forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali Rendzer-najbolje naslovne i price
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 01:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by elfak nish

Uh brate,pa i VC ima plastificirane korice pa im strip od 130 strana ne kosta 450 dinara.Znam kako izgledaju van gogh MR i dodajem da ne vrede tih para.Iako sam protivnik HCa,bolje u HC da su isli...
Za naslovne se ne slazemo.Jeste da su boje lepse,ali se cesto zapitam koji je ovaj junak,jer su naslovnice neprepoznatljive.



Ali VG ima tiraz samo 200 komada pa odatle i tolika cena.
A te naslovne su originalne i meni stvarno prelepe,lepse od onih zamenskih s kojim se prvo krenulo. To je vec stvar ukusa a o ukusima ne vredi raspravljati.

Po meni im je bolja varijanta bila kad su poceli sa onih 9 broja:16 kuna,nove naslovne,veci tiraz.Sad ne znam sta im je isplativije.Meni-LMS


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 01:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Po meni im je bolja varijanta bila kad su poceli sa onih 9 broja:16 kuna,nove naslovne,veci tiraz.Sad ne znam sta im je isplativije.Meni-LMS



Nisi tad pratio forum,bas je problem bio u tirazu jer ga ni po toj ceni nije bilo. Jednostavno,nisu mogli ni da se pokriju na taj nacin.
Zato je pukla i Julia i Tex Extra
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 01:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by elfak nish

Po meni im je bolja varijanta bila kad su poceli sa onih 9 broja:16 kuna,nove naslovne,veci tiraz.Sad ne znam sta im je isplativije.Meni-LMS



Nisi tad pratio forum,bas je problem bio u tirazu jer ga ni po toj ceni nije bilo. Jednostavno,nisu mogli ni da se pokriju na taj nacin.
Zato je pukla i Julia i Tex Extra

Video kod Srdjana,niskog preprodavca juliju,solidno odradjena,steta sto su stali.I po meni steta sto MR nema one prve naslovne,kartonske korice i cenu od 18 Kn


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 01:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Video kod Srdjana,niskog preprodavca juliju,solidno odradjena,steta sto su stali.I po meni steta sto MR nema one prve naslovne,kartonske korice i cenu od 18 Kn




I menjali su format i jos je tu bilo brljotina,zato je i pukla Julia.
Ja sam prekinuo da je kupujem zbog promene formata.
Pojavice se vec neko ko ce to da izgura ozbiljnije
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 09/04/2009 : 11:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

Video kod Srdjana,niskog preprodavca juliju,solidno odradjena,steta sto su stali.I po meni steta sto MR nema one prve naslovne,kartonske korice i cenu od 18 Kn



Tu Juliju sto si video, to je bila nekad Texova, pa je on dao meni da je prodam Srdjanu, a prodao sam mu i 3 broja MR sa onim neoriginalnim naslovnicama sto ti se svidjaju.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18484 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/04/2009 : 11:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
aj da se i ja javim, kad se vec razpravlja o meni...od pocetka sam bio malo naivan(tamo do 100 broja)poslje dolazi moje najbolje razdoblje od Leteceg Holandanina,Klu.kluxklan,Jastreba,epizode sa kukuruzom i kobilicama,Faraonima itd...bolje izgledam na original naslovnicama,iako na svima nisam u glavnoj ulogi,nisam skup(34 kune)i dobra sam investicija...zato navalite...dok me još ima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12274 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/04/2009 : 13:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
o tome smo vec pricali

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32841&whichpage=1
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/04/2009 : 14:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by elfak nish

Nisam citao,ali ima zanimljive nazive i naslovne.
Cuo sam da je kod VG los prevod.Ja se pak nadam kiosk izdanju,nekako mi HC stripovi nemaju dusu,lepse mi izgledaju svescice(jedno 1000)



Pa VG nisu u HC,samo su plastificirani,cena im je oko 450 dinara,a u AF je komplet bio za samo oko 5000 dinara sto je izlazilo manje od 200 kinte po stripu.

