forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Nathan Never - Nathan Never fanovi :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 58

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/04/2010 : 23:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Windwalker


Prica i scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Paolo Di Clemente
Naslovnica:Paolo Di Clemente


Ajme meni, koja papazjanija. Ko bre tu šta sanja? Kada sanja? Zašto sanja? U kom univerzumu sanja? Kakav je ono crni fantasy? I koja je poenta svega? I zašto je Di Clementeu dozvoljeno da se profesionalno bavi stripom? Loše.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/04/2010 : 23:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mladjo

Ey, daj mi reci, ja sam sad bio malo van ovog NN svemira - kad bi trebale ici ove HC knjige prvih epizoda i koliko cesto?



Tijekom 5. mjeseca trebala bi biti gotova priprema svega vezanog za prvu knjigu, a vani bi trebala biti u 6. mjesecu. Uglavnom, plan nam je ove godine izbaciti 2 knjige, a u njima bi bili obuhvaceni brojevi od 0 do 5.


od 0 do 5 ? Zar nisu po 3 epizode u Grande ristampi ?




0,1,2 / 3,4,5 šest epizoda







Mislio sam da ce ici 0,1,2,3 , ali ok.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/04/2010 : 08:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
Još malo pa da vas i ja napokon dostignem.

Procitan i taj famozni br.92 "Vizije buducnosti". E sad...hm...jako puno sam ocekivao od ove price jer je predložak izvrstan. Prvi put imamo zajednicki boravak Nathana sa Ann. Ali opet je tu Vigna sa svojom nemaštovitom naracijom koja odvlaci pricu u krivi smjer uz vjecno ponavljanje motiva jednoroga.

Šteta, ovo je mogla postati možda i najdublja, najemotivnija Nathanova epizoda, a ovako smo dobili samo jednu solidnu epizodu, ništa više.
Nategnuta 7/10.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 26/04/2010 : 08:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by mladjo

Ey, daj mi reci, ja sam sad bio malo van ovog NN svemira - kad bi trebale ici ove HC knjige prvih epizoda i koliko cesto?



Tijekom 5. mjeseca trebala bi biti gotova priprema svega vezanog za prvu knjigu, a vani bi trebala biti u 6. mjesecu. Uglavnom, plan nam je ove godine izbaciti 2 knjige, a u njima bi bili obuhvaceni brojevi od 0 do 5.


od 0 do 5 ? Zar nisu po 3 epizode u Grande ristampi ?




0,1,2 / 3,4,5 šest epizoda







Mislio sam da ce ici 0,1,2,3 , ali ok.

nece ali ce zato imati tekstualnog dodatka poprilicno ,tako da ne odudara od ostalih knjiga,inace se ide ka tome da sve bude kao jedna prelijepa indenticna kolekcija
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 26/04/2010 : 09:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

a ocito bu 1 knjiga tekst,0.ta peizoda te 1. i 2. ?
mene to ne briga previše,nego što je s naslovnicama riješeno i kako?a to necemo cut do 6. mjeseca :(

necu ništa reci dok gaston ne potvrdi ali ide najbolja solucija-nešto impresivno zaista...
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1354 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 27/04/2010 : 18:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message
Verovatno ide ovako da bi se posle x knjiga spojilo sa onom knjigom 63,64,65. Mada je to po meni glupo, mislio sam da ce Granderistampa biti identicna originalu.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/04/2010 : 18:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ovo NIJE Granderistampa a po izgledu i numeraciji ( s vremenom ) uklopit ce se u tekucu NN Libellus kolekciju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 27/04/2010 : 23:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by darkraver

a ocito bu 1 knjiga tekst,0.ta peizoda te 1. i 2. ?
mene to ne briga previše,nego što je s naslovnicama riješeno i kako?a to necemo cut do 6. mjeseca :(

necu ništa reci dok gaston ne potvrdi ali ide najbolja solucija-nešto impresivno zaista...




