forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister No "odabrane price"?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4689 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 20/02/2009 : 13:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Pozdrav goksi!

Ja bih vise voleo da se krene sa oda-branim pricama,jer ima mladjih generacija koje su od Mr.Noa procitali samo ove novije iz Veselog Cetvrtka,koje su po meni super,i nista vise.Sve sto sam ja procitao od Mr.Noa jeste od Veselog Cetvrtka,tako da ne znam kakve su te starije,ali ako su za nijansu bolje od ovih onda su vrh!

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 20/02/2009 : 13:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message
Mister No, Mister No, Mister No, Mister No,... Mister No!
Svaka cast na pokretanju topika, pa da istog jednog dana pominjemo kao pocetak akcije koja je vratila pilota na kioske.
Verujem da je svakom izdavacu(ehmmm... V.C.)jasno da bi reprinti ili odabrane price, u jeftinijoj varijanti od Libellusove, bili rasprodati dok kažeš No! Mislim da novi junaci nemaju šta da traže u konkurenciji sa klasicnim epizodama starih junaka, pre svih Džerija Drejka. I nema tu one price- stari vs. novi junaci. Neka daju ono što je dobro! Kvalitet se uvek prodaje! Ananga, Afrika, Operacija Posejdon, Grad zlocina, Bekstvo sa Kajene,... To je strip u cijih se prvih sotinak brojeva stalno smenjuju Nolita, Kasteli, Sklavi, Civiteli, Diso, Binjoti,... Plus Ferijeve naslovnice!


"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 20/02/2009 : 13:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message
Možda zvuci blesavo, ali šta kažete da krenemo sa pravljenjem neke vrste peticije? Iako svi ovi postovi za tako kratko vreme vec dovoljno govore o spremnosti citalaca da odvoje kintu za stare avanture šmekera iz Manausa.
Ako V.C. ima racunicu da objavljuje "nove" epiozode šta bi tek bilo sa starim! Cinjenica je da vecina nas, pored toliko novih strip-izdanja, ne može da izdvoji i za Libellusovu varijantu. Ma koliko ona genijalna bila.

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 20/02/2009 : 13:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
Pa, ako bi krenuli reprint kao Libellus, ali u mekim koricama, mogli bi glat da stave tiraz od 10 000. Sa cenom kao kod Zagora (odabrane price) mislim da bi se odlicno prodavalo. Jedino kad bi nas Blazina postedeo njegovih "umetnickih" izleta, ovo bi bilo super izdanje.

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2009 : 14:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Pozdrav goksi!

Ja bih vise voleo da se krene sa oda-branim pricama,jer ima mladjih generacija koje su od Mr.Noa procitali samo ove novije iz Veselog Cetvrtka,koje su po meni super,i nista vise.Sve sto sam ja procitao od Mr.Noa jeste od Veselog Cetvrtka,tako da ne znam kakve su te starije,ali ako su za nijansu bolje od ovih onda su vrh!


Ja sam tek pre neki dan procitao ove nove od VC, nisu lose, medjutim, mnogo su bolje one stare epizode, videces, pokusaj da nabavis Mister Noa u LMS izdanju, mislim da ih ima dosta po aukcijama i nisu toliko skupi, jer da sad kupujes ove sve sto je izdao Libellus, trebace ti dosta para!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/02/2009 : 14:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pazi Kreso kad moram da se slozim sa srdjandj-om.. Ako su ti nove epizode dobre, onda ces da procvetas kad procitas stare..
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2009 : 14:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Pazi Kreso kad moram da se slozim sa srdjandj-om.. Ako su ti nove epizode dobre, onda ces da procvetas kad procitas stare..


A sta ti si kao strucnjak, pa sad cenis moje nestrucno misljenje, jebote, pa ne mogu da verujem...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 20/02/2009 : 15:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message
Nije iskljuceno da je V.C. vec imao tako nešto u planu. Ehh... niko mi ne može zabraniti da se nadam.
Svejedno, ja sam za akciju! Pošto smo apsolvirali koliko su stare epizode bolje od novih, šta kažete da probamo da ucinimo nešto?
Ne bi bilo prvi put, i još manje nelogicno, da izdavac izadje u susret jasno profilisanim željama brojne publike.
Istina, trenutak nije baš najsjajniji. Mislim, naravno, na sveopštu, je li, krizu. U svakom slucaju, nije naodmet da u V.C.-u budu upoznati sa finansijskim potencijalom Mister Noa. Mada, još jednom kažem, nije iskljuceno da vec jesu. Sa junakom kakav je M. No sigurno su racunali na "stare" citaoce, jer novim klincima po senzibilitetu on najmanje odgovara. Što se mene tice dovoljno razloga za akciju!
He who dares wins!

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39948 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/02/2009 : 15:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by sawitch

Pazi Kreso kad moram da se slozim sa srdjandj-om.. Ako su ti nove epizode dobre, onda ces da procvetas kad procitas stare..