Uh brate,pa i VC ima plastificirane korice pa im strip od 130 strana ne kosta 450 dinara.Znam kako izgledaju van gogh MR i dodajem da ne vrede tih para.Iako sam protivnik HCa,bolje u HC da su isli...
Za naslovne se ne slazemo.Jeste da su boje lepse,ali se cesto zapitam koji je ovaj junak,jer su naslovnice neprepoznatljive.

Po ko zna koji put: cijena od 34,00 kn (4,60 EUR) po stripu je prilicno povoljna i ne radi se samo o plastificiranim koricama vec je i papir kvalitetniji, nije ljepljeno vec šivano i budu omotani i vrecicom, a naklada je samo 500 komada. 130 stranica za 34,00 kn nije puno, a to su citatelji i prepoznali buduci da su gotovo svi brojevi ili rasprodani ili pri kraju.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 14:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by teller

aj da se i ja javim, kad se vec razpravlja o meni...od pocetka sam bio malo naivan(tamo do 100 broja)poslje dolazi moje najbolje razdoblje od Leteceg Holandanina,Klu.kluxklan,Jastreba,epizode sa kukuruzom i kobilicama,Faraonima itd...bolje izgledam na original naslovnicama,iako na svima nisam u glavnoj ulogi,nisam skup(34 kune)i dobra sam investicija...zato navalite...dok me još ima.


Mora da si srecan kad imas toliko obozavatelja


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 14:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by elfak nish

Video kod Srdjana,niskog preprodavca juliju,solidno odradjena,steta sto su stali.I po meni steta sto MR nema one prve naslovne,kartonske korice i cenu od 18 Kn



Tu Juliju sto si video, to je bila nekad Texova, pa je on dao meni da je prodam Srdjanu, a prodao sam mu i 3 broja MR sa onim neoriginalnim naslovnicama sto ti se svidjaju.

Mogo si meni da ih prodas,on mi trazio posle 200din po komadu,a ja mu rekao da je lud
Shteta


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 15:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish


Tu Juliju sto si video, to je bila nekad Texova, pa je on dao meni da je prodam Srdjanu, a prodao sam mu i 3 broja MR sa onim neoriginalnim naslovnicama sto ti se svidjaju.

Mogo si meni da ih prodas,on mi trazio posle 200din po komadu,a ja mu rekao da je lud
Shteta
[/quote]

Tebi bi ih poklonio,al' se tad nisi znao ni s mojim burazerom
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 15:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by elfak nish


Tu Juliju sto si video, to je bila nekad Texova, pa je on dao meni da je prodam Srdjanu, a prodao sam mu i 3 broja MR sa onim neoriginalnim naslovnicama sto ti se svidjaju.

Mogo si meni da ih prodas,on mi trazio posle 200din po komadu,a ja mu rekao da je lud
Shteta



Tebi bi ih poklonio,al' se tad nisi znao ni s mojim burazerom
[/quote]


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/04/2009 : 15:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by elfak nish

Uh brate,pa i VC ima plastificirane korice pa im strip od 130 strana ne kosta 450 dinara.Znam kako izgledaju van gogh MR i dodajem da ne vrede tih para.Iako sam protivnik HCa,bolje u HC da su isli...
Za naslovne se ne slazemo.Jeste da su boje lepse,ali se cesto zapitam koji je ovaj junak,jer su naslovnice neprepoznatljive.



Ali VG ima tiraz samo 200 komada pa odatle i tolika cena.
A te naslovne su originalne i meni stvarno prelepe,lepse od onih zamenskih s kojim se prvo krenulo. To je vec stvar ukusa a o ukusima ne vredi raspravljati.



da, i onda je "uspjeh i prepoznata kvaliteta" sto se to eto skoro prodalo... da poludis od kretenizma... moglo je u 25 komada, prodalo bi se zacas... naslovnice su predivne zbilja, ali unutra je zbrlj... srecom, te stripove skoro ne mozes ni citati sve da prijevod i valja, i nije me nimalo briga, ali sto ce biti ako se pojave prave, ove o kojima pricamo? tad naslovnice vise nisu bitne (niti su vise ovakve izvorno)...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/04/2009 : 15:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by jaki

LMS 590-592 Otmica djevojke.Montanari/Grassani
LMS 549-551 Gusar Crnobradi Montanari/Grassani
LMS 426,427,431,432 Šume umiru Montanari/Grassani



best of the best. bez premca. sume umiru kao recimo No1.
medju najboljima od bonellija u to doba. a posebno drage i banetove naslovnice.
MG rasturaju. ovo zasluzuje hc i pravi prijevod, dakle nikako van goghov debakl.

