forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Dolazak na MaFest 2009
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

axle munshine
Senior Member



Serbia
2313 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 29/04/2009 : 19:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Ja bi...al ne da mi zena...pare,mislim...hi,hi,hi(Renky fuckin' funny style)...
Ko u onom vicu,kaze tip:Imam vec preko cetrdeset godina a jos uvek nemam devojku...ne da mi zena...
Salim se naravno...voleo bih,ali ima vise razloga zasto ne mogu...finansije,dalek i komplikovan put,ma ima puno toga...al' Boze moj,nek zivi Mafest pa jednog dana eto i mene medju vama srecnicima...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 29/04/2009 : 19:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
treci zaredom, ovog puta dva dana (petak/subota)
smo da me neki baksuz ne pocera...

...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/04/2009 : 20:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mikulan

želim doci....ali na žalost nemam kako......



Iz Kotoribe si?
Ja cu vjerojatno iz Molnara ici, a ak i idem od doma, lako dodješ do Zg, pa idemo skupa.Ici ce nas vjerojatno više, bumo se još dogovorili...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39976 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/04/2009 : 20:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Jel' ima neko iz Srbije da ide na Mafest a da ima u kolima jedno mesto viska???
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/04/2009 : 20:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
dolazim, naravno
MAFEST bez supermarka je kao juha bez dlake
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/04/2009 : 20:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

ako me primate :-)))))



bolje nemoj
dužan sam ti veceru
Go to Top of Page

PINCA
New Member



Bosnia and Herzegovina
168 Posts

Member since 28/04/2008

Posted - 29/04/2009 : 21:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send PINCA a Private Message
oui,oui

zloduh Kundra
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 29/04/2009 : 21:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Dok Lester

ako me primate :-)))))



bolje nemoj
dužan sam ti veceru



nisi jedini :-)))
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/04/2009 : 21:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Svakako dolazin, s obziron da mi je to 10 min vožnje od Podgore

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/04/2009 : 22:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Bar na jedan dan, triba bi doc. Tata Ferri je ipak u pitanju.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/04/2009 : 23:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Bar na jedan dan, triba bi doc. Tata Ferri je ipak u pitanju.



jel dolazi i ciko s tobon?



Znaš da nigdi neidem bez svog Cika, ne pricaj pizdarije.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/04/2009 : 23:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
Osim toga nisan bija na okupljanima odavna, uvik me nešto sprdi, bit ce mi drago vidit neke ljude...pa cak i tebe Lovre Lovricu...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 30/04/2009 : 00:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
ja u cetvrtak oko 17 krecem ili rano ujutro, mjesta ima, ostajem do nedjelje popodne. za sada dvojicu u auto za dijeljenje troškova

detalji uskoro


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 30/04/2009 00:25:55
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30664 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/04/2009 : 08:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Probat cu, ali sumnjam, baš nam krajem mjeseca dolazi ocjenjivac za akreditaciju u firmi, pa bi me razapeli da me nema, možda vikend...

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 30/04/2009 : 13:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
nadam se .i to dva dana.samo da nešto ne iskoci u zadnji tren.
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 30/04/2009 : 13:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message
Jos uvijek se ne zna
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/04/2009 : 15:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by axle munshine

Ja bi...al ne da mi zena...pare,mislim...hi,hi,hi(Renky fuckin' funny style)...



joj prika, mene to isto muci
"Kaj buš sad išel tamo zbog stripova, kaj buš trošil novce, put,
smještaj, ZA KOLIKO BUŠ KUPIL STRIPOVA???, pa jesi ti normalan, pa ajmo nekam drugdje sami...
Al najviše me smeta što, kad idem nekud sa ženom, ne smijem pit, odma popizdi. tak da razmišljam da dodjem bez nje. Al nece mi dat vec vidim
Npr. od zadnja tri puta kaj sam bil u Sloveniji sa ženom kod frendova, dvaput sam se napil poštenski i onda sam tjedan dana moral trpit pizdarije.A treci put nisam pio.
Žene su zlo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/04/2009 : 15:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by axle munshine

Ja bi...al ne da mi zena...pare,mislim...hi,hi,hi(Renky fuckin' funny style)...



joj prika, mene to isto muci
"Kaj buš sad išel tamo zbog stripova, kaj buš trošil novce, put,
smještaj, ZA KOLIKO BUŠ KUPIL STRIPOVA???, pa jesi ti normalan, pa ajmo nekam drugdje sami...
Al najviše me smeta što, kad idem nekud sa ženom, ne smijem pit, odma popizdi. tak da razmišljam da dodjem bez nje. Al nece mi dat vec vidim
Npr. od zadnja tri puta kaj sam bil u Sloveniji sa ženom kod frendova, dvaput sam se napil poštenski i onda sam tjedan dana moral trpit pizdarije.A treci put nisam pio.
Žene su zlo.


moja žena dolazi u petak,ja dan ranije...problem je taj šta par žena od prijatelja stipofila s foruma koje su svake godine na mafestu nece biti iz razno raznih raloga(ili su rodile,ili ce skoro rodit)tako da se moja misli da li da dode,jer kao,nece biti žena s kojima se inace druži na mafestu,ali,ipak,mislim da ce doci......lipo povedi ženu,nek se druži s mojom,a mi cemo piti,usput cemo i njih dvije napiti

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 30/04/2009 : 16:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by axle munshine

Ja bi...al ne da mi zena...pare,mislim...hi,hi,hi(Renky fuckin' funny style)...