A sta ti si kao strucnjak, pa sad cenis moje nestrucno misljenje, jebote, pa ne mogu da verujem...



Za tebe, ne strucnjak, nego.... Pffff... Na takvom nivou znanja o stripovima sam bio u zabavistu... :))
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 20/02/2009 : 15:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Pridruzujem se zahtijevu. Ove nove epizode sam maltene prestao kupovati, iako ih imam u planu, prosto nisu prioritet... Libellus? Skupo... Dovoljan mi je kolekcionarski Zagor i Marti u 1000 verzija. Ako bi bile neke Odabrane price ili reprint sa cijelim pricama, kupovao bih na dan izlazenja bukvalno, jer su stare price nesto sto sigurno treba imati.
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 20/02/2009 : 15:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
Ja sam za reprint od 1. broja
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 20/02/2009 : 15:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Kupovao bi reprint u sc verziji koja bi izgledala pristojno i u kojoj bi se nalazila kompletna prica,poželjno bi bilo i da ima sve naslovnice i normalnu cenu,glasao bih da to ide i 14 dnevno...odabrane price i sve što bi bilo izdavano bez reda ne bi kupovao,da me zanimaju pojedine epizode nabavio bih na drugi nacin...SAMO HRONOLOŠKIM REDOM OD BROJA 1
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/02/2009 : 16:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by sawitch

Pazi Kreso kad moram da se slozim sa srdjandj-om.. Ako su ti nove epizode dobre, onda ces da procvetas kad procitas stare..


A sta ti si kao strucnjak, pa sad cenis moje nestrucno misljenje, jebote, pa ne mogu da verujem...



Za tebe, ne strucnjak, nego.... Pffff... Na takvom nivou znanja o stripovima sam bio u zabavistu... :))


Sad cu da se ubijem, a posle idem da se ponovo obesim.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 20/02/2009 : 16:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message
Dakle?
Da li je ovo pocetak povratka "starog" Mister Noa?
Siguran sam da ljudi iz V.C. nece biti bez sluha, i da ce, ako naša inicijativa i želja nisu ostvarive, imati dobro objašnjenje za to.

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 20/02/2009 : 17:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Glasao sam za Odabrane price jedino iz licnog razloga jer imam Libellus, za sada sam stigao do br.16. Inace u potpunosti sam i za reprint od prvog broja u bilo kojoj formi kiosk izdanja
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20956 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/02/2009 : 17:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Zlatibore prijatelju, Mr. No ce da malo stane u red što se tice izlaženja od strane VC!
Prvo ce VC da pocne izdaje Magicnog Vetra i Nik Rajdera, a možda i Juliju, a tek onda Mr.Noa od 1. broja

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1944 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2009 : 17:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Prvo ce VC da pocne izdaje Magicnog Vetra i Nik Rajdera, a možda i Juliju



Ja mislim da oni planiraju da rade u plusu.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 20/02/2009 : 18:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by anto

Prvo ce VC da pocne izdaje Magicnog Vetra i Nik Rajdera, a možda i Juliju



Ja mislim da oni planiraju da rade u plusu.

Ni Mister No nije siguran,a kamoli Magicni,Nik i Julija...
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1944 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2009 : 18:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

kamoli Magicni,Nik i Julija...



Ja upravo o tome i pricam profesore.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/02/2009 : 18:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Ovo s odabranim pricama Mister Noa u stilu Zagorovih zanimljiva je ideja.



ima moju podršku...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 20/02/2009 : 19:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by dcopic

Ovo s odabranim pricama Mister Noa u stilu Zagorovih zanimljiva je ideja.



ima moju podršku...

...ali nije svrsishodno...sve u životu mora da ima neki red da bi vredelo...
Go to Top of Page

alanford70a
Starting Member



38 Posts

Member since 24/03/2008

Posted - 20/02/2009 : 19:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford70a a Private Message
Reprint.

Kad ce Ken Parker u mekom povezu, od prvog broja?
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 20/02/2009 : 19:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Prvo ce VC da pocne izdaje Magicnog Vetra i Nik Rajdera, a možda i Juliju, a tek onda Mr.Noa od 1. broja


Ako je ovo istina, onda su ozbiljno zapaprili libellusu.
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 20/02/2009 : 19:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Zlatibore prijatelju, Mr. No ce da malo stane u red što se tice izlaženja od strane VC!
Prvo ce VC da pocne izdaje Magicnog Vetra i Nik Rajdera, a možda i Juliju, a tek onda Mr.Noa od 1. broja



Što se mene tice pasuje mi i Magicni i Nik. A i o Juliji sam cuo par pohvalnih reci. Raduje me što se uopšte planira dalje širenje ponude. Jesu li to proverene informacije? Ako jesu, Magicni krece od jedinice, pretpostavljam? Kao i Nik?

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/02/2009 : 19:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
reprint od prvog broja,
odabrane price ne bih kupovao
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000