Nisam citao,ali ima zanimljive nazive i naslovne.
Cuo sam da je kod VG los prevod.Ja se pak nadam kiosk izdanju,nekako mi HC stripovi nemaju dusu,lepse mi izgledaju svescice(jedno 1000)



procitaj obavezno. nije tesko nabaviti, cak i glancere. naravno da su jedini stripovi s dusom u SC. ali problem je sto se to ili ne moze a da ima prodju, ili se radi katastrofalno aljkavo da ti se smuci... tako da preostaje samo mrski hc ako to zelis bas kako treba. naravno, ni sam hc ne znaci da je dobro uradjeno. nista od svega ako se ne radi ono sto se voli.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 09/04/2009 : 16:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Po ko zna koji put: cijena od 34,00 kn (4,60 EUR) po stripu je prilicno povoljna i ne radi se samo o plastificiranim koricama vec je i papir kvalitetniji, nije ljepljeno vec šivano i budu omotani i vrecicom, a naklada je samo 500 komada. 130 stranica za 34,00 kn nije puno, a to su citatelji i prepoznali buduci da su gotovo svi brojevi ili rasprodani ili pri kraju.



Slažem se sa ovim što si sve rekao u vezi kvaliteta izdanja i cene Što se tice cene u dinarima u Darkwoodu i Alan Fordu je bilo 350 a sada je u Darkwoodu 400 dinara, dok u Alan Fordu više ne dolaze novi brojevi neznam zbog cega. U vezi naslovica slažem se sa Texom da su ove originalne naslovice i te kako bolje od onih što su bile u prva devet broja u kiosk izdanju, pogotovo one naslovice su bile loše koje nisu ni bile u Italijanskom reprintu vec su uvelicavane slike iz samog stripa, da pojasnim oni koji neznaju Italijanski reprint sa ovim nslovicama kiosk izdanja ide dva broja u jedan na 260 strana. Mada u Italiji sada ide i reprint sa originalnim naslovicama i stranicama.
U svakom slucaju pohvala za VG za ovo izdanje MR, kamo srece da su Libellusova izdanja i KZ i buduci KDD VC ovakvog dizajna i cene mnogi bi bili u mogucnosti da kupe takva izdanja. Samo da pomenem ono što je vec receno, UBRZAJ TE, tj. povecajte kolicinu brojeva na godišnjem nivou najmanje na 24 broja
I jedno pitanje, da li još mogu da se nabave prva devet broja sa originalnim naslovicama
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 09/04/2009 : 16:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by hello

Po ko zna koji put: cijena od 34,00 kn (4,60 EUR) po stripu je prilicno povoljna i ne radi se samo o plastificiranim koricama vec je i papir kvalitetniji, nije ljepljeno vec šivano i budu omotani i vrecicom, a naklada je samo 500 komada. 130 stranica za 34,00 kn nije puno, a to su citatelji i prepoznali buduci da su gotovo svi brojevi ili rasprodani ili pri kraju.



Slažem se sa ovim što si sve rekao u vezi kvaliteta izdanja i cene Što se tice cene u dinarima u Darkwoodu i Alan Fordu je bilo 350 a sada je u Darkwoodu 400 dinara, dok u Alan Fordu više ne dolaze novi brojevi neznam zbog cega. U vezi naslovica slažem se sa Texom da su ove originalne naslovice i te kako bolje od onih što su bile u prva devet broja u kiosk izdanju, pogotovo one naslovice su bile loše koje nisu ni bile u Italijanskom reprintu vec su uvelicavane slike iz samog stripa, da pojasnim oni koji neznaju Italijanski reprint sa ovim nslovicama kiosk izdanja ide dva broja u jedan na 260 strana. Mada u Italiji sada ide i reprint sa originalnim naslovicama i stranicama.
U svakom slucaju pohvala za VG za ovo izdanje MR, kamo srece da su Libellusova izdanja i KZ i buduci KDD VC ovakvog dizajna i cene mnogi bi bili u mogucnosti da kupe takva izdanja. Samo da pomenem ono što je vec receno, UBRZAJ TE, tj. povecajte kolicinu brojeva na godišnjem nivou najmanje na 24 broja
I jedno pitanje, da li još mogu da se nabave prva devet broja sa originalnim naslovicama