Pa zar nije vec receno da ce biti korištene naslovnice iz Grande ristampe ?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 28/04/2010 : 09:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
nema nikakve veze koje ce se naslovnice koristiti sve dok je dizajn knjige isti sa knjigama koje sada izlaze ...naslovnice iz grande ristampe su poboljsane u odnosu na stare naslovnice

feka
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 28/04/2010 : 09:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
kada se sjetim kada se pojavio nathan never na kioscima nikoga nije zelio a sada se bijemo za njega ... interesantno zar ne

feka
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/04/2010 : 10:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja nisam htio jer sam mislio da se radi o nindjama :D
valjda zbog naslovnica nekih

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/04/2010 : 10:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

Pa zar nije vec receno da ce biti korištene naslovnice iz Grande ristampe ?
[/quote]

Meni izgledaju kao omoti za video-igrice

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/04/2010 : 11:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7229 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/04/2010 : 12:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by darkraver

a ocito bu 1 knjiga tekst,0.ta peizoda te 1. i 2. ?
mene to ne briga previše,nego što je s naslovnicama riješeno i kako?a to necemo cut do 6. mjeseca :(

necu ništa reci dok gaston ne potvrdi ali ide najbolja solucija-nešto impresivno zaista...


Ako ce biti broj stranica kao i u ovim knjigama redovne serije, a znamo da nulti broj ima samo 20-ak stranica, znaci imamo 70 stranica teksta.

Djole, ima da sad napišeš esej o Nathanu na toliko stranica.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/04/2010 : 13:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message


Evo slike The city-ja po presjeku. Ovako ima logike...

Inace, odlucih napraviti jedan NN topic kao Ultrasov o Dylan Dogu
Uskoro...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/04/2010 : 13:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
NN GIG 3 malo mi trulo secanje, ako se ne varam, sa leve strane ima jedan bilbord u koji su ubacili neki bas nakazni kompjuterski efekat

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 28/04/2010 : 13:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Djole, ima da sad napišeš esej o Nathanu na toliko stranica.


Blizu. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 28/04/2010 : 14:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Djole, ima da sad napišeš esej o Nathanu na toliko stranica.


Blizu. ;)



stvarno,al stvarno me zanima o cemu imaš pisat i 50tak stranica a da nismo vec citali o tome

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/04/2010 : 14:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
vidis da je NN neiscrpan!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/04/2010 : 15:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo
Evo slike The city-ja po presjeku. Ovako ima logike...

Inace, odlucih napraviti jedan NN topic kao Ultrasov o Dylan Dogu
Uskoro...


Misliš s referencama na topice ili još neki ko Ultimate NN?
A oceš ko profa staviti (autor: mladjo)?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/04/2010 : 15:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Uzeo nove knjige... Pa što reci nego da se baš zahuktalo u sagi Alfa. NIšta više (ocito) nece biti kao prije!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/04/2010 : 19:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ovako ce pisati: NN topicautor:Mladjo


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 28/04/2010 : 20:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Djole, ima da sad napišeš esej o Nathanu na toliko stranica.


Blizu. ;)



stvarno,al stvarno me zanima o cemu imaš pisat i 50tak stranica a da nismo vec citali o tome




Pa, pošto se radi o prva dva broja NN-a iz regularne serije, mislim da mogu tu stati opcenito svi podaci o NN-u(od nule pa nadalje) .

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/04/2010 : 12:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
I nakon dugog vremena uzaludne potrage , procitah NN Gig 1 , dakako preko rapidshare-a, i moglo bi se cak reci da , da sam ga procitao mjesec dana prije izlaska stotog broja , savršeno bi mi se uklopio u kronologiju, ali i ovako je ok.Ocekivao sam ,doduše, nešto više od price jer ovako mi se cak cini da je treci gigant bolji od ovog, a i crtež me pomalo iznenadio jer sam mislio da je De Angelis ovdje vec usavršio onaj svoj prepoznatljivi stil, ali je ovdje ipak još zadržao neke Castellinijeve osnove.Sve u svemu super, iako mi je kraj s onom buducnošcu pomalo glup.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/04/2010 : 13:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Posveta Geneu Roddenberryju se izuzetno poklapa sa krajem!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 58 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.49 seconds. Snitz Forums 2000