forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 ima li u Rijeci?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

teller
Advanced Member



Slovenia
18760 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/04/2009 : 11:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
interesira me ima li u Rijeci koja striparnica,bilo je govora da se kao
otvara ali zasada nisam cuo da i vec postoji?Ako ima netko koju vijest u
tom smjeru molim neka nas saznani da znam radi znanja i ravnanja,ipak dolazi ljeto i izleti na Kvarner(i mnogo Janeza) pa se višak novca od jeftinog letovanja može investirat i u stripove.Zašto u Ljubljani za album Largo Vinca recimo dati 16 evra kad se ga može nabavit u Hrvatskoj za recimo 11(bar mi se tako cini)...a imam i bratica koji radi u Rijeci pa bi izkoristio rodbinu i za nešto koristno, da mi nabavi i dostavi preko Shengena.Hvala.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Luk-San
Junior Member

Croatia
369 Posts

Member since 01/11/2008

Posted - 19/04/2009 : 16:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Luk-San a Private Message
Mene isti zanima.Bliže mi je iz Gorskog Kotra nego u Zagreb,a i tata mi radi tamo.
@teller gdje si u Sloveniji?Možda bi se mogli koji put nac u Delnicama pa popricat i sl. Nema se svaki dan kontakt uživo sa stripadžijama
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18760 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/04/2009 : 19:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
U Kocevju sam ti ja Goranine,mogli bi stvarno nekad se nac i popricat,jest da si malo mladi ali
nema veze...a kad ti slucajno skreneš preko Kupe zaustavi se u Kocevju na drink ili dva...imam ti u Delnicama jednog bratica(Jakovac) a drugog u Skradu(Jurkovic),idem na Mafest pa se i tamo možda sretnemo.Dao bi ti i naslov ili broj tel.al se bojim da ne navale forumašice previše na mene...
skromnost mi i nije vrlina a?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 19/04/2009 : 19:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=23970

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000