Da, još uvijek ih ima.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 16:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by elfak nish

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by jaki

LMS 590-592 Otmica djevojke.Montanari/Grassani
LMS 549-551 Gusar Crnobradi Montanari/Grassani
LMS 426,427,431,432 Šume umiru Montanari/Grassani



best of the best. bez premca. sume umiru kao recimo No1.
medju najboljima od bonellija u to doba. a posebno drage i banetove naslovnice.
MG rasturaju. ovo zasluzuje hc i pravi prijevod, dakle nikako van goghov debakl.

Nisam citao,ali ima zanimljive nazive i naslovne.
Cuo sam da je kod VG los prevod.Ja se pak nadam kiosk izdanju,nekako mi HC stripovi nemaju dusu,lepse mi izgledaju svescice(jedno 1000)



procitaj obavezno. nije tesko nabaviti, cak i glancere. naravno da su jedini stripovi s dusom u SC. ali problem je sto se to ili ne moze a da ima prodju, ili se radi katastrofalno aljkavo da ti se smuci... tako da preostaje samo mrski hc ako to zelis bas kako treba. naravno, ni sam hc ne znaci da je dobro uradjeno. nista od svega ako se ne radi ono sto se voli.

Nisam citao Sume umiru(planiram da nadjem),a Gusar crnobradi je prvi MR koji sam procitao
Nadam se kvalitetnom sc izdanju,ili cu biti osudjen da pojedine lms placam po nekim binarnim cenama,jer VG je po meni preskup


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 09/04/2009 : 17:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Najbolja i najdraza epizoda:
Lms 580 - Teror u dolini
lms 581 - Uzbuna u dvorcu
Ostala mi je duboko u secanje,mozda zato sto moj prvi susret sa stripovima je upravo preko ovu epizodu

Najbolja naslovnica,neznam zasto,ali lms 226 - Urlik kojota

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 18:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


U svakom slucaju pohvala za VG za ovo izdanje MR, kamo srece da su Libellusova izdanja i KZ i buduci KDD VC ovakvog dizajna i cene mnogi bi bili u mogucnosti da kupe takva izdanja.



Samo si zaboravio sitan detaljcic da je ovde jedna epizoda 400 dinara a u nabrojanim izdanjima Libellusa i VC su to po 3 epizode u proseku.
Npr. MV ima oko 300 strana(3 epizode) za 1400 dinara,tako da to i nije bas velika razlika u ceni. Cak,vrlo mala
A ipak je kvalitet na strani Libellusa u svakom pogledu - dodatne naslovne + sve originalne naslovne unutra,HC,bolji prevod...
A i ne verujem da prava za Texa,Mv,Zagora,DD kostaju koliko i prava za MR
Budi realan zemo
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 09/04/2009 : 19:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


U svakom slucaju pohvala za VG za ovo izdanje MR, kamo srece da su Libellusova izdanja i KZ i buduci KDD VC ovakvog dizajna i cene mnogi bi bili u mogucnosti da kupe takva izdanja.



Samo si zaboravio sitan detaljcic da je ovde jedna epizoda 400 dinara a u nabrojanim izdanjima Libellusa i VC su to po 3 epizode u proseku.
Npr. MV ima oko 300 strana(3 epizode) za 1400 dinara,tako da to i nije bas velika razlika u ceni. Cak,vrlo mala
A ipak je kvalitet na strani Libellusa u svakom pogledu - dodatne naslovne + sve originalne naslovne unutra,HC,bolji prevod...
A i ne verujem da prava za Texa,Mv,Zagora,DD kostaju koliko i prava za MR
Budi realan zemo



Pa jeste, moram da priznam da si u pravu Ali skoro sam mom drugu cronosu uzeo u Darkwood Tex Libellus 17 koji ima 158 strana a košta 1.400 dinara, pa sam se najviše navodio na tu uporedbu.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 19:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Pa jeste, moram da priznam da si u pravu Ali skoro sam mom drugu cronosu uzeo u Darkwood Tex Libellus 17 koji ima 158 strana a košta 1.400 dinara, pa sam se najviše navodio na tu uporedbu.



