priprema svega vezanog za prvu knjigu, a vani bi trebala biti u 6. mjesecu. Uglavnom, plan nam je ove godine izbaciti 2 knjige, a u njima bi bili obuhvaceni brojevi od 0 do 5.




od 0 do 5 ? Zar nisu po 3 epizode u Grande ristampi ?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 25/04/2010 : 21:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
a ocito bu 1 knjiga tekst,0.ta peizoda te 1. i 2. ?
mene to ne briga previše,nego što je s naslovnicama riješeno i kako?a to necemo cut do 6. mjeseca :(

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/04/2010 : 21:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mladjo

Ey, daj mi reci, ja sam sad bio malo van ovog NN svemira - kad bi trebale ici ove HC knjige prvih epizoda i koliko cesto?



Tijekom 5. mjeseca trebala bi biti gotova priprema svega vezanog za prvu knjigu, a vani bi trebala biti u 6. mjesecu. Uglavnom, plan nam je ove godine izbaciti 2 knjige, a u njima bi bili obuhvaceni brojevi od 0 do 5.


od 0 do 5 ? Zar nisu po 3 epizode u Grande ristampi ?




0,1,2 / 3,4,5 šest epizoda


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 25/04/2010 21:50:48
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000