joj prika, mene to isto muci
"Kaj buš sad išel tamo zbog stripova, kaj buš trošil novce, put,
smještaj, ZA KOLIKO BUŠ KUPIL STRIPOVA???, pa jesi ti normalan, pa ajmo nekam drugdje sami...
Al najviše me smeta što, kad idem nekud sa ženom, ne smijem pit, odma popizdi. tak da razmišljam da dodjem bez nje. Al nece mi dat vec vidim
Npr. od zadnja tri puta kaj sam bil u Sloveniji sa ženom kod frendova, dvaput sam se napil poštenski i onda sam tjedan dana moral trpit pizdarije.A treci put nisam pio.
Žene su zlo.


moja žena dolazi u petak,ja dan ranije...problem je taj šta par žena od prijatelja stipofila s foruma koje su svake godine na mafestu nece biti iz razno raznih raloga(ili su rodile,ili ce skoro rodit)tako da se moja misli da li da dode,jer kao,nece biti žena s kojima se inace druži na mafestu,ali,ipak,mislim da ce doci......lipo povedi ženu,nek se druži s mojom,a mi cemo piti,usput cemo i njih dvije napiti


I sta cete onda raditi, vi pijani, a zene u formi?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 30/04/2009 : 16:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Imam puno obaveza i sigurno ne,žao mi je jer ako bi zbog nekoga došao to je Feri...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/04/2009 : 16:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Osim toga nisan bija na okupljanima odavna, uvik me nešto sprdi, bit ce mi drago vidit neke ljude...pa cak i tebe Lovre Lovricu...



Bilo bi super da naletiš, pivica, cakulica i tako to

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/04/2009 : 16:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by axle munshine

Ja bi...al ne da mi zena...pare,mislim...hi,hi,hi(Renky fuckin' funny style)...



joj prika, mene to isto muci
"Kaj buš sad išel tamo zbog stripova, kaj buš trošil novce, put,
smještaj, ZA KOLIKO BUŠ KUPIL STRIPOVA???, pa jesi ti normalan, pa ajmo nekam drugdje sami...
Al najviše me smeta što, kad idem nekud sa ženom, ne smijem pit, odma popizdi. tak da razmišljam da dodjem bez nje. Al nece mi dat vec vidim
Npr. od zadnja tri puta kaj sam bil u Sloveniji sa ženom kod frendova, dvaput sam se napil poštenski i onda sam tjedan dana moral trpit pizdarije.A treci put nisam pio.
Žene su zlo.


moja žena dolazi u petak,ja dan ranije...problem je taj šta par žena od prijatelja stipofila s foruma koje su svake godine na mafestu nece biti iz razno raznih raloga(ili su rodile,ili ce skoro rodit)tako da se moja misli da li da dode,jer kao,nece biti žena s kojima se inace druži na mafestu,ali,ipak,mislim da ce doci......lipo povedi ženu,nek se druži s mojom,a mi cemo piti,usput cemo i njih dvije napiti



A probat cu tako nešto, tak da vuk bude sit a ovce na broju, odnosno vukovi pijani a ovce mirne:))

@srdjandj
samo nek rade šta hoce, bar cemo moc piti na miru:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 30/04/2009 : 19:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by axle munshine

Ja bi...al ne da mi zena...pare,mislim...hi,hi,hi(Renky fuckin' funny style)...



joj prika, mene to isto muci
"Kaj buš sad išel tamo zbog stripova, kaj buš trošil novce, put,
smještaj, ZA KOLIKO BUŠ KUPIL STRIPOVA???, pa jesi ti normalan, pa ajmo nekam drugdje sami...
Al najviše me smeta što, kad idem nekud sa ženom, ne smijem pit, odma popizdi. tak da razmišljam da dodjem bez nje. Al nece mi dat vec vidim
Npr. od zadnja tri puta kaj sam bil u Sloveniji sa ženom kod frendova, dvaput sam se napil poštenski i onda sam tjedan dana moral trpit pizdarije.A treci put nisam pio.
Žene su zlo.




Ajme pa kakva je to žena koja jednom takvom mužjaku neda pit
Moraš to istesat još
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 30/04/2009 : 19:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Imam puno obaveza i sigurno ne,žao mi je jer ako bi zbog nekoga došao to je Feri...



Do vraga Sad mi se ne dolazi!!

...
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 30/04/2009 : 19:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by axle munshine

Ja bi...al ne da mi zena...pare,mislim...hi,hi,hi(Renky fuckin' funny style)...



joj prika, mene to isto muci
"Kaj buš sad išel tamo zbog stripova, kaj buš trošil novce, put,
smještaj, ZA KOLIKO BUŠ KUPIL STRIPOVA???, pa jesi ti normalan, pa ajmo nekam drugdje sami...
Al najviše me smeta što, kad idem nekud sa ženom, ne smijem pit, odma popizdi. tak da razmišljam da dodjem bez nje. Al nece mi dat vec vidim
Npr. od zadnja tri puta kaj sam bil u Sloveniji sa ženom kod frendova, dvaput sam se napil poštenski i onda sam tjedan dana moral trpit pizdarije.A treci put nisam pio.
Žene su zlo.



Ma mladjo prijatelju nemaš frke, kao što rece šjor Globinjone udružicemo drage u jednu grupu i poslati ih u šoping i razgledanje okoline. A mi onda..... ihaaaaaaaaa

...
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000