Za njega su najskuplja prava jer je najbolji
U principu,Libellusove knjige su jeftinije kad je veci broj strana kolko god glupo zvucala ova recenica.
Sto manje strana,to skuplje ispadne jer je neka osnovna cena na tih 500 primeraka velika. Eto,one biblije Tex su po 2000 dinara,znaci za oko 600 dinara dobijes jos 220-230 strana vise od tog Texa 17 koji ima jedva 160 strana.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 09/04/2009 : 20:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Pa jeste, moram da priznam da si u pravu Ali skoro sam mom drugu cronosu uzeo u Darkwood Tex Libellus 17 koji ima 158 strana a košta 1.400 dinara, pa sam se najviše navodio na tu uporedbu.



Za njega su najskuplja prava jer je najbolji
U principu,Libellusove knjige su jeftinije kad je veci broj strana kolko god glupo zvucala ova recenica.
Sto manje strana,to skuplje ispadne jer je neka osnovna cena na tih 500 primeraka velika. Eto,one biblije Tex su po 2000 dinara,znaci za oko 600 dinara dobijes jos 220-230 strana vise od tog Texa 17 koji ima jedva 160 strana.



Ja sam odustao da uzimam sve od Libellusovog Texa samo zbog nemogucnosti da postignem sve da kupim, pa uzimam samo najbolje price, za sada imam Zmajev povratak i Kinesku cetvrt, uzecu još neke, a narocito one najglomaznije kao ovu u br.20. Šta da ti kažem, ista prica kao sa Gigantima. Ostalo sve uzimam od Texa, pored Maxija najviše mi se svidaju Libellusovi Almanasi bar ova prva dva su i pricoma i crtežom po meni vrhunski, treci uskoro uzimam
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 09/04/2009 : 20:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Ja sam odustao da uzimam sve od Libellusovog Texa samo zbog nemogucnosti da postignem sve da kupim, pa uzimam samo najbolje price, za sada imam Zmajev povratak i Kinesku cetvrt, uzecu još neke, a narocito one najglomaznije kao ovu u br.20. Šta da ti kažem, ista prica kao sa Gigantima. Ostalo sve uzimam od Texa, pored Maxija najviše mi se svidaju Libellusovi Almanasi bar ova prva dva su i pricoma i crtežom po meni vrhunski, treci uskoro uzimam



Lov na coveka obavezno. Mnogo je jaka prica
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 09/04/2009 : 20:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


Ja sam odustao da uzimam sve od Libellusovog Texa samo zbog nemogucnosti da postignem sve da kupim, pa uzimam samo najbolje price, za sada imam Zmajev povratak i Kinesku cetvrt, uzecu još neke, a narocito one najglomaznije kao ovu u br.20. Šta da ti kažem, ista prica kao sa Gigantima. Ostalo sve uzimam od Texa, pored Maxija najviše mi se svidaju Libellusovi Almanasi bar ova prva dva su i pricoma i crtežom po meni vrhunski, treci uskoro uzimam



Lov na coveka obavezno. Mnogo je jaka prica



Da, to obavezno uzimam i El Muerto! Uh, odosmo u drugi pravac, tj. Texa, a na topiku smo našeg elfaka o Malom rendžeru

Evo neke po mom izboru odlicnih originalnih Donatellijevih naslovica:






Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5704 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 09/04/2009 : 21:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen
! Uh, odosmo u drugi pravac, tj. Texa, a na topiku smo našeg elfaka o Malom rendžeru

Evo neke po mom izboru odlicnih originalnih Donatellijevih naslovica:


Taman da pocnem da vristim.
Super su naslovne,\RIP Donateli.
A ove nove ko je radio?


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000